Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Gość platinet
Hej! Lila----> dziękuję za zdjęcia, będziesz śliczną panną młodą. :) ami27-----> też myślę o bukiecie w stylu jaki pokazałaś na zdjęciach, bardzo mi się podoba ułożenie kwiatów na 1 i 2 zdjęciu. Ja myślałam o czymś podobnym, ale w kolorze wrzosowym, pozniżej jes link. Pozdrawiam :) http://www.green-line.com.pl/gfx/gal/wiazanki_slubne/21_wiazanka_1.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami ----- mi sie też wydaje , że do takiej fryzurki to trzeba mieć przynajmniej włosy do ramion. Kropka -----przejrzałaś mnie :) A myślałam że etap zachwycania się aktorami mam już za sobą. Ale ten Wentworth jest po prostu niesamowity . Idealny wizualnie i jeżeli ma charakter choc trochę podobny do postaci którą odtwarza to jest po prostu doskonały w każdym calu ! Natomiast sam serial jest genialny - pomijając nawet fakt że występuje w nim taki przystojniak. Serial jest o dwóch braciach , Jeden trafia do więzienia oskarżony o zabójstwo wice prezydenta i dostaje karę śmierci. Oczywiście wrobiono go. Jego młodzy brat postanawia go smatąd wyciagnąć i umyślnie napada na bank żeby trafić do więzienia. Ma prezyzyjnie obmyslony plan ucieczki . Jest wytatuowany od pasa w górę schematami podziemia więziennego ( projektował budynek). Przy tym jest wiele innych wątków.To tak po krótce . Jeżeli wciągnie cię ten serial po obejrzeniu ( a na 99% myślę że tak) pierwszego odcinka to oczywiście jezeli będziesz chciała podzielę sie z Tobą zgromadzonymi przeze mnie odcinkami :) Bo jakbym miała czekać tydzień na kolejny odcinek to bym chyba uschła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie... z cudowniego nic-nierobienia wpadłam dzis w rytm pracy, energia powróciła więc muszę to wykorzystać :) [a wszystko przez pewnego Pana Ministra, który wymaga dziwnych rzeczy :P Zabulina wie pewnie co mam na mysli] Zabulina - trzymam sie bardzo dzielnie, M mi to bardzo ułatwia, dzwoni codziennie i rozmawiamy na tyle długo że nie muszę szaleć z rozpaczy z powodu jego nieobecności.. mam naprawde mnóstwo pracy a to sprawia że dni same jakoś szybko mijają... poza tym od poczatku nastawiłam się pozytywniena ten jego wyjazd.. ciesze sie że realizuje to, na czym mu zależało ... pewnie że tęsknię i chciałabym by był obok.. ale jest jak jest i musimy to jakoś przetrwać :) w przygotowaniach nadal zastój - ruszymy jak M wróci czyli za miesiąc lub dwa... i tak niewiele nam juz zostało... za 2 tygodnie chyba bedę miała juz gotową suknię... trochę przegięcie że tak wczesnie, ale tak to jest jesli korzysta sie z opcji : wyprzedaż ;) poza tym panie w salonie obiecały, że w razie zmian wagi pomogą mi w czerwcu dopasować suknię :) choć mam nadzieję że nie bedzie takiej potrzeby.... w każdym razie znów będę miała miłą wycieczkę do Krakowa :) miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc dziewczyny :) ja tak na chwile sie dorwalam do kompa bo dzis jestem poza domem, Lila ----> suknia sliczna, ja tez mysle o jednoczesciowej z haftem tylko o dole tradycyjnym, Twoj jest nietypowy ale bardzi do Twojej figury pasuje ;) Ami----> ja tez nie dostalam jeszce Twoich zdjec pewnie dlatego ze sie nie udzielalam w pore hehe mozesz mi przeslac? malgosiaz@o2.pl Wiecie jak patrze na Was to tez mam ochote zaczac juz sie rozgladac konkretnie za suknia i zaproszeniami ale ja nie mam slubu w maju czy czerwcu tylko w drugiej polowie wrzesnia wiec bez sensu teraz, zwlaszcza ze mamy remont i sesje na glowie hehe Pozdrawiam serdecznie i zycze kolorowych snów wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dziewczęta...WITAM :) powrócił mi fiś na suknie. miałam trochę przerwy...uspokoiłam się ...teraz znów szaleję szperając w sieci..(stronki salonów, firm..i allegro) Tyle że po jakichś 2godzinach w internecie zaczynam odczuwać albo przesyt i już NIC mi się nie podoba...albo zaczynam dochodzić do wniosku że to ja jestem za brzydka i za dużo mnie żebym w czymś dobrze wyglądała..:/ No nic...musiałam wyartykułować to. do sierpnia jeszcze kawałeczek...zdążę :) robimy ankietę? CZY PRZYJDZIE W TYM SEZONIE JESZCZE PRAWDZIWA ZIMA?... (odpowiedzi TAK lub NIE prosimy umieszczać pod hasłem "Zimowa ankieta" :D) ;) będę pierwsza Zimowa ankieta - marfuszka: NIE tylko sama nie wiem czy się z tego przekonania cieszę czy przeciwnie. BUZIOLKI PANIENKI! (i MĘŻATKI :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh znów jako ostatnia się wpisuję po nocy ;P znów będzie o moim wpisie względne milczenie :P (a może nie...?kto wie??) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhhh, spac nie moge wiec tu do Was o tak poznej porze zajrzalam....Dobranoc, mam nadzieje, ze nie cierpicie na bezsennosc tak jak ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko :) Mafuszka ----------------------> ja tam myśle ze zima być musi, bo to nierealne zeby nie było jej wcale - a przynajmniej u mnie do tej pory tak jest (poza jednym wyjatkiem kiedy to w grudniu przez 2 godz padal snieg i po chwili stopniał) a wiec... zimowa ankieta: Kasiulek: TAK Ami ------------------------------> musze przyznac ze masz podobny gust do mojego bo podoba mi sie Twoja sukienka, kwiatki, zaproszenia i fryzura :) oby tak dalej !!!!!!!!!!!!!!111 To uciekam moje drogie bo w pracy sie goraco zrobiło :p Życze milutkiego dzionka Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Lila - bardzo proszę o zdjęcia Ami - śliczna fryzura, a bukiet nr 1 jest taki o jakim ja myślę :) Pozdrawiam Was wszystkie ciepło Zimowa ankieta - TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) za oknem mam piękne słonko i od razu złapałam jakiś taki wiosenny nastrój :)wierzę jednak, że zima \"przyjdzie\" jeszcze do nas Zimowa Ankieta: brida: TAK Marfuszka --> zamiast ogladać suknie na internecie wybierz się na zwiedzanie salonów i przymierzanie, wtedy napewno coś znajdziesz... suknie na modelkach wyglądają zupełnie inaczej ... Zombiaczek--> jesli masz ochotę na poszukiwania sukni i zaproszeń to szukaj.. czas naprawdę biegnie bardzo szybko :) MIŁEGO DNIA dla WAS 🌼 ....... Ami--> fryzurka naprawdę ładna.. ja jeszcze nie bardzo mam pomysł no to co zrobie z włosami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kaśka22--- suknia będzie sprowadzona w moim rozmiarze chociaż znając życie pewnie będą jakieś poprawki, ta ze zdjęć jest za duża i z tyłu byłam spięta szpilkami do zdjęć. Cena nie za niska 2490 - 10% cena z welonem bez rękawiczek i butów Zimowa ankieta - Lila : TAK pszczółkamadzie - wysłałam ci zdjęcia chyba pora zacząć szukać jakiegoś bukietu i fryzury :) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, wczoraj przeżyąłm szok, muszę Wam o tym napisać , może się trochę uspokoję. Mam nadzieje że mnie źle nie zrozumiecie. Wczoraj mój A. przyszedł i powiedział , że Babcia kupiła nam prezent slubny - komplet pościeli z wełny - http://www.woolstar.pl/ coś takiego jak jest na pierwszej stronie, poduszki, materace, kołdra , narzuta i cos tam jeszcze. przeżyłam szok, wpierwszej chwili myślałam , że zartuje, ale niestety nie. popłakałąm się jak głupia- a to dlatego, że mieliśmy nadzieję, że z piniażków jakie uzbieramy uda nam się pojechać w podróż poślubną, to byłą ostatnia nadzieja. a tu takie coś. denerwuje się bo wydała na to dużo kasy, a nam to jest poprostu niepotrzebne!:( a za to mamy inne poważne potrzeby. jest mi strasznie przykro, wiem że chciała dobrze, ale przy takim drogim zakupie warto chyba było się zastanowić czy nam się too przyda... może jestem okropna, alew tak marzyliśmy żeby gdzies wyjechac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za kilka miesięcy tez biorę ślub , ale nawet myślec niechce ,że ktos mógłby w tych czasach wpaść na pomysł i kupic mi pościel, kołdry,żelazka. Mieszkam z narzeczonym w mieszkaniu , które posiada dywan, pościele, żelazka, ręczniki i nam tez niezbędna będzie kasa np na kredyt, na spłacenie pozyczki za wesele.Nawet nie mysle o wyjazdach bo akurat z tym problemu większego by nie było, ale i tak czasu na wyjazdy nie ma. Praca, interesy, dorabianie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niommmmm
nadziejamyszki hmm musisz zroumiec jego babcie;) to starsza osoba...i napewno chciala dobrze...przeciesz nie zrobila by wam na złość...poprostu ciesz się z prezentu bo również dobrze moglibyscie nic nie dostac:( ile ty masz lat? przeciesz odrazu w płaczi panika wpadac? hmm? takie zachownie przy takm problemie o ile to mozna nazwac problemem moża przypisac 16-latce:( no troszku to przykre..i twojemu narzeczonemu tez napewno bylo żle, i nie wiedzial co powiedziec...mysle ze poprostu jestes przed okresem? tak? na 100% sie nie myle;P bo tez mam ciężkie dni przed tymi naszymi babskimi...niom 3 mam kciuki i wytłumasz swojemu:) ze jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli mozna dołączyc do was. Nie znam Was i nie wiem co która juz ma przygotowana, skąd jestescie itp. Powiem tyle: mam oczywiście orkiestrę, kamerzystę , salę, rodzice wiedzą, i data w kościele tez jest. Narazie zostały dokumenty na 3 mce przed do załatwienia, + kurs przedmałżeński, suknia jest wybrana tak nie do końca na sto procent. No i obrączek tez nie mamy jeszcze. makijaz fryzjerka zaklepane. Chyba wszystko co ma byc jest juz załatwione. Najbardziej boje sie ze cos zostanie niedopatrzone, ze jakies zagmatwane cos będzie, albo nam podwyższa ceny za hotel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila - dziękuję za zdjęcia. Wyglądasz ślicznie w tej sukience. Ona jest w moim stylu. Ja też chciałam mieć coś podobnego do Twojej, ale wyszło inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aravela-wita🌻 poznasz nas napewno;) pokrótce o sobie: Marta prawie27lat Szczecin, w związku od prawie 7lat,mieszkam z moim przyszłym małżem..ślub 2.06 w zsadzie wszystko załtwione .. Myszko-to widze że macie podobnie jak my..z tym ze my chcemy uzbierac na dołożenia do własnej działalności...Powiedz czy wy nie mówiliście najbliższej rodzinie że chcecie pięniądze???Babcie usprawiedliwiam...chciała dobrze.A Ty sie nie martw..macie przeciez innych gości..pojedziecie w swoją podróż na bank!!! dzięki dziewczyny za opinie ..dzis Mama dzwoniła że próbka zaproszen doszła..juz sie nie mogę doczekac!!! zeby je zobaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tez ślub 2 czerwca, ale mieszkamy od przeszło roku ze soba, a w związku od przeszło 2 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami a ja to mam juz 31 lat więc juz taki wiek ze czas o dziecku myslec, a ja nie mysle bo ciagle w głowie do zrobienia a to to a to jeszcze tamto. Jak juz czytałas chyba i ja w sumie to co najwazniejsze mam załatwione. Te dokumenty to na 3 miesiące przed slubem sie załtwia więc narazie odpoczywam.:) a masz zdjęcie moze sukni np z netu? jakąs upatrzona juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankieta :TAK- i to w namniej oczekiwanym momencie:D pewnie pod koniec marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami ładna taka z satyny.tez mam upatrzoną z satyny ecri , ale na ramiączkach cienkich, a na tym\"fartuszki będe miała koraliki i perełki, a bizuteria , myslałam o perełkach i chyba sie ku nim przychyle:) moja suknia to z Divina sposa, magificio. Znasz taką? Moze gdzies na necie będzie. Taka lekko tez pod biustem marszczona, tylko ten \"fartuszek\" bardziej jest prosty i dłuzszy , ciągnie sie do boku bardziej i w efekcie nie jest widoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niommmmm
ami 27 mi sie nie pdoba twoja suknieka...nie moj gust...ale tobie napewno ejst wniej ładnie skoro ja wybralas;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejżałam w stronie ww pireo ta suknię od ami ale nie znalazłam jej. za to jest mnóstwo innych slicznych. Tobuie nie podoba sie ta suknia ami gdyz byc moze te ramiączka sa tak jak u podkoszulki męskiej, stąd ten efekt, ale generalnie dodatki jak będa moze nie będzie tego efektu. Byc moze ami ma ardzo duzy biust i nie mogła miec innych ramiączek. No a te fartuszki z przodu sa przewaznie w połowie sukien z tych kolekcji 2006 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja tylko na chwilkę, więc pozwólcie, że napszę tylko do Nadzieimyszki, bo zdaje się, że jest wpotrzebie :) Nadziejamyszki - myślę, że dość łatwo można wytłumaczyć \"postępoek\" Babci. 1. Widzisz, wielu ludzi nie lubi dawać w prezencie pieniędzy, bo uważają, że to taki \"podprezent\", wyjście ewakuacyjne dla leniwców, którym nie chce się pochodzić po sklepach i kupić czegoś porządnego. W dawnych czasach pieniędzy w prezencie po prostu nie wypadało dawać! To było w bardzo złym smaku, co zresztą odczuwamy wszystkie do dziś, czując się niezręcznie przy proszeniu gości, żeby przynosili właśnie pieniądze - czyż nie? Wśród ludzi starszych takich osób jest najwięcej. Ukochana wnuczka czy wnuk zasługuje przecież na jakiś \"porządny\" prezent! 2. Poza tym, osoby takie wolą, żeby obdarowany przez długie lata korzystając z prezentu mógł sobie od czasu do czasu powiedzieć \"to od mojej ukochanej Babuni!\". Prezenty składkowe, czy pieniądze, za które pojedziecie w podróż nie spełniają takiej funkcji! Bycząc się na plaży, raczej nie wspominalibyście hojności Babci, tylko cieszyli się, że tyle pieniędzy udało się Wam uzbierać. 3. I trzecia rzecz - pościel od wieków, przez całe stulecia wchodziła w skład podstawowego posagu Panny Młodej:) To taka sztandarowa wyprawka. Twoja Babcia prawdopodobnie też jeszcze trochę tego myślenia wyniosła - że co jak co, ale porządna kołdra musi być! Żeby było Wam cieplutko, żeby można było korzystać z niej przez długie lata i wspominać od czasu do czasu życzliwie Babcię! :) 4. Nie mówiąc już otym, że Babcia, (zakładając, że wiedziała, że zbieracie na wyjazd - a może w ogóle nie wiedziała?) mogła sobie pomyśleć \"A po co oni gdzieś chcą jechać!! Jeszcze nie daj Bóg uzbierają na jakaś Turcję, a tam ich terroryści wysadzą w powietrze... albo samolot się zepsuje... \" NIektóre Babcie takie są! :) Nadzieja, dziób w górę! :) Na pewno kiedyś, gdy na zewnątrz będą trzaskać mrozy, a Ty będziesz się grzać pod cieplutką kołderką (kto wie? może już razem z latoroślami;) ), pomyślisz ciepło o Babci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Bosh, a dlaczego h-o-j-ność skojarzyła sie komuś tak patologicznie??? Moderia, przesadzacie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami 27 mi sie nie pdoba twoja suknieka...nie moj gust...ale tobie napewno ejst wniej ładnie skoro ja wybralas;* jasne-bo to ja mam się w niej dobrze czuć:D Arabela-racja w 100%-mam 75d więc nie czułabym się komfortowo w gorsecie(takie tez przymierzałam)zresztą kieca wygląda zupełnie inaczej na \"żywca\"/(ja chciałam prostą na maxa) zgadzam się z Zabulką w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chciałam prostą i ta moja wydaje sie tez prosta , tez podobne ma pod biustem te fałdki i fartuszek , ale nie widoczny tylko dłuzszy taki do boku dosuniety jakby:D i troszke w zdłuż perełek i kryształków. Widziałas ja na necie moze juz? divina sposa , magnificio. no i mam w planie doczepić delikatne ramiączke w razie jakby suknia obsuwała się. a bolerko będziesz miała? ciekawe jaka pogoda będzie na lsubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×