Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Przepraszam za wcześnie wcisnęłam enter :P Lista jutrzejszych Panien Młodych: Trzy kropki 1.09 Nirvanka 1.09 Kaczka196 1.09 Domiś 1.09 Vall 2.09 Najlepsze życzenia dla Was Dziewczyny 🌻 Ciekawa jestem jak wyglądać będzie Kropka - w końcu jej sukienka ślubna miała być naprawdę wyjątkowa .... :) W ubiegły weekend byliśmy na ślubie i weselu naszej przyjaciółki z liceum. Było super :) Bawiliśmy się do 2:20, ale co wytrwalsi goście zostali do 3:30. Mam wrażenie, że teraz jak mamy za sobą swój własny ślub i wesele to nieco inaczej patrzymy na śluby naszych przyjaciół. Staramy się ich bardziej wspierać bo wiem ile stresu wiąże się z tym aby wszystko wypadło jak najlepiej. Cieszę się też, że nie mieliśmy sesji w trakcie przyjęcia bo jak nie ma młodych na sali to jakoś tak pusto. Oni nie pojechali daleko, w sumie byli w parku obok dworku, ale jakoś tak ich brakowało. 29.09.2007 r. mój brat będzie miał wesele w tym samym miejscu co miała nasza kumpela więc czujnym okiem wypatrywaliśmy \"potknięć organizacyjnych\" żeby uniknąć ich u brata :P Kompletnie nie sprawdził się szwedzki stół z rybami - goście spróbowali dosłownie kilku sztuk a jak się dowiedziałam cena takiej atrakcji to 1.5 tys. Wydaje mi się, że już lepiej zamówić jakieś dodatkowe ciepłe danie albo sałatki zamiast takiego stołu. Przepraszam, że się tak rozpisałam. Już nie zanudzam :) Pozdrowienia dla wszystkich :) P.S. Dziewczyny jeśli któraś z Was chciałaby podzielić się fotkami ze ślubu to moja skrzyneczka czeka :) mrowka_r@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... no, troszke jakby sie ruszyło... w temacie :) domiś -----> wszystkiego naj... na Nowej Drodze Życia!!! mam nadzieje, że poszlo gładko a ten Dzień był wyjątkowy i takie będzie nadal Życie... ja juz czas odliczam do pracy... koniec wakacji nie tylko dla uczniów jest przykry... na ostatniej Radzie wszyscy pytali jak tam w Małżeńskim Stanie... a...ha... cocoloko_ -----> chyba kiedys juz pytalas czego uczę - odp: angielskiego :) my też sesje mieliśmy przed bo nie chcieliśmy zostawiac Gości, tym bardziej, że przyjęcie było do 1 w nocy. Poza tym byliśmy na kilku weselach gdzie Młodzi wyjeżdżali na zdjęcia i, tak jak ashia pisze, było wtedy tak nijako... nie wiadomo co robić. u nas ryby też nie miały powodzenia, w ogóle zostało dużo jedzenia, mimo, że było pyszne i Goście zajadali, ale po prostu przesadziliśmy z ilością... coś sie rozpisałam dzisiaj... miłej niedzieli życze... s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJ - dla wszystkich nowych Młodych Męzatek 🌼 🌼 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia współczuję
Monia---przykro mi Monia, bo w sumie fajna osoba z Ciebie, ale fatalną pogodę zapowiadają na 8 września. ULEWY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..witam, witam i o zdrówko pytam :) Domiś, Kropka----> no i jak ? opowidajcie. Czekam z niecierpliwością na fotki :) Ashia----> już o tym pisałam...kiedyś. My też mogliśmy - na weselu mojej ciotecznej siostry- wcielić się w rolę szpiega z krainy deszczowców. To bardzo cenne doświadczenie musze przyznać. Np. po tej imprezie zdecydowaliśmy, ze jak mają być lody na deser to naprawdę dobre...bo tak nikt nawet nie spojrzy... U nas np. wielkim powodzeniem cieszył się stół wiejski czy szlachecki jak kto woli. W kazdym razie.nawet moja kumpela zagorzała fitneska...w trakcie imprezy przybiegła do A. z przerażeniem w oczach- Zrób coś skończył się ten pyszny smalec! A no jeszcze stół miejski- tak go goście nazwali... drinkbar.. Sylwja---> pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, tak popieram, stół wiejski u nas też miał wielkie powodzenie!!! wiem to z relacji gości - sama nie próbowałam, bo nie jem niczego, co ma oczy :) no i Siwucha ;) pozdrawiam i idę walczyć z papierami na jutro... oby do końca wrzesnia, potem już jakoś pójdzie siłą rozpędu cocoloko_ -----> pozdrowienia też... a w zapowiedzi pogody nie ma co wierzyć, zazwyczaj się nie sprawdzają, więc za pomarańczowe \'życzliwości\' DZIĘKUJEMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was po malej nieobecnosci:) Wlasnie wrocilismy z Cypru, wypoczeci, opaleni poprostu super. Jesli chodzi o fotki to jak tylko bede miala to bede wysylac. Wesele sie udalo, wszystko poszlo jak nalezy. Stresik zlapal mnie ale dopiero w kosciele i o dziwo troszke sie rozkleilam przy blogoslawienstwie w domciu. Goscie dopisali, co najwazniejsze. Stol wiejeski tez mielismy i rowniez tak jak u was cieszyl sie wielkim powodzeniem. nie wiem co mam wiecej pisac bo kurcze stracialm wene. Na spokojnie opisze wam wszystko jak juz bede w domu bo teraz kolega nas odebral z lotniska i jestesmy u niego a jutro lecimy do polski. Pozdrawiam was goraco i wszystkim pannom mlodym zycze wszystkiego najlepszego. Buziaki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za zyczenia, jak tak tylko na chwilkę, było CUDOWNIE, szkoda ze czas tak szybko leciał. bawiliśmy sie do 4 rano a potem poprawiny jeszcze do 22. Zdjecia przesle jak wrocimy z naszej podrózy poślubnej. Lecimy na Djerbe :) Buziaczki Monia powodzenia i Wszytskiego NAJ !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się dokładamdo życzeń dla naszych ostatnio sobotnich żonek :) Dużo , dużo szczęscia i wspaniałego życia u boku Waszych mężów 🌻 Przez ostatni rok twierdziałm że nic mi nie może popsuć tego dnia , oprócz ...deszczu . A tu jak na złość faktycznie zapowiada sie cieniutko ze słoneczkiem. No nic, na razie trwam jeszcze w nadzieji że w Warszawie będzie \"w miarę\" ładnie ... Chcę się jeszcze pochwalić absolutnym brakiem stresu :classic_cool: który idzie w parze z absolutnym barkiem czasu :( Niby wzięłąm urlop na ten tydzień , ale mam tyle spraw do załatwienia , że ostatni rok \"załatwiania\" to był pikuś ... Najgorsze jest usadzanie gości :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) :) :) ...pochmurno w Łodzi więc buziole przesyłam :) pozdrawiam i życzę szczęścia wszystkim nowym mężatkom Młoda2---> No wreszcie...czekam na fotki i obszerną relację- oczywiście :) Domiś----> sporo miodku życze na tej Djerbie...:) Sylwja----> no to powodzonka w szkole. A\'propos moja przyjaciółka i sąsiadka 2w1 (znamy się od kołyski) też jest anglistką ... Zabulcia----> wracaj do nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coko - telepatycznie usłyszałam Twój wrzask;) 🌼 :) trochę sobie podczytuję, ale mało piszę, bo niewiele mam już do poradzenia - teraz są dużo bardziej wartościowe \"poradzaczki\" w postaci Nowych Mężatek;) Coko - w Katowicach też pogoda badziew! Muszę się nieźle gimnastykowac przy plenerach;) Młoda - oj, ale Cypru zazdroszczę! :D Nasz tegoroczny \"Cypr\" ma obiektyw ze stabilizacją, śpi sobie w pokrowcu i ma na nas ładnie zarabiać;) Monia kami - i tak trzymać! Z tym brakiem stresu 🌼 :) Pamiętaj - deszcz oznacza pieniążki, więc nie ma tego złego.. i tak dalej ;) Sylwju - powodzenia ze szkolnymi potwornościami pierwszomiesięcznymi! Oj, daje to w kość! Domiś - miłej podróży! Naładuj tam porządnie akumulatorki, i roześlij potem trochę dobrej energii (i ciepełka!) przez Kafe;) Zmykam, dziś znowu plenerek... Całusy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie ma ktoras z was piosenke Ślubowanie albo inaczej Bede wierny ci?? na gwalt jest potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lourenka - ja chyba to mam (nie wiem czy o to chodzi dokladnie) :) na jaki adres mailowy Ci przesłać? pozdrawiam wszystkie dziewczynki ! ;) zabiegana Marf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie panny i mężatki!!! Nie wiem czy ktoś mnie jeszcze pamięta??? bo ostatni raz zajrzałam do was chyba jakoś w lipcu,,,,,, hmmm nie mam nic na swe usprawiedliwienie poza ,,,,,,, brakiem czasu,,,,, totalnym,,,,, Od ślubu minęło nam już ponad 3 miesiące!!! Nadal mieszkamy u moich rodziców bo nasze M w remoncie,,,, W podróż wybieramy się za tydzień chyba chociaż o zgrozo,,,nic jeszcze nie zarezerwowaliśmy,,,,, nie wiem czy jeszcze sie uda??? Składam serdeczne życzenia wszystkim nowym mężatkom które podczas mej nieobecności na forum zdążyły wyjść za mąż,,, wszystkiego naj dziewczyny!!!!! Cocoloko wyrazy współczucia z powodu Dziadka,,, ale zrobił Wam jeszcze wspaniały prezent. A tak pozatym to czekam na fotki z waszych ślubów paula2705@poczta.onet.pl Tymczasem pozdrawiam i obiecuję cześciej tu zaglądać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze życzenia dla naszych dzisiejszych Paniem Młodych 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 ...cudownie że pogoda wreszcie się poprawiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda obejrzałam wasze zdjęcia - wszystkie!!! Wyglądaliście cudownie!!! Piękna z was para i zdjęcia superrr. Miałaś piękną suknię i fryzura bardzo ładna,,, poprostu czad!!! Ciekawe jak nasze wczorajsze panny młode,,, Monia i pozostałe dziewczyny zasiliły już grono mężatek :-) Wszystkiego najlepszego dziewczyny!!!!! Dobranoc,,, zmykam już do mojego mężulka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Trzy kropki ; Kaczka196 ; Domiś ; Moniakami i pozostałe panny młode wszystkiego najlepszego dużo uśmiechu na twarzy i szczęscia we wspólnym długim życiu. Czekam na zdjęcia :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , witam 🖐️ Dziękuję pięknie za zyczenia 🌻 Pogodę mielismy cudną . Prawie wszystko poszło po mojej myśli ( miałam bardzo obszerny i długi tren i przez godzinę próbowałyśmy go upiąć prawidłowo - co i tak nam się nie udało , był upięty ale prowizorycznie ... ) . A tak poza tym wszystko było cudownie . W kościele widząc jak mój Robcio jest spięty chciało mi się śmiać , nie wiem może ja tak po prostu reagowałam na emocje ... W każdym bądź razie szczerzyłam się jak \" szczerbaty na suchary\" . W kościele czas minął błyskawicznie. Wesele również , zabawa trwała do 6.00 rano , a poprawiny do 2.00 w nocy . Oczywiście zdjęcia prześlę , ale to za jakieś 2-3 tygodnie, bo 1 plener mamy w czwratek , a 2 w sobotę. Dzisiaj jestem w pracy i podpisywałam jakieś tam dokuemnty , przy pierwszym podpisałam się bez zstanowienia panieńskim nazwiskiem , ale przy drugim miałam chwilę zawachania czy nowym czy starym nazwiskiem. Podpisałam się jeszcze panieńskim i uświadomiłam sobie ile mnie czeka załatawiania w urzędach , bankach , itp. Zmiana adresu mailowego służbowego i rozesłanie do wszystkich nowego ... Hi, hi , po krótce to by było tyle ... Młoda --- wyglądaliście ŚLICZNIE ! Młodzi , piękni - idealnie do siebie pasujecie ! Zdjecia są super , fotograf się spisał - bardzo fajne ujęcia . Obrączki mamy chyba takie same ! My mamy lekko półokrągłe i dosyć szerokie ( moja 5,5 mm , a Roberta chyba 6,5 mm ). Życzę wszystkiego najlepszego mężatkom z 8 września 🌻 A przyszłym mężatkom z 15 września życzę mało stresowego tygodnia i oby wszystko poszło po Wasz!ej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mloda2
Gratuluje, bardzo udana z Was Para. Rzadko kto ma odwage wklejac tak swoje zdjecia, ale jak sie wyglada tak, jak Wy, to rzeczywiscie mozna:) Zdjecia z reportazu macie naprawde piekne. Ale plener chyba robil Wam ktos inny, prawda? Plener w porownaniu do reportazu slabiutki, mimo ze po fryzurze widac, ze to byl inny dzien. W kazdym razie - gratuluje jeszcze raz. Milo na Was popatrzec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZYTELNICZKA _
i tak oto po ostatnich ślubach topik upadł śmiercią naturalną. może szkoda, ale przecież teraz może przekształcić się w topik młodych mężatek. tylko gdzie te wszystkie Panny Młode, które naskrobały w ciągu ostatnich kikunastu miesięcy tyle stron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten topik był już \"składany do grobu\" niejednokrotnie... a objawia zadziwiającą żywotność mimo wszystko ;) jeszcze tu wrócimy! :P ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje drogie :) Najpierw pozdrowionka dla : Zabuliny, Perełki, Brida, Młoda2, Lila, Monia.kami, :) : ) :) Zgadzam się z Marfuszką..... dociągniemy do końca roku...i zmieni sie co najwyżej nazwę topiku...a co?! Może...\"żony, matki...synowe- perypetie z zycia wzięte\" Młoda...cudne zdjęcia....suknia też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, czytelniczko -----> chyba dobry pomysł... ale może poczekajmy do końca roku i wtedy przeniesiemy się na nowy topic jak sugeruje cocoloko_ ? pozdrawiam s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki Coco dziekuje ci bardzo i rowniez Cie pozdrawiam i reszte dziewczyn rowniez 🌻 Zgadzam sie z Wami w 100% w kwesti utworzenia nowego topiku. Mnie jakies chorobsko rozlozylo i jestem padnieta. W piatek zaczelismy intensywny kurs dunskiego, bo szkola ktora zaczelismy okazala sie niezbyt rewelacyjna. Troszke nam ten kursik dal w kosc bo w piatek siedzielismy od 15 do 20 a w sobote i dzis od 9 do 16 i trzeba jeszcze dojechac 100km. Takze choroba i kursik wykonczyly mnie totalnie. Aha nie mowilam Wam jeszcze ale staramy sie o dzidziusia:-))) Pozdrawiam i buziaczki sle do napisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ho Witam dawno mnie nie było :) tzn czasem czytałam co piszecie ciekawego a teraz czas się przypomnieć w końcu ślubuję już w tym tygodniu! Na topicu zostały juz prawie same męzatki a ja tu jeszcze przed :) NArazie jakoś sie nie stresujemy choć jak byliśmy w tą sobotę na ślubie znajomych to dreszczyk przeleciał po plecach ze my już za tydzień :D a tak serio bardzo sie cieszymy ze sie wreszcie doczekalismy Młoda wyglądałas przecudnie! A ja sie moge pochwalic ze miesiąc temu byłam na szkoleniu w Danii :) w malej miejscowości Farso, Szkolenie intensywne prawie nic nie zwiedzilismy za wyjątkiem pięknego i wietrznego wybrzeza morza pólnocnego. No i te kilkka dni w Danii wystarczyły zeby zaobserwować jak inna jest mentalnośc ludzi tam mieszkających od naszej polskiej, Pozdrawiam wszystkie ciepło i trzymajcie za mnie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×