Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Witam, widzę , że już dużo stron przepisałyście, ale moze mnie jeszcze miło przyjmiecie. Ja wychodzę za mąż 27.06.2007. bardzo bym chciała z kimś o tym pogadać popsać:) już nie moge sie doczekać tego dnia i chciałabym , żeby był naprawdę wyjątkowy... jak pewnie każda z was:) i peweni co niektórym wyda się to nudne...Może na poczatek tylko tyle napiszę. Pozdrawiam wszystkie Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosna jak dobrze ze jestes🌻🌻🌻 dla ciebie!!!!obiema rękoma sie podpisuje pod tym co napisałas!!!i zdaje sobie sprawe ze zawsze bedzie ktos kto bedzie miał inne spojrzenie na te nasze \"kwestie\":Pzaraz podesle wam (juz podobnego podałam) linka do muzyki(videoklip) na wejscie,jest to list do koryntian sw Pawała-ale spiewany-powiedzcie co sądzicie aaaa!zapomniałam przywitac sie z nową kobieta u nas!!!❤️ naprawde sie ciesze ze dosnas dołaczyłas...pisz pisz jak najwiecej o sobie,o pomysle na slub i wesele etc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to trochę głupie , ale troszkę się bałam napisac... bo wy juz jesteście tak długo razem. Mam 22 lata, studiuję zaocznie - zresztą obydwoje studiujemy razem na tym samym kierunku. Moj narzeczony ma na imię Adam i jest ode mnie rok starszy. Prowadzimy własną działalność, a do tego pracujemy w poczcie- rozwozimy paczki. Więc całe dnie mamy zajęte. do tego oczywiśie przygotowujemy się do ślubu. ale o tym napiszę póxno bo terez musze zabrać się za robotę. Mama nadzieję , że znajdę tu swoje miejsce i razem będziemy czekac do ślubu... pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejamyszki---mozesz byc pewna ze znajdziesz:) miłego dnia.do napisania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki....czesc Ami,pamietasz mnie jeszcze???? Ja siedze w pracy i pisze ankiety dla pacjentow,wiec zagladam tu do was czasami.... Moj M wlasnie wraca z trasy i jest juz w Polsce,wiec po pracy czeka mnie robienie kotletów,bo jutro znowu jedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroti-co za pytanie-oczywiscie ze pamietam,cisze sie ze ty o nas nie zapomniałas:D i co czy któras oglądała ten filmik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluńka
niom ja tu nie znalazmal swoejhjogo miejsca;((((((( nie ktpre dziewczyny sa bardzio dziecinne...mielgo zycze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami chetnie bym obejrzala filmik ktory polecasz,ale niestety nie mam tu głośnikow przy kompie wiec raczej to bez sensu....moze innym razem.... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysica20
no przykro mi..... zegnam was dziewczny...bo niestety...nie znajduje sie tutaj...jest chamstwo na chamstwami...narka mam nadziejejz etopik sie sam zawiesi bo nie wytrzyma wulgarnych babek:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysica--bez sensu-zawsze znajdzie sie ktos kto ma inne zdanie niz my,grunt aby opowiedział o tym kulturalnie... mysmy tu przezyły\"macham łapką\"-nie wiem czy kojarzysz...to była masakra..ale co cie nie zabije to cie wzmocni///jesli ktos z grubej rury jest chamski i arogancki///ignorowac nalezy delikwenta:P pozatym gdzie było "chamsko" teraz ,powiedz bo może cos przeoczyłam i teraz sie wymądrzam a Ciebie faktycznie cos obraziło??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową twarz - nadzieja myszki 🌻 🖐️ Oraz oczywiście opaloną i wypoczętą WIOSNĘ 😘 Dziewczyna w \"rybce\" mówiła , ze nie krępuje ruchó i można swobodnie tańczyć ... tylko że na poczatku urwał jej suę haczyk od trenu i nijak nie można było go przypiąć - więc chodziła z pętelką przypieną do trenu - na palcu ... Ale nie narzekała z tego powodu :) No cóż generalnie wyglądała przepięknie :) Podeśle Ci fotki na maila :) A tak wogóle to miłego dnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysica20
nio oki:) to dam jakos rade!!!! dzeki ami:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma zaco:D:Dod tego tu jestesmy zeby sie wspierac...a beddziemy miały co robic w tej goraczce przedslubnej. ps. czy mówiłam WAM jak bardzo WAS WSZYSTKIE LUBIE? nie? to mówie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie - takich deklaracji nie przegapię :-D Też Was lubię 🌼 To chyba jedyny topik, gdzie jest miło, i akceptujemy nasze odmienne gusta. Pozdrawiam Was kobietki, i nie mogę sie doczekać tego \"pół roku przed\" i dołączenia do Was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia kropki trzy-ja mam nadzieje ze tak pozostanie ze bedziemy szczere miedzy sobą,jesli cos sie nam nie spodoba mówimy o tym,jesli cos nas wzrusza takze.i ze nie damy nigdy sie sprowokowac przemiłym pomaranczką!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie pewnie nie pamiętacie, jakoś rzadko się udzielam na forum ale staram się tu zaglądać i "być na bieżąco" Bardzo lubię poczytać wypowiedzi pooglądać sukienki itp. Topic jest przesympatyczny! Ja biorę slub we wrześniu następnego roku więc narazie podchodzę jeszcze do wszytkiego spokojnie ale myślę że w następny, roku wszystkie się uaktywnimy ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest fajnie i wszystkie się postaramy by tak zostało :) 🌼 ami --> coś nie mogę odpalić tego filmiku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A witam witam :) A może byście mi też przeslały ślubowanie bądź inne piosenki na pierwszy taniec na maila jeśli możecie. Będę wdzięczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj w ramach \"słabości\" pogadam z Wami, bo sie stęskniłam do tej szczególnej atmosfery :-) A na moim rodzinnym topiku cicho, więc mam nadzieję, że któraś tutaj z Was jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zombiaczek ----- teraz prześle Ci \" ślubowanie\" - ale ostrzegam , że nie jest \"powalająca\" ... a z domu przeslę Ci resztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to powiadaj jak na wakacjach ( jak jeszcze pamiętasz te \"zamierzchłe \" czasy :) ..może jakieś ciekawe foty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka ---- tak żeby Cię nie straszyć .... to chciałam Ci donieść , że z fotografami w Wawie jest kiepsko :( ... Już chyba ze trzy studia mi odmówiły ... Chodzi mi o te w rodzaju wcześniej już omawianej KALINY .... Nooo , oan jest wolana - ale ceni się raczej drogo 2.600 za 60 zdjęć poddanych artystycznemu postprocesingowi , a reszta na płycie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foty są :-) I nawet mogę korzystać ze skrzynki prywatnej, więc Ci Monia prześlę, bo Twój adres mam. Na urlopie było fajnie, ale krótko, niestety za krótko :-( Bardzo gorąco, słońce non-stop, trochę się opaliłam, więcej poparzyłam. I tyle :-) A byłam nad morzem. Popływałam trochę na desce, byłam w Gdańsku w knajpie z kuchnią rosyjską (pyszności) i na Helu. A jak u Was z urlopami, która była, która planuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, trudno - oglądałam trochę zdjęć w różnych studio, i każde są ładne, i każde nudne (sama nie wiem, co chcę, ale wszystkie wydają mi sie ładne i banalne). Wniosek z tego, że każdy robi dobre zdjęcia. A jak nikogo nie znajdę, to mi znajomi porobią, a na \"sesję ślubną\" umówię sie kiedy indziej. A poza tym po cichu na naszą Zabulinę liczę, tylko mój facet musi troche też zdjęć pooglądać i też wyrazić swoją opinię. Nie chcę Mu nikogo wciskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja planuję tak ok. 10 -ego sierpnia ... ale żeby wyjechać musze się uporać z deklaracjami podatkowymi i remanentami ... więc mam malo czasu ... i na razie hołduję motto \" kto mało pracuje , a czesto po necie buszuje .. \" ... nie moge się absolutnie zebrać :( Szefowej nie ma , więc wychodzę przed 16-tą ... W kazdym bądź razie próbuję się \"wziąść w garść\" :classic_cool: Z niecierpliwością czekam na fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również słyszałam, że z fotografami w Wawie kiepsko i na mój oblegany termin powinnam kogoś zaklepać na dobry rok przed ślubem. Niby już jesteśmy zgadani z tym znajomym szwagra narzeczonego i chyba przy nim zostaniemy. Prawda jest taka, że żeby mieć pewność, że fotograf jest dobry, trzebaby wydać majątek na zdjęcia. Jakoś mi się nie uśmiecha wydać 1000-1500 zł tańszemu, nieznanemu fotografowi i potem stresować się czy zdjęcia mu wyjdą czy też nie. Tu chociaż mamy pewność, że fotograf jest profesjonalistą. Umowę niestety chce podpisać dopiero w grudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×