Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Gość odpowiedzialna kobieta
a jaki to jest 21 miesiąc? bo z tego co widze bierzesz ślub dnia drugiego marto i 21 miesiąca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdę powiedziawszy to ciekawa jestem jak będziesz wyglądać -> tzn. na pewno przepięknie jak każda panna młoda :) Niestety chyba nie będzie mnie wtedy w Wawie, chociaż kto wie .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeee
arabella jeszcze nie znudziło ci się to forum? kiedy dojdzie do ciebie, że nikt tu z tobą nie chce rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashia, będzie mi miło, jak przyjdziesz :-) Ale jak Ci się nie uda, a chcesz mnie zobaczyć, to przecież Ci mogę zdjęcia wysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropa, wysłalam Ci parę maili;) Nie martw się makijażem - w razie czego Ci pomogę:) Radzę sobie z malowaniem obrazów olejnych, wiec makijaż nie jest czymś szczególnie trudnym;) a, i malowałam już 3 Panny Młode:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta --- masz dobry suwaczek . Wszystko OK. C.D. makijażu - ..nie chcę kupowac kosmetyków na jeden raz , bo ich na codzień nie używam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuś, to chodzi o to, że w Twoim suwaczku są odwrócone cyfry, i zamiast 12 miesiąc, masz 21. Nic wielkiego, każdy inteligentny wie o co chodzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz postaram się poprawić ale jak z tymi kwiatkami przy suwaczku??Jak je wstawiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta ---- ale suwaczek po otwarciu dobrze wskazuje datę. kwiatek robisz tak : nawias kwadratowy [ odrazu wpisujesz KWIAT ] i na końcu nawias kwadratowy ( bez spacji) to samo ze słowem SERCE Kropka & Zabulina ------- gratulacje z powstania spółki :) Ashia ------ moje zakwasy przychodzą falami ... rano bolały mnie ramiona i uda , a teraz łydki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta ------ widac tak już się cyferki ustawiają w Twoim suwaczku. Wiosna ma tak samo. Na odwrót jest dzisiejsza data chyba. Zamiast 21 02 2007 , jest 02 21 2007 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos dbani o siebie - możecie sobie spróbować dwóch niezłych rzeczy, które odkryłam jakiś czas temu i które akurat na mnie bardzo fajnie działają:) 1. maska do włosów, świetnie odżywia końcówki i dużo mniej się po niej rozdwajają. Buteleczka oleju rycynowego (takie malutkie sprzedają w aptekach) Sok z połowy dużej cytryny (koniecznie przelany przez gazę, żeby nie zostały farfocle cytrynowe, które później trudno spłukacz włosów Żóltko z jajka. Wszystko razem mieszacie. Te, które mają krótkie lub suche włosy, po prostu to nakładają na głowę. Te, które mają przetłuszczające się, długie włosy robią sobie kucyki i nakładają maskę tylko na \"zwisającą cześć\" kucyka. Później należy miejsca, na które się to nałożyło, owinąć folią spżywczą, kucyki można dodatkowo owinąć folią aluminiową, i trzymać to na głowie około 45min. Spłukać. To nie wygładza włosów, nie ma takiego miłego uczucia jak po Waxie, ale naprawdę wzmacnia - widzę to po sobie. 2. Eveline - linia balsamów Slim Extreme:) Naprawdę świetnie ujędrniają:) Ja mam serum antycellulitowe i krem antycellulite, są jeszcze chyba jakieś inne. Naprawdę fajne, niedrogie i widzę efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, daj sobie spokój, każdy wie o co chodzi :-) Ewentualnie z innej strony weź suwaczek, i nie będziesz się stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi:)Dzięki dziewczyny, że wiecie o co chodzi w moim suwaczku ale ja jestem uparta jak osioł i choćbym miała nad tym siedzieć rok to i tak sobie wstawię tego kwiatka:) A co do maski z oleju rycynowego to robię ją sobie od 2 lat i naprawdę polecam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natomiast ja mogę polecić pielęgnację włosów dla leniwych ;-) Bo kupuje się specyfik w salonie fryzjerskim, obojętnie jakim, żeby tylko miał kosmetyli L\'Oreal Proffesional. Maseczka na włosy Intense Repairwair jest po prostu genialna. Bardzo nawilża, włosy są gładkie, miękkie, i takie \"zdrowo ciężkie\" ;-) Dla mnie to jest pierwszy tak dobry kosmetyk do włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta ---- między kwiatem i sercem zrób spację . Między nawiasami. To i ja dorzucę parę groszy na temat specyfików do włosów. Moja koleżanka powiedziała, że czytała gdzieś o cudotwórczym działałniu rozkruszonej Aspiryny. Podczas mycia głowy trzeba wetrzeć te aspirynę razem z szamponem. Wypróbowałam raz , bo jak juz wcześniej pisałam brak mi systematyczności. Mam odżywkę Wex- a jakże ... :) Prawie nowa ! może ze 3 razy jej użyłam ... To samo z serią Evelyn - mam całą batalię , ale smaruje jak mam ochotę . Ostatnio kupiłam sobie Nivea \" Good bye cellulit \" . Ten to hest fajny ! Nie piecze, nie ma uczucia \"zimności\" i ma śliczny zapach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała martusia
marta ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam na chwilkę!!!!!!!!zebyscie wiedziały ze nie zapomniałam.. Marcia-z MAŁEJ LITERY W NAWIASACH i bez przerw spró !!!:D Kropka-fotografa będziesz miała zacnegp:classic_cool:..do mnie Jej było za daleko:((( zaraz choć troche was nadrobię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 🌼 dziś od rana wybrałam się na zwiedzanie sklepów i przy okazji kupiłam sobie buty ślubne :) zakup nie bardzo planowany, ale przymierzyłam i zdecydowałam się... http://www.e-rylko.com/index.php?page=shop.flypage&product_id=1597&category_id=18&root=1&option=com_phpshop&Itemid= podobnie jak pszczółka wybieramy się dziś do księdza podpisać protokół... nasze przygotowania znów ruszyły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami, kochana, z całą sympatią, ale Ty naprawdę baaaardzo daleko mieszkasz ;-) I ode mnie i od Zabuliny, a wielka szkoda 😭 Fajnie, że wpadłaś, bo sie zastanawiałam, co z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Ami, wiesz, jak bardzo chciałam.. :( Niestety, to jednak drugi koniec Polski - do Wawy mamy raptem 4h autkiem (jeździmy tam do chrześniaka M), a do Ciebie - ponad 10 (wiem, bo jechaliśmyw tym roku autkiem nad morze) no i w samej Wawie mnóstwo znajomych i rodzinę, u których możemy zostać na noc (Ty musiałabyś nam znaleźć jakiś nocleg..) i którzy się ucieszą z odwiedzin. Mam nadzieję, że nie jest Ci przykro 🌼 Ale wszystko dobrze się ułożyło, masz fajnego fotografa i genialnego kamerzystę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brido Ładne butki:) Ryłko fajnie się sprawuje podczas ślubu i wesela - wiem, bo sama miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ale się zgrałyśmy z Zabuliną, w tym tłumaczeniu :-p ;-) A tak w ogóle, to spieszę donieść, że następujące panny: Rosa-munde 6.01. Turm_me_on 13.01. A24 01.2007 Och Karol 3.02 są już \"po\" :-D Natomiast w doku startowym szykują się: Ashia 08.04 Ancura84 14.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka --> gratuluję fotografa ;) zabuina --> Tobie gratuluję klienta ;) Ami --> oststnio zaniedbujesz się w wizytach na kafe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×