Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Domiś ---- 😘 Topik umarł śmiercią naturalną... Dziewczyny albo odeszły z kafeterii albo poprzenosiły sie na inne topiki. A szkoda, bo dziewczyny ze ślubów 2006 dalej sie trzymają razem. Ja osobiście siedze na styczniówkach2009 w \"ciąża, poród , macierzyństwo .. \" teraz tam jest mój \"dom\" :) Jak widac w stopce urodziłam córeczkę w grudniu i wszystko w moim życiu zaczęło sie krecić wokól niej. Zresztą sama jesteś od lipca mamą to wiesz o co mi chodzi :) Aktualnie - 2 miesiące po porodzie jestem ogarnieta , bo Pola moja córeczka w miarę łatwo wbiła się w jako taki regularny rytm dnia i mam czas po trochu na wszystko . Zaczynam siewiec zajmowac swoją osobą , bo w ciaży przytyłam prawie 40 kg ( !!! ) i dopiero udało mi 14 kg zrzucić - także daleka droga przede mną ( a lato sie zbliża wielkimi krokami ) ... Gratuluje jeszcze raz córeczki :) A jak Tobie macierzyństwo służy ? Buziaki 😘 Piszcie dziewczyny chociaż od czasu do czasu co tam u Was słychać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ano, topik wygasł, każda zajęta swoimi sprawami, albo rzeczywiście zmieniła temat... jak widzę większość z nas już cieszy się maleństwami, u nas na razie nie zanosi się na macierzyństwo... pozdrwiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, zajrzałam na forum w poszukiwaniu niezbędnika od Zabuliny, chciałam podpowiedzieć kuzynce co ma przygotować na swój ślub i powiem Wam, że to niesamowite jak szybko minęły te dwa lata... Jeszcze pare tygodni i będzie nasza druga rocznica. Raz jeszcze chcialam Wam podziekowac za pomoc bo bez Was moj slub i przygotowania do niego na pewno nie bylyby takie same! Sylwja -> u mnie też na razie nie zanosi się na powiększenie rodziny ... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ashia:) Nie wiem, czy znalazłaś, więc ślę Ci niezbędnik na maila;) Fakt, czas galopuje jak szalony :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czas leci jeszcze dwa tygodnie i Oliwka skończy roczek :) Na ppczątku sierpnia wybieramy sie na 10 dni nad nasze morze, już nie mogę się doczekać:) Strasznie jestem ciekawa miny Oli jak zobaczy taką wielką \"piaskownice\". Pozdrawiam Was i życzę fajnych wakacji , skrobnijie coś czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, zaglądacie tutaj czasem? Jeśli tak to bardzo serdecznie pozdrawiam wszystkie Panny Młode 2007 :-) U nas po staremu, dorobiliśmy się jedynie drugiego kota :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkie jeszcze czytające :) Ashia ---- oooo to postępy , drugi kotek :) A u mnie numer jeden jest oczywście Polcia . Siedze w domu z corcia , umówiłam się z pracodawcą że bedę pracowała w domu do czasu aż aż Polusia pójdzie do złobka , czyli do następnego września. Na razie nie planuję rodzeństwa dla mojej królewny , bo ... to moja jedyna i na zawsze ukochana księżniczka. Az sie sama sobie dziwię jak macierzyństwo zmienia podejście do większości spraw i jak zmienia kobietę . Przede wszystkim stałam sie mega wrazliwa na krzywdę dzieci , na ich choroby , na reklamówkach w tv o dzieciach z fundacji , w kolejkach w sklepie, na poczcie , itp. :) Z gorszych rzeczy to : :) - zaczełam palić po tym jak przestałam karmić Pole , czyli w połowie lipca - zaczełam znowu regularnir pić RedBulla - nie mogę schudnąc 18 kilogramów Odzwywajcie sie Kochane ! :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia -> wolałabym dziecko, a nie kotka, no ale jakoś nic w tym temacie się nie udaje więc póki co kiciuś. Córcia pewnie już duża, a do kogo podobna? :-) Z tym paleniem to nie ładnie! Jak chcesz rzucić to poczytaj o tabletkach "Tabex", są na receptę. Mój brat i kilku jego znajomych dzięki nim rzuciło palenie. Kilogramy... z tego co pamiętam to pisałaś kiedyś o 40 kg dodatkowych po ciąży, więc te 18 kg to już połowa drogi! Trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cała MAMA :) kurcze z tymi kilogramami to tak juz jest ja po ciązy zgubiłam wszytsko o potem przytyłam i mi zostało 8 do przodu, walczę walcze ale mi jakoś nie wychodzi :) Pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja cos napiszę, zaglądam czasami tutaj na forum, ale zastój jakiś nastał... Ashia ------> ja podobnie jak TY, mamy na razie tylko psa pozdrawiam wszystkie forumowiczki,które tutaj jeszcze czasami zaglądają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×