Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość madzia575
żałuje ze nie moge pisać z wami wieczorami ale nie mam czasu teraz siedziec tyle na kompie, święta i pracaaaa eshhh ;/ fruti zapowiada się ładnie ale zrób zdjęcie całej bużki :):) AduQaQ --> ale wstawiłąś ogromne zdjęcie hihihi ładuje sie i ładuje ale bardzo milutkie :):) takie ....artystyczne ;p;p a poza tym to fajnie ze jesteście dziewczyny, i w każdej chwili możemy służyć sobie rada i pomocą :):) ach przed świętami zbiera mi sie na sentymenty, proszę nie płakac ;p;p heheh wiecie co mi się przy dziurkach zrobiła taka biała twarda skórka ale to zejdzie co nie? bo to chyba ta czerwona skóra sie złuszcza :( OMG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AduQaQ ale wodą utlenioną się ni przemywa pepka!!! Nie wolno! Można spirytusem salicylowym albo solą fizjologiczną!! Kamcia, nie mam na kompie jego zdjęć..:> mam na tel... Mogłabym Ci w sumie mmsem wysłać ale nie mam teraz kasy na koncie :\... To jc to po świętach zrobimy sobie z aparatu bo dopiero po świętach się spotkamy Buuu. Ja po solarce nie mam nic czerwonego...ale miałam tak na początku opalania ale na słońcu prawdziwym. NA solarkę rzadko co chodze, bo skóra się niszczy. Madzia jak chciałaś to masz zdjęcie buźki z kolczykiem :P hehe ps. co do mnie to ja nie zawsze jestem FAJNA więc się z tym nie zgadzam ;P Hm...jakby to wyglądało jak bąbel i by było miękkie to kazała bym Ci to przypalić spirytusem...ale jak jest twarde...to nie wiem co to może być... Ale może spróbuj to też spirytusem troszkę przypalić? Albo Tribiotickiem smaruj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam w ogole napisac jak tam z nosem :D Noc mineła spokojnie, mam nadzieję, że nie zachaczyłam poduszką o kolczyk :> Jak dotykam nos po tej stronie gdzie mam kolczyk to troszkę mnie boli. Smarka powiem się szczerze dziwnie, najgorsze jest, że troszkę cięzko, bo jak tak dociśnie się dziurkę to boli trochę narazie, ale jednak boli:( przemywam spirytusem salicylowym chociaż on mi kazał znowu kupić LEKO ale ja tego nie lubię :> i czyszczę po swojemu :P normalnie wysuwam kolczyk i nim obkręcam i nic :)...boję się tylko jak ja go później wyjmę...podobno to bardzo boli przy wyjmowaniu tego zawijasa właśnie za pierwszym razem..:( apropo, to spotkałam dzisiaj koleżankę i tak gadałyśmy i ona zobaczyła,że mam kolczyk w nosie, powiedziałam jej, że wczoraj przebilał, to ona się zdziwiła, bo mówi żenie widać zeby było świeże myślała, że już to mam z przynajmniej 2 tyg, bo jej koleżance spuchło i miala czerwone. A mi nic nie jest. Widocznie moja skóra dobrze przyswaja ciała obce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
no Fruti w twoim przypadku ten kolczyk to strzał w dziesiątke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia dlaczego? :D a w Twoim to nie był by? :> powiem wam kurczę...cięzko twarz myć jest :D bo trzeba uważać żeby nie zachaczyć o kolczyk i żeby płyn do mycia się nie dostał tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naina
Mam zamiar zrobić sobie kolczyka tylko nie wiem jak to się wogóle robi?! Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
no kiedyś się włąsnie zastanawiałam, bo ja mam buźke raczej taką dziecinną a ty masz takie ostrzejsze rysy twarzy , powazniejsze. mi za wsze daja 3 lata mniej. poprostu mam dziewczęcą urodę. i nie wiem czy by to sie nie gryzło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AduQaQ
Hih z tą wodą utlenioną to mi pani kazała :P ^^ Ale spirytus też :P :] Hmm... no i kurcze nie zrzuciłam tych fotek pępka.... jak zrzucę, to wrzucę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aduQaQ to nie stosuj jej, pomimo, że Ci kazała, woda utleniona narobi Ci więcej szkód niż pożytku! Przemywaj spirytusem ale SALICYLOWYM! A wode utlenioną zostaw. Domina ta fotka jak siedzisz na krześle super :):) A jak tam rodzice jeszcze się nie skapnęli, że masz kolczyk?:) madzia E nie masz dziecinnej :> poprostu masz taką delikatną buzię, założę się , że jak mocniej się wymalowałabyś to wyglądasz poważniej. Nie jest tak? Hmm i co ten kolczyk dodaje mi wulgayzmu czy coś? :> Kurczę cieszę się, że nie mam ani nosa spuchniętego, ani czerwonego, to chyba dobrze :) Naina idzie się do salonu piercingu i tatuaży i już, masz kolczyk :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I_Love_You_-
Moim zdaniem kolczyka powinno się robicc pod koniec wakacji, lub na początku wiosny ponieważ nie mozna się kompacw wodzie chlorowanej z kolcczykiem odrazu przebitym trzeba poczekać 2 tygodnie i dopiero przemywałam go woda utlenioną 3-4 razy dziennie i mi sie zagoił po 2 miesiącach. T o nie kosztuje wiele. Musze powiedzieć że w momencie przekłucia bolało. najlepiej kupywać kolczyki ze stali hirurgicznej. Ja przebijałam pępek u kosmetyczki poniewaz one mają wprawe. jestem strasznie zadowolona bo to bardzo ładnie wygląda jak się zagoi :* Buźźź :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I_Love_You_-
Moim zdaniem kolczyka powinno się robicc pod koniec wakacji, lub na początku wiosny ponieważ nie mozna się kompacw wodzie chlorowanej z kolcczykiem odrazu przebitym trzeba poczekać 2 tygodnie i dopiero przemywałam go woda utlenioną 3-4 razy dziennie i mi sie zagoił po 2 miesiącach. T o nie kosztuje wiele. Musze powiedzieć że w momencie przekłucia bolało. najlepiej kupywać kolczyki ze stali hirurgicznej. Ja przebijałam pępek u kosmetyczki poniewaz one mają wprawe. jestem strasznie zadowolona bo to bardzo ładnie wygląda jak się zagoi :* Buźźź :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wiem gdzie sobie zrobic kolczyk :D:D Mysle i mysle ;] Albo tatuaż :D O joj no nie wiem :D:D Ok teraz dam kilka swoich fotek skoro wy tak dajecie : http://img236.imageshack.us/my.php?image=obraz026ze0.jpg http://img49.imageshack.us/my.php?image=sweeetck4.jpg To jest z wymiany jak we Francji byłam :P: http://img258.imageshack.us/my.php?image=disneyland2an1.jpg A tutaj pępek z daleka, sorka za słabą jakość , ale telefonem robione :( : http://img221.imageshack.us/my.php?image=zdjcie004nk0.jpg A tu z bliska tylko sie lekko zgięłam jak foto robiłam i dlatego tak się wysunął ;]: http://img218.imageshack.us/my.php?image=zdjcie003vc9.jpg Pozdro :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamcia stara dupa i w disneylandzie :D hehe:P fajne to zdjęcie z tą swieczką z pięknej i besti ;) A na tym drugim zdjęciu to wyglądasz na starszą :) I love You tak tak kupywać...zagoił się w 2 miechy i woda utlenioną przemywałaś SUUUUPER ;) i kolczyk ze stali najlepszy :D ha...to mnie rozśmieszyłaś. Widzę, że nie masz zielonego pojęcia dziewczynko. A kosmetyczki to może i maja wprawę w robieniu tipsów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ee Kamcia, tego co nam robił kolczyk już tam nie ma :>:> Ja nie wiem gdzie on jest chlip;( a był takiii fajnyyy ;) teraz mi przebijał ten drugi taki w okularkach może wiesz jaki :> Mojemu chłopakowi podobało się to zdjęcie gdzie jest goły cycek z przebitym sutkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny🌻...tutaj jeszcze nie pisalam ale temat mi bliski...ja mam kolczyk w pepku 4 lata...w nosie 3 lata...poza tym kilka w uszach i w planach kolczyki w jezyku i w gornej wardze...uwielbiam kolczyki i tatuaze mam jeden tatuaz na brzuchu niedaleko pepka...super sie zgrywa z kolczykiem...w pepku goil mi sie jakies 4 miesiace ale zagoil sie pieknie i bez komplikacji...nie zgodze sie ze kolczykow nie robi sie u kosmetyczki ja robilam u kosmetyczki i jestem zadowolona...kosmetyczki tez maja swoje szkolenia bez ktorych nie moga kolczykowac w salonie...trzeba tylko wiedziec do kogo sie z glosic...w nosie hmmmmmm na drugi dzien mialam nos spuchniety strasznie ale tez nie bylo problemow z gojeniem troche bolalo ale warto bo super wyglada...najwazniejsza rada to dbac o to bo w salonie wykonaja swoja prace pieknie...ale jesli my tego nie bedziemy pilnowac i pielegnowac to nic z tego dobrego nie wyjdzie.... pozdrawiam serdecznie i przesylam moc buziakow👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
Kamcia fajne fotki! kurde tez bym chciala do disneylandu :P I_Love_You sorki ale tez tak jak wczesniej napisala Fruti nie zgadzam sie z tym co napisalas... stal, owszem jest ok ale najlepszy jest tytan bez dwoch zdan !! tak samo kosmetyczka... moze ma wprawe ale to jedna na milion. wiadomo jak trafisz dobrze to masz szczescie, ale pamietaj... WPRAWE to ma piercer a nie kosmetyczka. kosmetyczna ma wprawe ale tak jak napisala Fruti, w robieniu tipsow. marg22 tatuaz na brzuchu tzn ponizej pepka z boku od zawsze mi sie marzy... taki maly! i go zrobie ale to za rok, dwa. Gdzie indziej raczej bym nie zrobila, tylko tam. wiem, ze niby po ciazy skora nie bedzie idealna, ale co tam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was, drodzy Kafomaniacy :) Mam nadzieję, że znajdziecie chwilkę, by zagłosować na mnie w konkursie Naturelli. Aby oddać głos, wystarczy wejść na stronę: http://www.naturella-fotokonkurs.pl/index.php?id=showgallery&sh=1967&pg=0 Następnie przepisać kod z obrazka, który się tam pojawi i kliknąć „Głosuj”. Trwa to dosłownie 10 sekund, a jest to dla mnie duże wsparcie. Wszystkim głosującym wielkie dzięki i wesołych świąt życzy Merdosanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Fruti tak w ogóle to ja tam w tym salonie nie bywam, pewnie bede tam za jakies 2-3 lata na tatuaż :D :P No .. i czekam na zdjęcia jak wstawisz :P Wiecie co dziewczyny, my sie chyba będziemy musiały kiedys spotkać :P lol2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
Ojj Kamcia chcialabym... Wy to sie moze spotkacie ale ja z Wami to raczej nie :( chociaz...roznie to bywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom różnie, różnie :D Ale mam zajebisty humor od samego rana :D hehehe :D Tylko dlaczego ja tak wczesnie wstałam ;( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hana302
Ja przekulam sobie pepek w poniedzialek dokladnie 6 dni temu.Zrobilam to sama.Wiem ze to troche nieodpowiedzialnie ale bylam swiadoma konsekwencji. Chcialam zapytac czym mam pielegnowac dziurke poniewaz mam to miejsce wyszuszone ;/ bo przemywam woda utleniona a to podobno wyszusza( doswiadczylam na wlasnej skorze) czym mam teraz to przemywac ? doradzcie mi prosze ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁooOOOOo wstałam dzisiaj o 11.45 :D teraz to będzie norma ;) potem z psem na dwór i śniadanie o 13 :P mój normalny dzień jak nie ma szkoły ;) AduQaQ mam pytanko :) Czy jak stoisz normalnie to widać Ci pręcik?? Bo a tych zdjęciach to za dobrze nie widzę... A i czy jak siadacz, to pręcik wychodzi przez górną dziurkę? Widać go, czy jest schowany? Wiesz nie powinnaś sieżego miejca przekłucia smarować Trobiotickiem. dopiero za 2 tyg od przekłucia!! Teraz przemywaj tylko spirytusem salicylowym. NIe mów, że tak kosmetyczka Ci powiedziała, że teraz masz smarować Tribiotickiem?! Świeżej rany nie można. Ojjj chyba Ja i musze tu instrukcję napisać, ja już mam wprawę ;) Więc teraz ok 4 razy dziennie, rano jak wstaniesz, po południu i wieczorem, i przed spaniem przemywaj spirytusem salicylowym lub solą fizjologiczną. I ten pręcik wysuwaj, żeby jego też przemyć, prz tym ruszaj kolczykiem, żeby ten spirytus/ sól się tam dostała do kanału. I rób tak przez 2 tyg. Później po 2 tyg użyj przez tydzień tribioticu 2 razy dzinnie, rano i wieczorem przed spaniem najlepiej i nadal przemywaj pępek ale już do 2 razy dzinnie skróc to przemywanie. Czyli najpier przemyj dokładnie poczekaj aż wyschnie i posmaruj Tribiotickiem. Po tygodniu używaniu Tribioticku (bo to maść z antybiotykiem)dlatego dłużej nie mozna przemywaj pępek. A potem w następnym tyg jeszcze raz Tribiotick. Zrozumiałaś mniej więcej?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inaczej ;] Teraz: przez 2 tyg--->przemywanie solą lub spirytusem salicylowym 4x dziennie. 3tydz--->Tribiotic(przezcały 3 tydz 2xdzinnie) i przemywanie spirytusem lub solą przed posmarowaniem też razy dzinnie. 4tydz---> Sama sól lub spirytus salicylowy 5tydz--->Tribiotick 2 razy dzinnie i sól lub Spirytus 6tydz---> przemywanie 2 razy dzinnie 7-->przemywanie, i jeżeli nie będzie nic czerwonego, ani spuchniętego to możesz odstawić już ten Tribiotic. Nie należy go używać kiedy nic się nie dzieje, bo później kiedy będzie potrzeba nie będzie pomagał. Acha. Może pani kosmetyczka Ci tego nie pwiedziała, ale uważaj przy kąpieli, żeby żaden płyn Ci się tam nie dostał, i najlepiej nie mocz tego miejsca jak narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamcia Jak na targowej przebija jak był na Chmielnej :> To ja nie wiem :P , jak powiedziałam, że wstawię tio wstawię :> ale najwczśniej w czwartek, bo wtedy się z nim spotkam...kurna od jutra do środy nuuudyyy z rodziną. amy dzięki, za przyznanie racji co do tych pań kosmetyczek. Właśnie widać jak dobrze poinformowała AquQaQ Hana302 napisalam wszyyyystko wyżej :] No i widać jaka dobra jest WODA UTLENIONA ehhhhhhhhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×