Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość proste

twoja kobieta uprawia z toba sex kiedy chcesz i jak chcesz- mimo to zdradzilbys?

Polecane posty

Gość proste

hej chlopcy.. takie male zapytanko jak kobieta robi wam swietnie loda tak ze zawsze konczycie w ustach kocha sie z toba w roznorakich pozycjach i jest w tym swietna kocha sie z toba nawet kilka razy dziennie wtedy kiedy masz na to ochote sama z wlasnej inicjatywy robi ci dobrze jestescie ze soba dlugo to zdradzilbys ja? interesuje mnie to czy facetom chodzi tylko o sex podczas zdradzania.. gdyby wasza partnerka was bardzo podniecala i bys ja kochal to ja bys zdradzil? ttroche pomotane ale nei wiedzialam jak to lepiej sformuowac.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste
no jak jest z wami?? czy gdyby ci odpowiadalo bardzo w lozku z kobieta to szukalbys czegos u innej? bo mnie martwi czy moj facet nie ebdzie mnie zdradzal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robisz wszystko jemu? Zrobisz wszystko innemu - kopa w d... proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy facet kochając się z daną osobą. W tym samym momęcie, myśli jakby to było z inną. Ale mało jest takichj którzy by się przyznali, to tego. Ja też bym nie chciała o tym wiedzieć, alę czasami mowa ciała wystarczy, aby się dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khekhekhe
Ja bym nie zdradził. Byłem przez 6 lat z kobietą która spełniała wszysytkie moje zachcianki i ani przez chwilę nie pomyślałem o zdradzie. Teraz jestem 2 lata z kobietą pruderyjną i z zachamowaniami jeśli chodzi o seks i już ją kilka razy zdradziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffff
Ciągle z tą samą. Nawet gdyby była najlepsza to chciałbym coś nowego. Jedna kobieta jest wbrew naturze faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste
nie no jesli bedzie mial braki emocjonalne to by odszedl do innej..a tego nie zrobi.. wiem bo wiem hehe ale chodzi mi o to czy zdradzilby mnie fizycznie.. tak zebym sie o tym nie dowiedziala.. niech sie wypowiedza faceci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste
mam nadzieje ze jest tak jak u khekhekhe.. bo jesliby wierzyc jego slowa to moze i tak.. ale sama nie wiem.. mam jakas dziwna fobie ze itak mni zdradzi.. chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chodzi też o to ze nie każdy facet się przyzna jaką ma potrzebę sexualną, albo fantazje. Bo się na przykład wstydzi, powiedzieć o tym swojej kobbietcie. I wtedy się zaczyna, kochając się z kobietą myślisz o innej, np, pociąga jacej sąsiadki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste
o boze!! zapomnialam ;(( ja nie chce sie z nim kochac analnie bo mnie boli :(( czy gdyby wam tego brakowalo bylibyscie gotowi zdradzic kobiete gdybyscie mieli wszystko inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on cię nie zdradzi. On cię kopnie w d...ę - proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smeracz pospolity
jebanko to super sprawa wiec dlaczego nie bzykac na boku hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste
no ale po co na boku skoro masz caly czas? moze jedna ta sama cipka ciagle sie nudzi? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawiałam ostnio o tym z pewnym panem z tego forum...powiedział mi,że zdradza dla odmiany nie dlatego,że zona czegoś nie zrobi czy jest brzydtka albo głubsza od kochanki-smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste
ehhh dla odmiany :| szkoda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste
no dalej wypowiadajcie sie.. zdradzilibyscie swoja kobiete gdyby wam tak dogadzala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadajesz pytania jak
nastolatka...jeżeli go kochasz, to po co zastanawiasz się ,czy będzie Cię zdradzał? To chore...gdyby każda kobieta się nad tym zastanawiała, to nie byłoby małżeństw i innych związków... Nie masz innego zajęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko idź pobawić się
w piaskownicy, a nie zadawaj głupich pytań. Co kogo obchodzi jak mu dogadzasz? Smarkata dorwała się do kompa i chce udawać dorosłą, cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste
bo gdy wczesniej zauwazne jakies znaki ze mnie zdradza i wczesniej odejde tym lepiej bo mamy zamiar niedlugo zamieszkac razem. .a moze jestem zbyt podejrzliwa ;/ pewnie dlatego ze ja go zdradzilam.. ale kocham go strasznie.. musialam sprobowac jak to ejst z innym poprostu.. koniec tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOOOOCHHHH
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOOOOCHHHH
;I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×