Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Oki to już wysłałam i zbieram się powoli do wyjścia, ale nie chce mi się z domu wychodzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, że poza sprytną pomarańczką, która w biżuterię zaopatruje się w mięsnym żadna z Was nie chce się podzielić gdzie i jaką biżuterię chce kupić na ślub. Pech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenko ja mam ten sam problem co Ty więc podpisuję się pod Twoim pytaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - nie przesadzajmy, bo to i mamy \"bizuterię ślubną\", i \"buty ślubne\", i \"bueliznę ślubną\", a to nic innego jak normalne, białe rzeczy o wiele droższe, przez samą nazwę, że są ślubne. W każdym sklepie można kupić te rzeczy, niekoniecznie w specjalistycznym. Więc jeśli chodzi o biżuterię, to odwiedze po prostu jakieś sklepy jubilerskie w jakimkolwiek centrun handlowym i coś powinnam wybrac - w końcu mają duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się może wytłumaczę - nie noszę biżuterii, nie cierpię chodzić po centrach handlowych, więc miałam nadzięję, że któraś z dziewczyn z Wawy napisze gdzie warto pójść bo duży wybór/przystępne ceny itd. Ja na pewno wybiorę się do Apart w Factory Ursus bo może tam będzie trochę taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dzień dobry :) nusia --> ja na Twoim miejscu olałabym również całe przygotowania... przeceż to WASZE wesele i razem musicie podejmować wszystkie decyzje.. cała organizacja to dla mnie taki mały wstęp do małżeństwa.. kompromis kompromis i jeszcze raz kompromis na całej linii :) ja generalnie nie bardzo lubię wszystko co kryje się pod pojęciem KOMPROMISU ;) ale ost kilka miesięcy nauczyło mnie że to nie jest kwestia lubienia :) poza tym nie wyobrażam sobie bym chciała planować ślub i wspólne życie z kimś kto nie wukazuje zadnego zaineresowania i chęci... to ma być radośc i przyjemnośc dla WAS obojga ... ale to oczywiscie jest tylko moje zdanie i absolutnie nie mam zamiaru Cię w jakikolwiek sposób atakować :) Ma_rta --> witaj na forum :) Ashia --> zastanawiałam się nad zaproszeniami, które wybrałaś, ale znalazłam w końcu inne te jako zawiadomienia slubne: http://www.zaproszenia-slubne.com/printmedia/index.php?tresc=szczegol.php&zaproszenie=F817Z&pozycja=3&katalog=katalogSlubne4.php&kategoria= natomiast to jako typowe zaproszenie: to na górze na srodku :) http://www.weselewkrakowie.com/galeria1_.php?id_kategorii=58609044dace4c7 decyzję ostateczną podejmiemy za miesiąc jak M wróci :) Arabela --> my nie mamy jeszcze ciast, ale ze względu na to że ślub nasz jest latem nie zdecycdujemy się pewnie na ciasta z galaretką, które mimo kilmatyzacji mogą się ropłynąć.. podobnie nie bardzo coś z kremem... jakos porachyba nie bardzo odpowiednia dla mnie na takie ciasta :) sama nie wiem jeszcze co wymyslimy, chcemy napewno ciasto dać kazdemy na \"dowidzenia\" ale narazie wszystko stoi w miejscu.. mamy jeszcze dużo czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już zdążyłam się przejść po dużych centrach handlowych i po prostu nie znalazłam nic w białym kolorze w rozsądnej cenie (poza artystyczną biżuterią u Kruka czy w Apart - tam w srebrze czy białym złocie można kupić coś ładnego białego, ceny koło 1000 zł). W Apart nawet jeden naszyjnik za ok. 250 zł mi się podobał, no ale był różowy. Z drugiej strony na Allegro plastikowych pereł za 20 zł kupować nie zamierzam. Na sklepach internetowych z biżuterią się nie znam, ale wiem, że na forum są dziewczyny co hobbistycznie zajmują się robieniem biżuterii, więc może znają adresy jakiś ciekawych sklepów, galerii. Mam nadzieję, że wyraziłam się jasno , zrozumiale i tym razem żadna mądralińska nie wyskoczy ze sklepem mięsnym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy kropki --> masz rację co do dotaków... samo szukanie to nie problem, trzeba tylko wiedzieć czego sie szuka... w sprawie biżuterii Zabulina mnie trochę naprowadziła... przynajmniej wiem już czego szukam :) co do pozostałości typu bielizna, buty itd to chyba najmniejszy problem :) Wiosna, pytasz o to gdzie szukać... powtórzę się pewnie, ale poza typowymi sklepami typu jubiler, jest mnóstwo małych galeryjek gdzie można znaleźć mnóstwo oryginalnych i niepowtarzalnych rzeczy, wszystko zależy od tego czego szukasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma_rta - Co do kiecki to moze nie bedzie wysadzana brylantami, ale kosztuje niestety duzo. Licze sie ze bede musiala tyle wydac. Poki co - jak bylam na targach tanszej ktora by mi wpadla w oko nie widzialam. Podaj strone na ktorej mozna obejrzec Twoja za 1,5 tys. moze zmienie zdanie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam npwe twarze których nie zdążyłam przywitać wczesniej🌻 dla was! wiecie co tak sobie przypomniałam jak na poczatku topkiku mówiłam że naprawde bedzie nas TU dużo w okolicy stycznia 2007 i się nie pomyliłam:D...czas tak szybko biegnie..niedługo juz (pewno w październiku) topik bedzie umierał śmiercią natruralną...ale coś mi przyszło do łba.Mianowicie czy nie mozemy znaleść miejsca(niewiem stronki serwera czyjegoś blogu ) gdzie bedziemy OPISYWAC nasz dzien slubu i wklejac zdjęcia??cos w rodzju pamietnika tego dnia+foto(tu foto odpada-zaraz bedzie duzo syfu pomatanczowego i komentatorów) a zkolejii wysyłac masówe meilową (zdjęciową ) to tez może być kłopot.Takie relacje-gratulacje(jakby nie było troszke juz zesobą piszemy)..trzeba byłoby to (datami) uporządkować..coś pomyśleć... w kwestii slubno-weselnej.podzuszka przezemnie zamówiona-nie docierała juz ponad 2tyg(sklep netowy) zero odzewu z ich strony zero odp. na miela wiec dzis zadzwoniłam i zrobiłam jazde.Że nie znosze olewania klienta.I zwrócą mi kase.Dziś zamawiam zaproszenia ,wyszło że musze zamówić 65.(powiedzcie czy waszym zdaniem \"nie obiecuje Ci wiele..tylko po prostu siebie\" nie jest zbyt ckliwe???aaa dzwonił nasz ksiądz-nauki zaczynamy nie od 12.02 ale od 5.02.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Ami :) Wybieracie się na zwykłe czy weekendowe nauki? Dzisiaj wpadliśmy w panike bo nie mamy kiedy zrobic tych nauk :( Niestety terminy spotkan weekendowych które są organizowane w najbliższych miesiacach sa juz pozajmowane :( Zastanawiamy się co teraz mamy robić i jesteśmy skonni jechać na nauki gdzieś poza Wawę byle jak najszybciej mieć to za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosna -----> w kwestii biżuterii ślubnej to ja już mam komplet kolczyki, łańcuszek plus wisiorek - wszystko w stylu pierścionka. komplet z białego złota, za bardzo rozsądna cenę. tak naprawdę to ja nie przepadam za błyskotkami, ale to co mam nie rzuca się w oczy za bardzo i myślę że będzie mi pasowało. dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna a co Ty masz do plastikowych pereł? ja własnie kupiłam sobie i bardzo ładnie wyglądają, i wcale nie kiczowato. Pozatym moja suknia tak samo jak ami jest wysadzana chyba maleńkimi perełkami i uwazam ze nam bardzo by pasowały perełki delikatne na szyi. Pozatym prawdziwe przynoszą pecha dlatego musza być raczej sztuczne. Ami czy ty masz kursy małżeńskie w swojej parafii i musiałas wczesniej dzwonic by sie umawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brida- czerwiec tez raczej jest miesiącem letnim ale nie zakładam by było tak upalnie ze mi sie bita smietana i galaretka rozpuści. Tez tak na początku myslałam i obstawałam przy ciastach własnie bez galaretki i smietany. Panie mówiły mi jednak ze ciasta sa cały czas w chłodni i potem ida na stoły tuz przed weselem więc w pomieszczeniu nie ma szans by nagle się rozpuściły, chybaze stały by na upale na powietrzu. tak mi babki mówiły w cukierniach. Chyba mnie prekonały bo faktycznie na powietrzu nie będa stłay i w upale, tylko w pomieszczeniu i pewnie szybko zostana pochłoniete przez gości. Myslałam o galaretce , jabłeczniku, serniku, jakims innym winnym cieście i jakieś przekładane masą...własnie jutro ide na degustowanie i wybieranie. Zobaczymy co będzie ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was dziewczynki Nie bywam teraz czesto na forum przez ten cały remont ktorego mam juz serdecznie dosc, ale juz niedlugo:) Za to czytam wszystkie Wasze wpisy. Jesli chodzi o birzterie slubna to ja juz takowa nabylam na allegro od dziewczyny ktora miala ja tez na swoim slubie, jest to diademik kolczyki i naszyjnik i wcale nie zaluje, wrecz odwrotnie. Fakt ze w salonie napewno trzeba zaplacic \"troche\" za te blyskotki. Do napisania pozniej pozdrawiam Was bardzo gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy będziecie miały na lewej ręce jakiś zegarek i pierścionek zaręczynowy? Bo tak obserwowałam juz nie raz ze dziewczyny na moment ślubu przekładały pierścionek na lewą ręke aby prawa była\"czytsa\" i aby na niej tylko orączka była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedna z Was -
Polecam Wam fajna stronkez poradami slubnymi.Moze skorzystacie z niektórych rad,artykułów i propozycji jakie ja na niej znalazłam:-) http://www.netwesele.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Arabela --> my również mamy slub w czercu, być może zmienię jeszcze zdanie dot. ciast :) Co do biżuterii to napewno nie będe miała zegarka,a nad pierścionkiem pomyslę jeszcze :) chociaż prawdopodobnie moja biżuteria slubna ograniczy się tylko do kolczyków :) ...miłego dnia.... zmykam do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo.to jeszcze niec czas na umieranie topika:( Małżeństwo to bardzo sprawiedliwe urządzenie: żona musi codziennie gotować, mąż musi codziennie jśeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Piękną mamy zimę no nie? Tzn. podoba mi się dopóki nie muszę z domu wychodzić :P Wczoraj zaniosłam nasze obrączki do jubilera -> odświeżenie + grawerunek drugiej daty + rubin do mojej. Chyba wcześniej nie pokazywałam ich więc oto one, nr 43: http://www.goldcommerce.pl/oferta.php?id=10# Jutro po południu będą gotowe do odbioru :) Ponieważ nie udało mi się znaleźć żadnych nauk weekendowych (jedno lub dwudniowych) w Wawie (tzn. takich na które są jeszcze zapisy i odbywają się przed majem) tak więc od jutra zaczynamy tradycyjny kurs przedmałżeński (10 spotkań). Moja sukienka czeka już na kolejną przymiarkę i jak się okazało będę też miała bolerko. Teraz muszę się tylko zmobilizować i wsiąść w pociąg by po 5h (optymistyczna wersja czyli PKP nie daje plamy) zawitać do rodziców. Niestety przy obecnej pogodzie po prostu mi się nie chce jechać :( Zaproszenia też już gotowe do odbioru, ale niestety na Tarchomin mi zupełnie nie po drodze :( Ogólnie rzecz biorąc małymi kroczkami wszystko idzie do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arabela -> nie będę miała zegarka, pierścionka zaręczynowego nie posiadam. Podobnie jak Brida moja biżuteria penie ograniczy się do kolczyków. Te bardzo mi się podobają, ale nie wiem czy będą odpowiednie, a na razie nie mam zdjęcia sukienki, żeby podrzucić Zabulince z prośbą o poradę ad. biżuteria :) http://www.allegro.pl/item159856942_kolczyki_slubne_perelki_dla_panny_mlodej_.html Bardzo możliwe, że zrezygnuję z wiszących kolczyków na rzecz maleńkich cyrkonii (wkrętki) żeby nie było tego wszystkiego za dużo (na ślubie będę mieć okulary, a nie soczewki bo nie podobam się sobie bez okularów, jednak nie mam jeszcze nowych a te które mam się nie nadają - fotochromy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asha my tez mamy 7 h jazdy do mojej przyszłej mamy:) teściowej:) Zaproszenia i obrączki zostawiamy na marzec. asha kiedy ty masz ślub ze bierzesz bolerko? ja tez o bolerku myslałam ale nie wiem czy gładkie czy koronkowe brac do mojej sukni. Obrączke jak widze masz matową. Juz trzeba ja odświeżac? jak wygląda matowa starta? nieciekawie , łyso? Mojemu tez matowe półokragłe się podobają a ja sie kłóce o gładkie. Bardziej błyszczą i sie tak nie ścierają. Oczywiście on mówi ze gładkie się za to rysują:) I będzie trzeba wziąć matowo gładkie chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie nosi okulary to potem dziwnie sie wygląda, oczy się robia jakieś dziwnie małe prawda? tez zauwazyłam u brata i znajomych. Sama nosze do komputera tylko. Co do bizuterii ja stawiam jak to powiedziała wiosna na plastikowe perły(no moze one sa szklane ale jakoś nie zwracałam uwagi na to). delikatne pod szyją będa + wkrętki perełki. Skromnie , delikatnie ale dostojnie wydaje mi się.No i ja się w tym poprostu widzę. O kryształkach tez myslałam, ale perełki jakby mnie rozświetlaja i dodają powabu:). nad tym zegarkiem ciagle mysle , aby sobie sprawić.Zaręczynowy z brylancikami mam to nie położe go na półce, :D wezmę i chyba na lewa rękę włozę faktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odświeżamy je ponieważ chcemy mieć ładne, jak nowe, na ślub. Poza tym odświeżanie mamy gratis. Troszkę się rysują, przynajmniej moja bo robię wszystko z obrączką na palcu. M. ma mniej porysowaną bo często ją zdejmuje jak coś w domu robi albo przy samochodzie. Z tym, że nasze to tytan. Nie wiem jak zachowuje się złoto bo nie miałam nigdy matowej złotej biżuterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze dlatego uparłam sie na perełki gdyz na codzień juz nie wypada chyba wkładac ich a cyrkonie to nosze codziennie prawie więc do slubu samo przez sie mówi - brac perły:) tak zima okropna, ja mam z tym koszmar w drodze do pracy, zaspy, zimno, slisko, a jak zacznie się rozpuszczać , chlapa, kałuże, oby do czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa to tytan? widzisz ja tam widze biała obrączke to dla mnie jak srebro, platyna, tytan i białe złoto tez wygląda podobnie. Ja nie rozrózniłabym czy to srebro, czy tytan czy złoto czy platyna.dlatego upieram się tradycyjnie na złoto zółte najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do bolerka to slub mam 5 maja. Może być zimno albo bardzo ciepło. Przy obecnej pogodzie trudno cokolwiek przewidzieć. Siostra koleżanki w sobotę wychodzi za mąż. Dobrze, że oboje są z jednej miejscowości i wszystko (sala, kościół) dosłownie pod domem mają bo inaczej mogłoby być kiepsko z dojazdem. Mój brat idzie na to wesele, mam nadzieję, że zda mi relacje jak wyglądał ślub bo nasze (mój i brata) też będą w tym kościele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie teraz będzie w lutym marcu interesował kurs przedmałżeński. Mówisz ze na parafi masz az 10 spotkaN? ale codziennie czy raz w tygodniu? ja słyszałam o 4 ale niektórzy mają 2......chyba każda parafia ma swoje zasady.Tylko ja nieumawiam sie telefonicznie, przyjde w dany dzień i juz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×