Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cameron22

Czy Tomasz Lis nosi obrączke i jak TO W KOŃCU Z NIMI JEST?

Polecane posty

WIEM ze taki topik już istnieje ale .... ja ciagle wierze ze Lis i Rusin są nadal razem .... Czy ma on obrączke w programie Co z tą Polską? ja osobiscie jestem zdania ze to WYSSANE Z PALCA PLOTY o jego romansie ze Smoktunowicz i ze ciągle kocha ZONE .. wydaje sie być facetem z zasadami i rozwaliłby własną rodzine? a tak na marginasie to On bardzo mi sie podoba,mój typ faceta :inteligentny i mądry ,mam nadzieje ze również ŻYCIOWO MĄDRY i podtzyma moją niknąca wiare w mężczyzn ... Ale tak do końca nie wiem ...Jeśli cos czytaliscie W NORMALNYCH czasopismach to wklejcie mi linki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hwgtue
Pierdolę to czy nosi obrączkę! Kobieto, innych problemów nie masz??? A tak a propos jego ewentualnego romansu: nikt nie mysli jak łatwo skrzywdzić kogoś: Smoktunowicz jest super szczęśliwa z ojcem swych dzieci, jest najlepsza przyjaciółką Rusin!! Pustaki żądne sensacji!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popatrzcie jak schudla
Magazyn dla kobiet Kafeteria jest cześcią Portalu o2.pl » Forum - strona główna » forum Gwiazdy / TV / Kino Spis tematów | Nowy temat | Szukaj | Pokaż nagłówki | Preferencje » Odpowiedz na ten temat Temat: Prawda o Rusin i Lisie 17:11 _x_ http://www.kinga.tvn.tivi.pl/prasa2.html 17:15 _x_ http://www.kinga.tvn.tivi.pl/prasa2.html 17:16 _x_ http://www.kinga.tvn.tivi.pl/prasa5.html 09:26 nie wiadomo A szkoda bo taka piękna była z nich para. Na zdjęciach ślubnych wyglądali razem cudnie. Chociaż jak jest naprawdę nigdy się nie dowiemy, ponieważ oboje unikają pytań na temat życia prywatnego. Któż to wie może teraz nadal są razem, a Lis nigdy Rusin ze Smoktunowicz nie zdradził. 21:38 Ale NEWS Spójrzcie na datę: wiadomość z września.... PUSTAKI!!!! » Odpowiedz na ten temat Kafeteria - Reklama - Redakcja © 1999-2006 o2.pl Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja ostatnio ogladałam
w jakims programie i powiedziała że nie jest z lisem już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musi się otworzyć
Taką informację przeczytałam na jednej stronie internetowej: "W czerwcu 1994 roku ożenił się z Kingą Rusin, mają dwie córki. Obecnie w trakcie rozwodu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapusniaczek
kupcie nowa Gale,wszystko sie wyjasni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamraa
To, że Rusin rozstała się z Lisem jest pewne, ale nie wierzę w to, że Lis zdradził Kingę ze Smoktunowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generał jaruzelski
A co to , znasz ich osobiście ? Różnie to się układa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roczek minął ...
Dziewczyny, podoba wam sie Tomasz Lis? Dla mnie to klasyczny przykład narcyza . 08:35 Lidka T. 08:35 owłosiona hemoroida It all seems so stupid It makes me want to give up But why should I give up When it all seems so stupid? 08:36 wawiak Jego to mam gdzieś, ale trzeba przyznać że ma gust do kobiet Kinga Rusin i Hania Smoktunowucz to kobietki pierwsza klasa 08:37 Lidka T. a Hanna Smoktunowicz i tak go wkrótce rzuci, mogę się założyć Ten człowiek dla kariery zrobi wszystko 08:38 Lidka T. no gust ma, owszem, ale nie trawie faceta Ta jego policzna poprawność...... widać że jest fałszywy 08:38 piatkowa nalewka a co ma narcyz do kariery ?? 08:41 fircyk fircyk pełno takich, dla mnie koleś który zakałda rodzinę i nie potrafi jej pielęgnować to po prostu żałosny d**ek i po kieo licha kolejny ślub ? i tak się rozejdą .....bo tacy jak on nigdzie długo miejsca nie zagrzeją 08:42 Lidka T. no wiesz, ładnym ludziom łatwiej sie przebić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×