Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co zrobic zeby polubil

co zrobic zeby polubil...

Polecane posty

Gość co zrobic zeby polubil

mam wspanialego faceta, sex z nim to sama roskosz jest naprawde boski... ale wlanie jest "ale" chodzi o to ze nie przepada robic minetek...:/ ja bardzo to lubie.. a nawet uwielbiam... co mam zrobic zeby to polubil?? spowodowane to jest chyba jego byla laska... bo mi jecsze minetki nei robil:(:(:(:( prosze o rady.. nie tylko kobiet... pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogadaj z nim :] A jeśli nie to, to albo sama zainicjuj seks oralny (jeśli Ty mu tego nie robiłaś), albo jeśli to robisz, to przestań to robić, a wtedy może da mu to do myślenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrek
powiedz mu zeby ci zrobil minetke :) albo jak sie całujecie spychaj jego głowę w dół :P a mój to właście cały czas chce mi robić minetki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co zrobic zeby polubil
gadalismy na ten temat... i proponowlam oral i ja mu robilam dobrze... tylko jak slysze " no jak bardzo chcesz kochanie to moge..." to wsyztskoiego mi sie odechciewa... nei chce zeby sie zmuszal bo widze naprawde za tego rodzaju pieszczotami nie przepada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co zrobic zeby polubil
do sandrek masz szcescie kochana ze twoj sie do tego garnie...:) coja moge zrobic zeby mu to naprawde sie spodobalo moze znacie jakies sposoby moze ktos mial podobnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia mysia
jak nie lubi to nie i koniec, może kiedyś się przekona. jak sie będzie zmuszał to wkońcu to znienawidzi. można robić tyle innych miłych rzeczy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co zrobic zeby polubil
do misia misia dlatego go nie zmuszam i nie chce zeby robil to wbrew sobie...chodzi o to ze ja to bardzo lubie i naprawde sprawiam mi to duza przyjemnosc... ale chyba nie stety bee musiala z tego zrezygnowac...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robić MYĆ SIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia mysia
hmmmm... może z czasem polubi, może spróbuj małymi kroczkami, niech robi to powolutku, niezbyt długo, nie każ mu od razu doprowadzać cię w ten sposób do orgazmu, może z czasem się wyćwiczy i polubi. wiem co mówię, ja nie przepadam za oralem, a przyczyna jest banalna, żadne tam obrzydzenie czy coś, mnie poprostu buzia boli! no nie moge tego robić za długo bo nie wytrzymuje i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co zrobic zeby polubil
ja sie myje nei wiem jak jego byla.. 16 kamilka------> powinnas sie leczyc i czytac uwanie!!! szczerze wspolczuje zgłos sie do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wiesz co, masz nienormalnego faceta, jak nie lubi minetki, to albo zbok jakiś, albo pedał... :) :) :) taką mam diagnozę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podsumowanie..
odpusc sobie goscia, ja tez bym nie mogla byc z takim co tego nie lubi. Ja trafialam na takich co uwielbiaja ;) jak widac mialam to szczescie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co zrobic zeby polubil
kocham go i nie zostawie tylko dlatego ze nie lubi robic minetki... to by bylo troche chore.. ja jakos dam chyab sobei rade bez tej przyjemnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektóre kobiety nie lubią
robić loda aniektórzy faceci nie lubia minetek:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: niektóre kobiety nie lubią robić loda aniektórzy faceci nie lubia minetek i do: myszkaruda no dokładnie... ale w naszym spoleczeństwie to panuje takie przekonanie, że jak goli jajka, to ani chybi pedał, jak lubi wygolone cipki, to pedofil, jak nie lubi robić minetki, to zboczeniec... :):) najlepiej nic nie robić, tak...??? :) coś z kapeluszami macie nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: myszkaruda :) gdybym sexił się z Hanką z IIb i zależałoby jej abym zjadł kożuch z mleka, spokojnie i ze smakiem zjadłbym...mniam, mniam... :)):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: myszkaruda pisz co chcesz i tak mnie nie przekonasz, jak można nie lubić pieścić partnera...??? no jak??? dla mnie to jest conajmniej dziwaczne, niemal kretyńskie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co zrobic zeby polubil
wszystko pieknie ladnie ale czy ktos moze mi powiedziec czy mial taka sytulacje i ze facetowi sie odminilo... moze mozna zrobic tak zeby panialo i smakowalo... juz nie mowie o higienie... ale moze o jakis dodatkach... np plynna czekolada czy miod?? dobry pomysl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita4444
a czy masz ogoloną brzoskwinkę? to pierwsze co radzi specjalista Pan Masterton!!!! Czy facet nie może sie przebić przez gąszcz włosów????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co zrobic zeby polubil
tak mam ogolna zawsze sie gole... bo uwazam ze w tedy jest bardziej higienicznie i estetyniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAWUSIA30
ja mam to szczęście ze mój mąż to uwielbia. Mógłby to robić wciąz,tak go to podnieca i nie potrzebuje nic wiecej,nawet nie mysli o sobie(zebym ja mu zrobiła dobrze).Nie wiem co Ci poradzic.Na pocieszenie : Ja kiedys tez nie lubiłam sexu oralnego,brzydziło mnie to ,chociaz minetki zawsze sprawiały mi przyjemnośc) Nie zawsze mam na to ochotę(na lodzika),ale czasami mam taka straszną ochotę ze prawie zrobiłabym to do końca. Potrzebujecie czasu i to sie na pewno zmieni. Moze jest za mało doświadczony?!Może narazie nie potrzebuję takich urozmaiceń?! ja jestem siedem lat po ślubie,a zaczęliśmy jakies pięć lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co zrobic zeby polubil
mi sie wygadaje ze to jest spowodowane jego byla partnerka... moze byla malo higieniczna i z tego co wiem nie ogolona... moze to przez to... ma teraz taki wstrent... moj poprzedni partner lubil robic minetki... wiem ze gdybym poporisla mojego ukochanego to by to zrobil ale nie chce zeby sie zmusza,l nic na sile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co zrobic zeby polubil
a co lubisz w minetkach moze tym mi pomozesz??? pozdramiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheh
no proszę... ale gdyby facet napisał, że jego kobieta nie chce mu robić laski to byłby wielki okrzyk JAK TO?!? TO ONA MA CI ROBIć DOBRZE, BO TY TAK CHCESZ?!?! a tu proszę... swoją drogą dobry pomysł miał koś, kto napisał, żebyś i ty przestała robić mu dobrze, może w końcu zapragnie tego i sam się sksi, w życiu nie ma nic za darmo... a tak na marginesie - miałam okazję spotykać się z facetem, który uwielbiał robic minetki i oderwav go od siebie wręcz nie mogłam, a nie oczekiwał nicw zamian! tylko że poza tm był strasznym chamem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita4444
a czy Ty go po prostu zapytałaś czy on lubi Twoje ciało? Całe bez wyjątku? Czy może uważa, że masz takie obszary, które nie są warte jego uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepokonana.......
a może jednak by go zmusić tak troszke za pierwszym razem? Wkońcu skoro on ma ten uraz toczegoś sie obawia... A jak zobaczy że z tobą nie ma tego problemu to może nawet mu sie spodoba... Może załapie jak może być dobrze... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×