Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość very

ANALIZA SNÓW

Polecane posty

Gość very

pasjonują mnie sny, mam niezwykle bujne moje nocne "drugie życie". Zapisuje sny, zwłaszcza te znaczące, staram sie zrozumieć co moja podswiadomość mi chce powiedzieć, uprawiam ten proceder amatorsko lecz z pasją;-) Czy są tu jacyś poszukiwacze znaczenia snów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
nie znam się aż tak bardzo, ale troche chyba tak...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie dreczy ten sam sen
ze uciekam przed czyms a to wojna a to morderca;/ aha i jeszce ze moj chlopak mnie zdrazda:9co to moze oznaczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ci opowiem:D ŚNIŁO MI SIĘ,że poznałam bardzo fajnego faceta ciemna karnacja no miodzio ,w śnie miałam świadomosć ,że mam męża i dziecko-męża mogłam zostawić ale dziecko chciałam zabrać ale gdzieś mi znikneło...on chciał abym z nim pojechała do jakiegoś kraju, nie był polakiem..wkońcu nie pojechałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej very ! Robie podobnie jak ty, tez zapisuję sny i przez to że robie to systematycznie, lepiej je zapamiętuje. :) A słyszałes może o świadomym śnieniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedyś śniły mi się jakieś wagony,że nie moge odnalezc męża ...i czasami ,że chce zrobić skok w bok-on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszmary mnie przesladują
Mam czesto takie sny ze mnie i mojego narzeczonego ktos zabija Ze mordują nas jakies wyrosniete .... lyse ....potwory Dzis w nocy nas cwiartowali , zabijali nam kazali wybrac sobie smierc Poza tym czesto snią mi sie duchy i jakies takie potwory dzine Budze sie w nocy z placzem i nie chche juz zasypiac Co to moze oznaczac? Proisze odpowiedz na mojego e maila pride18@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
to sa raczej dwie różne sprawy. Sny o zagrożeniu (wojna, morederca)- to sny o Tobie, o tym jak sie czujesz w świecie, to są sny o Twoim poczuciu bezpieczeństwa w zyciu. Wazne jest w tych snach jaka odgrywasz rolę... w czasie wojny- jestes ofiara? ratujesz innych? doswiadczasz cierpienia? w kontakcie z mordercą- czy potrafisz się przed nim obronic? potrafisz uciec? czy morderca jest mężczyzną? czy to jest nawracajacy sen? inna sprawą jest sen o zdradzie... byc może chodzi tu o brak zaufania w związku. Być może to podszepty Twojej intuicji, byc może jednak Ty masz niezbyt czyste sumienie.... Jak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK DZIEWCZYNA PYTAŁA SIĘ CZY KTOŚ SIĘ TYM INTERESUJE A MY SNAMI JĄ MĘCZYMY:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
post powyżej jest do ----->mnie dręczy ten sam sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
do białadiablica---> chce testowac moje skromne doswiadczenie...zapraszam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE co do zdrady to narazie jestem wierna jak pies ale coś wtym jest coś tam w głowie się roi,może myśle jak to by mogło być ale tego nie robie -a te sny ,ze mąż zdradza ,jakaś obawa w środku mnie całe szczęście,że już ich nie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
do białadiablica-----> a czy w rzeczywistości masz rodzinę? jesli tak, to ten sen pokazuje chyba Twoja tęsknotę za czymś niespełnionym, czegoś Ci brakuje w zwiazku, chcialabys cos zmienić... wagony kolejowe, podróże.... to sa chyba informacje bardzo wprost obrazujące Twoją potrzebe odmiany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
męczy mnie to,że wtym śnie widziałam wyraznie buzie tego faceta a często w snach wiem kto kim jest ale go nie widzę a tu takie zmiany i go nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszmary mnie przesladują
morderca jest mezczyzną nie potrafie przed nim uciec, czasami potrafie sie gdzies schowac kiedy wiem ze on nadchodzi i jeszcze mnie nie widzi..wtedy strasznie sie boje ale i tak przewaznie on mnie zabija w raczej drastyczny sposob Nie porafie sie przed nim bronic bo on zazwyczaj ma jakies narzedzie jak np dzis w nocy mial siekiere a drugi mial maczete Kazali mi i mojemu facetowi wybrac sonbie sposob smierci ni kto pierwszy zginie A najgorsze jest to ze dzis w nocy chowalam sie przed ...Michalem Wisniewskim i to nie zart On chcial nas zabic ale zdazylismy sie schowac... Ja boje sie zasypiac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam rodzinę -wiem co mnie męczy,mój mąż pływa wyprowdziłam się ze swojego miasta tam gdzie on miał i ma pracę a teraz chcę sie spowrotem przeprowadzić on też.Takie myśli..wiesz skączyłam studia,za rok synek do przeczkola, a ja chcę odzyskac swoje życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
do wredna małpa-----> świadome śnienie - trudna sztuka dla wytrwałych. W wielu religiach wschodu, zwłaszcza w buddyźmie sa praktykowane medytacje snu, w których zadaniem jest utrzymanie koncentracji umysłu. Takie doswiadczenie wymaga jednak pracy. osobiście tylko kilkakrotnie udalo mi się ocknąć i zdystansować do wydarzeń w trakcie śnienia, zdystansować do nieprawdopodobnej sytuacji, która przeżywałam we śnie- pojawiła sie swiadomość przeżywania snu. Dwa razy kazałam sama sobie się obudzić - sposób ucieczki z sytuacji patowej- i to się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeniesienie
18:09 co to znaczy ten sen 18:11 prof eugeniusz to, zebys za duzo przed snem nie jadła bo później Ci sie pierdoły w nocy śnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia pokorcia
czesto snia mi sie wojny, zabijanie itd! i zawsze mam jedna role Very - osoba cierpiaca, uciekajaca :/ wytlumacz mi, co to znaczy. w rzeczywistosci tez jestem tchorzem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to jest to,że mam wrażenie,że się obudzilam a nagle zdaje sobie sprawę,ze nie..i wkońcu sie budzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sennik.pl
Very snilo mi sie ze chlopak mojej kolezanki ma dziecko z inna i ona mi w tym snie o tym mowi tzn ze sie od kogos dowiedzila, powiedz co to moze znaczyc bo wiem ze oni sa sobie wierni i nie wiem czy mowic jej o tym snie? poza tym czy mozliwe zeby ja wysnila cos o osbie trzeciej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
do koszmary mnie prześladują-----> wiesz to jest , tak mi się wydaje sen o nieumiejątności obrony przed zagrożeniem, przed złymi ludźmi. Wg. mnie nie ma wiele wspólnego z jakimkolwiek realnym zdarzeniem, czy też ostrzeżeniem. Obstawiam tu raczej, że czujesz się osobą , która inni łatwo wykorzystują, jesteś dobra, a inni "włażą Ci na głowę" . czujesz się tak, jak gdybyś była pozbawiona mechanizmów obronnych... czy sie mylę? czy potrafisz się obronić przed ludźmi, którzy przekraczają Twoje granice? obronić się słownie? w działaniu? Czy jestes asertywna? Podejrzewam, ze jeśli jest to nawracający sen- podświadomość daje Ci znaki, ze borykasz się z jakimś nierozwiązanym problemem. Proponuję popracować nad mówieniem ludziom "nie". Być może wtedy pojawi się sen, w którym będziesz potrafiła stawić czoło swojemu "oprawcy", znajdziesz sposób by nie dac się załatwić. Nie pozwól ludziom się ranić. Co do Wiśniewskiego ;-) nie jestes chyba jedyną osobą , którą straszny Michał dręczy;-) Miałam kiedys sen, że byłam w w dziwnym domu- jego własności, była tam jakaś impreza, jakieś dragi, wiedziałam ,ze on tam zwabia swoje ofiary.... Nie mam do gościa za grosz zaufania, jest w nim coś bardzo niepokojącego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszmary mnie przesladują
masz 100% race zero asertywnosci ludzie mnie wykorzystuja , kiedy tylko widza ze na to pozwalam robia to na chama , mam "szczescie" do ludzi wyrachowanych , takich ktorzy chca tylko brac ode mnie a nie dawac nic od siebie Staram sie byc asertywna ale wtedy odbieraja mnie jako chama DZIEKI WIEKIE za przetłumaczenie pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
do Dorcia Pokorcia-------> byc może czujesz się w życiu "tchórzem" dlatego w snach to uczucie jest spotęgowane, a Ty doświadczasz go w sytuacjach ekstremalnych. to tak jakbyś się w śnie bała jeszcze bardziej niż w realu. czy w Twoim zyciu sa sytuacje, przed którymi uciekasz? jakies nierozwiązane problemy? być może relacje w domu? na jakiej podstawie wyrobilaś sobie zdanie na swój temat, że jestes "tchórzem"? rozczarowałaś kiedys samą siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
do sennik.pL-------> snisz o problemach osób trzecich. A co z Twoim własnym zyciem? czy masz swoje sprawy? czy jestes z siebie zadowolona?, czy jesteś w swoim zyciu szczęśliwa? na Twoim miejsu raczej nie mówilabym kolezance o swoim śnie. Dlaczego? dlatego, że Twój mózg sniący "trawi" treści zwarte w podswiadomości. Jesli jesnes jasnowidzem, masz takie zdolności, to jest inna sytuacja. Jesli jednak nie- pamiętaj, ze ten sen jest o tobie samej. O Twoim postrzeganiu rzeczywistosci, ludzi, Twoich emocjach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sennik.pl
jeszcze jeden sen ktory mialam niedawno dotyczace mnie i chlopaka z ktorym sie spotykam, a wiec snilo mi sie ze stoimy gdzies nie wiem czy to jakis statek czy co ale nagle podloga czy ziemia nie wiem co to bylo zaczyna sie przesuwac i widac wode troche to wygladalo jakby statek odplywam z portu i widac bylo np morze tyle ze nie bylo zadnej bramy nic nas nie odgradzalo tylko odrazu ta woda. Łatwo mozna bylo wpasc ale nic sie nie stalo tyle z emoj chlopak zaczal slabnac i sie osuwac, objelam go i chcialma go utzrymac a on mowil moje imie i ze kona, zmarwtielam sie o niegoze naprawde cos sie stanie pozniuej pojawila sie jaka s osoba ktora chcial to wytluamczyc i powiedzila po tym jak spojrzala na jego wisiorek(jakis niby kamyczek taka zwykla kreseczka) ze to dlatego ze tak kamyk nosi ze jest romantykiem i powienien nosic inny tzn jakis trojkat i uwierzyc ze zawsze znajdzie parnerke z ktora bedzie szczesliwy. to wszystko co pamietam, wiem ze on faktycznie jest romantykiem i troche idealista i faktycznie troche sie boi zwiazkow ale co ta woda i to konanie oznacza. bardzo cie prosze jesli cokolwiek z tego rozumiesz to napisz bo troche mnie to intryguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sennik.pl
bardzo dziekuje za tamten sen trudno mi powiedziec czy mam takie zdolnosci raczej nie zauwazylam tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
do sennik.pl----> woda w snach najczęściej symbolizuje podswiadomość- Twoja podświadomość. Posłuchaj swojej intuicji, ona Ci prawdopodobnie chce powiedzieć ,ze Twój chłopak ma duże problemy, z którymi sam nie potrafi sobie poradzić, wchodząc w ten zwiazek stajesz sie jego opiekunka, przejmujesz za niego odpowiedzialność. Zapytaj sama siebie czy to jest własciwa dla Ciebie osoba i pamietaj, ze kazdy człowiek jest sam odpowiedzialny za swoje zycie. Nikogo nie da sie uratowac przed nim samym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×