Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość very

ANALIZA SNÓW

Polecane posty

Gość to moze wreszcie mi pomozesz
sen o butach w waznych okresach zycia-buty ktore sie non stop pojawiaja-wszedzie czy to sklep obuwniczy,czy to przymierzam,czy to wiedze u innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sennik.pl
ale ja nie czuje zebym go w czymkolwiek wyraczala pomagala, zastanawialalam sie tez nad tym znakiem trojakta ktory niby mila nosic na sczescie i ze ma wierzyc ze zawsze znajdzie partnerke z ktora bedzie szczeslwiwy, czy to znaczy ze ze mna nie jest sczeslwiy i czy moze to rada dla mnie i dlaczego on mi mowil ze kona jakis pokrecony ten sen naprawde trudno mi go zrozumiec znamy sie dosyc dlugo ale psotykamy sie od niedawna i to on dazyl do tego aby znajomosc zmienila charakter na bardziej damsko meski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
o butach to hmmm.... wiec kilka pytań. Z czym Ci sie kojarza buty? czy pamietasz jakies sytuacje z przeszłości, byc moze z dzieciństwa, w których pojawił sie problem zwiazany z butami? czy to dotyczyło Ciebie, czy jakiejś ważnej dla Ciebie osoby? czego symbolem sa dla Ciebie buty? Ile masz par butów? jak odczuwasz swoje stopy? czy są zdrowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
do sennik----> obstawiam tu raczej, ze Ty sama przed sobą bronisz sie by sie przyznać, że to nie jest ten jedyny na zawsze... Dlaczego? Ponieważ pojawiły się sygnały problemów, z którymi sie zmaga. Ten amulet, trójkat ma go chronić. Nie Ty. Myślisz o nim. A ten sen jest o Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sennik.pl
ale czy ten sen oznacza ze to nie jest facet dla mnie czy ze mam przestac o nim myslec i zaczac tylko o sobie to dziwne bo amulet jest dla niego i ta rada we snie tez dla niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
Czy to jest własciwa osoba dla Ciebie- nie wiem. Na to pytanie odpowidź znasz jdynie Ty. Twoja podswiadomośc daje Ci znaki, jest obrazem tego, co dostrzegasz, tego z czym bedziesz się zmagac w tym związku.Tak, myśl o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sennik.pl
nasza znajomosc faktycznie nie jest latwa ale mimo to cos mnie przy nim trzyma i jego przy mnie tez, nie moge powiedziec narazie ze go kocham ale tez nie jest mi obojetny i nie wiem czy chcialabym zrywac ta znajomosc, choc ja mam podobne problemy jak on bo tez boje sie ziwazkow tzn okazac uczucie, i czasem myle ze ludzie z podobnymi problemami przyciagaja sie nieprzypadkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
w tym snie to ty go ratujesz, nie on Ciebie. Czy masz w sobie tyle siły by pokonywać własne problemy i ratować od nich jeszcze druga osobę? zastanów się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sennik.pl
poprostu nie wiem dlaczego skoro go nie kocham to jednak zalezy mi na nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
być może jego obecność w Twoim zyciu chroni Ciebie przed uczuciem pustki i samotnoscią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sennik.pl
ale ja nie wiem jak moge go ratowa, ja nic nie robie, spotykamy sie tylko i nic specjalego sie nie dzieje nie wiem w jaki sposob moge go ratowac, bo wydaje mi sie ze on moze mnie wrecz czasem odbierac jakbym byla obojetna wobec niego bo zazwyczaj to on sie kontaktuje ze mna poza tym trudno mi myslec ze go ratuje bo czasem wrecz mysle ze on bycia ze mna tez sie boi tzn ze jestem w pewnym sensie tez przyczyna jego lekow wiec w jaki sposb moge byc dla niego ratunkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) konie pasace sie, psy, laszace sie do mnie zwierzeta, morze, piekne widoki z okna, wyspa zielona, prom, balkon, czesto stoje na tarasie wysokiego budynku i obserwuje swiat. Nie czuje w snach zadnego zagrozenia, jesli tak, to tylko np martwie sie o bliskie mi osoby, np bojka mojego meza i krew na jego twarzy. CZy zechcialabys zinterpretowac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sennik.pl
tak przy nim nie czuje samotna ale tez pociaga mnie jako facet lubie go jako czlowieka dobrze sie z nim czuje i lubie z nim gadac wiec czy to tylko bycie z desperacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze wreszcie mi pomozesz
wiesz co niczym szcegolnym nie sa dla mnie buty-fakt ze mam w szafie jakies 40 par ale tylko dlatego ze daje mi je siostra(kupuje zaklada raz i mi oddaje). Wieksza wage przywiazuje do butow sportowych-te musza byc firmowe-bo duzo jezdze na rowerze i chodze(np w wakacje w gory obowiazkowo)-stad lubie miec jakies fajne tego typu buty. stopy-zdrowe-choc ostatnio po zimie zanim zaloze klapki musze bardziej sie przylozyc do pielegnacji. Co do jakies sytuacji -nie przypominam sobie,nawet wsrod czlonkow rodziny. Za to pamietam jeden sen-panna mloda w nialej sukni(dziewczyna ktorej nie lubilam swego czasu-teraz jest mi obojetna-zycze jej nawet wiele szczescia-w bialej sukni a z butami czarnymi zabloconymi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
do sennik.pl---> daj sobie troche czasu by lepiej rozpoznac ta sytuację... wszystkie odpowiedzi masz w sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sennik.pl
Very dzieki za interepretacje i rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
do to moze wreszcie----> skąd siostra ma tyle par butów? ;-) pozwala sobie na luksus zakupów, więc stać ją na to. Czy przypadkiem buty- ich brak lub posiadanie nie sa dla Ciebie symbolem statusu materialnego? czy w snie o pannie młodej- koleżanka wychodzi za mąż z powodu uczucia czy też poprawia swoj komfort zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam napisac, ze to sa sny czesto powtarzajace sie... :) chociaz ostatnio jakos dziwnie nie pamietam moich snow ;) poza tym- mosty, okna, bialy samochod i w ogole czesto jezdze samochodem we snie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze wreszcie mi pomozesz
z tego co wiem oni musieli sie pobrac-dzidziusia maja juz(kiedys sie dluzylam w jej facecie-ale nic nie bylo miedzy nami-tylko kolezenstwo,aczkowliek podobal mi sie bardzo;) -bylo minelo:) ). Tak stac siostre na to ale nie o to chodzi chyba wiesz? bo ja tych butow wiekszosci nie nosze i w ogole nie przywiazuje do nich wagi-serio(tylko do sportowych ktore kupuje sama).To chyba cos innego. W okresie fali snow o butach zmarl mi rodzic-tak jak napisalam zawsze jak cos waznego sie dzieje snia mi sie buty. I w tych snach to jest ewidentne ze chodzi o nie-ze to one sa glownym elementem snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
do beebee----> widzę zbiezność Twoich sielankowych snów i tekstu w Twojej stopce. jak w niej napisałaś- stojac na szczycie rozkoszujesz się urodą zycia i swiata, chyba jestes dość szczęśliwa, lecz stojąc na szczycie spoglądasz także w dół , widzisz strome, niebezpieczne urwisko. Być może ta swiadomość przypomina Ci o przemijaniu, o tym, ze kazdy początek ma swój koniec, chwile szczęścia mozna szybko utracić, zycie jest nieprzewidywalne. Co zakłóca Twoje szczęscie? Twoje złe doswiadczenia czy też wiedza o nieszczęściach, które stały się udziałem bliskich Ci osób? czy w Twojej rodzinie były sytuacji gwałtownej utraty stabilizacji, zdrowia, pieniędzy, uczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
do to może wreszcie----> jakie mysli pojawiają sie w snach w związku z butami? jakis konkretny przyklad daj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Utrata zdrowia mojego taty, owszem, ale te sny o bialym samochodzie i bojkach mojego meza byly przed owa sytuacja, przed diagnoza. Poza tym spokojnie. Ja takze interesuje sie snami, i mialam tez kilka bardzo niesamowitych, ale nie chcialabym tutaj- na forum pisac o nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze wreszcie mi pomozesz
nie wiem -w snach mam zawsze dylemat-stoje np w sklepie obuwniczym i nie wiem ktore wybrac(przymierzam i nic); i zawsze zawracam na nie uwage -przykłuwaja moja uwage w sanach,nie trwoza mnie ale daja do myslenia przez to ze sie powtarzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
do to może wreszcie----> oki, czyli buty w snach są z zwiazane z koniecznoscia podejmowania decyzji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
do beebee----> jesli chcesz napisz na maila kasikt2@tlen.pl snią Ci się okna, mosty,jeżdżenie samochodem, wysokie tarasy - wszystkie te historie maja w sobie coś z zagrożenia. Napisz wiecej o oknach i mostach. co to za sytuacje? jak Ty się zachowujesz? co czujesz w tych sytuacjach? jakie mysli sie pojawiają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze wreszcie mi pomozesz
nie zawsze ale czasem tak,ogolnie w samym snie zdaje juz sobie sprawe ze zowu pojawiaja sie buty i to na pewno cos znaczy(przez co skupiaja w snie moja uwage)-ale ci dalam trudny orzech do zgryzienia co?:) Zaznaczyc musze ze o wiele rzadziej snia mi sie po smierci rodzica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buty
we snie to droga,podroz slub biala suknia i zablocone buty to wejscie w jakies klopoty ktore beda zwiazane ze slubem, malzenstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam od razu ;) odbierz maila very :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
hahha, no trudny orzech;-) rzeczywiście buty, jak napisały buty ;-) to może byc podróż, droga zycia, wybór drogi zycia.... a moze wolny wybór? napisałaś ,ze tylko buty, które sama sobie kupujesz, są dla Ciebie "istotne". kupujesz sportowe-----> chodzisz w góry (wolność!), jeździsz na rowerze (wolność). Zazwyczaj rodzice maja tendencje do ograniczania w dobrej wierze swoich rozbrykanych dzieci. Jak sama napisałaś, po smierci rodzica, sny stały się rzadsze... co o tym myslisz? Panna młoda w zabłoconych butach---> ograniczenie wolności, problemy.... bładzę? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×