Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ludojad

Text o mojej żonie...

Polecane posty

...strasznie się pokłuciliśmy... i w ramach pojednania poszliśmy się zabawić w mieście..., coś zjeść, powygłupiać się, potańczyć... , poprostu wydać kasę na pierdoły..., kino, lody i masakra... . Ona chciała tańczyć, mówię ok, zatańcz... i podchodzi do mnie koleś, który widzi, że się na nią patrzę i mówi do mie tak po przyjacielsku...< co, wyruchałbyś tą czerwoną rakietę >... a ja, < nie... , to moja żona...> , koleś zbaraniał...hi, hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .pupa.
ale dlaczego nie? Gdyby nie była twoją żoną to bys to zrobił? A skoro jest to nie, bo juz ci się znudziła ? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba było mu powiedzieć - \"tak - z chęcią, będzie dziś moja\" i \"poderwać\" żonę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kłutnię miałem w głowie jeszcze, więc nie chciałem..., myśleć o sexe... :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłótnię
a nie kłutnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze ci pomoge co
dobre kurna dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musiałes myslec, ale faceta bys zgasił dopiero, gdybys \"poderwał\" tę jak on powiedział? :\"czerwoną rakiete\" ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no przepraszam za błędy, z ortografią jestem na bakier... :):):) i nie chcałem, tak powiedzieć...samo tak wyszło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no bo jestem po rozwodzie..., kłuciliśmy się strasznie..., teraz jest ok, spotykamy się i gadamy, czasem się bzykniemy i zrobimy objad..., no teraz jest fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalej ją kocham...hm... i nie wiem dlaczego :):):):) jest okropnie zazdrosna i ciągle mnie bije... :):):) kocham ją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbowy
hehehe skad ja to znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ostatnio zaczyna mi pierdolić o Tarocie... :):):):) ...nie mogę tego słuchać, wnerwiam się... :):):) ...zmieniam temat i gadam o kolorze ścian... :):):) ...uwagę skupia na tym przez 2 minuty i dalej pierdoli bzdury..., poprostu jest do niewytrzymania... całusy na rękach dostaje i słyszę, wiesz , że jesteś warjatem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...kłutnie były straszne..., Ona wypierdalała przez okno wszystko co wpadło w jej ręce...szklanki, obrus, dokumenty, kluczyki od auta, pilota od TV, książki..., wszystko przez okno... , a ja siedziałem w kuchni i nie chciałem, żeby mnie biła... i co robiłem...? siedziałem w kuchni i prostowałem widelce i łyszki... zły byłem na maxa..., no ale kocham ją...kretynkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze nie tak dawno co innego gadaleś:P kobiety potrafią niszczyć mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: ahseri ...co gadałem... nie kumam, pijany byłem? :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy Ty ludojad jesteś
w końcu facetem czy kobietą ? Po rozwodzie czy zręczony ? Pijesz czy ćpasz ? Zwiałeś z zakładu czy przegapiłem amnestie dla walnietych ? Dużo pytań,ale one w zasadzie nie sa do Ciebie.W nich czai sie prawda :-p Wiesz...wpada tu czasem Pucio niejaki,ubaw maja wszyscy po pachy:) Bywa Rolnik - wszyscy żałujemy ze Lepper został ministrem edukacji a nie on Jeszcze trochę będziesz perwszy :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludek jeśli chcesz być wiarygodny to musisz być konsekwentny w swoich wypowiedziach:) jesli raz mówisz tak, a raz inaczej to któraś z opcji musi być fałszem...jesli nie obie:P choć i to nie daje pewnosci - choć jestem konsekwentna to i tak czesto posądzana o prowokację;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dziękuję za odpowiedzi... :):):) ...ale wkurwiam się, że ktoś robi mi zarzuty... :):):) ...no kiedy skłamałem...??? :):):) być może to jakieś nieporozumienie... :) jeśli tak , to przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..., że co? :):):) ja tam pokojowo jestem nastawiony, ale wojnę mogę podjąć... :):):) o co chodzi...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...kiedyś napierdalałem się z policją..., huragany były..., te kurwy rzebra mi połamały... , a ja wojownik jestem..., kiedyś wzieli mnie do suki i w trzech mie kopali..., masakra była, ale się nie poddałem walczyłem dalej..., dwóch wywróciłem i sprawa sądowa...trochę przegiełem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ech..., moja żona, kopalnia pomysłów, dziwna laska... :):):):) ...spytają Ją o godzinę... :):):) ...to się spyta..., a kapusta jest, zatankowałeś? :):):) nie wiesz co zrobić.... ...no nie wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...kocham moją byłą żonę... :):):) kretynka jest straszna, ale dalej jest piękna... :):):) grrrr.. i chu, chauuuuuu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
wez ty sie ludojad zastanow czy jestes po rozwodzie czy masz jednak zone, bo codziennie zdanie zmieniasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunianiunia
Ludojad-------> czyli co? teraz juz wszystko git, tak? czerwona rakieta po rozwodzie nawet Cię pociąga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×