Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

madzieek 150 zł u kosmetyczki to drogo :> U mnie w Wawie to u kosmetyczkie pępek z tego co widziałam kosztuje 80zł ale nie wiem zy pistoletem czy igłą. Myślę, że tym pierwszym. Madzia a ja pisałam wcześniej zamów 12mm... :> No ale już po ptakach. Jutro wstawię zdjęcia jakieś swojego pępka w kolczyku 10mm i zobaczycie ile mam luzu...że nie mam go wcale prawie. Tylko muszę najpierw zrobić bo nie mam takowych zdjęć. Właśnie się skapnęłam, że ten kolczyk co mam teraz on nie ma 12mm tylko nawet 14 mm...bo przywównałam go do 12mm do tego od przekłucia i ten jest dłuższy...Ten niebieski którego zdjęcie dała na poprzedniej stronie jest własnie od przekłucia... Kamcia trzymamy za słowo :> a jak nie dasz to będzie kuku :P Nie wiem jak wy ale ja już nie wyobrażam sobie żebym nie miała kolczka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauLinaa
tak sobie czytam i czytam... i powiem wam, że ja należy do tych szarych myszek...taka już jestem i nic na to nie poradze. Uważam , że obkolczykowana taka "myszka" dziwnie troche wygląda, mniej więcej tak dla szpanu to robi czy cos takiego, niektorzy maja jeszcze tak by zwrocic na siebie uwage. Wiem, że nie musze się tłumaczyć ale jak już przeczytałam to dopisze cos od siebie ;P Kolczyk w pępku robie sobie sama dla siebie, dlatego bo tak mi sie podoba.Nie wiem dlaczego ale uważam, że kolczyki są śliczne i już. Oprócz tego mam 5 kolczyków w uszach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
Amy09 a dziękuje :):) Fruti wiesz co, ostatnio ogladam swoje fotki jak jeszcze nie mialam kolczyka, w stroju kąpielowym i takie tam. I tak patrze na mój brzuch i myśle ze on taki goły bez kolczyka i czegos mu brakuje ihihih nie podoba mi sie juz bez. a tak w ogole to juz od wczoraj mi dosyć zeszło, juz jest wiele mniej czerwone a jak sie obudziłam to nawet kolczyka nie czułam a w tamtym koszmarrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
paulinaa: troche masz racje, ale mysle ze taki kolczyk dodaje takiego 'pazurka' dziewczynie:P mi sie to bardzo podoba :) i wlasnie dobrze mowisz... ja tez mam kolczyka w pepku dla siebie a nie dla szpanu, bo czym tu szpanowac?... madzia ja tez wrocilam do tego mojego pierwszego i jest duzo lepiej. kurcze te moje 2 kolczyki to niby 10mm ale ten z wildcata wydaje sie troche krotszy z reszta jak go nosze to nawet czuje ze jest krotszy. A wczoraj dostalam 2 sliczne kolczyki od mojego chlopaka, ale tez wydaja mi sie troszke krotkie.moze dlatego ze sie przyzwyczailam do tego pierwszego (a on jest dluzszy nawet jak nosze to troche precik wystaje) musze sprobowac, tylko na razie wole nie wyjmowac bo ostatnio mi sie krew puscila troszki i wole zeby doszlo do siebie... Fruti: ja tez! teraz to dziwnie bym sie czula bez kolczyka, strasznie sie do niego przyzwyczailam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amy a z jakie to okazji dostałaś te kolczyki?:) Wstaw zdjęcia bo to zawsze śmiesznie zobaczyć co chłopak kupił :) ja też nie miałam znieczulenia, ten co mi robil powiedział, że oni nie robią bo to nie potrzebne, bo faktycznie po co znieczulenie na 5 sek :| madzia mi też mój brzuch nie podoba się już bez kolczyka :> A kolczyk też zrobiłam dla siebie, jutro idę przebić Nosek...tak się cieszylam...a cieszyłam dlatego, że dzisiaj pokłociłam się z chłopakiem...:( i tak się pokłociłam, że odrazu mi się odechciało ;( i jeszcze dodał, że on tam ze mną nie pójdzie bo coś tam (pewnie w złości) ale mi się tak przykro strasznie zrobiło...:(:( mialam dzisiaj zrobić zdjęcia pępka w kolczyku 10mm ale wstawię keidy indziej bo dziś jakoś nie mam humorku :( tak się zdenerwowałam nim..ehhhś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
juz wczoraj dostalam prezencik na swieta i w tym wlasnie kolczyki. No wiec daje linka :P jak juz robilam fotke to polozylam tez tego kolczyka z wildcata (hehe pamietacie go?:P ) on jest po lewej, w srodku i po prawej stronie sa te kolczyki od niego :P http://img405.imageshack.us/my.php?image=picture016jo7.jpg Fajnie wyszedl ten ''cien'' przy srodkowym kolczyku :P nie sa zle, mi sie podobaja :) komentujcie ! Fruti nie przejmuj sie tym! przejdzie mu i zobaczysz ze jeszcze pewnie Cie przeprosi. wiem po sobie, faceci lubia dominowac, pokluca sie troche ale pozniej im przejdzie. Wiec nie martw sie nim, ciesz sie jutrzejszym kolczykiem w nosie:P aha no i czekamy na fotke !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
amy09 ten w srodku mi si e podoba ten taki kauczukowy z brokatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się podoba ten w środku i ten z wildcata. A ten ostatni z tą wróżką jak z piotrusia pana (hehe) to wydaje mi się, że będzie cięzki...:> Eh nie przejmować się...:( cięzko tak...teraz się do mnie nie odzywa.. obraził się na Amen ehh:( ja zawsze tak przeżywam... :( poprstu boję się, że on jutro ze mną tam nie pójdzie, a ja nie chce znowu iść sama tam..:( a zdjęcia wstawię, wstawię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
Kamcia fajna parke tworzycie:) na prawde! Fruti nie wiem co ci doradzic... porozmawiaj z nim... na pewno zmieknie i pojdzie z toba... trzymam kciuki za jutro zeby nie bolalo:P A faktycznie ten kolczyk troche jak z piotrusia pana:D no ale co tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamcia ale jesteś podobna do mojej koleżanki z oczu i ksztaltu twarzy i z włosów :) ładna jesteś :) a Karola inaczej sobie wyobrażałam :> hehe ale parką fajną jesteście. Ja mam wszystkie zdjęcia swoje i mojego Miśka na telefonie, i u niego na ten. a nie mam kabla USB, a on ma tylko ma komp...zwalony;/ i terazł własnie czekam aż pójdzie do serwisu i wróci i idziemy razem. A, że nie chce mi się tak bezczynnie w domu czekac to chyba pojadę do centrum :> już za kilka godzinek będę miała kolczyk hehe ;) musze kupić spirytus salicylowy bo mi się skończył, zreszta tak samo jak sól fizjologiczna.:| NO najważniejsze już się pogodziliśmy :] z czego się cieszę, zresztą widać, ze humorek mi dopisuje :P Miałam dzisiaj wigilie klasowe NUUUUUDAAAAAAAA. Amy09 no mówiłam,że jak z Piotrusia pana, ten Dzwoneczek czy jak jej tam było :D ciężki jest [prawda? Dzięki, że trzymasz łapki, też mam nadzieję, że nie będzie bolł a jak już to nie tak strasznie :| teraz to się nioe boję ale jak już będę tam bliżej to tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten z kauczuku to fajny...do gryzienia :D ja lubię takie rzeczy skubać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
no faktycznie ten ''piotrus pan'' troszke ciezkawy... jeszcze go nie zakladalam ale tak jak trzymam w rece to ciezszy niz reszta. mi tez sie najbardziej podoba ten kauczukowy :P No wiszisz Fruti, wiedzialam ze sie pogodzicie, z facetami zawsze tak jest. wiem bo pare miesiecy temu mialam okropnego chlopaka (jeszcze w polsce) obrazal sie o wszystko, czasem nawet nie wiedzialam o co mu chodzi ! jest w moim wieku i czasami wydawalo mi sie ze nie dorosl jeszcze do normalnego zwiazku tylko bawi sie ze tak powiem w kotka i myszke :P Teraz mam chlopaka 2 lat starszego i jest cudowny! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Fruti wstaw zdjęcie swojego chłopaka, bo jestem ciekawa jak on wygląda :D:D ;] A co do kolczyka w nosie to Ci zazdroszcze też sobie chce zrobić, ale to chyba dopiero na 18, bo teraz mi sie jakos nie spieszy do tego :p A do tematu : Hmmm ja bym sie chyba dziwnie czuła, gdyby chłopak był młodzy, ale na pewno potem sie nawet tego nie zauważa :) A zresztą gdyby był słodki itp to juz w ogóle cud :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
Frutii czekamy na odzew i........... fotke!! kurde jak mnie kusi kolczyk w nosie o matko, chyba sama sobie wmawiam ze przez katar nie zrobie. ale znając siebie jak mi coś odbije to zrobie go z dnia na dzień :):) u mnie do przodu czerwone prawie znikneło, brzydka skorka schodzi i wygląda coraz bardziej obiecująco tylko nadal wycieka jakas wydzielina no ale skoro coraz lepiej to chyba lepiej ;p;p ahh ci faceci, czemu my sie musimy zawsze denerwować hehe amy09 ja mam 2 lata młodszego i jest fajnie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
No tak, tez mam kilku znajomych, moja kolezanka ma chlopaka mlodszego od siebie kilka lat i tez mowi ze jest super. Wiesz, pewnie ja zle trafilam, ale na szczescie juz nie musze o nim myslec, bo mam teraz wspanialego faceta :P Madzia nie moge sie juz doczekac kiedy zobaczymy Fruti z kolczykiem :P oczywiscie na fotce... tez mnie kusi kolczyk w nosie tylko na razie wole poczekac bo moja mama chyba dostanie zawalu kiedy jej oznajmie ze chce jeszcze kolczyk w nosie:P :) ja tez narazie lepiej, tez mi wycieka wydzielina- to chyba limfa, bo ropa to na pewno nie jest. Ale to dobrze bo to onzacza ze sie goi ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
niooo, to naprawde zalezy od faceta a nie od wieku :):) ja tam sie nie boję nikogo reakcji ale poprostu jedyne co mnie przed tym blokuje to problemy z nosem. nie chce sie potem meczyc a wyciagnac kolczyk zeby miec blizne to tez bez sensu. wiec nie bede sie napalać tylko rozwaznie sie zastanowie. a nie wiem czy to ropa czy limfa, ma lekko zielonkawy kolor a raz biały wiec nie wiem ale sie nie przejmuje bo liczy sie wygląd ogolny a jest znaczna poprawa mimo ze mam stal wiec poczekam spokojnie na rozwoj wydarzen;p no sprawdzam co jakis czas czy fruti sie odezwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeeestem :D No i mam kolczyka w nosie :) wstawię jutro zdjęcia bo to cięzko zrobić takiemu kolczykowi zeby było widać, Dopiero co przyszłam uff :) Poszłam tam z Miśkiem w końcu. Ucieszyłam się bo akurat nikogo nie były więc byłam tam z 10 min:) Dałam kolczyk priicer poszedl na dół go wysterylizować przyniosł igłe. Potem przemył mi nosek spirytusem, zrobił kropkę zapytał czy ok? A ja że dobrze może tu być :) kazał mi usiaść na fotel, usiadlam, poczułam szczypce na moim nosie...i zobaczyłam igłę, zamknęłam oczy i poczułam igłę i takie pyknięcie skóry. Szczerze, to nawet tak bardzo nie bolało :) w pępku to o wieeele wieeele gorzej! Przy wsadzaniu kolczyka szczypało, aż łezki miałam w oczach hehe :) i potem jak wyszłam troszkę nos mnie bolał ale już przeszło. Krew mi nie poleciała. Tylko właśnie się zdziwiłam bo na You Tube widzialam jak przekłuwali od zewnątrz a mi od zewnątrz przekłuwał :> nie wiem czemu tak, ale nie wnikam w końcu ja się nie znam :D Fajnie to wygląda, mam taki jasno zielony brylancik :)z takim zawijasem na końcu. Nawet nie czuć, że się ma coś w nosie a myślałam, że będzie inaczej :> Ale jest spoko :) Zastanawiam się czemu w pępku bardziej bolało niz w nosie, gdzie jest chrząstka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domina...
ajjjć.... dreszczyk mnie przeszedl jak to czytalam...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia-nowa
fruti a co na to twój chłopak?podobało mu się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia-nowa
fruti a twój chłopak?podobało mu się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domina tak czemu?:D mi się tak nie zaciekawie zrobiło jak usłyszałam tą pępającą skóre blee Klaudia-nowa powiedział, że podoba mu się :) zresztą co on ma do gdania :P jakby mu się nie podobało, to co mnie to dla siebie zrobiłam a nie dla niego :) musial się by przyzwyczaić :) teraz np nie wyobraża sobie, żebym nie miała kolczyka w pępku, bo zawsze się nim jakiś bawi. Zrobiłam jedno zdjęcie, ale jest nie wyraźne, bo nie moglam aparatu dobrze ustawić, bo ma tyle opcji ze się nie łapię...jutro jkiś wstawię z przybliżenia i nie rozmazane bo dzisiaj mi się nie udało..:( ale mam zrobione na tej wysokości, nie chciałam niżej : http://img221.imageshack.us/my.php?image=dsc01243bt9.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to ja coś napisze, apropo waszych wcześniejszych rozmów :) Ja mm chłopak w swoim wieku jesteśmy razem od 2gim...byliśmy 5 mies potem zerwaliśmy to znazczy ja zerwałam dla innego...później miałam innych i w ogole ale to były pomyłki... i nie byliśmy pół roku, potem do niego wróciłam dokładnie 24.12.2004 roku (niedługo rocznica:D) i tak jesteśmy do teraz, i czasami się kłocimy, zrywamy ale i tak się Kochamy :) A co do kolczyka w nosie, to jeszcze nie smarkałam...ale nie wiem jak to będzie :D nie boli mnie nic już przemywałam spirytusem salicylowym i jest dobrze :> teraz muszę uważać przy wycieraniu twarzy ręcznikiem bo jak zachaczę to...auć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AduQaQ
Bosz! Mam kolczyka!! Jest poprostu ŚWIETNIE! :) Hm, jedyne miejsce w jakim przebijają w moim mieście, okazało się nawet nie salonem kosmetycznym :P Zwykłe, DOMOWE warunki, jednak Pani bardzo miła. Wszystko sterylnie, czysto ETC. Moment, w którym najbardziej mnie bolało? Wbijanie znieczulenia. Potem już prawie nic ;) Kupiłam Tribiotic, wode utlenioną, wszystko jak pani kazała... I się tak cieszę, że szzzoookk :) OhAh. No to teraz moja fotka.... tylko się nie przestraszcie :P http://www.fothost.pl/upload/07/51/ef179310_DSCN1075.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
ajj mnie tez troszke dreszczyk przeszedl :P ale fajnie kurcze ja tez chce!! :) AduQaQ: witamy w gronie przebitych pepkow :P (bo chyba pepek przebilas no nie? juz w koncu nie wiem:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AduQaQ
Oczywiście, ze pępek ;) I cudnie jest :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle mam do Was pytanko jeszcze :P Czy Wy tez po solarium macie takie czerwone w okół pępka ? :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
ja jeszcze nie bylam z kolczykiem na solarium. ja na solarke chodze tylko czasami i to we wakacje jak slonce nie dopisuje:P ale mysle ze nie powinno sie nic dziac i chyba juz miesiac po przekluciu mozna isc na solarium. ale nie wiem bo nie bylam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domina...
a ja tak ostatnio pisalam ze mi sie pepek cudnie goi, nic nie boli, nic nie leci i wykrakałam...xD pare dni temu w ciagu dnia sie ostro schylalam pare razy i zaczelo mnie bolec.....:D teraz tez mnie boli. gorna dziurka, dolna w ogole, jak ruszam kolczykiem zeby przemywac-boli....:(:( ale nic nie cieknie na szczescie :) tym sie pocieszam i mam nadzieje ze sie niedlugo piknie wygoi....:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam juz kolczyk prawie rok i ostatnio jak byłam na solarium to miałam czerwone wokół pępka... Aleto moze dlatego, ze się spiekłam, bo nie tylko wokół pępka tak miałam :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×