Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ukasz23

Nigdy nie lizałem cipki, jak ona smakuje? Jak opisać jej smak

Polecane posty

Gość gość
cipa jest pyszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tissi_xx
Moj chłopak mowi ze smakuję jak zielone jabłuszko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mega gość nr 1000
Świeżo wymyta, jak najbardziej, ewentualnie lizanie po kilku minutach konwencjonalnego posuwania tym bardziej smakuje. Jednak pusia po całym dniu niemycia może odrzucić, jak święcona woda diabła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pachnie i smakuje jak SEKS. Po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pani mojego serca smakuje jak nic innego na całym swiecie żaden miód zaden nektar nie smakuje tak jak boberek mojej pani. A zapach ? uff...kiedy jest podniecona zapach doprowadza do ekstazy wszystkie moje zmysły :-) kiedy ją poczuję pożądanie jest nie do opisania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyliżę cipkę jakiejs chętnej z Krakowa do 35 lat, robie to bardzo dobrze, azz74@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pachnie i smakuje tak, że nigdy się nie zapomina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbigniew Stonoga AnonA
Będzie was PIS ruchał w dupę chuje, bo jesteście chuj warci I feel chuj pachnie jak dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt jest jeden , za PO dług publiczny był kolosalny ,polacy procowali za 1200 zł bezrobocie było wyższe , kradli vat , afery , zwiększanie wieku emerytalnego , podniesienie vat na ciuszki dziecięce i książki , vat z 22% na 23% , pozabieranie ulg podatkowych , inwigilacja polaków , afera hazardowa , afera Amber Gol , afera informatyczna w policji. Rządy PIS zmniejszenie wieku emerytalnego , mieszkanie plus , 500 plus, leki dla seniorów ,nadwyżka budżetowa , niskie bezrobocie , podniesienie płacy minimalnej , przywrócenie wieku emerytalnego , większe wpływy z podatków. Która sytuacja jest lepsza dla polaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie rozumiesz gościu. Ma być lepiej Młynarskiej, żeby plebs nie zakłócał jej jogi nad morzem. Ma być lepiej Wałęsie żeby jego szpiclowanie nie wyszło. Ostaszewsakiej , żeby mogła brać za seksistowskie reklamy miliony jako nieprzekupna a nie jakiejś Kowalskiej którą Kaczor kupił za 500. Ma być lepiej swoim a nie ogółowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek lizaczek
Smakuje bosko. Najlepiej najpierw wypieścić paluszkami a póżniej dopiero wylizać taką pełną soku p**deczkę. Uwielbiam to. Moja żona daje mi dużo wspaniałego soku.zapach i smak jest przewspaniały. Ubóstwiam robić jej minetkę.Liżę ją tak że szczytuje kilka razy a ja mam niesamowity wytrysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupa x d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×