Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Mam 24 lata, moj narzeczony 29. koncze studia w czerwcu (mam nadzieje, ze sie wyrobie z pisaniem pracy), takze slub w sieroniu jest dla mnie najlepszym rozwiazaniem. Nie musze sie za bardzo spieszyc, wszystko w swoim czasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinezka---> hehe widze ze myslimy podobnie :) tez przelozylismy slub na pozniej z racji obrony magistra, tylko ze wybralismy az drugą połowę września bo w naszej sali nie ma klimatyzacji i chcemy uniknąć sierpniowych upałów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, ze w sierniu nie bedzie juz tak goraco. Chociaz z ta pogoda nigdy nic nie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o znalazłam u nas w miescie ta rewelacyjną bieżnie chca 220 zł za 10 wejsc po 30 min, chyba sie dam na to naciągnąc jezeli ma mi to pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atena planujesz poprawić formę czy pozbyć się kilku zbednych kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arabella ja już mam weekend :) i bardzo mnie to cieszy... po cięzkim tygodniu trzeba złapać oddech :) a poza tym dziś organizujemy sobie małą imprezę z ludźmi z pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy slub 25.08 i poki co mamy tylko sale, orkiestre, zalatwione wszystko w Kosciele i kupiony alkohol ;) Musimy sie rozejrzec za foto i kamerzysta... poki co to wszystko, jest jeszcze czas mysle ;) Wesele robimy w zajezdzie za miastem wiec wszystko zalatwia obsluga i niczego sami nie przygotowujemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak tlumaczylam KAsiulkowi jak sie wstawia suwak a teraz sama nie umiem hehe Dziewczyny wiem ze to pytanie juz padalo ale ile gdzies wódeczki zamawiacie \"na głowę\"? Poza wódką planujemy zrobić mini bar z drinkami winem piwem itd a wesele będzie spore około 170 osób, poprawiny tylko dla najblizszej rodziny jkaies 40 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile wodki to nie mam zielonego pojecia!!!! U nas bedzie ok 150 osob. Ale popytam wsrod znajomych albo w restauracji, gdzie robimy wesele, powinni sie orientowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena25 - tez bym sie wybrala na cos takiego, czy mozec mi powiedziec jak to sie dokaldnei nazywz zebym wiedziala co wpisac w wyszukiwarke :) A jakbys byla z Wawy przypoadkiem to daj znac gdzie sie wybierasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA 23
HEJ JA MAM ŚLUB 28.04.2007 CZY JEST KTOŚ NA TĄ DATĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka, ja nie pamietam ile, my juz mamy, rodzice kupili jakeis 4 msce temu... ale jakby co to bede sie z nimi widziala w weekend i zapytam i chetnie Wam powiem ile liczyli na glowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Anusia, są są dziewczyny na tą date ;) aż Wam zazdroszcze bo będziecie szcesliwymi mężatkami 5 miesięcy przede mną heh no ale jest tez plus moze będziecie podtrzymywac na duchu w gorącym okresie bo juz będziecie \"po\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zombiaczek, kiedy startowałysmy z tym forum prawie wszystkie miałyśmy ponad rok do ślubu ... a teraz... :) czas naprawdę bardzo szybko biegnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam \"termin\" na 28.04.2007 :)) a ta bieznia sie nazywa vacu wel podobno daje fajne efekty ale chyba musze sama iść zeby sie przekonac bo chce sie pozbyc kilku zbedenych kg a ślub jest dla mnie wielka motywacja, wpisz nazwe w wyszukiwarke i tam jest wszytko opisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czecho:) Nie za bardzo mam czas, żeby to wszystko poczytać, ale cuś Wam wkleję:) Sylwja, Brida, ten drugi w kolejności jest dla Was;) Skrzypek jako prezes NBP jest uosobieniem niezależności. Niezależnie, co mu każą, on to zrobi. Giertych powiedział, że jak nie będzie pieniędzy na podwyżki dla nauczycieli, to się poda do dymisji. Chyba jeszcze nigdy nauczyciele nie czuli się tak rozdarci wewnętrznie... - Jaka jest różnica między szefem banku centralnego a murarzem? - Musisz mieć kwalifikacje aby zostać murarzem. Z ostatniej chwili: Rządowy program \"Trzy miliony mieszkań\" został uznany za najlepszy program humorystyczny w 2006 roku. heh:) ale miałam dzisiaj śmieszna sytuację - otóż w wakacje, gdy byliśmy nad morzem, zrobiliśmy jednej parze zdjecia ślubne. I normalnie mamy już trzeci mail w tym tygodniu od zainteresowanych z Gdyni, Gdańska etc :D Jakoś ludzie nie kojarzą, że to drugi koniec Polski:) Dojechać jeszcze można bez problemu do Krakowa, Wrocławia, ba - do Warszawy nawet (mamy tam mnóstwo rodziny i zawsze można im się zwalić na głowę :) ), ale do Gdańska?? :D Miło mi, pewnie, zawsze najmilej jest, jak klienci robią bezinteresowną reklamę, ale strasznie mnie to rozbawiło :) Ami, podeślę im namiary na Twojego fotografa, dobrze? :) Skoro już macie go zaklepanego, to na pewno Was nie wygryzą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) dede gratulacje:) to chyba powod do radosci:)super:*** lilia: Zaufanie jest jak stabilny most, który łączy dwie osoby.. Kłamstwo sprawia że most zamienia się w niepewną, rozhuśtaną linę.. i na dłuższą metę nikt nie jest w stanie tkwić na czymś takim.. jeśli nawet ma mocne ręce i twardo się trzyma, ja osobiście mam alergię na kłamstwo i wyczuwam je z daleka...;))myśle ze powinnas wybaczyc , ale pewno nier zapomnisz przez jakis czas ! Każdy zasługuje na drugą szansę (jeśli kłamstwo nie dotyczyło zdrady lub innych istotnych dla związku spraw.Ogólnie rzecz biorąc to jak można okłamywać kobiety, przecież to takie delikatne istotki. ..tak mowi moj ukochany:)jak slyszy ze chlopak oklamal dziewczyne:) a tak bylo z jego kolega:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka -> jeśli możesz to proszę podaj mi maila do tego księdza (mrowka_r@poczta.fm) bo mój telefon wymięka i po prostu nie mam jak zadzwonic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jestem:) Tak, już weekenduję:D tzn w planach mam odespać noc, którą zarwałam przez ten Ogólnoświatowy Halny :P Brido - wydaje mi się, że Twoja suknia jest ozdobą samą w sobie. Dekolt ma mnóstwo ładnych, przyciągajacych uwagę detali, dlatego nie nakładałabym naszyjnika w ogóle. Natomiast założyłabym jakieś widowiskowe (co nie znaczy gigantyczne ani czerwone:P ) kolczyki:) Choć to też zależy od tego, jaką planujesz fryzurę i czy będzie welon (jaki??) ogólnie - w tej sukni musisz faktycznie uważać, żeby nie przeciążyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolczyki noszę tylko wkrętki, dlatego chciałam coś bardzo delikatnego na szyję... w rzeczywistości suknia na całym biuscie ma małe kamyczki i perełki... czego nie widać na zdjęciu.. na stronie którą podałam bardziej wyglada to jak jakiś haft ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brido, widzisz - to wszystko rzecz gustu własnego:) Ja np. mimo wszystko nie wkładałabym naszyjnka - masz bardzo ładną szyję, kojarzę ze zdjęć - ten dekolt ślicznie ją wyeksponuje:) A wkrętki - jak najbardziej, jeśli masz jakąś finazyjną fryzurę - pojedyncze, prawdziwe perełki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to się nie znam ale może po prostu założysz jakis delikatny łańcuszek srebrny czy złoty z jakąś przywieszka a tak na marginesie sukienka śliczna mi się podobają bardzo suknie jednoczęściowe z dekoltem \"w łodkę\" może sobie taką sprawię jeszce nie wiem A kupujesz czy wypożyczasz? Pewnie droga jest co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Znów sporo naskrobałyscie. Kasiulekg to bardzo przepraszam za pomyłke:) fotki zaraz wysle. Lila przemys sobie na spokojnie wszystko i nie sugeruj sie opiniami innych, to ma byc twoja decyzja a bedzie to decyzja na cale zycie wiec warto poswiecic sporo czasu na te przemyslenia. Dee gratuluje i dbaj o siebie, napewno wszystko bedzie dobrze 🌻 Pa pa do napisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brido - ile osób, tyle będziesz miała opinii:D Ja np. nie zakładałabym delikatnego łańcuszka z przywieszką, bo sie zgubi w tych kamyszkach i perełkach przy dekolcie:) Jeśli już coś, to raczej coś w rodzaju obróżki z białego albo złotego złota - z opadającymi na dekolt łagodnie \"niteczkami\":) Widziałam cos takiego u jubilera w Krakowie:) Ogólny mój zamysł odnośnie Twojej sukienki - nie ma sensu dawać niczego zbyt blisko tych kamyczków. Albo machnąć coś sporego, ładnie zwisajacego przy uszach, albo taka obróżka na szyi, a nie na dekolcie:) ale myślę, że masz już pewne oczekiwania odnośnie swojego image`u, wiec po prostu je spełnij, żeby później nie żałować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulina - masz rację ile opinii tyle gustów... musze nad tym pomyslec ale chyba masz rację że opcja bez niczego jest odpowiednnia i najwygodniejsza napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabcia, znaczy się Zabulinka, a może i mi byś coś doradziła w kwestii biżuterii ? Kojarzysz moją sukienkę i fryzurę i twarz ?? Ashia, to jest lucasgor@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×