Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość toyaska

PŁYN DO PŁUKANIA

Polecane posty

Od lat jestem wierna Lenorowi, ale tylko ten Aromatherapy, najtańszy nie jest, ale zawsze uda się jakąś promocję wyhaczyć:) Mam potwornie twardą wodę (ręcznikami po praniu można gwoździe wbijać) i Lenor jest jedynym płynem po którym to pranie naprawdę mi pachnie, po innych płynach nie pachnie prawie wcale, a wypróbowałam już chyba wszystko. A leję go sporo, prawie aż do linii na szufladce:) zazdroszczę ludziom którzy mają miękką wodę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwącypotok
najlepszy niemiecki lenor,nasz to podróba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debretinka
ja uzywam EDEN z biedronki. duzy wybór zapachów. ubrania czuć świeżością, cena przystępna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzx
ja z kolei dreft do kolorowych rzeczy. ma fajny zapach , cenę spoko :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shanaan
Zupełnie zapomniałam o płynie Coccolino! Moi rodzice mają sklep i jak zobaczyłam, że z towarem przyjechał płyn Coccolino od razu zostawiłam sobie 2 butelki! Jakiś sentyment z dzieciństwa, bo pamiętam, że u mnie na półce w dzieciństwie stał niemalże cały czas. Bialy (sensitive) jest cudowny! A jak, któregoś wieczoru powiedziałam do narzeczonego : "pamiętasz płyn do plukania Coccolino?" a on: "ten z misiem?", ja:" tak, wiesz, że nadal istnieje i mam go w domu?" on:"no nie żartuj sobie!"(mega zdziwienie i od razu musialam pobiec do łazienki by pokazać mu go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shanaan
A jesli chodzi o te niemieckie produkty z targu to są świetne! Czasami sama kupuje na bazarku od ludzi ktorzy handlują taką chemią, dość często mega wielkie lakiery do włosów, są świetne! No i proszki do prania, duużo a tanio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinger
ja używam tylko niemieckich płynów do płukania , warto zwrócić uwagę czy jest to koncentrat czy płyn, koncentraty wystarczają na baaardzo długo i maja super mocny zapach, mój ulubiony to lenor lawendowy, pranie pachnie bardzo długo. W ogóle polecam chemie niemiecką jest dużo skuteczniejsza od polskich odpowiedników, ja kupuję na allegro od 1 sprzedawcy, mogę polecić jest sprawdzony http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=25151710

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×