Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ekstra=kobitka_

Alkoholizm?

Polecane posty

Gość doextra kobitkaa
ja sie zastanawiam ostatnio nad praca na lotnisku-jestem po licencjacie -pedagogika :) ale nie wiem w sumie gdzie sie zglosic izapytac ....chodzi o takie szczegoly... oki ja ide-zycze milego dnia!!!!!1 mam nadzijee, zem oj tez bedzie m ily:P papap...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekstra=kobitka==
zależy w jakim charakterze chcesz pracować - straż graniczna -urząd celny -agencja celna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witamtylko kogo
topik umarl :(:O:C:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witamtylko kogo
:U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivooo
Gdyby alkoholik wiedział, że ten nastepny łyk to już alkoholizm to by go nie wypił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenek aaaaaa
cześć ! ivo , a ty z czym masz problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! ja wybieram się na zlot trzeźwościowy do Lichenia , będą tam też DDA , warto tam być , pozdrawiam ,życzę pogody ducha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligientki inaczej
a ja jestem inteligientki inaczej i jest mnie z ty2m wysnie mi cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę , że obce Ci są mitingi i zloty osób które się na wzajem wspierają , to działa warto oczyścić swoją duszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś na dobrej drodze do alkoholizmu,ale jeszcze alkoholiczką nie jesteś bo alkoholik nigdy,ale to przenigdy nie widzi w swoim zachowaniu nic złego,nie ma poczucia winy i problemu z tym nałogiem.Alkoholik uważa że wszystko jest wporządku.Początki alkoholizmu objawiają się tym że będziesz za jakiś czas (jak nie przestaniesz ograniczać alkoholu) chowała alkochol po torebkach szufladach i gdziekolwiek.Jeśli tak będziesz miała to znaczy że już jesteś alkoholiczka. Wiem to jeszcze z liceum z lekcji psychologii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moją duszę? Moja jest czysta, to nie ja byłam alkoholikiem i to nie ja zniszczyłam życie swoim dzieciom.:(( Nie czuję nienawiści, czasami tylko nachodzi mnie ogromny żal i ból , tylko tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten topic jest z 2006 roku aona na pewno została alkoholiczką bo się nie odzywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tchibo Nie wiem skąd u Ciebie ten usmiech na końcu? Jeśli tamta osoba została alkoholiczką to jest to tragedia nie tylko dla niej ale dla całej rodziny , a Ty się cieszysz. Żal mi Ciebie.:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i własie to jest choroba duszy , podam Ci na przykładzie chwastu , jeśli go zetniesz przy ziemi to będzie odrastał ,ale jeśli wyrwiesz z korzeniami to on się nie odradza , podobie jest z nami , ale to jest ogrom pracy ,żeby nanowo zacząć życie , te smutne chwile będą powracały ale będziesz je inaczej odbierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdopodobnie TCHIBO MA PROBLEM ZE SOBĄ TYLKO JESZCZE NIE JEST TEBO ŚWIADOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
08:12 [zgłoś do usunięcia] Tchibo Jesteś na dobrej drodze do alkoholizmu,ale jeszcze alkoholiczką nie jesteś bo alkoholik nigdy,ale to przenigdy nie widzi w swoim zachowaniu nic złego,nie ma poczucia winy i problemu z tym nałogiem.Alkoholik uważa że wszystko jest wporządku.Początki alkoholizmu objawiają się tym że będziesz za jakiś czas (jak nie przestaniesz ograniczać alkoholu) chowała alkochol po torebkach szufladach i gdziekolwiek.Jeśli tak będziesz miała to znaczy że już jesteś alkoholiczka. Wiem to jeszcze z liceum z lekcji psychologii To nie jest prawda, to co piszesz. Owszem, w początkowej fazie nałogu występuje często i racjonalizacja i wyparcie. I wcale początek uzależnienia nie objawia się chowaniem alkoholu gdzieś po kątach. Nie pisz głupot, bo możeesz tym komuś zaszkodzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że syndrom DDA będzie mi towarzyszył do końca zycia. I nie wiem ile bym nie odbyła terapii, zjazdów, mitingów TO już zawsze będzie we mnie. Jasne, że powracać będzie w coraz mniejszym stopniu ale przecież nie da się całkowicie o tym zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez jeden głupi uśmiech już wszyscy mnie besztacie Do odwrotnie Tak napisałam bo pamiętam z lekcji psychologi ,przecież sobie tego nie zmyśliłam tylko pisze to co psycholog nam mówiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam Ci stronę DDA , ja już znikam ,jak będziesz chciała pogadać poza forum ,to możesz napisać e-mail , napewno odpiszę , pozdrawiam ,życzę pogody ducha ZenekAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to do mnie to wielkie dzięki. Nie wiem czy się odważę napisać. Stronę DDA odwiedzam :)) Pozdrawiam, udanego zjazdu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ,to było do Ciebie , powiem Ci tak -otwórz sę na drugiego człowieka ,a dusza sama się zacznie oczyszczać , poleca desideratę ,jako codzienne czytanie i analizowanie jej treści .więcej wiary w siebie , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam , nie tylko desideratę. Pracuję nad sobą, mam poukładane życie, w miarę normalne. Największy problem to budowanie trwałych związków koleżeńsko-przyjacielskich. Ale to problem chyba każdego DDA. No i czasami poczucie własnej wartości potrafi mi spaść do zera przez jakąś sytuacje. To co dla innych jest błahostką dla DDA jest mega problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivooo
nie przedstawiłam się, jestem trzeżwiejącą alkoholiczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eperal/Disulfiram z zaświadczeniem. Wszywka bezboleśnie śląsk - 519-701-590 esperalslask@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj przyjaciel tez popadł w ten nałog. jeden z najgorszych, nie licząc narkotyków. wydaje mi się, że niektórzy nie potrafią przyjąć pomocy - a jest jej naprawdę dużo. od ośrodków (www.otu.pl) po terapie AA, rodzinę, przyjaciół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponoc ciapaki nie pija alkoholu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja koleżanka musiała się odtruwać, pomogła nam placówka http://www.alkater.pl/ w Warszawie, do nich można dzwonić o każdej porze dnia i nocy, jej stan jest teraz znacznie lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×