Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość sandra20
to jest chyba forum o kolczykowaniu a nie o jakis glupich wypadach w gory do rodziny ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
sandra20: oczywiscie ze to jest forum o kolczykach. I o tym gadamy ciagle. a oprocz tego poznajemy sie, rozmawiamy o roznych innych rzeczach. Ale temat glowny, to zawsze kolczyk w pepku. Jesli cie to razi to nie musisz czytac. Pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Ci cos nie pasuje, to spierdalaj,nikt Cię tu na siłe nie trzyma ;) Poza tym jakbyś nie zauważyła, to chyba jest co jakis czas rozmowa o kolczykach.... Zresztą weź idź lepiej na jakies inne forum , a nie będziesz tutaj tylko nerwy innym psuła ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Ci cos nie pasuje, to spierdalaj,nikt Cię tu na siłe nie trzyma ;) Poza tym jakbyś nie zauważyła, to chyba jest co jakis czas rozmowa o kolczykach.... Zresztą weź idź lepiej na jakies inne forum , a nie będziesz tutaj tylko nerwy innym psuła ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
Kamcia szkoda nerwów, nie psuj sobie świątecznego nastroju. dziewczyna zazdrości;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj chyba zazdrości, ze mamy o czym rozmawiac ;) Byłyście na pasterce ? :P:P:P A co do kolczyków, to mi jeszcze nieprzyszły te co zamówiłam :( Kurde, mam dalej dylemat czy robic gdzies drugi, czy sobie tatoo walnąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
ja nie byłam na pasterce. Byłam tak zmęczona po pracy że napiłam się szampana i zasnęłam :):) Kamcia cięzko doradzić, bo ja np. zrobilabym drugiego kolczyka, jakos do tatuażu nie jestem przekonana, ale jak bardzo ci sie podoba to sprobuj jakiś fajny nie za duzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hana302
xxKAMCIAxx a gdzie chcesz zrobic sobie tatuaz ? a jakbys sie nie zdecydowala na tatuaz to gdzie bys chciala kolczyk miec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm tatoo to bym chciała jakis drobny... moze na karku jakąś gwiazdke, albo pajączka ... a co do kolczyka to mam ochote tylko własnie nie wiem gdzie ;] Nie chce za bardzo na choinke wyglądać, ale mnie tak ciągnie zeby gdzies sobie zrobic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
Kamcia mi sie strasznie podoba tatoo pod pepkiem z boku, wiesz tak na samym dole brzucha:P taki nieduzy, kiedys sobie zrobie na pewno! :) a jesli chodzi o mnie i o nastepny kolczyk to tylko w nosie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jacie. jak mnie tutaj długo nie było xD. nie bede sie wpieprzała za bardzo w rozmowe bo jeszcze cos palne i bedziecie sie smiały xDD pozdrawiam was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AduQaQ
mmm... thx very much, Fruti ;] Jest OK, tylko troszkę czerwone. Wody utlenionej nie używam, tylko spirytus, ale kurcze, odkąd zaczęłam nim czyścić to mnie bardziej boli ;( Eh... no cóż, widocznie trzeba pocierpieć :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbeQ
hmmm.... JA kolczyk w pępku mam od jakiś 2 m-cy... przekłuwałam sama w domciu... oczywiście przed tym czytałam jak to zrobić... hmmm... jest to dziecinnie proste...kupiłam w aptece wenflon 2 mm i TRIBITIC(maśc do lepszego gojenia się pępka koszt ok. 1 zł), wenflon ok.4 zł) odrazu gdy wóciłam do domu kusił mnie ten wenflon nio i nie wytrzymałam he ;) poszłam do łazienki przekułam pępek... nie bolało w ogóle zajęło mi to ok. 20 min. gdy już miałam przekuty wyciągnełam igłe zosatał sam wenflon, poźniej od dołu powoli wkładałam kolczyka gdy zobaczyłam,że jest na drugiej stronie wyjęłam wenflon zakręciłam kolczyk i po wszystkim... Kolczyka wyciągałam juz tydzień po przekuciu i nic nie bolala... nic nie babrze... i ogolnie jet ok...Polecam Wszystkim dziefffczynkom... WQyglądasz prześlicznie... POzdro ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SkarbeQ dobshe napefno kashda dziefffczynka się do tego dostosuje i od dzisiaj będzie przekuwała sobie sama ;] Idiotyzm. AduQaQ pewnie Cię szczypie jak przemywasz? tak o to Ci chodzi? Bo jeżeli tak to bardzo dobrze :) bo Ci to wszytsko tam oczyszcza. Mnie nos też szczypie jak przeczyszczam i to tak, że aż mnie swędzić zaczyna i łaskotać, że mam łezki w oczach tak skubany mnie wykręca :P i stosuj się do tego co napisałm a będzie dobrze! :] KAMCIA I AMY :) mi podoba się tatoo przy brzuchy alee ale aleeee jest wielkie ALEEEEE. Bo przypuścmy : będziemy kiedyś miały męża i w ogóle to będziemy chciały mieć dzieci :Pa wiadomo to babką rosną brzuszki a nie facetom. Więc jak brzuch się powiększy to i skóra się rozciągnie no i tatuaż.... potem już nie będzie to tak ładnie wyglądać... Moja koleżanka zrobiła sobie na dole pleców takiego smoka, był b. ładny na początku. Ale ona jest gruba..znaczy rośnie wszeż niż wzwyż :D i ten tatuaż jej się rozciągnał. Teraz nie wygląda już tak ładnie, zresztą sama nawet mówiła, że się jej rozciągnał i to niestety widać... Więc nad takim miejscem jak brzuh wolałabym się zastanowić :> ja chciałam tak jeszcze niżej pod brzuchem, ale to właśnie na to samo wyjdzie, więc stanowcze NIE. Nie chce później wyglądać jak nie wiem...i jak wyjdę np na plażę... Tak w ogole to chciałam na pośladku :D bez kitu nie żartuję :) nawet jak kiedyś mi się skóra pomarszczy to majtkami zakryję i nie będzie widać na basenie ;) Kurcże tak się własnie dziwię bo czytałam na jakiś forach, że jednym po przekłuciu to nos puchł i w ogóle a mi nic :> nawet już mnie nie boli z czego się cieszę :) i myć się twarz już naczyłam i wycierać ręczniiem też :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti moja koleżanka rok temu sobie przekłuwała (dzięki Bogu w salonie piercingu) od początku nic jej nie było, żadnej opuchlizny czy coś. Może to ze względu na to czy się dobrze dba(?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
Fruti wlasnie wiem, ale co tam:P chce zrobic takiego malutkiego i wlasnie nie do konca na brzuchu, tak troche nizej. na wysokosci bioder, tak ze majtki nawet zakrywaja:P tylko z boku. cholernie mi sie to podoba... i jestem przygotowana ze moze pozniej nie wygladac zbyt fajnie po ciazy czy cos, bedzie to malutki tatuazyk wiec wiesz:P Qrchid: nie martw sie, jestesmy jak rodzina ;) :P kurcze a ja mam 2 miesiace, chcialabym zeby juz bylo np 7 :P aaa musze sie pochwalic!! dzisiaj pierwszy raz przemylam dziurke spirytusem (nigdy wczesniej tego nie robilam, jedynie rumiankiem i sola fizjologiczna) no i musze powiedziec ze jest fajnie. troszke wysuszylo, mniej sie saczy i wogole jest git :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AduQaQ
A no szczypać- szczypie, ale chodzi o to ze nawet później mam takie trochę czerwone i boli... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuś
Hej ! ~ Mam pytanko czy jeśli chcę zrobić sobie kolczyka w pępku muszę iść z moją mamą ?! Bo jak robiłam sobie dwa kolczyki nowe w uchu to babka gadała,że niezbyt mi chce zrobić bo nie jestem z matką i nie wie czy ona mi na to pozwala . I jeszcze jedno pytanie:Czy tam - u kosmetyczki są już kolczyki do wyboru ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuś
i czy robienie kolczyka u kosmetyczki kosztuje nie więcej niż 70 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AduQaQ bo jest świeże, dlatego tak masz :) ni przejmuj się tym. To normalne. Patuś nie odpowiadamy na glupie pytania, bo nikt tutaj nie popiera przekłuwania sobie częsci ciała u kosmetyczki. amy ja tatuaż sobie zrobię tak jakoś po maturze, ale nie wiem jeszcze ani gdzie ani jaki :> Qrchid...Hm ja mam go dopiero od tego piątku :D także nie wiem :> Mialam przemywać 5 razy dzinnie a przemywam tylko 2 ..jak zawsze po swojemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AduQaQ
Wiec. Robienia kolczyka u kosmetyczki ci nie polecam, chyba ze chcesz, zeby twój pępek wyglądał.... oo, tak --> http://www.wildcat.pl/zagrozenia/pepek_1.jpg A potem... ---> http://www.wildcat.pl/zagrozenia/pepek_2.jpg Więc nie radzę. Co do wizyty z mamą.... wiesz, różnie to bywa. U mnie w miescie ta pani do której miałam iść początkowo ( niestety tego gabinetu już nie było) wymagała conajmniej zgody od rodziców, a ta, u której koncowo wylądowałam nawet o to nie zapytała... :] Co do kolczyka- ja niestety zbyt ci nie doradzę, ponieważ w kolczyka zaopatrzyłam się sama- dałam za niego 15 zł [ ze stali chirurgicznej] a za przebicie zapłaciłam... 30 zł :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuś
AduQaQ słyszałam iż nei zawsze tak jest :D . to zalezy od organizmu . Ale gdzie go kupilas?był u kosmetyczki ten kolczyk czy musiałaś kupować w sklepie? a z jakiego materiału są najlepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AduQaQ
A nawet nie zauważyłam, jak Fruti napisałaś :] Noo... to się nie martwię :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuś
A jeśli nie do kosmetyczki to gdzie ^^?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AduQaQ
Ja kolczyk kupiłam u jubilera. jeśli chodzi o materiał z którego jest wykonany to najlepsza będzie albo stal chirurgiczna [316L chyba xD] albo tytan [ który jest droższy]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuś
A słyszałam od kogoś,że wystarczy spytać kosmetyczki o certyfikat iż może przebijać pępek itp ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
Patus: ehem tak, tak... taki certyfikat to nawet ja sobie moge zrobic. to jest jedno czy dwu dniowy kurs. kosmetyczka zajmuje sie czyms innym np tipsami, malowaniem paznokci, o- ladnie cie umaluje :) ale kolczykowanie to juz inna sprawa. chcesz kolczyka? idz do SALONU piercingu i tatuazu. tam kolczykowaniem zajmuja sie fachowcy. A najlepszy jest tytan ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luuudzieeee nie mogę tego czytać! Najepszy jest TYTAN!! Tak jak amy napisała! AduQaQ matko.... ta babka o której byłaś... no porażka normalnie. Ja się dziwię, że ona Ci pozwoliła przynieść kolczyk ze stali i że w ogole nie zapytała się z czego to jest! Pozatym sal nie jest taka dobra! Sa podróbki stali właśnie te tanie to podróbki ktore moga mieć chemiczne związki i \"przenosić\" je do organizmu więcej na wildcat-i możecie poczytać. Mnie to pricer się zapytał z czego ten koczyk powiedzialam, że z tytanu! Ale taką głupią kosmetyczkę obchodzi tylko kasa a nie zdrowie osoby! Patuś weź idz do salony Piercingu! niE rób tego sama ani u żadnej kosmetyczki! I lepiej nie kupuj sama kolczyka bo nie wiesz jaki, i nie wiesz jaka długosć nic! A jak pójdziesz do salonu to będziesz miala wszystko ładnie i dobrze zrobione. I nie patrz na to, że kosmetyczka bierze 50zł. Bo to 50zł wywalone w błoto! Chcesz mieć sliczny pępek z ładnym kolczykiem? Anie jakaś zaropiała dziurę? idz do salonu tatuaży i piercingu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaCiaaa
strasznie bym chciała zrobić sobie kolczyka w pempku ale boje sie jak nie wiem co .. ;( wiec nie wiem czy cos z tego bedziee...;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×