Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość Anuś xxx
brrr,ja chcę zrobić kolczyk bo baaaaardzo mi się podoba,tylko mam kilka problemów i nie wiem czy opłaca mi się robić... Starsza nie może się dowiedzieć w ciągu dwóch lat,że mam kolczyk w pępku,i raczej w szkole nie pokażę,bo mi zachowanie obniżą do poprawnego ;( Opłaca się??przy tym boję się,że mi się nie zagoi i bd musiała rodzicom powiedzieć;( Robię w profesjonalnym studio.. Doradźcie,pls;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
Anuś uwierz mi że można ukryć spokojnie kolczyka w pępku...;) i wcale nie trzeba nosić dłuuuugich bluzek czy coś po prostu zwyczajne bluzki na ramiączkach ... ;] nie widać nic naprawde, ja mimo swojego wieku też nie chce pokazywac go co niektórym osobom (staroświeckie wychowanie) :P noszę zwyczajne bluzki na ramiączkach jak to na lato i jest super;P zbytnią przesadnością w ukrywaniu można sie zdradzić ..;/ także lepiej zachowywac sie naturalnie, ;] skoro pójdziesz do profesjonalnego studia to nie ma możliwości żebyś miała jakieś komplikacje ... życzę powodzenia ;) a w szkole to wiadomo obowiązuje odpowiedni strój więc nie przejmuj sie przecież skoro macie mundurki czy coś to pępka i tak nie widac więc będzie ok ;) hehe tak na marginesie ja bym sie nie przejmowała zadnym poprawnym zachowaniem:P u mnie w klasie masa takich osób a głownie wszystko za wagary hehehe :D pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
Anuś uwierz mi że można ukryć spokojnie kolczyka w pępku...;) i wcale nie trzeba nosić dłuuuugich bluzek czy coś po prostu zwyczajne bluzki na ramiączkach ... ;] nie widać nic naprawde, ja mimo swojego wieku też nie chce pokazywac go co niektórym osobom (staroświeckie wychowanie) :P noszę zwyczajne bluzki na ramiączkach jak to na lato i jest super;P zbytnią przesadnością w ukrywaniu można sie zdradzić ..;/ także lepiej zachowywac sie naturalnie, ;] skoro pójdziesz do profesjonalnego studia to nie ma możliwości żebyś miała jakieś komplikacje ... życzę powodzenia ;) a w szkole to wiadomo obowiązuje odpowiedni strój więc nie przejmuj sie przecież skoro macie mundurki czy coś to pępka i tak nie widac więc będzie ok ;) hehe tak na marginesie ja bym sie nie przejmowała zadnym poprawnym zachowaniem:P u mnie w klasie masa takich osób a głownie wszystko za wagary hehehe :D pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domina...
Anuś xxx czy opłaca się? mysle ze tak. mam kolczyka w pepku niecaly rok, starzy nic nie wiedzą, nie widzieli. dlaczego maja ci w szkole obnizyc zachowanie ?? dziwna szkola....`` a co do pepka, dobrze ze chcesz robic w profesjonalnym studio-chwała ci za to :P wiadomo ze są problemy pozniej, ze sie paprze, boli czasami. bardzo łatwo jest zaczepic kolczykiem o ubranie np i kolczyk sie zrywa, czemu towarzyszą okropne doznania: rozerwana skóra, cieknąca krew i ogolnie ble :P moim dwóm koleżankom kolczyk zerwał sie dwa razy i teraz juz zrezygnowały z kolejnego przebicia bo uznały ze nie warto juz cierpiec. ja nie cierpie, moj kolczyk ma sie dobrze i ogolnie polecam Ci :P POZDRO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domina...
Anuś xxx czy opłaca się? mysle ze tak. mam kolczyka w pepku niecaly rok, starzy nic nie wiedzą, nie widzieli. dlaczego maja ci w szkole obnizyc zachowanie ?? dziwna szkola....`` a co do pepka, dobrze ze chcesz robic w profesjonalnym studio-chwała ci za to :P wiadomo ze są problemy pozniej, ze sie paprze, boli czasami. bardzo łatwo jest zaczepic kolczykiem o ubranie np i kolczyk sie zrywa, czemu towarzyszą okropne doznania: rozerwana skóra, cieknąca krew i ogolnie ble :P moim dwóm koleżankom kolczyk zerwał sie dwa razy i teraz juz zrezygnowały z kolejnego przebicia bo uznały ze nie warto juz cierpiec. ja nie cierpie, moj kolczyk ma sie dobrze i ogolnie polecam Ci :P POZDRO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domina...
Anuś xxx czy opłaca się? mysle ze tak. mam kolczyka w pepku niecaly rok, starzy nic nie wiedzą, nie widzieli. dlaczego maja ci w szkole obnizyc zachowanie ?? dziwna szkola....`` a co do pepka, dobrze ze chcesz robic w profesjonalnym studio-chwała ci za to :P wiadomo ze są problemy pozniej, ze sie paprze, boli czasami. bardzo łatwo jest zaczepic kolczykiem o ubranie np i kolczyk sie zrywa, czemu towarzyszą okropne doznania: rozerwana skóra, cieknąca krew i ogolnie ble :P moim dwóm koleżankom kolczyk zerwał sie dwa razy i teraz juz zrezygnowały z kolejnego przebicia bo uznały ze nie warto juz cierpiec. ja nie cierpie, moj kolczyk ma sie dobrze i ogolnie polecam Ci :P POZDRO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domina...
Anuś xxx czy opłaca się? mysle ze tak. mam kolczyka w pepku niecaly rok, starzy nic nie wiedzą, nie widzieli. dlaczego maja ci w szkole obnizyc zachowanie ?? dziwna szkola....`` a co do pepka, dobrze ze chcesz robic w profesjonalnym studio-chwała ci za to :P wiadomo ze są problemy pozniej, ze sie paprze, boli czasami. bardzo łatwo jest zaczepic kolczykiem o ubranie np i kolczyk sie zrywa, czemu towarzyszą okropne doznania: rozerwana skóra, cieknąca krew i ogolnie ble :P moim dwóm koleżankom kolczyk zerwał sie dwa razy i teraz juz zrezygnowały z kolejnego przebicia bo uznały ze nie warto juz cierpiec. ja nie cierpie, moj kolczyk ma sie dobrze i ogolnie polecam Ci :P POZDRO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaaa16
Kolczyka naprawde niw widac... moja mama tez sie nie mogla dowiedziec... i sie nie dowiedziala dopiero po roku sie kapneła... przez moją głupote bo założyłam prześwitującą bluzke i zapomniałam o kolczyku xD i co? krzyczała ze mam natychmiast to wyjąc a jak powiedziałam ze nie bo to jest moje ciało i sie sie gadanie skonczylo... przesz tydzien potem byla obrazona ale pozniej przestala i bylo normalnie :)) w szkole Ci nic za kolczyka zrobic nie mogą pod warunkiem ze sie z nim nie bedziesz obnosic... a z kolczykiem w pępku to raczej niemozliwe zwlaszcza jezeli macie mundurki :)) nie boj sie :P i powodzenia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuś xxx
Hmmm,przekonałyście mnie,bo nie byłam pewna,a teraz już wiem xDD Heh,a taki fajny kolczyk wybrałam ,zwykły banan a na kulce rysunek wisienki,baardzo fajny...To prawda,że najlepszy będzie z tytanu?bo podobno na stal chirurgiczną można mieć uczulenie (ja nie wiem czy mam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
Domina zgadzam sie z tobą że starzy nic nie muszą widzieć .... także nie dziwne mi to że masz od roku i nic nie widzieli :P przecież logiczne nie chodzę koło starych z pępkiem na wierzchu itp itd :P zachowując sie zwyczajnie niczego sie nie zdradzi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh dobrze ze ja nie mam takich problemow z ukrywaniem czy cos xD u mnie matka wiedziala od poczatku i jakby sie nie zgodzila to trudno bym se nie zrobila ale sie zgodzila i bylo git... ja nie wiem po co to ukrywac i kombinowac a potem na chacie miec pieklo bo sie np. przypadkiem dowiedzieli ... niektorzy rodzice strasznie nie akceptuja piercingu... bardziej niz innych rzeczy xDD ale robta co chceta :D:D pozdr.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
hehe Boytle nie wszyscy od razu muszą mieć piekło w domu po tym :P ja piekło starym to zgotowuje w inny sposób i są przyzwyczajeni hehe :P zależy od rodziców , u mnie np strasznie tego nie akceptują w uszach gites ale zeby coś więcej to bla bla bla ... mimo swojego wieku i tak bym nie mogła wiem że to daremne ale kiedyś starsza mi powiedziała że jak chce mieć to coś w sobie to zeby ona tego na oczy nie widziała albo ewentualnie wyciągała przed wejsciem do domu:P no więc spełniam prośbe hahaha :D:D ale koszmar ze mnie :P pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaaa16
wiadomo ze zakazany owoc najlepiej smakuje xD Moja kumpela zrobiła lepszy numer... powiedziała rodzicom ze ma zamiar sobie wytatuować ramie i zrobić kolczyka w brwi i w wardze czyli w tych miejscach gdzie oczywiście kolczyki widać. Jej mama zaczęła wrzeszczeć, tata tez... przez 2 dni mówiła ze sobie zrobi (ona jest znana z tego ze jak coś powie i chce to musi to mieć) az w końcu zapytała czy może sobie zrobić kolca w pępku i jej powiedzieli że jak już bardzo chce mieć tego kolczyka to niech będzie w pępku a nie w wardze i w brwi xD no i wyszło na to ze jakby sie na początku zapytała o kolczyka w pępku to by zgody nie dostała... dziwni są rodzice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
tak Gosia ja też słyszałam takie przypadki ;) że rodzice praktycznie nie mając wyjścia godzą sie na coś "mniej kontrowersyjnego" :P trzeba zaaakceptować to że rodzice są różni... niestety ... wiem że inni napiszą że to niszczenie zaufania ale szczerze skoro rodzice tracą zaufanie do dziecka przez jakiś jeden kolczyk to... hmm z leksza przesadzają ... skoro rodzice straciliby zaufanie przez takie coś to nie daj boże co by sie stało jakby dziecko zrobiło jakies przestępstwo ...(np. bójka z kimś) lub coś nie z przestępstwa i np. przyszło nawalone na maksa z impry :P to już pewnie zostałoby wurzucone z domu... :|:| nie ma co przesadzac .... zaufanie zaufaniem dziecko musiałoby dziennie robić jakieś straszne rzeczy żeby rodzice stracili zaufanie w końcu... u mnie gdyby sie dowiedzieli że mam to pewnie padłyby różne hasła ale absolutnie nie straciliby do mnie zaufania ... już tyle ze mną przeszli (i nie tylko ze mną mam troje rodzeństwa jeszcze) że jst ok jako tako :P ale kolczyka widzieć nie muszą i tak to jest moja własność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
tak Gosia ja też słyszałam takie przypadki ;) że rodzice praktycznie nie mając wyjścia godzą sie na coś "mniej kontrowersyjnego" :P trzeba zaaakceptować to że rodzice są różni... niestety ... wiem że inni napiszą że to niszczenie zaufania ale szczerze skoro rodzice tracą zaufanie do dziecka przez jakiś jeden kolczyk to... hmm z leksza przesadzają ... skoro rodzice straciliby zaufanie przez takie coś to nie daj boże co by sie stało jakby dziecko zrobiło jakies przestępstwo ...(np. bójka z kimś) lub coś nie z przestępstwa i np. przyszło nawalone na maksa z impry :P to już pewnie zostałoby wurzucone z domu... :|:| nie ma co przesadzac .... zaufanie zaufaniem dziecko musiałoby dziennie robić jakieś straszne rzeczy żeby rodzice stracili zaufanie w końcu... u mnie gdyby sie dowiedzieli że mam to pewnie padłyby różne hasła ale absolutnie nie straciliby do mnie zaufania ... już tyle ze mną przeszli (i nie tylko ze mną mam troje rodzeństwa jeszcze) że jst ok jako tako :P ale kolczyka widzieć nie muszą i tak to jest moja własność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuś xxx
U mnie by było pół godziny gadania,że tylko kolczyki mi w głowie,i to przez moje towarzystwo (nie jesteśmy za spokojni xDD ),i że w tej szkole uczą,że dzieci mają trociny w głowie,ja bym posiedziała posłuchała,a później starsza by przyszła i zapytała czy boli buahahahahahahahahah Bo starszy to jeszcze by mi napisał zgodę na ten kolczyk Ale wolę im nie pokazywać..Zrobię na początek roku szkolnego,bo wtedy,to praktycznie mijam się z rodzicami i tylko w kuchni czasem ich widuję ;ppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuś xxx
U mnie by było pół godziny gadania,że tylko kolczyki mi w głowie,i to przez moje towarzystwo (nie jesteśmy za spokojni xDD ),i że w tej szkole uczą,że dzieci mają trociny w głowie,ja bym posiedziała posłuchała,a później starsza by przyszła i zapytała czy boli buahahahahahahahahah Bo starszy to jeszcze by mi napisał zgodę na ten kolczyk Ale wolę im nie pokazywać..Zrobię na początek roku szkolnego,bo wtedy,to praktycznie mijam się z rodzicami i tylko w kuchni czasem ich widuję ;ppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
No rózni sa rodzice heh niestety każdy inny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
hehe Anuś nieźle :P no ja to samo jak ze szkoły wracałam przed 18 czy nawet później to gites tylko obiad, potem w pokoju jakieś pogaduszki kimanko i luzik :P heh teraz cały czas w chacie praktycznie ale często wychodze nad zalew ale nie że popływac czy cos tylko tak po prostu (mieszkam niedaleko zalewu gdzie mam dużo znajomych) i tak sobie spędzam miło czas bo w chacie wszystko mi działa na nerwy :( pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siacha1384
Hej lasencje:) Długo mnie nie było,bo czasu brak... Stara rana po kolczyku bardzo ładnie i w mierę szybko się zagoiła(przpominam,że górna kuleczka weszła mi w środek...Ałć...)Ale juz jest dobrze... Na szczęście.. Wczoraj byłam jeszcze raz zrobić kolczyk... Babka zrobiła mi tym razem dobrze...Teraz mnie troche boli,bo go przed chwilą wyjęłam na moment,ale mam nadzieję,że nic mi nie będzie...:) Wczoraj byłam się juz kąpać,bo bym nie wytrzymała-miałam naklejony plaster... Dzisiaj też byłam ale tylko chwileczkę w wodzie... Wyszłam z wody i się trochę poopalałam..Mam nadzieję,że nic mi nie będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siacha1384
Hej lasencje:) Długo mnie nie było,bo czasu brak... Stara rana po kolczyku bardzo ładnie i w mierę szybko się zagoiła(przpominam,że górna kuleczka weszła mi w środek...Ałć...)Ale juz jest dobrze... Na szczęście.. Wczoraj byłam jeszcze raz zrobić kolczyk... Babka zrobiła mi tym razem dobrze...Teraz mnie troche boli,bo go przed chwilą wyjęłam na moment,ale mam nadzieję,że nic mi nie będzie...:) Wczoraj byłam się juz kąpać,bo bym nie wytrzymała-miałam naklejony plaster... Dzisiaj też byłam ale tylko chwileczkę w wodzie... Wyszłam z wody i się trochę poopalałam..Mam nadzieję,że nic mi nie będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaaa16
JA to w tym roku szkolnym chyba będe tylko sypiać w domu... Rano do Liceum... wroce na chwile do domu zeby zjesc obiad... Szkoła muzyczna... Wróce wieczorem, kolacja, lekcje z nauką i spać xD a jak w jakieś dni nie będę szła do Szkoły Muzycznej do będę szła do chłopaka chociaż na te 2-3 godziny xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NatalOn
Witam LachOny! Jednak nie wytrzymałam i w czwartek zrobiłam sobie kolczyka :D Powiem Wam że jak czytałam na tych wszystkich forach że nie można przez 2 dni siadać ani spać na brzuchu to miałam ochotę stamtąd uciec xD ale wszystko się za szybko działo i nie zdążyłam :D no więc mnie nic nie bolało :p od razu mogłam się schylać, siedzieć prosto i spać na brzuchu. Na początku nie było nic zaczerwienione, dopiero po dwóch dniach i to nie dużo tylko w okolicach górnej kulki. Jeśli chodzi o przebijanie to mi spryskała trochę czymś (znieczuleniem) ale nie usztywniło mi to skóry ani nic. Samo przekłucie nie bolało, czułam tylko delikatne ukłucie (a ja bardzo wrażliwa na ból jestem). I teraz smaruję do jutra tribioticiem i jest git. Mogę nawet ruszać kolczykiem i nic nie boli. CUDO!! Polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaaa16
Każdy organizm inaczej przyjmuje obce ciało w pępku czy gdzies tam indziej w przeklutym swiezo miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulla14
jakie debile bozeeee ja mam kolczyk od 2 miesiecy i juz nie boli wogole zmieniam sobiena inny mam 14 lat i nie chisteryzuje tak jak te stare platwosy xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
Asiula kogo niby wyzywasz tutaj od debili ??? szukasz głupich zaczepek to nie tutaj na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
Asiula te swoje głupie odzywki zachowaj dla siebie szukasz zaczepki zeby sie z kimś pokłócić publicznie na forum ???? tego kolczyka sobie miej 2 miechy i sobie go wymieniaj ale głupio sie nie odzywaj jak na swoje 14 lat reprezentujesz tylko bagno jakim jest młodzieżówa takiego typu jak ty.... żal i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulla14 wiesz co poprostu zamknij dupe i sie nie odzywaj ;// ciekawe czy masz kolczyk czy tak tylko chcialas napisac zeby sie pokazac bo sama w domu sie nudzisz ? zal za dupe sciska ;/ ludzi z takim podejsciem to nam tu nie trzeba ;// NatalOn gratluje odwagi ;pp pozdr.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
Asiula te swoje głupie odzywki zachowaj dla siebie szukasz zaczepki zeby sie z kimś pokłócić publicznie na forum ???? tego kolczyka sobie miej 2 miechy i sobie go wymieniaj ale głupio sie nie odzywaj jak na swoje 14 lat reprezentujesz tylko bagno jakim jest młodzieżówa takiego typu jak ty.... żal i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
Asiula te swoje głupie odzywki zachowaj dla siebie szukasz zaczepki zeby sie z kimś pokłócić publicznie na forum ???? tego kolczyka sobie miej 2 miechy i sobie go wymieniaj ale głupio sie nie odzywaj jak na swoje 14 lat reprezentujesz tylko bagno jakim jest młodzieżówa takiego typu jak ty.... żal i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×