Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Cześć Dziewczyny:) Widzę, że poruszałyście wczoraj temat fryzur. Bardzo mnie to cieszy, bo na pewno podusniecie jakieś ciekawe pomysły. Podane przez Was linki pooglądam po pracy i mam nadzieję, że znajdę w nich ciekawe propozycje. Póki co, podobnie jak Wiosna, nie potrafię przekonać się do koków:( Zresztą moje włosy są długi i ciężkie, więc z pewnością kok byłby \"przeładowany\" i sztuczny, aby mógł się utrzymać jakiś czas. A to wyglądałoby fatalnie i sztucznie:( Zastanawiałam się nad jakimś delikatnym podpięciem... ale zupełnie nie mam wizji:( Życzę miłego piątku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam wam powiedzieć CZEŚĆ!dzis humor dopisuje jak to przy piątku;) zaraz wezmę sie za oglądanie fryzur!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie wczoraj odwiedziła mnie przyjaciólka ...biora ślub 2tyg ponas, wtym samym miejscu,z tym samym kamerzystą z tym samym zespołem..:) bede sie czułą jak u siebie,,to plagiat normalnie jest...:D ona(kumpela) chciałaby miec bukiet z calliowatych(nie wiem jak to sie pisze) ale jej mama uważa ze w zadnym wypadku nie można miec ich w bukiecie..ze to są kwiaty pogrzebowe!!!sądze że to bzdury..tym bardziej że sama chce mieć ten kwiat+np.konwalie dookoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam. Jeśli chodzi o fryzurę, to już dawno udało mi się natrafić na tą swoją, dzięki nieobecnej od jakiegoś czasu Kaczce. Podała kiedyś link do fyzur i zaraz na pierwszej stronie trafiłam :-) To jest taki rozczochrany kok. Ewentualnie będę miałą rozpuszczone włosy uczesane \"na szczotkę\", czyli ani nie prostowane prostownicą, ani nie kręcone, tylko delikatnie wymodelowane. Obecnie mam długość do połowy pleców, i zastanawiam sie tylko nad kolorem - czy zostawić obecny, czy pofarbować. No ale mam jeszcze dużo czasu na podjęcie decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja tylko na sekundę . Przez ten remenent zapuściłam sie ze swoją pracą i musze teraz po pierwsze wyjaśniać różnice remanentowe a po drugie nadrabiać zaległości .. :( Ale czytam Was! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Wpadłam się przywitać :) w pracy od rana z niczym się nie wyrabiam :( a jeszcze dzisiaj musze zrobić jakieś ciasto -- koleżanki zapowiedziały się z wizytą urodzinową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:) Widze, ze sie imprezka urodzinowa szykuje;) Lila, sto lat 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Ami, sukienki sliczne, takie delikatne i romantyczne Ja ciagle przegladam zdjecia sukien, jeszcze nie mam pojecia jaka bedzie moja, ale to pewnie wyniknie w trakcie mierzenia Udanego weekendu dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja życze 100+100;)🌻 dla solenizantki!żeby ci sie wszystkie marzenia spełniły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Lila --> Wszystkiego naj! Ja w zeszłym tygodniu urządzałam urodziny - po upieczeniu dwóch ciast, zrobieniu paru sałatek, kanapek itp. nie maiałam już sił ręką ruszyć na własnych urodzinach. Jak Ci się nie chce piec, to może po prostu coś kup. Może nie będzie tak efektownie jak z hand made ciastem, ale chociaż będziesz miała siły na zabawę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee tam - ja w ogóle żadnego ciasta nie umiem robić, i żadnego nie robiłam - osobiście bardziej mi smakują kupione. No są wyjątki, ale z reguły wolę kupić ciasto. Lila - wszystkiego najlepszego 🌼 Ami - widziałam już te Twoje sukienki - te dwie pierwsze śliczne - zwłaszcza ta z tego samotnego linka, myślę że by pasowała do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki kropka----ale nie wiem czy u siebie na tym zadupiu szczecinśkim znajede takie..wiecie nie wiem jak jest w waszych stronach ale u nas nieodminnie \"panuja \"bezy hafty róże bufki i takie tam:O a wg mnie suknia może być prosta ale nie chciałabym aby była mdła..moje kolezanki śmieją się ze to z powodu mojego temperamentu..że musi być jakiś\"pazur\" w niej..może rodzaj góry, może ciekawe \"cięcie\" albo kamyki na dole..szukam szukam i nic:( fakt jeszcze sie do przymiarki nie wybieram ale zwazywszy an zasobnośc mojego portfela bedzie problem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami, tzw pazur w zwyczajnych rzeczach nadaje niepowtarzalny styl i fajnie wygląda. Też preferuję taki styl ubierania się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam do domu.... wiecie... wybrałam dziś suknie... poprzymierzałam ich trochę, ale kiedy miałam na sobie własnie tą, wiedziałam, że zada inna być juz nie może :) muszę przyznać że na modelce w internecie wygladała zupełnie inaczej... znacznie bardziej strojnie (to chyba dobre określenie) a więc wybrałam suknie: http://www.suknie-slubne.pl/kolekcje.php?m=1&kol=7&gr=2&poz=339 moja będzie w nieco jasniejszym odcieniu ecru, i zamiast tego ogromniastego kwiatka zażyczyłam sobie jeden malutki, choc muszę się zastanowic czy wogóle go tam dam ... te niby hafciki na biuście to w rzeczywistosci delikatna koronka... całość wyglada zupełnie inaczej niż na tej modelce :) ale suknia generalnie jest ta :) :) myslałam nad tym by zamiast welonu wpiąć sobie we włosy taki sam kwiatuszek jak z boku - bo muszę przyznać że welon do tej sukni jakoś nie bardzo mi pasuje... mam jednak jeszcze mnóstwo czasu na podjęcie decyzji w tej kwestii :) dziś wpłaciłam zaliczkę, suknia będzie gotowa za 4 miesiące... wtedy będą przymiarki związane z doskonałym dopasowaniem do mojej figury... bardzo się cieszę, że już zdeydowałam... choc wiem, że to jeszcze 8 miesięcy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brida to super ze udalo ci sie znalezc ta jedyna wymarzona suknie. Bardzo mi sie podoba. Przede mna niestety jeszcze wybieranie chociaz prawie jestem juz pewna, ale moze sie jeszcze cos zmienic. wklejalam niedawno link do niej. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brida, sukienka cudna, szkoda, ze u mnie w lublinie nie ma salonu Madonny, bo pewnie bym cos z tego salonu wybrala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo! mysmy(tj .ja ;) zdecydowli sie na jednak na fotografa..strona jego jest w montazu,,jak tylko sie \"zrobi\" podesle wam..to fotograf na stałe wspólpracujący z naszym kamerzystą,,ma sie te babskie sposoby aby przekonać faceta:D ,,nawet jesli jest to tylko kwestai wyboru fotografa.. brida-------suknia piękna!!!!!taka eteryczna i ,,hmmm..dostojna-tak to dobre słowo:) powiedz ile kosztuje?i może orientujesz sie(z adresów salonów) gdzie na pomorzu zach. sa takie salony?? teraz pakuje się,po pracy G. jedziemy zapisać się na siłownie(od listopada..wprost telpię się z entuzjazmu:P) potem do fotografa zaliczkowac go i do Rodziców moich!!!życze wam super wekendu🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×