Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Też facet

Duma czy wstyd ożenić się z dziewicą

Polecane posty

Gość Też facet

bo jak można być dumnym z faktu że inny facet spuszczał się w moją żonę lub ją rodzdziewiczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___________________________
Oczywiście, że wstyd, jakżeś głupi zeń się z puszczalską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aarek23
Zgadzam się z tą opinią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___________________________
Widzę ze ekipa walczących z puszczalskimi jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się z samym sobą nie zgadzam, a co dopiero z tą opinią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumny że ma dziewice
a kim jest puszczalska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mp..
Powiem ci .ze dziewice najlepiej robią loda bo mają w tym doświadczenie,po prastu pracują inna dziurą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mp..
Powiem ci .ze dziewice najlepiej robią loda bo mają w tym doświadczenie,po prastu pracują inna dziurą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vedrai
jak można byc takim palantem, żeby cenić coś takiego jak dziewictwo? wszechpolakiem? burakiem? głąbem z kompleksami? rybim siurkiem??? żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie prowokacja jak ponad połowa tematów tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vedrai
mam nadzieję! ale z drugiej strony takie palanty na tej ziemi istnieją - vide partia Romanka z krzywym ryjem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak nie dziewica to odrazu musi byc puszczalska? moze miala wczesniej tylko jednego partnera? roznie sie w zyciu ludziom uklada i moze ten jeden mial byc tym jedynym a nie wyszlo a to czy to jest duma czy wstyd powinienies sam wiedziec ale skoro pytasz o to na forum to chyba sam nie jestes pewien czy wogole sie z nia zenic nie liczy sie dla ciebie to ze ja kochasz(jesli kochasz..) i z jakiego wogole powodu staliscie sie para i jestescie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ______________________
Prowokujcie to wy swoimi tekstami, ze chcecie miec 3 facetów itd. ja mowie co mysle, ja pisze co wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vedrai
wy się boicie kobiet po prostu boicie się, wszechpolskie buraki, że nie sprostacie,a przy dziewicy śmielej... parę minut i po krzyku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie, spokojnie... dziewczyny, po pierwsze nikt nie boi się sexu z taką wyzudaną panną, taką się zapina i jedzie bez trzymanki, póżniej nawet jej się nie mówi czesc, a dziewice chcemy za żonę, no bo w końcu ona ma wychowywac i karmic twe dzieci, ma je całowac, nie chciałbym miec żony, która całuje mojego syna majac slady spermy na ustach z poprzedniego zwiazku Pozdrawiam, wlasciciel 23cm pytonga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vedrai
pytong, żałosny oanisto, nie chciałabym mieć męża jak ty, który dotykałby dzieci mając na palcach ślady własnej spermy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vedrai
* onanisto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też facet
Oczywiście nie chciałem powiedziueć ze wstyd to przelecieć puszczalską. Tylko się z nią ożenić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vedrai
leczcie się impotenci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja żona \"Też facet\" kiedyś była dziewicą, teraz jest puszczalska, bo skoro wg ciebie kobiety są albo dziewice albo puszczalskie, to zgodnei z twą logiką twoja żona nie będąc już dziewicą jest już puszczalską. na dodatek puszcza się z kretynem z kompleksem małego fiutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyy
planeta Ty tego niestety nie czaisz:) żona dziewica, a później niedziewica, to nie puszczalska, bo robi to ze mną TYLKO I WYŁĄCZENIE. to nie chodzi o to, by za każdym razem, przebijać błonkę, ale o fakt czystości przede mną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ty nie jesteś pępkiem świata i nie masz prawa nazywać innych kobiet, które nie są twoją żoną, puszczalskimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha - Pytong - to chyba tekst miesiąca: \"nie chciałbym miec żony, która całuje mojego syna majac slady spermy na ustach z poprzedniego zwiazku\". Wiesz Pytongu, może jednak zamiast na dziewictwo zwracaj większą uwagę czy się kobieta myje. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też facet
No dobra dreamer ale byłbyś taki dumny z tego że inny walił Ci żonkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×