Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

witajcie :) ostatni dzień przed dłuuugim urlopem :) nareszcie się wygrzeje w słońcu. U mnie przygotowania stanęły i nie ruszą się do marca tak wiec czytam was ale nic nie piszę Syrenka23 – ja kiedyś dawałam pierścionek do odświeżenia i usługa trwała może z 10 min poczekałam i pierścionek miałam z powrotem. Pozdrawiam wszystkie forumowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppaaaaa
podnoszę by topik przetrwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syrenka 23 ja tez dawałam swój pierścionek do odświeżenia i miałam dosłownie w parę minut:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:)ujjjjj ja dzis pustki;P ja tez na momencik i zmykam..zycze milego popoludnia..wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak, pustki dziś ogromne... ja tylko na chwilkę, miłego weekendu życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pustki tu dziś ale jak tylko weszłam aby napisac ze zdałam edzamin jeszcze tylko 16.02 i koniec sesji Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja tez tylko na chwilke, zycze Wam kolorowych snów. Kasiu gratulacje i powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:****** jak minol weeknd?? powiedzcie mi jak mamy slub 23,06,2007 roku to czy mzoemy isć juz w piatek do księdza? bo kurcze potem zjazdy na studia..i z narzeczonym bedziemy sie wymijac..wiec nie mamy kiedy isc...pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysica20 :) hej hej Wg mnie - już śmiało możecie do księdza iść...a nawet powinniście. Nie wiem jak w waszej parafii...ale w niektórych popularniejszych (albo jak jest w niej dużo młodych ludzi) to bywa po kilka wesel na jeden termin..żeby Wam termin nie przepadł ;) Mój weekend miły - w rodzinnym gronie :D urodziny mamy i babci...przyjazd do olsztyna.. ;) NIC SIĘ NIE ZMIENIAJĄ....cała ta moja rodzinka (nadal tacy głośni i śmieszni) i strasznie ich kocham. do czw jeszcze jestem w olsztynie - kilka spraw chcę załatwić:) pozdrowionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, Ja też uważam,że spokojnie możecie przyatakować księdza.My termin zaklepaliśmy już w październiku,a ślub bierzemy dopiero w sierpniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść Dziewczyny, dni płyną dla jednych rzeczy za szybko, a do ślubu jakoś się dłuży choć już za dużo nie zostało. czekamy na koniec sesji żeby ruszyć znowu z przygotowaniami. chcemy iśc obrączki wybrać, i musimy do fotografa szczegóły omówić. tygrysico - a jeszcze wogóle nie byliście u księdza? czy termin macie już zaklepany i chcecie iśc protokół już spiasać? asiha- odezwij się po powrocie, jestem ciekawa jak poszukiwania sukni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja myszki-tak mamy termin i godizne zaklepana tylko o spisanie protokolu;) wiec smialo mozna isc:) dziki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 9 czerwca 2007 roku biorę ślub i jakos mi ciężko na duszy bo mój nażyczony na kontrakcie we Francji i wróci dopiero 1 czerwca, na szcześćie mamy już salę, Kościół, zespół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !! Ale tutaj pustki ostatnio, czyżby już wszystko przygotowane i nie ma o czym pisać?? Witam wszystkie nowe dziewczyny :) Studentkom gratuluje zdanych egzaminów. Lila - udanego wyjazdu Tygrysico - a czy to nie jest tak, że do księdza z dokumentami i do spisania protokołu idzie się nie wcześniej niż na 3 mies przed ślubem... u nas chyba tak to wygląda, ale pewna tez nie jestem Ja jestem na etapie poszukiwania biżuterii - jakieś kryształki by się przydały. Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!! Dowlokłam się do kompa, żeby Wam zameldować, że nie będzie mnie do końca tygodnia. Kurczę, mam tyle roboty z tymi targami, a tu mi się grypa żołądkowa przyplątała! niby za 2 dni będzie koniec, ale do tego czasu - umieram, moje Drogie, z godnością, i nie podłączona do sieci... całuski (niezaraźliwe) - 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey:) ale zimno idzie...:( dziewczyny ja ma 4 m-ce i 16 dni do slubu... i chcialam isc do ksędza w marcu..ale mamy zjazdy na studia i wpiatki nas nie bedzie...wiec chyba pojde wpiatek..moze mnie nie wyrzuci..9on przyjmuje tylko w piatki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff protokół podpisany jeszcze suknia i dj lub orkiestra spędzają mi sen z powiek :/ dj ktory miał byc rewelacyjny po obejzeniu kasety wcale sie takim nie okazał, a pozostali maja juz pozajmowane terminy :( ale co tam szukam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atena --> Czasami się zdarza tak, że młodzi tuż przed ślubem się rozstają, a mają już zaklepaną salę, orkiestrę itp. Może poszukaj na Allegro, jakiś innych serwisach ślubnych - może ktoś w Twoim terminie ma do odstąpienia umowę z zespołem. My dzisiaj w końcu idziemy podpisać umowę z fotografem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, my slub bierzemy 18.08. - sala, zespol, fotograf i koscil zamowione. Obraczki juz mamy wybrane, ale jeszcze nie zamowione. Ostatnio szukałam sukni - myslalam ze bedzie biala - a tu niespodzianka lepiej mi w ecri ;) Wiec chyba bedzie taka :) Myslalyscie moze na podziekowaniami dla rodziców. My chcemy zrobic album ze zdjeciami, podziekowaniami i jakimis wierszykami, ale im blizej tym mniej pomyslow mam na zrobienie tego. Czy ktorac ma podobny plan??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam coś pustkami zawiewa ostatnio..;( my dziś nauki rozpoczynamy-mam nadzieje zw ksiądz bedzie mniej marudny niż na naszej ostatniej(nietrafionej) wizycie:P do napisania i miłego dnia dla was kobiety🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Byliśmy wczoraj drugi i ostatni raz w poradni rodzinnej, a przed nami 4 pary i każda dziewczyna w zaawansowanej ciąży. Pani prawiła im długie kazania. My byliśmy raptem 5 min - nawet nie spytała o wykresik, który kazała mi przygotować. na szczęście mamy to juz za sobą :) Czyżby zaczynała się dopiero prawdziwa zima...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzis pierwsza wyprawa po salonach z sukniami oj juz czekam do 15,30 to bedzie chwila prawdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdrosze buszowania po sklepach z sukniami!:)Ja jeszcze musze troche poczekac:(Zyczę powodzenia i owocnych łowów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atena25 - koniecznie napisz nam później jak Ci poszło albo podeślij link z wybraną sukienką. Dużo czasu to już Ci nie zostało. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×