Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość very

ANALIZA SNÓW

Polecane posty

Wczoraj mój mąż wrocił bardzo zmęczony po długiej jeździe samochodem i zanim porządnie zasnął - zapadł w krótki sen, w którym śniło mu się stado małych ptaszków dziubiących ziarenka. Obudził się, opowiedział mi o tym i dopiero potem zasnął już porządnie. Co oznacza ten krótki sen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
do powaznie----> wiesz, myslę, że w życiu ważniejsza niż zdrowie jest miłość :-) miłość daje siłę, by stawić czoła wszystkim problemom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
Serce Przepełnione, czy Twój mąż pracuje bardzo ciężko? w stresie? ma trudności w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
very - tak, pracuje ciężko, w stresie. trudności w pracy to może zbyt mocno powiedziane, ale mimo że zawód który ma wykonuje z pasją, miejsce pracy nie do końca go satysfakcjonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
czy mówił cos wiecej o tym śnie? czy był obserwatorem tylko, czy cos sie wiecej wydarzylo w tym śnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
myślę, ze ten sen może byc reakcją na stres i zmęczenie... to tak jak chwile zapomnienia, oderwania od rzeczywistości daje obserwowanie zielonych liści na drzewie poruszanych wiatrem, jak obserwowanie przepływających po niebie chmur, jak obcowanie z naturą. Obserwowanie ptaszków we śnie ... być może jest związane z odczuciem zagubienia, byc moze pojawiły się w pracy Twojego męża zadania, w których nie czuje się zbyt pewnie, ma jakies obawy, moze nie jest pewien efektów swej pracy- zapytaj go o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak very, jego dążenie do doskonałości sprawia, że każdy kolejny efekt jego pracy to dla niego wciąż za mało. dziękuję za Twoją wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunan
a mi czesto snia sie zeby, bola ruszaja sie... czsto mam takie sny co to moze oznaczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
a bolą faktycznie? czy w czasie snu zaciskasz szczęki bezwiednie? sprawdź czy nie masz startych spodów zębów, krawędzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunan
nie mam startych a zeby mam ok:) regularnie chodze do detysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
very, chcialabym jeszcze o coś Cię zapytać. Jakiś czas temu mojemu mężowi śnił się brat jego ojca. co ciekawe mój mąż swojego wujka prawie nie znał, ponieważ wujek zmarł, jak mąż miał kilka lat. I w tym śnie wujek podszedł do mojego męża - był bardzo wyraźny - mój mąż widząc go doznał wielkiego zaskoczenia - i sie obudził. Nie pamiętam wiecej szczegółów, czy ten wujek się uśmiechnął, czy nie, na pewno miało dojść do rozmowy ale nastąpiło przebudzenie. Mogę Cię prosić o komentarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
smierć brata była ciosem dla ojca Twojego męża. Być może ojciec męża żyje przeszłością, nie pogodził się z odejściem brata. Jak wygląda relacja męża z ojcem? czy ojciec jest dla niego surowy? skąd to dązenie do perfekcji u Twojego męża? Chcę zasłużyć na uznanie ojca? chce mu coś udowodnić? Zmarły wuj pokazuje się we śnie- chce coś powiedzieć, niech powie... radze zaczekać do następnego snu z udziałem wuja... i wtedy się zastanowić głębiej o co tu chodzi.. lub zapytaj męża dokładnie, o co tam chodziło i jaka jest jego relacja z ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojciec męża rzeczywiście zatrzymał się w czasie. nie myśli wogóle o przyszłości, bardziej na zasadzie: jeżeli dożyję... Relacje męża z ojcem? Jego ojciec jest surowym człowiekiem, kryjącym swoje emocje i uczucia. Przez lata swojej młodości mąż napewno odczuł przynajmniej częściowy brak akceptacji ze strony ojca i chyba trochę bał się go. Teraz relacje są bardzo dobre. Oboje się szanują i kochają. Nie wiem co z tym wujkiem, jeżeli nie będzie ciągu dalszego tego snu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
jeszcze pytanie: co się działo w pokoleniu dziadków ojca? to może miec związek z Twoim mężem...Njaprawdopodobniej identyfikuje się z problemami , które nie dotyczą go osobiście...przeżywa świat uczuć swojego ojca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
przepraszam, miało być "dziadków męża" zamiast dziadków ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem tylko, że ojciec męża wychował się w biedzie i był najstarszym z licznego rodzeństwa. Ojciec męża jako młody człowiek poczuwał się w obowiązku pomóc w utrzymaniu tej licznej rodziny i wspierał swoje dorastające rodzenstwo do momentu, kiedy każde z nich poszło własną drogą. Dziadek męża popełnił samobójstwo, ale nie wiem ile ojciec męża miał wtedy lat. Babcia męża zmarła chyba jeszcze przed ślubem ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
to własnie jest odpowiedź.... Twój mąż jest uwikłany w system rodzinny, w ich przeszłość i przeszłe tragedie za sprawą swojego ojca. Ojciec męża żyje przeszłością. Twój mąż przeżywa tragedię swojego ojca, może to nawet działać jak system naczyń połączonych. Gdy ojcu Twojego męża brakuje radości zycia- odczuwa to także Twój mąż. Gdy Twój mąż jest "nieobecny" - patrzy na swojego ojca (może ucieka w pracę?)- odczuwają to Wasze dzieci... Jak to przerwać? Mąż bierze odpowiedzialność za własnego ojca. Trzeba znaleźć przyczynę, odkryć jakie błędy zostały popełnione w przeszłości.... porozmawiaj o tym z mężem... Polecam książke Berta Hellingera "Porządki miłości"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm mi ostatnio sni sie jak ide do gory po schodach w swym bolku czy gdzies..dzis gdy sie polozylam snilo mi sie,ze byla noc i ze w mym miescie byl koncert mansona(czasem go slucham) i widzialam te tlumy slyszalam muzykę,byla to noc ale nie poszlam i bylam przez to wkurzona....wtedy po poltorej godzinie snu sie obudzilam i wszystko pamietalam...najbardziej frapuja mnie te sny o schodach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
uwielbiam "Personal Jesus" Mansona ;-) - zajebisty kawałek! co do snów- daj więcej szczegółów, przede wszystkim co to dla Ciebie oznacza i jakie sie myśli pojawiają na tych schodach i dokąd nimi wchodzisz i czyje są te schody i gdzie... I co Cię ciągnie na koncert Mansona i dlaczego wogóle pociąga Cie ten fatalny typ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nie,ze mnie pociąga manson....jakas tam fanką nie ejstem...bylam w jakims pomieszczeniu i sie dowiedzialam,ze jest koncert mansona...potem bylam jakby na bulwarze w gdyni no i slyszalam ta muze, jakby te tlumy ludzi swiatel,cala moja klasa na tym byla...mialam isc no ale przez matke cos wypadlo..nie zdazylismy czy coos i sie wqrzylam,ze nie pojde an ten koncert....a te schody jak wchodze do mieszkania ,czy w szkole po nich idę..czasem jakbym przed czyms troche uciekala czy coos..a dzis mi sie snilo,ze spotkalam na schodach jaką s sasiadke(nie znam jej wogoole) taka szara mysz,ze niby doktorat robila itd..no i potem wchodze pos chodach do mieszkania....a wczesniej mi sie snilo,ze kolo bloku gdzie przechodzilam bylo pelno psich odchodow pozbieranych w taki kopiec :O:O:O a co do linka w stopce to hmm tak dla bki umiescilam... Flint nie jest taki najgorszy z urody ale tak to swir,choc niezly showman:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
jedynie co z tego wyłowiłam to to, że Twoja Matka Ci ogranicza trochę wolność... ( nie pozwala robic to na co masz ochotę) W poprzednim snie tez się pojawiała klasa- spoleczność i osoby z Twojej rodziny- matka i babcia- tam tez było o odczuciu zawstydzenia przed matką- w tamtym przypadku chodziło piwo. Ten motyw zaczyna się powtarzać. Z czego wnoszę, że masz silny związek z matką. Słusznie wnoszę? jaka jest Wasza relacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no ona mnie sama wychowuje..ja raczej jej nie slucham..tzn jestem leniwa,nie pomagam jej itd...czesto mnie do mego starego porownuje,ze taki sam leniwiec jak on jestem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czy siak kurde nie wiem o co z tymi schodami chodzi...no co dzien prawie mi sie to sni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czy siak kurde nie wiem o co z tymi schodami chodzi...no co dzien prawie mi sie to sni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
wchodzenie po schodach to cos jak pokonywanie jakichs trudności...moze przezywasz jakiś konflikt wewnętrzny, może usiłujesz się wyzwolić z czegoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
co z ojcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taak jestem niesmiala do ludzi(mam wade wymowy spowodowaną rozszczepem podniebienia) i ta niesmialosc wiaze sie z tym,jak w podstawowce mnie gnoili za mą odmiennosc:O czasem tez czuje ajkbym nie rozwijala swych pasji jak np: projektowanie mody...po rpostu czuje,ze sie marnuje a jednoczesnie chce z tym cos zrobic a jednoczesnie nie wiem jak by sie w tej dziedzinie naprawd e wybic i zeby w stosunku do obcych ludzi byc taka jaka jestem anprawde czyli pewna siebie odwazna czasem hmm panująca nad nimi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×