Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ludojad

Text o mojej żonie...

Polecane posty

...no wyspałem się, fajnie tak... :):):) tylko te ptaki mnie wkurwiają, ćwierkają na maxa... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sniadanie, spiew ptaków, jak to wqr.. i to jeszcze na maxa?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to może mialo być, nie wysyła mi niektórych wyrazów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...kiedyś byłem z Nią w Egipcie... :):):) ...jaja straszne były, dostaliśmy pokój z kopułą w suficie... ...no nie mogłem tam zasnąć... , jakoś dziwnie... :):):) ...a tam z tymi taxówkami, to przegięcie jest, cały czas ktoś wchodzi i wychodzi, nie wiesz o co chodzi... :):):) ...kiedyś patrzę, a tu przyjechała moja żona taxą ... i jakaś bijatyka się zaczyna, no i wyjebałem komuś w kły, musiała mie uspokajać, bo nerwy miałem... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam że gorąco i czysto niezbyt duszę masz niesprasowaną z ciałem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a wiecie co Jej powiedziałem pod piramidami... , < eeeeh..., to jakaś lipa jest, zjemy pizzę ? > a Ona < no, masz rację > :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... tam w tym Egipcie wysłałem ją do sklepu, mówię < idź, coś kup> no chyba z godzinę jej nie było i przyszła i mówi < tam coś dziwnie jest > :):):) poszedłem sam, no i faktycznie... , dziwnie : co wsadzę do koszyka to jakiś pan w garniturze wystawia spowrotem to na półkę... i mówi ,< że z paszportem, to tam mam iść>, a tam zaczeli mi bazgrać w paszporcie jakieś robaczki i pytają mnie co chcę kupić, a ja < no jeszcze nie wiem , skrzynkę browków i coś do golenia się > no i w paszporcie mi zapisali i z tym do kasy musiałem iść... . Moja żona miała rację, no dziwnie w tym sklepie ( duty free ) ( czy jakoś tak ) :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam tam 5 lat temu kilka dni na wycieczcie objazdowej i nikt mi nic nie bazgrał w paszporcie, może o Izrael chodzi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... nie, w Egipcie bazgrają... :):):) ...serio... :):):) ...jak byłem w Karnaku, to upiłem się z psychologiem z Cieszyna..., cała wycieczka na nas czekała, a moja żona wkurwiona, ale dałem jej buziaka i powiedziałem < no kocham Cię > i położyłem głowę na kolankach, a Ona bjeła mnie ręką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...teraz mieszka z koleżanką i coś z modą działają, jakieś pokazy..., jakoś tak... :):):) zaproszenia dostaję, a ja nie lubię tak... :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artystka z Kr
Witaj LUDOJADZIE fajnie sie czyta te Twoje opowiesci o żonie, życiu .Widac bardzo kochasz i tesknisz za nia chodz rownoczesnie masz jej dosc..Moze opowiedz tez cos o swoim zyciu teraz bez niej, o Twoich znajomych, chyba spotykasz sie z jakimis kobietami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artystka z Kr
Tak na marginesie, skad bierzecie te minki? Gdzie tego szukac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak lubisz?? :P Artystka musisz mieć czarny nick wtedy robisz grymas i wyswietla:D zaraz Ci narysuję:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludojad :D :D :D pisz dalej, czuje fajny klimat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a moja żona jak robiła zdjęcia, to nie wiesz o co chodzi... :):):) ... i nie wiesz gdzie to było... :):):) ...zawsze mi musiała tłumaczyć gdzie jestem na tym zdjęciu, gdzieś tam na trzecim planie byłem i z trzy milimetry wysokości, takie zdjęcia robiła... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...kiedyś jak byliśmy nad jeziorami i upiliśmy się ze znajomymi... :):):) ...zgadnijcie co zrobiła , jak zrobiło jej się niedobrze... :):):) ...poprostu się wyrzygała, ale nie tak normalnie, wyrzygała się na jeża, biedne stworzonko na jeża... :):):) ...nie wiem jak Ona to robi, ale zawsze inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artystka z Kr
Ludojad cos przysnales od wczoraj...nic nie piszesz a my ciekawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artystka z Kr
Dlaczego ja ciagle jestem na pomaranczowo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artystka z Kr
Malutka dzieki za stronke z bożkami 🖐️.Moze ktos sie jednak odezwie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo proszę:) on mnie już nie kocha, więc wątpię :) musisz się przemalować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artystka z Kr
Kto cie nie kocha? o kim mowisz...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artystka z Kr
jak sie moge przemalowac na czarno????? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artystka wejdź
na stronę główną forum i czytaj od góry napisy, masz tam napisane na czerwono "Internautko, zarezerwuj swój nick"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artystka z Kr
dzieki za stronke, co ja bym bez Ciebie zrobila :) Opowiedz o sobie, prosze chetnie poslucham.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artystka z Kr
zalogowalam sie i dalej na pomaranczowo??? 😭 chyba juz sie tak bede odrozniac....od pozostalych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×