Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

CZeść DZiewczyny, jak cieplej na dworze to się od razu wszystko chce, przynajmniej mi:) w weekend mam zamiar w końcu zabrać się za zaproszenia, bo już najwyższy czas. a Jak tam dziewczyny Wasze diety, ćwiczenia? widać już efekty? antena jak po vacu? mi wydaje się że mam już troche mniejszy brzuszek, ale narazie nie sprawdzam, czekam jeszcze do zakończenia ćwiczeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta coś mi sie suwaczek popsuł:P ale juz ten ostani jest ok:) 3 m-ce;) marta a wyslij swoja fotke mi tygrysica444@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak znajdzecie chwilkę czasu zajrzyjcie na strony tych wizażystek może któraś z was zna się lepiej ode mnie i będzie w stanie podpowiedzieć mi na którą warto zwrócić uwagę www.agnieszkalach.pl www.paulinasiwicka.com www.Isabell-visage.com.pl www.makijaze.com www.wizaz-samselska.pl www.vizaz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) macie rację.. wiosna dodaje energii :) miłego dnia ... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Lila -------- wszystkie wizażystki z podanych przez Ciebie linków wydają sie być profesjonalne . Mówiąc szczerze to z nieba mi spadałaś z tymi linkami ! Ceny nie są kosmiczne i każda oferuje dojazd w cenie - co uważam za niebywałą wygodę . Jak będziesz się wybierała do którejś na makijaż próbny to konieczie zrób zdjęcia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Lila -------- wszystkie wizażystki z podanych przez Ciebie linków wydają sie być profesjonalne . Mówiąc szczerze to z nieba mi spadałaś z tymi linkami ! Ceny nie są kosmiczne i każda oferuje dojazd w cenie - co uważam za niebywałą wygodę . Jak będziesz się wybierała do którejś na makijaż próbny to konieczie zrób zdjęcia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia --- na pewno do którejś się wybiorę tylko właśnie mam dylemat którą sobie wybrać. Nie omieszkam zrobić zdjęć i zdać relaci z wizyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysica ty chcesz moje zdjęcie?A mogę nieśmiało zapytać po co??:)Miłego dzionka życzę w ten słoneczny poranek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie gniewam się:)Wyślę Ci ale z domu bo w pracy nie mam takiej mozliwości:(A mogę prośić twoje zdjątko na maila?Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma problemu..ale takze z domku wysle..a jezeli dziewczyny maja moje fotki to zezwalam na wysłanie tobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest
AMI 27?? MARTWIE SIE O NIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość im blizej do ślubu to papapa
poszła sobie od was bo juz niebawem ślub ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypominam: Do \"startu\" przygotowują się :-D Ancura84 14.04 Barra78 21.04 sylwja 21.04 Mrowka cz. 21.04 aleksah 28.04 A już \"po\" jest: Och Karol 3.02 O kim zapomniałam, to prosze się zgłaszać, lista jest dość stara. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość im blizej do ślubu to papapa
a kto przygotowuje sie nastepny do "startu"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) :) :) :) ....im bliżej godz. 0 tym mniej macie do powiedzenia dziewczyny....a ja myślałam ,że te miesiące będą tak gorące ,że nienadążę czytać... a może ta pogoda.....spacerujecie...albo niewiem co tam... :) Pszczółkamadzia----> dzięki za linka....buziole dla Ciebie :) :) :) niektóre fryzury....hmmm..niekoniecznie w moim typie....ale parę mi się podoba....a już myślałam ,że mam wybrana konkretną...a tu nieeeeeeeeeeeeeeeeee pisałam ,że mam problem ze świadkową.... jedną ,którą obstawiam jako \"czarnego konia\" gonitwy...wraca właśnie za tydzień z Irlandii...no i mam ja zapytać...mam nadzieję, że nie odmówi... Jest rozwódką....co Wy na to? Ale mi najbliższą spośród finałowej trójki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa............ zapraszam wszystkie KOCHANE FORUMOWICZKI :) :) :) na szarlotkę z kleksem bitej śmietany i kawkę, kapuczino, czy gorącą czekoladę do mojego mieszkanka :) :) :) tak, tak mam już neta :) więc co ....dziś imprezka u mnie? ...kurde,żeby tylko mój \"księciunio\" nie opitolił całej blaszki... bo nie wiem jak dopiszecie....w kazdym razie...zapraszam :) Miło mi będzie gościć Was ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Coco 🖐️ U mnie przygotowania na razie stanęły, tzn. nic się nie dzieje, więc i mniej aktywna na forum jestem. Poza tym mam jeszcze mnóstwo czasu do godziny \"0\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! U mnie - wiosna:) boska ta pogoda, i mam nadzieję, że podniesie trochę morale moich \"pacjentów\" - ostatnio miałam dosłownie takie zatrzęsienie w gabinecie, że terminy miałam pozajmowane na 2 tyg do przodu :o Łyk świeżego powietrza dobrze im zrobi:) Coko - wpraszamsię na imprę! :D Co prawda nie będę na Kafe wieczorkiem, ale duchowo poczujesz moje uprzykrzone towarzystwo - ba, jeśli odpowiedni się skupię, może uda mi się wtranżolić jakiś kawałek tej szarlotki? :) Jakby jakiś szczególnie apetyczny kawałek na Twoich oczach znikał gryz po gryzie, to będę ja :D brido - gdzie w końcu chodzisz na kurs tańca? :) trzy kropki - dziewczyno, ale kartoteka :D miłego popołudnia wszystkim!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina -> ze względu na mało stabilny czas pracy M nie bardzo mogliśmy zdecydować się na kurs tańca, wybralismy więc opcję lekcji indywidualnych.. cieszę się że w końcu udało nam się zmobilizować w tej kwestii i mam nadzieję że oczekiwane efekty dadzą o sobie znać w odpowiedniej chwili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki, Chcialam Wam przypomniec, ze tez jestem nastepna w bloku startowym : ) 14 kwietnia 2007 :0 Teraz musze uciekac ... Moze pozniej sie odezwe >>> Pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie tylko suwaczka testowalam : ) W koncu udalo mi sie wstawic, najwyzszy czas na final countdown : ) Heh, sama do siebie gadam wiec zmykam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :D nieczesto sie odzywam, ale doskwiera mi kompletny brak czasu :( w niedziele spadliśmy z ambony wiec sprawa przesądzona :D, dzis odebralismy obraczki, DJ załatwiony, jestem po pierwszej przymiarce \"sukni\" pisze w cudzysłowiu bo praktycznie była to przymiarka podszewki :D - nic na razie ni było widac. Jestem bardzo szczesliwa bo udało mi sie wkoncu kupic... stanik (szukałam 2 miesiące), zostały tylko buty Aha i zamówiłam welon na allegro za ... 30 zł powinien przyjsc w piatek - jestem bardzo ciekawa jaki bedzie, bo w sklepie najtańszy kosztował 95 zł, moze sie uda i bedzie ok :D To chyba tyle, ściskam Was gorąco, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki! Ja też dawno się nie odzywałam. Mam urwanie głowy i to nie bardzo związane ze ślubem. Niewiele właściwie mam załatwione. Mój M. ma juz garnitur , a ja jeszcze nie zamówiłam sukienki (ale chyba juz wybrałam). Chyba, bo w ten weekend muszę podjąć ostateczną decyzję, ale chccę jeszcze zobaczyć 2 sklepy. Zaproszenia i obrączki tez chcemy kupić w najbliższych dniach. Zobaczymy ile się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×