Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

A ja nadal w środku sesji, więc przygotowania do ślubu odłożone na bok. Cały czas nie mamy kiedy załatwić tego fotografa, samochodu na wesele itp. Weszłam sobie na topic \"najładniejsze panny młode\", czy jak tam sie zwie. Przecież już wcześniej były zakładane podobne wątki, ale moderacja je pracowicie usuwała jako ubliżające postronnym ludziom. Mam nadzieję, że ten topik istnieje nadal jedynie przez przeoczenie. Takie wątki ubliżają całemu podforum \"śluby i wesela\", osobiście nie chciałabym by postronne osoby wchodzące przypadkowo na to forum oceniały nasze forumowiczki (fafetki ;) ) na podstawie takich prymitywnych dyskusji. Zmieniając jednak temat. Dziewczyny, a co sądzicie o bursztynach? Ostatnio myślałam o jakimś ładnym kompleciku naszyjnik + kolczyki z bursztynu, ale nie wiem czy będzie to pasowało do zwiewnej białej sukni ślubnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zauważyłam wpis moni. Dzięki za link :) My z narzeczonym ostatnio w wolnych chwilach ćwiczymy 8minABS, ale ten zestaw ćwiczeń również wygląda zachęcająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna ona jest
nie możecie jej czegoś powiedzieć?????wyrównać ją?????to idiotka t arabela jest/porzadek trzeba zrobic z nią:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, niedzielny poranek a my zaraz wyruszamy w drogę, na studia , egzaminy napoisac. Żabulinko napewno będziemy trzymać kciuki, ale pewnie i tak Ci to nie jest potrzebne bo świetnie sobie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulino -----> torchę ciężko pisać, bo kciuki trzymam już za Twój jutrzejszy debiut ;) POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) apropos tematu który ostatnio nas porusza.. dziewczęta kochane - czarne i pomarańczowe... spasujcie.. krzyki wirtualne czy nie wirtualne nic nie dadzą..(prócz rozjątrzania emocji...a wtedy będzie się robić CORAZ MNIEJ MIŁO) jeśli się wam coś nie podoba..wypowiedzcie się...ale grzecznie i z uzasadnieniem (byle racjonalnym) a potem ignorujcie..(ignorowanie uspokaja zapędy do afiszowania się i zwracania na siebie uwagi) tak ja myślę. Może nie do końca mam rację..nie wiem.. Jutro wracam do pracy po tygodniowym kurowaniu się :) jeszcze mnie kaszel męczy ..mam nadzieję że się nie doprawię pracując :( (pracuję na dworze) Zabulina! daj czadu na wykładzie!! :D a na jaki temat dokładnie będziesz mówić?:) i przed kim? pozdrowienia PS. wczoraj byłam na wypadzie z kumpelką która ma ślub w kwietniu...zamawiała szycie sukni w takim zakładzie między Radomiem a Puławami ... Nawet niegłupie tam mieli przykłady do przymierzania...a ceny spoko -takie już strojne i z bajerami suknie do 2000zł. Jeśli któraś z Was jest zainteresowana namiarami :) piszcie swoje maile a podeślę Gdybym i ja miała tam blisko z wawy (albo z domu gdzie ślub będzie) chyba też bym tam szyła ;) CIAO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello wszystkim:) jestem po ogladaniu sali-ktora niestety nie powalila mnie na kolana:( mysle ze jest za mala na te moje 60-70 osob...chociaz wlasciciel upieral sie ze jest na 100osob przewidziana...sama nie wiem ....termin ten ktory sobie wymarzylam wolny:)-->jeszcze...:) w przyszla sobote jade na ostre dalsze poszukiwania....tym razem juz chyba z facetem:) zabulina-->rowniez trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki, ja jak zwykle o nietypowej porze gdy na topiku puściutko... Nie najlepiej ostatnio mi się wiedzie :-( wszystko jakoś nie tak się układa jak bym chciała. Po pierwsze przyszła zima i to mnie doprowadza do szewskiej pasji, wiem ze wiele osób bardzo się cieszy ale ja naleze do tych \"anty zimowych\". Po drugie na kurs do Pallotynow, ktory dziewczyny z w-wy bardzo sobie chwalą nie udało nam się zapisać z powodu braku miejsc. Czeka nas więc tradycyjny kurs u mnie, w soboty po 2 godziny. Po trzecie czasu na zalatwianie spraw slubnych nie mamy wcale, narzeczony pracuje w Lublinie, ja dopiero wrocilam z delegacji z Bydgoszczy. Widzieliśmy sie wczoraj i dzis do poludnia i jakby tego bylo malo \"udalo\" nam sie w tak krotkim czasie poklocic :-( Szczerze przyznam ze mam dosc wszystkiego i na żadne przygotowania juz nie mam ochoty :-( A teraz przeczytam co tam Arabella nawypisywala bo az mnie skreca z ciekawosci!!! Całusy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perła,czasem bywają takie dni że noż się sam w kieszeni otwiera,,a łzy się cisną do oczu!!!ale przeczekaj-bedzie dobrze,troche cierpliwości;) Zabulka-no oczywiście ze bedzie git:D czy cos czego się dotknełaś kiedys nie było git:classic_cool: ?????? tekst zaproszen--bardzo bardzo ciepły,chwytający za serce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Ami ,ze czasem jest źle że aż sie wszystkiego odechciewa, jedyne co mnie martwi to że u mnie ten stan już chyba za długo trwa. A przecież właśnie teraz powinnam być najszczęśliwsza i pełna nadziei na przyszlość. Pzeczekam, i może coś się zmieni??!!! Hmmm, jesli chodzi o teksty Arabelli,,, no cóż,,,, no comment,,,, ale podpisuję się pod dziewczynami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Perełko :) Nam też nie udało się zapisać na kurs do Pallotynów (najbliższy wolny termin to był 28.04.2007, a my ślub bierzemy 05.05). W piątek byliśmy na pierwszych naukach na tradycyjnym kursie i było nawet fajnie :) Mam nadzieję, że dalej nie będzie gorzej. Nadziejamyszki -> postaram się jak najszybciej odpisać na Twojego maila, ale juz chyba nie dziś bo nie za dobrze się czuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulina - trzymam kciuki od samego rana Gradia - taki sam tekst wybraliśmy :) Perełko - głowa do góry, czasami są takie chwile, ze człowiekowi nic nie idzie tak jak zaplanował i wszystko wyprowadza z równowai. Ale to nie trwa długo! Zobaczysz, że będzie dobrze Marfuszka - popieram :) Miłego tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ashia --- wielkie dziękuje za umieszczenie linka do zaproszeń my mieliśmy zamówić je w łodzi a tu taka niespodzianka ... w Wawie i to taniej niż w Łodzi. Bardzo bardzo dziękuje. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila -> nie ma za co :) Pan z Efekt Studio jest bardzo sympatyczny i ma profesjonalne podejście do klienta, jesteśmy bardzo zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Musze przyznac ze glupio mi teraz, ze wczesniej broniłam Arabele :/ teraz wiem ze nie byla tego warta, ale cóz - juz taki ze mnie ufny i naiwny czlowiek :( Zycze milego dnia, ściskam Was gorąco, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila -> zalicytowałam w piątek, pieniądze przelałam w niedziele. W poniedziałek dostałam pdf z naszym zaproszeniem do akceptacji, we wtorek były jeszcze małe poprawki bo chcieliśmy jeszcze coś zmienić, odesłałam w środę rano, a tego samego dnia po południu były już gotowe. Czyli gdybyśmy od razu porządnie sprawdzili tekst który ma być na zaproszeniu to było by szybciej (M. chciał inaczej i ja inaczej :P). Gdyby moja poczta działała jak trzeba to dostałabym szybciej wszystkie maile. Tak więc ze strony sprzedającego moim zdaniem wszystko było oki :) Wybraliśmy zaproszenia bez personalizacji (ale tylko ze względu na niejasną sytuację z listą gości). Za nadruk się dopłaca, ale nie pamiętam ile bo już skasowałam tego maila :( Wiem, że trochę zakręciłam to wszystko zamiast udzielić prostej odpowiedzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść DZiewczyny, muszę się zabrać za zaproszenia, ale to musi poczekac na koniec sesji. u nas jest straszny wiatr aż strach wyjść z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posłałam Wam na maila zdjęcie moich zaproszeń, które sama robiłam, nie są jeszcze gotowe , to takie próbki. sa bardzo prościutkie ale nam się podobają. jak którejś nie wysłałąm a chciałaby zobaczyć to piszczie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) nadziejamyszki :) ja nie dostaję maili forumkowych jakoś... ;) więc się przypomnę marfuszka@o2.pl akurat temat zaproszeń interesuje mnie ostatnio :) wracam dziś do tuptania :] zobaczymy jak to przeżyję.. BUZIAKI PRZEDŚLUBINKI DROGIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was dziewczynki Nadziejamyszki zaproszenia są naprawde bardzo sliczne:) Pisalam wam jakis czas temu ze musialam zaprosic juz dwie osoby i potrzebowalam zaproszen. Kupil mi je tata w Polsce i powiem Wam ze chyba przy nich zostane, widzialam takie same na allegro wiec jak je znajde to podam Wam linka. Tak mi żal ze nie moge pisac z Wami na bierzaco (ale za to czytam), tak mi tego brakuje. Ale potrwa to chyba juz niedlugo bo widac juz koniec remontu a domek wyglada juz co raz to ładniej:) Zaraz zabieram sie do czytania co tam Arabella napisala. Powiem Wam szczerze ze wcale mnie to nie dziwi czytajac jej wypowiedzi dotychczas. Zabulinko ten wyklad mial byc dzisiaj?? Jesli sie nie spoznilam to trzymam mocno kciuki, chociaz tak jak napisała Ami nie beda ci one potrzebne bo wszystko pojdzie jak zwykle super:):) Czekam na relacje 🌻 Ja juz nie moge doczekac sie mierzenia sukni, ale jeszcze tylko 2 tyg. Pozdrawiam i zycze wam milego tygodnia i do napisania pozniej. Aha i witam nowe koleżanki 🌻 dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra przeczytałam te piękne krytyki i nie komentuje tego ale podpisuje sie pod Wasze wypowiedzi na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Nadziejamyszki ----- bardzo ładny wzór ! Prosty i elegancki. Ten ciemniejszy pas to jakaś wstążka czy bibuła ? A jak przycinałaś kartonik ? Jakąś gilotynką czy kupiłaś już przycięty na wymiar ? A gdzie wstawisz napis \" Zaproszenie\" ? O jejku ... wyszło mi \" 100 pytań do ... \" :) Ale interesuję się tym , bo jakieś pół roku temu miałam bardzo silne zapędy żeby zrobić sama zaproszenia . Jezeli chodzi o sprawę Arabeli .... - uważam, że naśmiewanie sie z czyjegoś wyglądu i ubioru jest podłe . A już szczególnie przykre jest to dla dziewczyn , które starłay się być wyjątkowe podczas własnego ślubu. I były ! Napewno włożyły dużo czasu i serca aby w ten jedyny dzień wygladac pięknie. Pełno jest topików , w których wklejają zdjecia z ajkicś portali randkowych i naśmiewają sie z nie świadomych niczego osób. Ale ci naśmiewacze powinni najpierw spojrzeć w lustro i zobaczyć , że sami może nie koniecznie zaliczają do kanonów piękna ... Wiosno ------ oglądałam wczoraj \" Gotowe na wszystko\" - i bardzoooo mi się podoba ten serial ! Czy to co w tv leci to jakieś mocno stare odcinki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia - tak, te odcinki, które teraz nam łaskawie Polsat puszcza - to staroć jest. I już to emitowali jakis czas temu. Teraz niby za jakiś czas mają puścić II serię, a w ogóle to jest już III, a i IV w Angli już jest emitowana. Jak tam Twój \"Preason....\" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ciemniejsze - to złota wstążka, te obr.ączki to kupiłam w papierniczym, papier był w całości, wycinałam sama- te nożyczkami, ale teściowa mi załatwi specialny nóż do wycinania( to jak będę robiłą już te włąściwe zaproszenia. a napis \"\"zaproszenie\" będzie na dole bliżej prawego , dolnego rogu. ja niestetyuciekam do pracy. mam nadzieję że mnie nie wywieje:) trzymajcie się Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Monia.kami ;) Musze przyznac ze skazany na smierc - PELEN ODJAZD!!! Juz nie moge doczekac sie kolejnych odcinków :D:D:D a nie naleze do osob, ktore ogladaja kazdy serial jaki sie pokaze Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×