Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmartwiona ania

zdradzilam chlopaka z kobieta- powiedziec mu??

Polecane posty

Gość zmartwiona ania

moj chlopak wyjechal do pracy za granice.. w czasie jego nieobecnsci bylam z 2 kolezankami na imprezie i tam uprawialam sex z kobieta.. tzn w pozycji 69 ja jej lizalam cipke i wkladalam palce i ona to samo.. do tego sie calowalysmy i kapalysmy razem macajac piersi itd :( robilam to po alkoholu.. i zastanawiam sie czy powiedziec o tym mojemu chlopakowi (jestem z nim 11 miesiecy i ie strasznie kochamy)? co zrobilibyscie na moim miejscu? powiedzielibyscie mu? strasznie uwielbiam uprawiac sex i brakuje mi go pod jego nieobecnosc ale nie zrobilabym tego z innym facetem.. a ze sie nadazyla okazja aby zrobic z kobieta uznalam to za nic zlego :( doradzcie czy mam mu powiedziec!! z gory dziekuje za odp :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie zgadza
a gdyby on to zrobił z chłopakiem to też nic złego by nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona ania
ja go tak strasznie kocham :( wcozraj z nim rozmawialam przez tel 40 minut.. ehhh ja bym mu o tym nie powiedziala tylko ze dowiedziala sie o tym nieodpowiednia osoba i moze to dojsc do niego.. lepiej chyba zebym ja mu o tym powiedziala nie? :((( boje sie ze mi tego nie wybaczy.. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona ania
do to sie zgadza- nie to ze niebyloby nic w tym zlego.. ale mysle ze potrafilabym mu wybaczyc gdyby zrobil to z mezczyzna.. bo w calym swoim zyciu mial wiele kobiet i nie byl nigdy zainteresowany zadnym facetem.. ja tez sie nie interesuje kobietami ale stalo sie i koniec.. myslalam pod wplywem chwili ze taka okazja moze sie nie powtorzyc itd.. chcialam sprobowac czegos innego.. ehhhh wy wybaczylibyscie takie cos swojej kobiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie zgadza
ja bym wybaczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona ania
ale mowisz powaznie???? jesli tak to bardzo mnie pocieczyles.. gdybys byl w pracy za granica.. to wolalbys uslyszec taka informacje na goraco odrazu czy dopiero po powrocie? ma ktos moze jeszcze zdanie w tym temacie?? prosze o pomoc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie zgadza
raczej po powrocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unuczek
no teraz to musisz zaproponować mężowi seks z tobą i koleżanka. innego wyjścia nie ma. mysle że po paru takich spotkaniach ja bym był w stanie wybaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona ania
hehe on itak mnie uwaza za wariatke :D ale to cxhyba wlasnie dlatego mnie tak kocha.. co do trojkacika z kolezanka- on napewno bylby chetny ale nie nei ;) ja moge sie zgodzic tylko na trojkacik 2x facet i ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie zgadza
Ty chyba go nie kochasz!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona ania
nie no zartuje przeciez.. wole miec go calego dla siebie i zeby on mneie tez mial.. no ale juz mniejsza z tym.. niech jeszcze jacys faceci sie wypowiedza czy wybaczyliby taka zdrade????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coz...
Ja zrobilam to rowniez z kobieta rok temu. I pozniej poznalam swietnego faceta, z ktorym spotykam sie juz okolo roku. Powiedzialam mu o tym, zeby byc szczera. Chlopak powiedzial, ze to akceptuje, ale nie podoba mu sie to. I zaczelismy godzinne rozmowy, gdzie dowiedzialam sie, ze dla niego seks z kobieta to czysta zdrada. Ze to nie wazne, czy to facet, czy kobieta - po prostu seks. I zawsze mozna poczuc cos wiecej do tej kobiety, wiec bywa, ze to czasami nie jest tylko czysty seks. Oj, nie wiem. Na twoim miejscu zastanowilabym sie gleboko, czy by mu sie to podobalo. Moj facet by tego nie uznal - zdrada to zdrada. Dla mnie to jedynie igraszki kobiece, nic wiecej. To zalezy od niego, jakie ma nastawienie. Ale chyba bym nie powiedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona ania
:(((( ja jednak chce byc z nim szczera.. mamy bardzo wiele planow na przyszlosc.. planujemy w niedlugim czasie zamieszkac razem.. wiec chyba mu powiem ;(( jesli tego nie zaakceptuje to mowi sie trudno przezyje jakos :((( jednak jestem nadziei ze mi to wybaczy.. eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona ania
bo moze w przyszlosci bede miala wyrzuty sumienia ze ukrywam to przed nim przez caly czas? nie wiem juz sama co zrobic.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Niewiasta
nie mow, a jak ktos mu cos powie, to wyprzyj sie w zywe oczy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie zgadza
wiesz, kto mniej wie ten lepiej śpi! Nie mów! ja też nie mówię swojej zonie że ją zdradzam i zyję z tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto po co
cicho siedz i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minesota20
>>>>to się zgada żąl mi ciebie , lepiej żyć samemu niż w takim kłamstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...znam facetów, w odwecie będzie chciał trójkąt z Twoją koleżanką...hi, hi... . I co zrobisz? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
faktycznie ona go "strasznie kocha" ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona ania
no pewnie ze sie nie zgodze na trojkat z ta kolezanka.. macie racje lepiej bedzie jak mu nie powiem o tym.. sprobuje o tym zapomniec.. wyprzec w zywe oczy bym mu nie potrafila bo on ze mnie wyciagnie wszystko.. ani slowa mu o tym nie wspomne nawet.. ze swojej strony potraktuje to tak jakby mialo to miejsce przed nim.. mam nadzieje ze nie dowie sie o tym z innego zrodla :( bo wtedy to mowi sie trudno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie zgadza
moja zona prawie się dowiedziała z innego źródła ale się wyparłem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie zgadza
>>>>>minesota 20 nikt nie jest święty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona ania
to sie zgadza- gdyby moj facet zdradzil mnie z inna kobieta odrazu bym od niego odeszla bez slowa.. ale gdyby zrobil to 'po pijaku' z innym facetem.. zrozumialabym to i przymknela oko bo wiem ze wstydzilby sie tego bardzo na drugi dzien.. ja tez zaluje tego co zrobilam.. chociaz przxyznam fajnie bylo ale nikt nie umie mnie tak wypiescic jak moj facet.. to sie zgadza- nie powinienes zdradzac zony :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość double d
powienien ci wybaczyć. To nie jest to samo jakbys zdardzila go z drugim facetem, ja bym w taki przypadku wybaczył. Powiedz mu to na spokojnie, znajdz odpowiedni moment i mu powiedz, jesli bardzo cie kocha to wybaczy. i niesluchaj tych co mowia zebys sie tego wyparla, jesli tak zrobisz potraktuje cie jak rozkapryszona nastolatke ktora sama nie wie czego chce na doadtek oszukujaca najblizsza osobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona ania
dziekuje ci za rade.. postaram sie mu o tym powiedziec.. najwyzej zostawi mnie :( mam jednak nadzieje ze tak sie nie stanie i bedzie dobrze.. gdybym sie wyparla to sumienie by mnie gryzlo ze on jest szczery ze mna we wszystkim a ja ukrywam przed nim to.. double b dziekuje za komentarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona ania
rolnik kopa w dupe to mozesz dostac :| nie lesba tlyko tak juz wyszlo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×