Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

pszczółkamadzia -----------------------> coś tego typu, ale ktos to kiedys opisywał na forum i mialo to byc w kształcie rombu z jaimiś ozdobami (typu serduszka, gołąbki) i też na wstążeczce. Podobno łatwo zrobić to samemu. Jak wpadniesz na coś takiego to prosze daj znac :) Aha a masz moze zdjęcia na wymiane?? Trzykropki---------------------------> czy moge prosic o Twoje foto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arabela mysle że pytanie o wiek było do mnie? Bo napisałas mała i nie wiem, ale jesli tak to biorac slub bede miala 21 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mała z młodą mi sie pomyliło:D 21 lat to za duzo jak na dziewczynkę na fotce z zalotnym usmieszkiem i niebiskimi oczkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejamyszki przesłałam foto + nasze menu Trzy kropki Tobie odeśle zwrotnym jak dotra twoje zdjecia Dajcie znac co myslicie o menu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
módlmy sie by pdeszcz nie padal w czerwcu. Będziemy juz męzatkami, jak to fajnie brzmi, nie stara panna ale męzatka.tzn o tą starą to chodzi o mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tych zawieszek - chyba przewiąże szyjki zwykłą wstążeczką i już, szkoda zachodu Arabelo gdzie sie podzialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no siedze i patrze jak sie podniecacie zawieszkami:d a dajta sobie spokój , naklejki zamówicie i bedzie lepszy efekt a nie jakies pierdółki niewidoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkiem niedawno wszyscy dawali mi wiecej lat a teraz znow odwrotnie ale juz sie przyzwyczailam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arabela------------> sory za szczerosc ale naklejki to mi sie kojarzą z rozrabianym spirytusem :D bo kiedyś właśnie po to były naklejki zeby butelki (a kazda byla inna) mialy wspolny akcent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kim ja gadam? ze sobą? halo!!!!!!!1 te suknie są tak cięzkie ze nie wiem jak wytrzymamy tyle godzin, i te koło....nie wyobrazam sobie siusiania w kiecce, a sikam częśto.....jak juz wcisne sie do ubikacji i przzuce koło na plecy to jeszcze musze sie dostac do majtek by je spuścić nieco.koszmar, i okres będę chyba miała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może .ale ja raczej podchodze do tego jako do wódki weselnej i chce by było widac to, a pod spodem bedzie widac jaka wódka jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy kropki nadal nie mam twojego foto ani maila zeby przesłać Ci moje :( Nadziejamyszki czy dostałas już foto i menu? Czekam na opinie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arabela chyba znowu same zostałyśmy - co tym razem mogą robic nasze panny młode, bo chyba juz nie spia ?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arabela -> po tym barwnym opisie akcji pt. \"siusiu\" cieszę się, że moja sukienka nie będzie miała koła :P Niestety dość często muszę korzystać z toalety i nie ma znaczenia czy piję dużo czy mało. Czy któraś z Was planuje, że będzie zupełnie trzeźwa na swoim weselu? Czy tylko ja mam taki dziwny plan? :P Mój mąż nie pije wódki, wino ostatecznie lub piwo więc też raczej będzie trzeźwy :) Zawieszki i naklejki sobie odpuszczamy. A co do wódki to chyba będzie \"Pan Tadeusz\", nie wiem czy to dobra marka czy nie bo jak już wspomniałam nie piję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pija poranną kawę albo tulą sie do swoich misiaków:D no wykluczam poranne szukanie zawieszek do butelek czy butów:D. Nie sądziłam ze tu z rana zawsze taka cisza, no ale mnie po pracy tu niema, w domu jakjestem to sobie odpuszczam kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arabela to tak jak ja - na straży od 7 do 15 a później już mam dość po 8 godzinach :) Ashia sie pojawiła - czy dostałas moje foto? Chyba Ci przesłąłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asha, ja sobie załozylam ze pierwszy i ostatni raz w zyciu będe miała welon, koło, suknię białą , więc musi byc cięzko ale ładnie:))))no w sumie raz miałam na kole juz jako swiadkowa, oj cięzko było, a wazyła o połowe mniej niz te slubne:(. Poprostu koło sie wyginało i jakos sikałam ale tu w białej ilez trzeba rąk by to wogóle podnieść:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem, tzn. jeszcze na 310 stronie, ale jestem :P Mężuś w pracy więc sama z kotem w domeczku siedzę. Zaraz będę robić pranie i potem trochę chciałam się pouczyć korzystając z okazji, że mam wenę do nauki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic o kolach i siusiaqniu na razie nie myslałam ( bo nie mierzyłam jeszcze zadnej kiecy i nawet nie wiem jak to jest miec ja na sobie) ale moze być cięzkao A pan tadeusz to bardzo dobra ale i droga wódka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejuuuuuuuuuuuuuu
Arabela- obejrzyj koniecznie temat bajeczne suknie slubne - powinny byc w twoim klimacie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racej sie nieupijam ale winko wypije , szampana.....ale nie wódka!!!Mój chłopina to wypije i winko i wódeczke bo pewnie kazdy z nim bedzie chciał wypic:D cięzko to widze ale cóz.wazne by pod stołem nie lezał z twarzą w sałatce;D Wiecie ze tu jest u nas jakos fajnie? byłam kilka razy na ogólnym, ale tam siedza piranie i jak zatakuja to podszywają się, kpia, dogryzają, sa bezczelne i pyskate.okropnie musza byc znudzone ze tak reagują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem taka mała mróweczka, że wystarczy konkretna tiulowa halka pod spódnicą i całość będzie wyglądać wystarczająco strojnie. Przynajmniej tak stwierdziła moja krawcowa :) Jak się uporam z tymi wszystkimi lekarzami to pojadę chyba do rodziców na parę dni i koniecznie na przymiarkę i do mojej fryzjerki bo nie mam już pomysłu co z moimi włosami zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×