Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość Laryss
heh Boytle pewnie ta gówniarzyca chce se poszpanowac ze być może ma kolczyka pewnie przekłuwała pępek gdzieś przez kumpele w sraczu szkolnym na 5 minutowej przerwie :P:P i chce pokazac jaka jest dżezzi ze nic "nie boli" zagoiło sie pewnie w "3 dni" itp hehe takich gówniarzyc nie brakuje z takim głupim pisaniem ... zal i tyle ;] pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile wogole ma wlasnie :D bo moze przeczytala gdzies np. ze u kogos sie w takim i takim czasie zagoilo i teraz chce sie pokazac z rzekoma wiedza tutaj... poza tym \"stare platwosy\"? ... mam na mysli slowo stare ... tutaj chyba nikt nie ma nawet 20 lat ?? ja kumam ... ona gowniara wiec kazdy powyzej 14 roku zycia to juz starzec ?[bez urazy dla innych 14 latkow :)] :D wyrwalo sie takie dziecko z etiopi i teraz mamy tutaj xD ciekawe czy sie jeszcze odezwie swoja droga ? zeby nam pokazac ze wie wiecej od nas etc. ... ach i zeby podkreslic jacy to starzy jestesmy xDD kurde cos mi te forum nawala bo wiecznie jakies bledy xDD ale widze ze u ciebie chyba tez Laryss ? bo po kilka razy sie wwalilo to samo ? :] mi po chamsku czasem wogole nie dodaje niektorych wypowiedzi ;// pozdr.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaaa16
O ja pierd*le... ;/ Asiulla gowniaro sama jestes tym "platwosem" To ze jestes na forum i ludzi nie widzisz to nie znaczy ze sobie mozesz nas od debili wyzywac... Powinnas sobie najpierw mozg wymienic na bardziej wychowany chociaz nie wiem czy w ogole "wymiana" to dobre slowo zważając na to że mózgu chyba nie masz ;// zall ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihih
Ja przekłuwałam pępek nie całe trzy tygodnie temu. Przekłuwałam u kosmetyczki płaciłam 100 zł z kolczykiem z spacjalnej stali, kolczyki te są specjalnie zapakowane i każdy ma swój numerek. Przekłucie nie boli. Boli tylko odprowadzanie krwi. tzn. Kosmetyczka musi Ci złapać takimi specjalnymi szczypcami i potrzymać potem przebija wenflonem. Goi się różnie w zależności jaki ma sie tunel. Lepiej jak tunel jest troszke większy bo np. jak przytyjesz [ przykład mojej cioci] dziurka sie przerwie. Po przekłuciu trzeba conajmniej raz dziennie przemywać wodą otlenioną, nie wolno sie kapać w jeziorach przez dwa miesiące od przekłucia, może sie dostać jakieś zakażenie. Pozdrawiam : ) Dziewczyny to nie boli,a efekt jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihih
Ja przekłuwałam pępek nie całe trzy tygodnie temu. Przekłuwałam u kosmetyczki płaciłam 100 zł z kolczykiem z spacjalnej stali, kolczyki te są specjalnie zapakowane i każdy ma swój numerek. Przekłucie nie boli. Boli tylko odprowadzanie krwi. tzn. Kosmetyczka musi Ci złapać takimi specjalnymi szczypcami i potrzymać potem przebija wenflonem. Goi się różnie w zależności jaki ma sie tunel. Lepiej jak tunel jest troszke większy bo np. jak przytyjesz [ przykład mojej cioci] dziurka sie przerwie. Po przekłuciu trzeba conajmniej raz dziennie przemywać wodą otlenioną, nie wolno sie kapać w jeziorach przez dwa miesiące od przekłucia, może sie dostać jakieś zakażenie. Pozdrawiam : ) Dziewczyny to nie boli,a efekt jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
Boytle no mnie też wywala cos z forum dlatego wypowiedzi sie powtarzają .. ;/ yhh do asiulki jeszcze: hehe no tak dziecinko może i mam 19 lat ale zadnym platwlosem nie jestem i nieprędko mi jakaś siwizna wyskoczy :P ale wg ciebie to chyba już powinnam pisac testament żal, ;] pozatym chyba kazda laska ma prawo mieć wątpliwości przed przekłuciem i obawy po przekłuciu.... nie widze w tym nic dziwnego że laski chcą się dowiedzieć mądrych porad od innych w końcu przekłucie pępka to w jakimś stopniu zabieg a o rane trzeba dbać więc twoja wypowiedź serio żałosna dajesz do zrozumienia że możesz se nawet kocim gównem smarowac pępek i tez bedzie gites a reszta "przesadza" rzygać sie chce ... dzieciaki w piaskownicy bywają mądrzejsze ;] do hihi: pewnie masz kolczyka z tytanu to dobrze tytan baardzo dobry metal :P pzdr pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaaa16
no mnie tez sie cos dzieje z tym forum... No cóż... widocznie ta cała "Asiulla" myśli ze pozjadala wszystkie rozumy a okazala sie najwieksza debilką tutaj ;/ pff... 14 lat :| ja mam 16... niedlugo 17 i nie uwazam sie za starą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no kurde ja tez sie za stara nie uwazam... mam ym. 16.5 roku i testamentu raczej pisac nie zamierzam w najblizszym czasie :D ... no coz w internecie jest pelno takiej gowniazerii ... 14 lat niby juz wiek taki bardziej dorosly ktory cos rozumie a tu czasem wpadnie taka ktora ma problemy z mozgiem [zapewne jakas przewlekla choroba xD] no i wali takie hasla ze pierdolca mozna dostac XD ale patrzcie ze sie juz nie odzywa ? xD albo weszla tylko przelotnie na te forum albo nie wie co napisac ? ;pp to zrozumiale ze wszyscy szukaja tu rad... po to jest to forum zeby sie czegos ewentualnie dowiedziec... :]] pozdr for all! :D P.S. sorry za bledy jakby co ale mam maly problemik z ortografia momentami ;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuś xxx
No,a ja już jadę po kolczyk dziś ;D Gorzej jak będzie pozwolenie potrzebne w studio...Ale kumpela która tam robiła mówiła,że nie potrzebne ,tylko,że jej mama wie,bo ma spoko mamę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaaa16
racja... forum jest po to zeby sie cos dowiedziec i poradzic :) anus... nie zapomnij nam zdac relacji :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
no Anius nie we wszystkich studiach piercingu potrzebują zgody... no chyba że przyszłoby na przebicie wyjątkowe dziecko 8-9 letnie :P ale z takim czymś sie jeszcze nie spotkałam i w zakładzie chyba też nie choć nie wiem :P:P tak odchodząc od tematu... ostatnio podoba mi się piercing surface oraz microdermal takie inplanciki ;) ślicznie wyglądają takie maleńkie kryształki lub kuleczki na skórze:) szkoda tylko że są drogie 100 zł aż ... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
heh przed chwilą wyjęłam kolczyka i czułam sie jak bez jakiejś czesci ciała :P:P xD górna kulka troszke mocno przywarła do kolczyka nie chciała się odkręcić .. cholera taka ale dałam rade:P nie no ja nie wyobrażam sobie jakbym go miała nie mieć :P chyba zostawie go sobie do końca życia nawet jak już bede zgrzybiałą staruchą :P hehe pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjghjg
nooo mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaaa16
Tez sobieu juz bez kolczyka nie wyobrazam... ;] mnie sie podoba dżet na zębie ale to kosztuje 200 zł ;/ moj chlopak ma tez takie maleńkie serduszko na trójce :) i ślicznie to wygląda :)) ale drogie niestety ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja zdecydowanie zostane przy piercingu... podoba mi sie to o czym mowicie ale raczej nie chcialabym sobie czegos takiego zrobic :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
świat należy do ludzi odważnych ;P heh w sumie ja gdybym chciała mieć przekłute te miejsca w których podobają mi sie kolczyki to miałabym tego dość dużo :P jednak taki microdermal to całkiem całkiem, może kiedyś na taki maleńki kryształek na ciele sie zgodze ;] na pewno nie na dłoniach bo to wg mnie strasznie niepraktyczne ;/ większe ryzyko zahaczenia itp ;/ ale ja sie tutaj rozpisałam a to jest forum o kolczykach w pępku ;p mój pieszczoszek miewa sie dobrze i nie robi mi zadnych przykrości :p pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
świat należy do ludzi odważnych ;P heh w sumie ja gdybym chciała mieć przekłute te miejsca w których podobają mi sie kolczyki to miałabym tego dość dużo :P jednak taki microdermal to całkiem całkiem, może kiedyś na taki maleńki kryształek na ciele sie zgodze ;] na pewno nie na dłoniach bo to wg mnie strasznie niepraktyczne ;/ większe ryzyko zahaczenia itp ;/ ale ja sie tutaj rozpisałam a to jest forum o kolczykach w pępku ;p mój pieszczoszek miewa sie dobrze i nie robi mi zadnych przykrości :p pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie zastanawiam czy nie zrobic sobie jeszcze w pepku z prawej i lewej strony... takie sloneczko mi wtedy wyjdzie naokolo pepka xDD bo narazie mam tylko normalnie i na dole... ..:P tylko nie wiem czy z ta decyzja poczekac do 18-stki czy teraz... w sumie zamierzalam z nastepnymi przekluciami poczekac do 18-stki :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adoslaw
Boytle.. skąd taki pomysł ? :D przyznam szczerze, że dość oryginalny. Byłam wczoraj na basenie i co druga dziewczyna miała kolczyk w pępku, To się teraz stało takie popularne.. A po za tym jak byłam nad morzem to kupiłam kolczyk ale tani był i nie wiem czy mogę go nosić bo nie wiem z czego jest zrobiony. A chce żeby mi się ładnie pępuszek zagoił, bo już jest bardzo ładnie. Chociaż mam go krótko. pozdrawiam :-) a do tej całej 14latki to myślę, ze zrobiła sobie idiotyczny żart, który nikogo nie rozbawił. I niech sobie wejdzie na forum 'tematy z piaskownicy' a nie problemów szuka ^^ pf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adoslaw... wlasnie dalas odpowiedz na swoje pytanie :D bo kolczyk w pepku jest popularny... mi sie bardzo podoba ale wole to jakos urozmaicic zeby wygladalo ciekawiej :D nie lubie byc taka jak inni... nawet jesli mi sie to zdaza to nie specjalnie :PP a takie sloneczko nie dosc ze ladnie by ozdobilo mi wizualnie nawet caly brzuszek to jeszcze byloby dosyc oryginalnym pomyslem... bo w moim miescie np. kazdy [kogo znam lub ogolem widzialam] ma tylko jeden kolczyk w pepku ... zadko zdazaja sie 2... a sloneczko? no sie jeszcze nie spotkalam z tym dytychczas :D a ile czasu juz masz kolczyk ?? jesli od przeklucia minelo dosc sporo czasu to nawet tanszy kolczyk nie powinien zaszkodzic (tak bylo w moim przypadku ;]) wiec nie ma sie co martwic ale najlepiej zebys miala przekluty pepek od conajmniej roku bo wtedy pepek jest juz tak w 99,5 % zagojony wiec szanse na jakies komplikacje sa znikome [ale zawsze zostaje te 0.5 % :P choc to bedzie i po5 i 10 latach :D] .. takie moje ciche zdanie:PP co do naszej kochanej, irytujacej [przynajmniej w moim przypadku ale da sie to tez zauwazyc u innych] 14-latki to strzelilas w sedno! :D z tym ze chyba bedzie musiala sama zalozyc taki temat bo raczej takiego jeszcze nie ma... wychodzi na to ze wiekszosc 10 latek jest od niej dojrzalsza... no ale kazdy czlowiek dorasta indywidualnie [tak jak kazdemu indywidualnie sie goi pepek wracajac do ogolnego tematu :D] ... co da sie zauwazyc rownierz na forum... sa nawet tutaj 14-latki ktore jednak w glowie cos maja :]] pozdr.! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maadziaa1801
Mam kilka pytan zwiazanych do przebicia pepka... Mialam kiedys kolczyk w pepku znaczy nawet nie kiedys ostatnio, przebijala mi kolezanka (bardzo tego zaluje) na poczatku bylo wszystko ok a jakos tydzien temu zerwal mi sie w nocy nic nie poczulam naszczescie ani krew nie leciala ale mam teraz blizne i chce jutro sobie przebic po raz kolejny ale tym razem w specjalnym zakladzie... Czy boli przebicie drugi raz albo na bliznie? czy moge wogle rpzebic na bliznie? Nie zerwie mi sie tak jak tamten? poradzcie cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maadziaa1801
Mam kilka pytan zwiazanych do przebicia pepka... Mialam kiedys kolczyk w pepku znaczy nawet nie kiedys ostatnio, przebijala mi kolezanka (bardzo tego zaluje) na poczatku bylo wszystko ok a jakos tydzien temu zerwal mi sie w nocy nic nie poczulam naszczescie ani krew nie leciala ale mam teraz blizne i chce jutro sobie przebic po raz kolejny ale tym razem w specjalnym zakladzie... Czy boli przebicie drugi raz albo na bliznie? czy moge wogle rpzebic na bliznie? Nie zerwie mi sie tak jak tamten? poradzcie cos... wogle ile kosztuje ta masc tribiotic?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maadziaa1801
Mam kilka pytan zwiazanych do przebicia pepka... Mialam kiedys kolczyk w pepku znaczy nawet nie kiedys ostatnio, przebijala mi kolezanka (bardzo tego zaluje) na poczatku bylo wszystko ok a jakos tydzien temu zerwal mi sie w nocy nic nie poczulam naszczescie ani krew nie leciala ale mam teraz blizne i chce jutro sobie przebic po raz kolejny ale tym razem w specjalnym zakladzie... Czy boli przebicie drugi raz albo na bliznie? czy moge wogle rpzebic na bliznie? Nie zerwie mi sie tak jak tamten? poradzcie cos... wogle ile kosztuje ta masc tribiotic?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miunia
Kolczyk w pępku wygląda zajebiście ale jak mi przekówała gróbą igłą to normalnie tak się bałam ale potem troszke pobolało i miałam za to zajebisty kolczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siacha1384
Maadziaa1801 -ja też kilka razy miałam przebity pępek. Mi jak się nie goiło zbyt dobrze,bo górna kuleczka wlazła mi w środek to wyjęłam kolczyk i babka która mi robiła powiedziała,że jak będzie się ładnie goiło to za 2 tyg.będę mogła zrobić sobie jeszcze raz kolczyk no i zrobiłam. W Twoim przypadku poczekałabym jeszcze,bo jest ryzyko że Ci się skóra przerwie... odczekaj jeszcze z 2 tyg. i idź do tego salonu i zapytaj się czy już możesz sobie zrobić. Moim zdaniem tak będzie najlepiej,ale decyzja nalezy do ciebie.... Mój pępuszek goi się chyba dobrze... Czas pokaże.... Pozderki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siacha1384
Maadziaa1801 -ja też kilka razy miałam przebity pępek. Mi jak się nie goiło zbyt dobrze,bo górna kuleczka wlazła mi w środek to wyjęłam kolczyk i babka która mi robiła powiedziała,że jak będzie się ładnie goiło to za 2 tyg.będę mogła zrobić sobie jeszcze raz kolczyk no i zrobiłam. W Twoim przypadku poczekałabym jeszcze,bo jest ryzyko że Ci się skóra przerwie... odczekaj jeszcze z 2 tyg. i idź do tego salonu i zapytaj się czy już możesz sobie zrobić. Moim zdaniem tak będzie najlepiej,ale decyzja nalezy do ciebie.... Mój pępuszek goi się chyba dobrze... Czas pokaże.... Pozderki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuś xxx
Hmmm.a ja w tym tygodniu już pewnie bd miała kolczyk...Od razu jak tylko wejdę do domu to opiszę wam wszystko ;DD heh,troszkę się boję ''/ Kurde,forum się psuje,w ogóle wypowiedzi nie mogę dodać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maadziaa1801
dzieki za odpowiedz:) jutro pojde sie spytac:) a co lepsze jest sol fizjologiczna czy masc tribiotic?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
Madzia lepsza sól wg mnie ... na mnie tribiotic nie działał dobrze choć wcale nie musi oznaczać że na ciebie też będzie działał tak samo..;] pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
ajccc ... dawno mnie nie bylo ... :) :) ile postow doszlo ... mam problemy z moim pepkiem ... na gornej dziorce jak zdrapie jedna ropke od nowa mi wychodzi i kiedy zaschnie to juz nie poruszam kolczykiem ... pozbywam sie jej jak zamocze kolczyka woda ktora przemywam no albo przy kompieli :P aaa no i zmienilam moj plyn na wode utleniona za kazdym razem jak przemywac pieni sie ... to znaczy ze jeszcze sie nie zagoila ranka ... ogolem to wszystko ok ... a kolczyka mam podajrze 1 miesiac i 2 tygodnie :):):) pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×