Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

witam odnosnie makijazystki i fryzjera. zdecydowane tak:) makijazystka juz sprawdzona bo odwiedzam ja za kazdym razem jak idziemy na taka balowa impreze, a i fryzjerka tez kolezanka po fachu (juz kiedys pisalam o niej) zajmuje sie moimi wlosami od jakis 4 lat wiec nie musze sie niczego obawiac. Wieci co dziewczynki dowiedzialam sie wczoraj ze mija kumpela jest w ciazy. jest w moim wieku, chodzila z jednym chlopakiem 4 lata teraz od jakis 2 miesiecy ma nwego i to wlasnie z nim jest w ciazy. Rodzicom nic nie mowila jeszcze, postanowili ze powiedza w swieta jak beda sie zareczac. troszke sie boje o nia bo znajac jej rodzicow to maga roznie zareagowac. buziole dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja w bloku mam bardzo fajny salon kosmetyczny i prawdopodobnie tam pójdę do wizażystki i fryzjera. Chyba, że próbne im wyjdą kiepskie ;) Za próbną fryzuję biorą tam 60 zł, za ślubną od 90 zł. To chyba przystępna cena jak na Warszawę. Za malowanie biorą z tego co pamiętam 80 zł. Moja mama uważa, że to drogo. Ja natomiast jestem pewna, że tego dnia nie będę potrafiła umalować się prosto, a nie mam żadnej siostry lub koleżanki, której mogłabym zaufać pod tym względem. My pewnie w sobotę pójdziemy do różnych sklepów jubilerskich zorientować się w cenach obrączek. Na celowniku mamy Apart, Red Rubin i Aren\'Art. Może któraś z Was chodziła już za obrączkami i była przypadkiem w tych sklepach. Interesuje mnie jaki jest u nich wybór i oczywiście ceny. Poza tym czym trzeba się kierować przy wyborze obrączek? Poza ceną i gustem oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!! W sprawie makijazu i fryzury to u mnie sprawa wyglada nastepujaco: fryzjera mam sprawdzonego od lat, wprawdzie balejaz ostatnio robie gdzie indziej ale fryzury slubne i wizytowe moja fryzjerka robi swietne, makijazystki jeszcze nie mam, byc moze umaluje mnie kolezanka siostry ktora jest wizazystka i juz mnie malowala, jezeli nie to mam namiar na inna tez sprawdzona. Paznokcie zrobi mi dobra znajoma, swietnie robi french i rozne wzorki. Wiosna, my bylismy w tych salonach ktore wymienilas.I powiem Ci ze nastawialam sie bardziej na Aren i Apart niz na Red Rubin bo wydawalo mi sie ze sa drodzy, ale okazalo sie ze wlasnie w Red Rubin maja najwiekszy wybor wzorow a ich obraczki sa naprawde ladne. Ceny tez maja przystepne, my za nasze obraczki zaplacimy niecale 1000zl, a z rabatem 30% ktory dostalismy na targach to juz wogole super cena!!! Szukalismy z laczonego zlota, a w aren i apart jakos nic nas nie urzeklo i wybor jakis kiepski. Sami musicie popatrzec bo zalezy czego szukacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełka, dzięki za info. Ja najbardziej nastawiałam się na Aren, bo tam mamy kupon na 40% zniżkę (w Red Rubinie tylko 20%). W Aren przeglądaliśmy już obrączki i faktycznie nic mnie tam nie zachwyciło - albo są nieciekawe, albo kosztują 7000 zł ;) Dobrej nocy życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaiem zdjęcia nawet ładne ale mało w nich...swobody, spontaniczności??Tak mi sie wydaję, ale ogólnie moga być:)Miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny...zdjecia łądne ale moze gdyby nie były robione w studiu tylko na np: łące..to były by bardziej naturalne...i nie bylo by w nich tyle sztucznosci...:) ale to zalezy także jak kto lubi... a o yto moj fotograf takze prosze o ocene:) moze gwiazdkami:****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Dzisiaj wybieramy się obejrzeć obrączki i może w końcu coś wybierzemy i zamówimy :) A z okazji dnia Kobiet sobie i Wam życzę wszystkiego najlepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, telepatycznym zmysłem odkryłam, że ktoś mnie woła;) Lili - chyba sie nie znamy, prawda? - ja nie za bardzo wiem, jak te zdjęcia ocenić - w sensie, że ja po prostu nie znoszę zdjęć studyjnych, więc na pewno nie jestem.. obiektywna. Nie ocenię zatem pod względem \"podobania się\", bo podobać mogą się różne rzeczy, ale patrząc pod kątem bardziej technicznym. Cóż - kolory wydają się dobre, zdjęcia są wyraźne, nie ma podstawowych błędów kadrowania:) Tyle mogę powiedzieć obiektywnie:) Tygrysico - ale się uśmiałam oglądając zdjecia Twojego Forograda - nie ze wzgledu na same zdjecia, ale tem gosć chyba ma awersję do fotografowania ludzkich twarzy!! Na 80% zdjeć są tylko fragmenty ciał - głównie dłonie:) Ale zdjęcia są technicznie dobre, więc może - nie wiem - nie uzyskał pozwolenia na umieszczenie Pary z internecie, czy co, i tak z tego wybrnął:) Możesz go, Tygrysico, na wszelki wypadek uczulić, żeby robił nie tylko Wasze dłonie, ale przede wszystkim - twarze;) Ale w obydwu przypadkach zdjeć jest bardzo mało. Coś więcej można powiedzieć, jak się obejrzy kilka galerii, w których jest duż zdjeć danej Pary:) Uściski dla Was - dziś nie mam czasu Kafeteriować, może zajrzę wieczorem - papa! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa! Sory, Tygrysica! Obejrzałam tylko \"special\" nie zorientowałam się, że takze 2 ostatnie są ślubne :) Zastrzeżenia wycofuję;) ale śmieszne są te \"special\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie szkodzi zabulinko;) zdjęc bedziemy mieli 300 po 100 w albumie + płytki chyba tez 3;) płacimy 1900 zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i wszystkiego naj ... naj... w dniu naszego święta :) cały tydzień jestem na urlopie i myslałam ze bede miała czas zeby sobie z wami poplotkowac i nic z tego, tyle rzeczy sobie zaplanowaliśmy na urlop ze nie mam czasu na nic. ale za to udało mam sie kupic garnitur, grafitowy do tego bordowa kamizelka i musznik no i biała koszula, wiec strój młodego mamy z głowy :) no i mieliśmy troche własnego złota wiec daliśmy do zrobienia obraczki, wiec w sumie cena naszych obrączek bedzie ok 270 zł. pozostaje teraz wybrac grawer :/ pozdrawiam cieplutko no i dziewczyny prosze o zdjęcia z przymiarki michasaw@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć zabulinko spójrz jeszcze okiem eksperta na mojego fotografa http://beznazwy.com/ Ja także zdecydowałam się na kosmetyczkę i fyzjera, do których chodzę już parę latek, ale mimo wszystko umówię się na próbny makijaż i fryzurę. to dla Was z okazji Święta naszego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki, Wszyskiego naj naj naj z okazji naszego bardzo kobiecego swieta : ) Uffff.... Jak ten czas szybko leci ... Heh, nie moge uwierzyc, ze jeszcze miesiac i kilka dni zostaly do slubu... W natloku spraw udalo nam sie nawet zalatwic fotografa, co bylo jednak wyzwaniem. Moze nie jest to ktos, kogo planowalismy na sierpien, ale zawsze bedziemy mieli pamiatke na cale zycie : ) Co do fryzjera i kosmetyczki to absolutnie oddaje sie w fachowe rece. Oczywiscie zrobilam wywiad i ide do osob, ktore ciesza sie dobra opinia wsrod bylych panien mlodych. Tylko do zdjec w plenerze bede musiala sie zdac na siebie, bo mamy je innego dnia. A tak poza tym to prawie wszystko gotowe. Dopasowywanie sukni w ostatnim tygodniu przed slubem, bo kto wie jak szkrabek bedzie rosl : ) I jeszcze zastanawiam sie nad bukietami... Moze macie jakies linki z wiazankami slubnymi, ktore dobrze prezentowalyby sie w towarzystwie \"rybki \" z trenem ??? Jezeli tak to za wszystkie bardzo dziekuje : ) Pozdrawiam was wszystkie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dee - miło że do nas wpadlaś :) Ja też mam sukienkę rybke z długim trenem i zastanawiam się nad bukietem do niej. Podaj mi link swojej sukienki, tak dla przypomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz kiedys pisalam, ze nie mam linka do mojej sukni : ( Ale jest to klasyczna ryba, kolor \"ivory\", zakladana na szyje, dekold...... oj duzy ....., i od kolan do samego dolu jest rozciecie w materiale - jak sie idzie widac wastwe szyfonu pokryta delikatnymi blyskotkami, ktorymi jest tez delikatnie wyszyta pod biustem. I tren - mysle, ze ok. 1 metra, moze troche dluzszy. Material sukni to satyna. Wiem, ze ciezko ja pewnie sobie wyobrazic, ale naprawde potrzebuje porady w sprawie bukietu. HELP !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za linki : ) Szczegolnie ostatni bukiecik mi sie podoba. Myslalam o kaliach, ale z drugiej strony nie wiem, czy nie przelamac smuklosci sukni czyms bardziej okraglym, do obawiam sie troszke, ze moze byc \" za dlugo \" : ) Co o tym myslicie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczolko - suknia cudowna !!!! Dokladnie o tym pisalam w ostatnim poscie - moim zdanie ladnie wyglada okragly bukiet do rybiej kiecy : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dee - dziekuję tez tak myślę, że bukiet nie może być zbyt długi. Ale nic nie stoi na przeszkodzie zrobić okrągły krótki bukiecik z kali - tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczolko, ale ja pisalam do zabuliny:) ale bardzo dziękuję za opinię. ide zaraz z koleżankami na drinka, uczcić nasz dzień:) a ja u Was świętowanie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na chwilkę:) Caprio - złamię się w kwestii postanowienia nie mówienia o \"podobaniu się\" - PODOBA MI SIĘ:):) Co prawda część ujęc się niestety powtarza, ale przynajmniej są to ładne ujęcia - widziałam już strony, na których powtarzały się beznadziejne;) Czyli będziesz mieć zapewne zdjęcia w zbożu, i takie \"od góry\" na tle tych płytek chodnikowych, i z balonikiem... :) Oj, chętnie sobie obejrzę! :) dee - fajnie, że wszystko udaje się Wam załatwić:):) Jak widać, ślub marzeń można skombinować szybciutko:) Ja też myślę, że - Dziewczyny w rybkach;) - spokojnie możecie mieć bukiecik okrągły - a najlepiej okrągły, ale ze zwisającymi elementami, żeby za jednym zamachem i przełamywał kształt sukni, ale i do niego jednak nawiązywał , żeby nie wydawał się z innej bajki ;) Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabulina mnie wkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×