Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ludojad

Text o mojej żonie...

Polecane posty

Gość Dziecko drogie ....
zamiast wymyslac nędzne bajki, kup słownik ortograficzny, to dla ciebie lektura obowiązkowa. Z takimi bykami jak robisz to zapewniam ciebie, że nie masz szansy u żadnej dziewczyny :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunianiunia
ja trochę nie na temat: gdzie w Wawie mozna kupic dobrego i niedrogiego sękacza, bo ten przywieziony przez brata z wyjazdu na ryby chyba zjem dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku...fajnie być pod pręgierzem... :):):) najbardziej rozbawił mnie koleś od słownika ortograficznego i teraz do niego piszę: ...co literacie napisałeś i gdzie można przeczytać Twoje wypociny...??? :):):) ...no pokaż się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: myszkaruda : jejku nie rozumiemy się :):):):) urok forum :):):) buziaka masz... smok...hi, hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..kupiłem wszystko... :):):) ale fajek nie kupiłem.... :):) jezoooo, jetem zapominalski i nienormalny... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ostatnio zamieniłem się z bratem na samochody...on dał mi Forda i maluszka, a ja dałem mu : Mitsubishi... za Forda nie wsiadę... :)?:):) ale maluszek, jest kochany... :):):) ...rok temu, grzebałem w silniku i zrobiłem z niego pocisk... :):):) fajny jest chrabąszcz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ostatnio, zapytała się mnie :< wjaśniały Ci włosy..., farbowałeś?> ...a ja, powiedziałem....< już nie pamiętasz?> :):):):) warjatka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...o M, mógłbym godzinami gaać... :):):):) ...psychopatka kochana... :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx999
po kłutni najlepszy jest ostry sex... a potem mogliście iść RAZEM potańczyć... ech jestem pewnie dużo młodsza ale mądrzejsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx999
po kłótni sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...kiedyś jak ją bzykałem...mówi < a podobają ci się moje buty, które kupiłam > :):):):) ...ciągle mnie zaskakiwała... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...kiedyś przyszła do mojej pracowni ( bo architektem jestem ) i mówi...< wiesz , zgubiłam osiem, albo dziewięć tysięcy, już nie pamiętam... > , a ja < chyba Cię pojebało, naprawdę... > a Ona, patrzy się na mnie i ... < no nie wiem jak to się stało > ...oszaleć można... :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...kiedyś pojechała na imprezę do miasta i wróciła z samcem... i mówi, ...jakoś tak wyszło..., < gniewasz się ...??? > ... a ja wyszedłem, rano awantura była, że wyszedłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestaniesz p.....lić jak pokręcony???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość all
Ludojad , Ty udajasz czy naprawdę jestes takim świrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: all :):))::) naprawdę tak miałem.... :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...mam pytanie do kobiet: ... potraficie kochać bezgranicznie...??? tak na maxa... kocham i już...!!! ... i resztę pierdolę, poprostu Kocham Cię ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjjj
o ja nie pierdolę! "red rocket is da best woman in this world" :-) zgubiłam osiem tysięcy-kobiety są takie kochane!:-) dyamją kasę, sprowadzają samców.....i obrażają sie że kurwa wychodzisz jak sie o tym dowiesz!...zaczynam żałować że nie jestem gejowym! :-) ale taki ich urok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no, tak... :):):) ...a jak, kupisz sobie dwa piwa i weźmiesz pilota od TV , to zaraz zacznie pierdolić coś...< już mnie nie kochasz >... :):):) ...nie da ci w spokoju zobaczyć filmu..., musisz nagrywać na taśmę... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...kurcze, te ptaki coś sobie upodobały moją antenę, siedzą tam i świergolą... :):):) ...szkoda, że nie mam już Rolfa ( mój dobermanek kochany ) z nim o wszystkim mogłem pogadać... :):):):) ...psy, są kochane... :):):) ...Rolf by je przegonił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...kiedyś przyszedłem do chaty i coś nie poznaję, jej..., a Rolf macha dupką, że niby fajnie jest... :):):) ...chyba tęskił i rozpierdolił mi trzy sofy w drobny mak... :):):) ...no wkurwiłem się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a moja siostra ma konika Arabelkę, taki śmieszny anglo-arab, jak na nią wsiadam to Rolf warjacji dostaje, zazdrośnik i szczeka, że tak nie wolno!!! obraża się i patrzy tymi ślepiami na mnie, żebym go pocałował, a ja w galop... i wiatr we włosach... :):):) ...Arabelka, jest niesamowita... :):):) ...nauczyła się zębami rozwiązywać sznurki, no i jak zobaczyła, że gdzieś tam ludzie idą, to poszła... no i zgadnijcie gdzie? ...wlazła do kościoła i po ołtarzu się pałętała...hi,hi...serio... :):):) ...koń w kościele..., hi, hi... :):):) ...a Rolf spał ze mną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×