Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amarolka1

ANTYNOWOTWOROWY POST RUDOLFA BREUSSA 42 dni

Polecane posty

Gość nemo11
witajcie, zyję dalej i mam się niezle, zero problemów z poprzednimi schorzeniami,od dwoch lat wziąlem się za siebie dosyc mocno, oczywiscie profilaktycznie, a wiec przede wszystkim jestem pod wrazeniem J.Zieby a własciwie tego co on przekazuje bo jak sam mówi jest tylko listonoszem, wiec idąc jego wzorem tez duzo czytam o zdrowiu,ale za jego namową staram się suplementowac witaminami C,D3, K2,czasami B12, jem sporo jajek wiejskich, których kiedy kazano mi unikac(cholesterol) a o których teraz prawie wszyscy(równiez profeserowie) mówią że są super, dla ciekawostki powiem wam ze w latach 70-tych gdy jeszcze choroba wrzodowa zołądka dwunastnicy była sporem problemem, i zawsze była leczona w szpitalu, miałem taką starej daty pani ordynator która leczyła nasz juz wtedy własnie dietą jajkową, przez 3 tygodnie 3x po 2 jajka na miekko dziennie, kiedys po latach jak straszono jajkami(lata 1990-2006) to miałem wielkie pretensje do takiego leczenia, teraz zrozumiałem że to naprawdę było super leczenie, jem stosunkowo mało miesa a jadłem dziennie, prawie wcale chleba, zero cukru w naturalnej postaci od 3 lat, bo w coli czy pepsi czy niewielkiej ilosci słodyczy to jeszcze uzywałem, duzo jarzyn ktorych tez bardzo mało w zyciu jadłem, troche owocow ale to tylko zdrowotnie, na dzien dwie daktyle, 1.figa, pół greifrutu, pół banana, plaster ananasa i pół kiwi, podobno to zdrowie wiec jem choc mam pewne obawy czy nie za duzo cukrów(weglowodanow), mało produtów mlecznych, jedynie czasami troche produktów fermentowanych dla odbudowy flory bakteryjnej(dr.Kempisty) i masło ktorego tez nie jadlem ponad 15 lat bo mowili ze szkodzi a wychodzi ze to ja za ich namową sobie szkodziłem unikajac go i jedzac za "ich "namową flore proactiv i benecol,od kwietnia do wrzesnia staram sie dziennie przebywac w godzinach południowych od 20 do 40 minut na słoncu(witamina D3), tak tez tego unikałem zgodnie z zaleceniami medycyny, teraz widze ze juz prawie wszyscy to zalecają w naszej szerokosci geograficznej to wreszcz koniecznosc, ostatnio miałem nadwage a z tym podniesione cisnienie, cholesterol, i trojglicerydy, oczywiscie lekarz koniecznie mi na to przepisał mase leków, ktorych nie brałem, Oczywiscie nic nie robiąc i nie brac zalecanych leków to nie jest powazne, dlatego zastosowałem diete doktor Dabrowskiej, po tylu przerobionych postach ten to był naprawde lajtow, zero problemów pokus, 42 dni 21 dni wychodzenia z niego i 18 kg zbite, cisnienie w granicach 100/60-70, cholesterol i trojglicerydy w normie, mój lekarz zadowolony ze mi tak wspaniale dobrał leki (których nie stosowałem), nie starałem sie go wyprowadzic z błędu gdyz jest on osobą bardzo niereformowalną, on nawet nie podchodzi na wizycie do pacjenta zeby go zbadac, tak bardzo jest zwiazany z biurkiem i długopisem, jego pasją i powołaniem to wypisywanie recept i to na wszystko, kazdemu, kto wie czy robi to bezinteresownie dla zainteresowanych obecnie mam 58 lat wiec gdy robiłem post Rudolfa i potem wodny Suworowa to miałem 51 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka

ten link nie działa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał
Dnia 5.05.2006 o 15:48, Gość ludzie nie pogarszajcie napisał:

swojego stanu zdrowia w tak głupi sposób!

 

Dnia 5.05.2006 o 16:25, Gość ludzie nie pogarszajcie napisał:

ok, nie dyskutuję z Wami dłużej. wypijcie za moje zdrowie kieliszek porannej szczyny zagryziony światłem. cześć i czołem.

🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×