Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Gość i pewnie po topiku
Arabela narobiła smrodu, który bedzie się Wam tu ciągnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Brida!!!!!!!!!!!Ty to juz masz wekend od południa prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda z nas ponosi indywidualną odpowiedzialność za to co pisze... topik przetrwa... poza Arabellą jest nas tu naprawdę sporo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brida myśmy przetrwały dużo tutaj ale czegoś takiego nie było:(:(:(: Arabela powinna wziąc pod uwage ze te dziewczyny napewno zrobiły wszystko co umiały i mogły żeby wygladać pięknie... non coments. Bridzia teraz mi tak przyszło do głowy:czy Ty bedziesz miała rękawiczki???bo nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o gustach sie wg mnie nie dyskutuje.....wlasnie to samo powiedzialam godzine temu moim wybrednym klientom... kazda z tych dziewczyn napewno uwazala swoja sukienke za \"tą jedyną\" lub druga wersja \"tą na którą mnie stać\"...koniec kropka...zero dyskusji... wczesniej sie was pytalam o koszty rezerwacji sali...dzis juz wiem---300zł...nie jest zle...a co do mojego przyszlego Pana Młodego...jestem w pozytywnym szoku=zainteresowal sie ogladaniem sali.. w ta sobote nadal ide z moja Mama ale w przyszla ma byc nasza wspolna weryfikacja....o rety tylko eby ten 26.07.2008 byl wolny:):) pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka-wejdz na \"najpiękniesze panny młode\" czy cos takiego :O i odbierz meila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami, w piattki pracuję do 11 :) dlatego od południa już mam weekend :) a Ty do któej pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co... chyba będę miała rękawiczki, takie do łokcia i nie na palce.. ale nie podjęłam jeszcze ostatecznej decyzji, a TY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuuuuuu z zasady od 8.30 do 18 ale dzis zrywam się \"już \"o 17!!! i do Mamusi na kapuśniak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki AMI:)dam znac jak poszlo:) ale Wam zazdroszcze:(....ja dzis znow pracuje od 7-17....a moze nawet troche dluzej..mam mega kociokwik w pracy...le jeszcze na nogach sie trzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeee w tej materii trwa batalia:D ja nie chciałabym ani welonu ani rękaiwczek..a mój przyszły małż włosy sobie rwie z głowy\"jaktak można\" :D można :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracuję w różnych godzinach, jednak mój szkolny etat (20godz) to połowa Twojego ... m.in. lubie to prace dlatego że mam dużo wolnego... teraz czekam na ferie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka2
witam dziewczyny. fajnie ze ten topik jest. ja biore slub w sierpniu, az sie boje czy wszystko na czas pozalatwiamy, poniewaz slub w polsce ale jestesmy za granica. fajnie bylo by z wami dzileic sie wrazeniami jak wasze przygotowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nusia --> powodzenia w szukaniu sali, oby data była wolna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotko--jak to \"BY BYŁO\" opowiadaj o sobie ..co masz załatwione wklejaj linki kiecy itp.. bedzie Ci znami dobrze🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brida-->dzieki czuje sie jak przed egzaminem na studiach hehehe stres--uda sie czy nie uda...:) ale jestem dobrej mysli...uda sie to super nie uda wyznaczymy inny termin:) teraz sobie ogladalam sukienki na allegro....chcialabym sobie troche zaoszczedzic i znalezc jakas sukienke z komisu lub od kogos...bo niektore sa naprawde ładne:) ta mi sie podoba:) http://allegro.pl/item158948069_elegancka_suknia_slubna_dodatki.html ale w ecru chyba nie bedzie mi dobrze..jeszcze zadnych nie mierzylam...cala przyjemnosc dopiero przedemna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z Tobą że to przyjemność :) jednak nie sugeruj się sukniami, któe pieknie wyglądają na modelkach lub kimś innym.. sama musisz poprzymierzać i znaleźć tą właściwą :) powodzenia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiatko21
czesc dziewczyny czy slyszalyscie moze cos o zespole Kambodzet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc, właśnie wróciłam z pracy, ale tam strasznie zimno...brrr ashia- napisałam Ci maila, przeczytaj, a te kolczyki bardzo mi sie podobają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brida - witaj w klubie ja z Twojej branży :) wlasnie dzis zaczęłam ferie, ale nie poodpoczywam, bo trzeba wreszcie wszystko pozałatwiać, ubiór, obrączki, zaproszenia, itd. itp, no ale trochę czasu będę wreszcie miala na to :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marvena
Witam wszystkie przyszłe Panny Młode:) jeśli pozwolicie dołączę do Was:) my bierzemy ślub 3.08.07 :) jeśli chodzi o przygotowania to mamy o tyle łatwiej że o salę nie musimy sie martwić:) bo mamy baaardzo duży ogród w którym zrobimy skromne wesele o orkiestrę też nie musimy się martwić bo mamy swojego dj'a i muzykę sami sobie ściągamy;) fajnie,że jest tu taki topik:) będę do Was zaglądać:) aha no i jestem z Bydgoszczy:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przeczytałam temat \"najpiękniejsze panny młode\" i zgadzam się z Ami i Bridą. Takie wyśmiewanie się z ludzi to dla mnie przegięcie! Nie jestem chodzącym ideałem, mój mąż też nie. Ale w dniu naszego ślubu (i nie tylko :P) on będzie dla mnie najprzystojniejszym facetem na świecie, a ja dla niego najpiękniejszą kobietą i to jest moim zdaniem najważniejsze, a nie komentarze obcych ludzi którzy być może wcale nie są od nas piękniejsi (ale anonimowość na forum dodaje im pewności siebie). Nadziejamyszki -> dziękuję za maila :) W Twojej skrzynce powinien już czekać mail ode mnie :) Dziś byliśmy na pierwszych naukach przedmałżeńskich. Nie było tak strasznie, spędziliśmy tam 1.5 h ale za to były od razu dwa tematy, a ponieważ za tydzień jest święto to następne spotkanie jest dopiero 9. lutego. Zrobię później fotkę obrączki z rubinem i mogę podesłać jeśli któraś z Was chciała by zobaczyć :) Zmykam spac. Miłego wieczoru. Papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam raz jeszcze, tym razem z gmaila. Mam nadzieję, że dojdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMI - BRIDA - przeczytałam co wypisuje Arabel, to mało powiedziane, że włos na głowie się jeży!! Ostatnio mam sporo pracy, mało piszę, ale często Was czytam i muszę stwierdzić, że nasze forum lekko zmieniło formę... Miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! MIłego weekendu! 🌼 🌼 A w poniedziałek trzymajcie za mnie kciuki, bo daję pierwszy w życiu prywatny wykład.. :P i mam pietra;) Co do Arabel, to ja też powiem szczerze - jaki koń jest, każdy widzi. Dziwię się, że sie tak przejmujecie - czego innego się spodziewałyście po tym, w jaki sposób pisze tutaj? Od pewnych ludzi pewnych rzeczy nie ma po co wymagać. Ja generalnie tego nie czytam, bo raz, że jest tego strasznie dużo, a dwa - bo mnie to wewnętrznie nie ubogaca ;) choć przez to omijają mnie takie kwiatki, jak to a`propos wesela bezalkoholowego - no przecież ze świeczką szukać podobnych ludzi! :D ja takich na co dzień nie widuję, to mam na Kafe - nie tracę w ten sposób kontaktu z rzeczywistością ;) Uściski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja jak zwykle nadrabiam. Co do zaproszeń, my się chyba zdecydujemy na robione samemu. Za połowę ceny zamawianych mam takie jak chcę, do tego winietki na stół i podziękowania dla gości. Wszystko w jednym charakterze. Tekst sobie wybraliśmy taki: \"Na wspólną radość, na chleb powszedni, na poranne otarcie oczu w blasku słonecznym, na nieustające sobą zdziwienie, na gniew, krzywdę i przebaczenie wybieram Ciebie\" K.I.Gałczyński Co do Arabeli-----też powiem bardzo szczerze, mnie nie zatkało, bo jak czytam Jej wypowiedzi na tym fotum,to widzę, że na \"wiele\" ją stać. Na \"najpiękniejszych pannach...\",no cóż...nic dodać, nic ująć. Komentarze mówią za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×