Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Dzien dobry wszystkim:) Monia🌻 dziekuje slicznie za zdjecia, naprawde, sukienka pasuje do ciebie idealnie:) Jest taka delikatna, zwiewna, na pewno bardzo wygodna i lekka. Ja pod koniec marca bede podpisywac umowe i wplacac zaliczke, pewnie wtedy bede mogla zrobic zdjecia, to na pewno Wam wysle:) 😘 papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, góra tej sukienki mi się szczególnie podoba :-) Chyba się nadajesz do gorsetów. Co to za kryształki sa doszyte do sukienki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Zdjęcia powysyłałam, maila od moni dostałam :) monia --> Wiesz co sądzę o tej sukience ;) Wyglądasz świetnie! No i cieszę się, że chociaż Twoje zdjęcia wyszły ostre - mogę sobie przypomnieć jak dokładnie wygląda moja sukienka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosno pięknie wyglądasz w tej sukni, tak świeżo i do tego te Twoje włosy.. Bajka! Moniu Ciebie też proszę o zdjęcie, ppoomm@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam jeszcze dzisiaj w Lisa Ferrera i chyba już tak miałam tę sukienkę wbitą w podświadomosc , że której bym nie mierzyła to zawsze jakiś mankament widziałam. Mama wbiła mnie w szerokie tiulowe suknie . Na początku bardzo chciałam mieć właśnie te szerokie z Demetriosa. Potem stopniow skłaniałam sie ku węższym modelom i wkońcu zobaczyłam suknie Wiosny i zakochałam sie od pierwszego zdjęcia :) Zresztą dzisiaj przymierzałam te szeroki tiulowe . Nooo Mama moja , była wręcz zachwycona , ale nie ma sie co oszukiwać - one nie są za wygodne i sa bardzo obszerne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również dziękuje za miłe słowa i porady odnośnie kreacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, dopiero teraz doczytalam, ze Wiosna i Monia maja takie same sukienki:D A z jakiej to firmy?????? Strasznie mi sie podoba. Wiosno, gdybys mogla, to ja tez poprosze o Twoje zdjecia z przymiarki aniutka.ak@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinezko, wysłałam. Chodzi o sukienkę Martina z kolekcji Maggie Sottero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna i Monia - suknie naprawdę śliczne.. obydwie wyglądacie pięknie, mimo iż macie zupełnie różne typy urody :) gratuluję dobrego wyboru :) my wreszcie ustaliliśmy terminy nauk (na kwiecień) a od niedzieli zaczynamy tańce .... powoli przygotowania zaczynają nabierać tempa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co widzę to już prawie każda z nas znalazła \"swoją\" sukienkę :) Ja jestem w trakcie opracowywania listy z dedykacjami. Tak zasugerował nam pan z orkiestry. Jaka piosenka i dla kogo dedykowana będzie od państwa młodych. I chyba zmienimy nasz typ piosenki na pierwszy taniec - zamiast Lady Pank \"Zawsze tam gdzie Ty\" zdecydujemy się prawdopodobnie na piosenkę DeMono - \"Dwa proste słowa\" Powiem Wam, że nie znałam tej piosenki wcześniej, a i za tym zespołem nigdy nie przepadałam. Teraz jednak słucham, słucham i słucham i chyba na nią postawimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu Ty również wyglądasz olśniewająco w tej sukni:) Gratuluję Wam dobrego wyboru. My jesteśmy w połowie nauk przedślubnych. 4 spotkania, każde trwa 45 min. potem zostanie jeszcze poradnia. Dziewczyny czy myślałyście w jakim miejscu będziecie miały zdjęcia plenerowe? Czy to będzie park, czy może budynek jakiś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Capria, to ile WY macie spotkań? u nas są 3 jedno-godzinne w kościele i 2 indywidualne w Poradni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brida aż 3 spotkania po 45 min a 4 spotkanie to Msza Święta, po której będą rozdawane zaświadczenia o ukończeniu nauk. a co do poradni to szczerze powiem, że jeszcze nie wiem ile razy trzeba będzie tam iść. Ma nadz, że jak najmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jana656
Czy ktoś zna jakies dobre linki z tradycjami ślubnymi , trochę znalzałam tego na ślub na www.weselisko.com.pl ,może znacie coś jeszcze, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Po wielkich trudach udało mi się otworzyc pocztę i sciagnac maila od Moni,,,, kobieto wygladasz bosko!!! Tak dostojnie a zarazem delikatnie!!! Ta suknia naprawde jest wyjatkowa,,, pasuje i do Ciebie i do Wiosny a przeciez macie dwa rozne typy urody :-) Ciesze sie ze wiekszosc z nas ma juz suknie wybrane. Ja na przymiarke mojej \"rybki\" jade dopiero za miesiac i juz nie moge sie doczekac,,, wtedy napewno cykne kilka fotek zebyscie i wy mogly mnie zobaczyc w sukni przed slubem. :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść DZiewczyny, będą kolejną która powie , że suknia piękna. Każda z Was wygląda trochę inaczej w niej , ale do każdej pasuje. Suknia ślubna jednak dopiero na pannie młodej nabiera tego czegoś, i dopiero na Was wygląda cudownie... wczoraj byliśmy u Rodziców A. , i mama powiedziała że muszą zacząć chodzić za garniturem ( bo ona uważa , że tak jak Pan młody nie może widzieć sukni ślubnej , to ja nie mogę widzieć garnituiru). już nie mamy siły jej tłumaczyć, że garnitur pójdziemy razem kupowac, i niestety bedzie ją trzeba postawić przed faktem dokonanym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. w koncu mam na nowo neta, juz sie stęskniłam za wami :) uciekam teraz na vacull poźniej na pewno sie odezwę pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję milczacą swą obecność. Czytam :) Monia..Wiosna.. też chce Was w sukniach zobaczyć!! :D poproszę fotki na: marfuszka@wp.pl Słońce!! Ciepło!! jestem przeuśmiechnięta :) Zabulinka - dzięki za wczorajszy kawałeczek poezji :) dobrze mi uczynił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey;) dziewczyny wy slicznie wyglacie w tych sukienkach:) naprawde idealne...niestety ja w takiej zle wyglądam ja musze meic dopasowana do ciala;) i taka mam:) zycze milego dnia;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy bierzecie sobie wizażystki / makijażystki albo takie uniwersalne osoby co umalują i uczeszą w dniu ślubu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Wiosno, pieknie wygladasz w tej sukni, niby to taka sama jak Moni, a jednak na kazdej z Was inaczej wyglada, jednak pasuje do kazdej z Was:) Lila, ja fryzure na pewno bede robic u fryzjerki, a z makijazem to sie zastanawiam, czy nie kupic sobie jakichs lepszych kosmetykow i sama sie pomalowac, troche sie boje, zeby mnie jakas pseudo-wizazystka nie oszpecila:D A nie za bardzo ma mi kto polecic kogos dobrego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie mam jeden kontakt do znajomej Moni.kami ale myslałam zeby zorientować się w cenach i usługach jakie proponują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila - odnośnie makijażu i fryzjera. Rano w dniu ślubu jestem umówiona do fryzjerki, a po niej mam wizytę u kosmetyczki - makijaż. Tak się złożyło że 2 tyg przede mną ślub bierze kuzynka. Na jej wesele pójdę na próbny makijaż, spróbowac co i jak. W tygodniu poprzedzającym ślub mam próbną fryzurę u fryzjerki, by zapamiętała jak mam mnie uczesać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) pogoda sprawia że siły vitalne powracają :) znalazłam wczoraj przez przypadek stronę z propozycjami grawerów na obrączki, wiem że ten temat był już wielokrotnie poruszany, ale może przyda się jeszcze komuś więc wklejam :) : http://wesele.plock.pl/?id=ms&dz=7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila - ja zdecydowałam się na fryzjera i makijażystkę... na codzień sama raczej nie maluję się.. moje włosy również wymagają profesjonalnego uczesania bo sama niewielę mogę z nimi \"zdziałać\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie omawianych już tematów. Zaczełam szukać wstecz i nie mogę znaleźć linka do fryzur z didemami . Nawet chyba stosunkowo niedawno któraś go wklejała. Jak macie pod ręką to będę wdzieczna za wklejenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×