Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ekstra=kobitka_

Alkoholizm?

Polecane posty

Gość gość
Wiesz co trudno mi to określić nie znam Cię nie wiem czy w Twojej rodzinie są jakieś problemy z alkoholem. Może dla swojej wygody znajdź pośrednika z Genetic Lab , może nim być dietetyk lub trener personalny .W takim badaniu powiedzą Ci w raporcie jakie masz prawdopodobieństwo uzależnień czy to od narkotyków nikotyny lub alkoholu. Dowiesz się również jakie choroby masz przewidziane w kodzie DNA . Możesz również zobaczyć co i jak na geneticlab.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RedWi
Najlepiej zgłosić się do prywatnego ośrodka. Tam pracują bardzo dobrzy terapeuci, nie ma tłumów, grupy są kameralne i każdy jest traktowany indywidualnie. Poza tym nie ma brudu, ośrodki są ładne (polecam przyjrzeć się http://prywatny-odwyk-alkoholowy.pl/), wyposażone w siłownie, w salę do oglądania filmów itp. Warto nieco odłożyć i zdecydować się na taki odwyk. Nic nam nie szkodzi, nie będziemy widnieli jako alkoholicy, bo takie ośrodki pozwalają na anonimowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka11
Koleżanka z pracy żyła z alkoholikiem i nie było to łatwe. Nieraz się spóźniała do pracy albo brała urlop bo on coś nawywijał.. W tym momencie on jest na leczeniu w prywatnej klinice Medox http://medox.org.pl/ . Nie wie jak to będzie ale liczy że jak wróci to będzie dobrze. Widać że ona go kocha u chce z nim być na dobre i na złe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Singual
no nie jest to łatwe, dlatego warto jednak po fachową pomoc warto sięgnąć. ja zdecydowałam się na ośrodek przebudzenie i nie żałuję bo mi tam pomogli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alkoholizm można pokonać. Wystarczą szczere chęci a do tego wsparcie zaoferowane przez właściwe źródło. Wróciłam do normalnego życia dzięki pomocy, jaką zaoferował mi ośrodek http://virtus.bialystok.pl/ . Odpowiednia terapia w połączeniu z detoksem i odtruciem może sprawić cuda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haliiaa
Dobry psychiatra może w takiej sytuacji naprawdę pomóc. Trzeba jednak regularnie chodzić na wizyty. Tutaj https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ jest namiar na dobrą klinikę, do której myślę, że warto udać się po pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toska

Chlopak leczyl sie w Teczy w Krakowie, a teraz chodzi tam na terapie, jestem im wdzieczna za pomoc. juz kilka lat nie pije ale czasem jest ciezko bo raczej nalezy do osob ktore latwo wpadaja w nalogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja tam pijaka zawsze kopne w dupe, noe cackam sie z takimi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Po co ci ktos taki. Cale zycie chcesz sie bac ze znowu zacznie, kiedys zacznie a wtedy juz pojdzie na dno ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xinca

Ciekawą alternatywą dla alkoholu jest kava kava . Nie uzależnia i nie ma po niej kaca. Poza tym jest zupełnie legalna w Polsce. Działa na organizm odprężająco i pomaga zasnąć. Można się w pełni zrelaksować. Jest znana i ceniona od lat. Tutaj kavasklep.com/kava_kava można się dowiedzieć więcej na ten temat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta

Mój mąż jest alkoholikiem, bardzo trudno było go na mówić na terapie. Pomogła dopiero groźba rozwodu. Bardzo pomogli mu specjaliści z Przystanku Empatia w Warszawie, gdzie uczestniczył w psychoterapii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sosza

Wiem, że dobry ośrodek terapeutyczny to podstawa sukcesu. Wiele osób stanęło na własnych nogach dzięki ośrodkowi Terapie Tu i Teraz (Kraków). Mają bardzo dobre opinie. Ale przede wszystkim, podstawą jest to, żeby osoba uzależniona chciała się leczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcx

ja codziennie na wieczor te 4 piwa musze wypic

lat mam 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba

Skoro MUSISZ WYPIĆ no to chyba jeszcze jesteś alkoholikiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×