Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość opalona3

Pytanie Jak szybko macie orgazm ?

Polecane posty

Gość wybrać sobie obrzydliwego
partnera:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odp
mysląc o czym innym, ale to nie zawsze sie udaje Najlepiej na chwile przerwać, chociaż tez nie ma gwarancji ze po ponownym dotknieciu w ciagu 3 sekund nie pojawi sie orgazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odp
ja np. myślę o Roamanie Giertychu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety nie odczuwam orgazmu podczs stosunku, moze to dlatego, ze dopiero od niedawna współżyje :( dziewczyny jak można sobie pomóc w osiągnieciu rozkoszy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie mogę doczekać się tego momentu, bo nie tego spodziewałąm się po sexie... a są jakieś pozycje które ułatwiają osiągnięcie orgazmu...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba zależy od kobiety.. ja np najintensywniejsze orgazmy mam w pozycjach od tyłu, ale najszybciej dochodzę kiedy jestem u góry - w kalsycznej odwrotnej;) natomiast przez pierwszy rok współżycia miałam może ze 3 orgazmy:P dopiero jak się "nauczyłam" je przezywać mam przy każdym sexiku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, tylko jak się tego nauczyć... podczas pieszczot odczuwam przyjemnosć, lubie dotyk, ale podczas gdy on we mnie wchodzi nie czuje przyjemności, wręcz nic nie czuje... A mam jeszcze takie pytanie, czy każdy wytrysk u mężczyznny jest równoważny z orgazmem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×