Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Jesli chodzi o zaproszenai osób z działu to u mnie to będzie wyglądało mniej więcej tak \"M.S i P.S mają zaszczyt zaprosić na ślub dział Baz Danych\"...coś w tym stylu (oczywiście nie dosłownie ale coś takiego:) ) Atena 25 ja mieszkam ze swoim przyszłym mężem i też jesteśmy z jednego miasta, więc my jedziemy każdy do swojego domu (czyli do rodziców) gdzieś dwa dni przed ślubem i potem mój P przyjedzi epo mnie, błogosławieństwo i do kościoła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila -> ja również poproszę foteczki mrowka_r@poczta.fm My mieszkamy razem z Wawie, ale ponieważ ślub i wesele są w naszych rodzinnych stronach opada nam ten kłopot o którym pisała Atena. Tydzień przed ślubem 28.04 jedziemy do rodziców (ja), dziadków (mój M.). Pomieszkamy sobie tydzień osobno bo razem było by dość ciężko (wiadomo długi majowy weekend więc niektórzy goście z daleka przyjadą sobie troszkę wcześniej i trzeba się będzie jakoś nimi zająć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Lila, piękne zdjęcia, jak masz więcej to poślij, przyjemnie w taki dzien popatrzeć na zdjecia pełne słońca i ciepła. Co do stroju Pana Młodego- też będziemy kupować garnitur, bo mój A. nie ma żadnego i to będzie jego pierwszy, i musi być do dłuższego użytkowania. Chcemy jakiś czekoladowy w prążki, napewno nie będzie muszki- krawat albo musznik. koszula napewno nie bedzie biała, bo ja mam ecriu sukienkę. też mieszkamy razem ( teraz u mojej mamy) rodzice adama mieszkaja, na przeciwko. Wiem, Teściowa rzuca się, że A. ma noc przed ślubem spać w domu u nich, ale napewno tak nie będzie, obydwoje pewnie nie bedziemy umieli spac, wiec bedziemy sie wspierać. Rano chciałabym z moim narzeczonym pojechac na cmentarz, do Dziadków.... Moja Babcia zmarła niecały rok temu, bedzie mi jej strasznie brakowało, na ślubie... a potem A. pójdzie do domu rodziców, i każdy bedzie sie przygotowywał. żabulinko- ja tez proszę o zdęcie fryzury, i tym bardziej chce ją zobaczyć bo ją sama zrobiłaś!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashia tak szczerze mówiąc to trochę nei zazdroszczę Ci tych gości na parę dni przed slubem. Ty będziesz w nerwówce, pewnie w stresie, ostatnie przygotowania a tu jeszcze cały dom ludzi na głowie...No ale cóż, tak czasem bywa w życiu:(My też będziemy mieli gości z daleka ale dla nich mamy hotel, bo u nas w domu i tak juz sie nikt nei zmiesci, takze ja sie ciesze, ze pol rodziny nie bedzie mi trajkotało nad głowa w chwili, gdzi epowinnam sie wyciszyc i spokojnie, bez stresu przygotowac dio najważniejszej chwili w moim życiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwotny plan u nas był taki, że faktycznie część gości miała nocować u nas w mieszkaniu. Później doszłam do wniosku, że mowy nie ma. W ostatnim tygodniu przed weselem będzie pewnie masę roboty, dopinania wszystkiego na ostatni guzik, do tego stres - gdzie tu znaleść czas na zabawianie gości. Lila i zabulina --> Ja również proszę o najnowsze zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja się cieszę, że będą u nas goście przed weselem bo nie będę tylko w kółko myśleć o sukience idt. będę się mogła odstresować rozmową z nimi, spacerami po okolicy :) Oczywiście jeśli przyjadą, bo jeszcze do końca nie jest to takie pewne :( Bardzo możliwe, że już dwa tygodnie, a nie tydzien przed ślubem pojadę do rodziców, żeby zająć się porządkami itp. Więc na tydzień przed ślubem wszystko powinno już być cacy :P Co do tej koszuli to przekonałyście mnie, wybierzemy się do sklepu z kawałkiem materiału z mojej sukienki, żeby lepiej dopasować kolor koszuli. Chociaż tak teraz pomyślałam, że jak już będziemy mieć koszulę i krawat to przetestujemy to z obecnym garniturem i może nie będzie trzeba kupować nowego. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila zdjęcia sa super!!!:)Jeśli masz jeszcze jakieś to czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jejku Lila ja tez chce ;) siedze w pracy i tak mi zimnoooo Poogladam sobie cieple klimaty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś postaram się jeszcze wybrać z tej 500 :) dużo mam wieczornych z różnych imprez i nie są tak kolorowe jak te słoneczne które otrzymałyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO I OCZYWIŚCIE JA TEŻ:D bym zdjęcia obejrzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosna, zabulina - nie daje rady wysłac do was maila wyskakuje mi napis rozmiar skrzynki przekroczony :( mail ma tylko 10 mg więc powinno przejść, chyba ze macie troszke przeladowane skrzynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam was dzisiaj i bardzo się cieszę, bo ja mam ślub 08.09.2007. Wszystko mamy załatwione, oprócz godziny ceremoni> No i oczywiście nie wiem jaką będę mieć sukienkę, ale na to jest jeszcze czas... Gorące buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki Troszke mnie nie bylo ale juz jestem. Pobyt w Polsce jak zwykle bardzo szybko minal i jestem bardzo zła bo nie znalazłam czasu na szukanie sukni, a bylam strasznie na to nastawiona i nie wypalilo:(:( Załatwilismy tylko bryczke ktora bedzie nas wiozła do ślubu. A narazie pewnie znow bedzie zastoj w przygotowaniach az do nastepnej wycieczki do kraju. Lila czy ja tez moge prosic o twoje fotki na ocieplenie, bo za oknem zima:( Zabulinko dziewczyny bardzo zachwalaja twoja fryzurke wiec ja rowniez osmiele sie poprosic o fotke. Życze Wam milego popoludnia. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocoloko mam ogromna prosbe do ciebie. Czy mogłabys mi podac jakis kontakt do tej projektantki ktora znalazlas na targach? Bo na jej stronie niestety nic nie ma. Bede bardzo wdzieczna 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lila ------ Ty to miałaś kobieto cudowne wakacje ! Tak na marginesie to masz superrr figurkę ! Po prostu idealną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Tak się zastanawiam czy któraś z Was mnie jeszcze pamięta.. Cały czas czytam to co piszecie, ale jakoś nigdy nie mam na tyle czasu, żeby coś naskrobać.. Panuje u Was, jak zawsze zresztą, cudowna atmosfera i można doczytać się wielu rad, dlatego postaram się znów aktywnie tutaj spędzać czas, a nie tylko czytać;) Chciałam się Wam pochwalić, że mam już suknię, ale niestety fotek nie mam-zapomniałam aparatu:( suknia jest biała z gorsetem (a zarzekałam się, że gorestu nigdy mieć nie będę) góra jest lekko przeźroczysta z wzorkami koloru złotego, więc myślę sobie,że przyszły mąż też musiałby mieć kamizelke ze złotym akcentem. Chciałam Was zapytać, czy jak zamówiłyście suknie w salonie to na pierwszą przymiarkę macie się zgłosić dopiero na miesiąc przed ślubem?? Troszkę się zmartwiłam jak mi pani kazała dopiero w lipcu przyjechać.. i jeszcze jedno pytanko: do białej sukni ze złotymi dodatkami jaki kolor bukietu wg Was najbardziej by pasował? pozdrawiam Was cieplutko w ten zimowy weekend:* PS. zabulinka i lila!!! ślicznie proszę o zdjątka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!!!!! Nie było mnie dość długo, więc pewnie sporo mnie ominęło... U mnie dopiero teraz przygotowania ruszyły pełną parą :D - Za tydzień idziemy odebrać obrączki (wzór klasyczny, 5mm) - w poniedziałek spisujemy protokół, ślub o godzinie 16.00 - mam umówionego fryzjera - dziś byłam oglądać sukienki i już wiem jaką sukienkę chcę :D - koniecznie musi być ecru (do białej jestem za blada); zapinana na szyi i z dekoltem w literze V, chciałabym żeby była pokryta koronką. Wiem też ze z sukienka bedzie problem bo mam za duży biust i ciezko cos dopasowac do mojej figury :( ale damy rade :D Mysle ze to na tyle Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny - przeczytałam wszystko, co naskrobałyście pod moja nieobecność. Lila - bardzo dziękuję za zdjęcia. Widać, że wyjazd był bardzo udany. Aż się cieplej zrobiło patrząc na te zdjęcia :) Mam juz akt urodzenia z innego miasta, i akt chrztu z parafii w której to się odbyło. Muszę jeszcze tylko iść do parafii w której byłam bierzmowana po zaświadczenie!! Mój K ma już garnitur - czarny, ale nie taki grobowy, ale z delikatnymi niteczkami widocznymi pod światło w kolorze szarym. Do tego kamizelka w kolorze ecri ze złotymi motywami i koszula ecri z mankietami na spinki. No i musznik z tego samego materiału co kamizelka. Moja sukienka jest koloru ecri, więc wszystko razem pasuje. Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:* chcialam sie przywitac...bo chora jestm-grypa i to ta francowata taka....ze wyje z bólu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki Widze ze postki tu przez wekend. Zycze wam milej niedzieli a TYgrysicy szybkiego powrtu do zdrowia. Mi wczoraj tez dopiero przeszla grypa jelitowa. Dobrze ze juz po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dawno do Was nie zaglądałam bo musze przyznać sie że za duzo spraw sobie wziełam na głoie i nie wiem jka długo wydole tak ale najgorsze jest to ze te sprawy nie mają nic wspólnego z weselem bo cały czas uważam ze mam jeszcze duzo czasu ze ten czas sie tak ciągnie a tu nawet nie obejrze sie jak mija tydzień za tygodniem ale dalej twierdze ze to sie ciągnie ale ze mnie ewenement społeczny!!! Dziś do 20 w szkole siedziałąm ale juz mam dosc zjem tylko zaległy obiad i idę spać bo jutro na 10 do pracy d 18 na 19 na angielski do 21 i tak w kółko ciekawa jestem kiedy moj organizxm zaprotestuje!! Pozdrawiam Was Serdecznie i nie obiecuję szybkiego powrotu tytaj moze w następną sobotę lub niedziele ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej a tu co takie pustki przy poniedziałku?? lila zdjęcia super, na pewno taki wyjazd pozwolił ci zabrac siły. nadziejamyszki jak tam po sobotniej wyprawie na bieznie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam Gdzie sie podziałyście?? Lila dziekuje za fotki, sa super. Od razu cieplutko mi sie zrobiło, a te palmy hmmmm...:) Zycze Wam miłego dnia i do napisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×