Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość Gosiaaaa16
No coz... w takim razie musisz od nowa zacząc smarowac tribioticiem i przykladac rumianek. Spuchlo Ci bo przepchnelas kolczyk przez zarastającą się dziurkę, po za tym nie zagoilo Ci się do konca i ldatego teraz jest taki efekt. Musisz teraz cierpliwie pielęgnowac pępek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
ala 18 jak wyjęłaś kolczyk to możliwe że uszkodziłaś kanał gdzie znajdował się pręcik z kolczyka :(:( i przez to cie tak boli teraz :(:( zależy też z czego masz kolczyka tzn z jakiego materiału.... ja swojego kolczyka wyciągałam już może z 3 razy i nic sie nie dzieje nie bolała mnie potem rana ale to już zależy ..... tak w ogóle na pierwsze noszenie kolczyka to polecam tytan one są wspaniałe drogie dość ale swojej ceny naprawde warte bo rana podczas gojenia wygląda bardzo przyzwoicie np. u mnie pępek wygląda tak jakbym miała kolczyk już ponad rok albo i więcej , a mam własnie kolczyk z tytanu ... , alu po prostu radze iść w miejsce gdzie przebijałaś pępek i pokaż co sie stało wytłumacz a na pewno doradzą dokładnie i ocenią co mogło sie stać ..:( pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala 18
Dziękuję Wam bardzo :* też myslałam o tym, aby od początku zastosowac okłady z rumianku i smarowac tribioticem. Mam nadzieję, ze pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaaa16
Nie ma za co ;P powodzenia zyczymy :) no i pisz czy jest lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarciusssP
Gosssia16. Dzieki za rade wszystko dało by sie zrobic..tylko ze boje sie co na to moi rodzice....mam w głowie bałagan jak w damskiej torebce ;] i niewiem czy zrobic czy nie? a jak bym juz miała dosc tego kolczyka załuszmy to jak bym go wyciagneła to zarosła by dziurka? była by duza i brzydka blizna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarciusssP
hehe po 1. sory gsiaaa16 ze zle napisałąm twoj nick :( heh sorka... a po 2. a jak ty to zrobiłas? podrobias zgode? czy moze kolezanka ci robiła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaaa16
nie szkodzi Karcius... ja tez Twoj poomylilam wczesniej. Mnie robila kolezanka :) gdybys wyjela to na pewno powstalaby jakas blizna... ale raczej nie duza. Kolczyk w pepku jest naprawde sliczną ozdobą :D moze porozmawiaj z rodzicami... :) a moze sie zgodza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola 19
hej, teraz w sobotę jadę z chłopakiem nad morze, i wiem ze mu bardzo podobają sie kolczyki w pępku, no i chciałam żeby poszedł ze mną i sobie zrobię. tylko boję sie bólu;/ :( w uszach sobie sama zrobilam 4 dziurki i było ok. a o pępku już sama myślałam od 2 lat, i jakoś nie mogłam się zebrać. ale czuje że nadszedł czas.... :) bardzo chciałabym mieć to juz za sobą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaaa16
Tez się bardzo balam... a pozniej okazalo sie ze nie bylo czego. Każdy odczuwa ból inaczej. Myślę że bardziej boli łapanie szczypcami... niż samo wkluwanie igły. :) To jest chwila ;P nie ma sie czego bać! :) Powodzenia :)+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolnk
Jeju jak dawno mnie tu nie bylo:) Ja się teraz boje bo w piątek wyjeżdzam z rodzicami do Chorwacji a mój tata nie wie o kolczyku:( Boje się jego reakcji:( Mama mi pozwoliła i ja sama chciałam bo miałam jechać na wakacie z chłopakiem a teraz... hmm miało być w tajemnicy:P Ciekawe jak tatuś zareaguje jak się pokaże w stroju kąpielowym:P Hahah z jednej strony to śmieszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolnk
Ola19- oj nie wiem cy robienie sobie kolczyka pare dni przed wyjazdem to dobry pomysł, na początku przecież boli i trzeba o niego dbać a przez pierwszy tydz nie wolno się kąpać nigdzie oprocz prysznica, oprocz tego moze się paprać pod wplywem slonca i dostajacego sie do swiezej ranki piasku.Powinnaś dowiedzieć sie troszkę o kolczykach zanim bedziesz sie na to decydowala zwłaszcza w takim momencie. Rozumiem ze chlopakowi sie podoba ale lepiej zrob sobie kolczyk jak wrocisz to bedzie bezpieczniejsze dla Twojego zdrowia:) Twój chłopak chyba nie bedzie zly:) musi rozumiec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinusia
wlasnie Gosiaaa...:) mnie tez bolalo samo lapanie szczypcami:)heh...a potem prawie nie czulam:)pozdro:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
Krolnk ... popieram to co mowilas ... hehe :P Ola 19 ... Moze warto poczekac jak wrocisz :):) to jednak na poczatku boli i ranka jest :) pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarciusssP
AHA gosiaaa16 a koleżanka to robiła tylko tobie czy sie zajmuje takimi zeczami? bo niewiem czy to mysi byc osoba bardziej profesjonalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaaa16
No mnie robila dziewczyna ktora teraz jest na kursach piercingu wiec wie troche na ten temat. Lepiej zeby to byla bardziej profesjonalna osoba. Troche mniej strachu ze cos sie spartoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu ilez tu nowych stron doszlo kiedy mnie nie bylo xDD tak tego duzo ze wlasciwie to nie chce mi sie nawet tego czytac :D:D:D z reszta o czym bym mogla pisac skoro wciaz sa te same problemy i pytania :D:P siemka Laryss jakby co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
hejjjj Boytle :D faktycznie koopa lat :D hehe ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatiP
Kolczyk w pepku przebilam wczoraj:) na poczatku musialam spisac jakos umowe pozniej polozylam sie na fotelu facetka wziela szczypce i naciagnela skore wziela igle w ksztalcie ksiezyca i przebila.Samo przekucie trwalo jakies 5s w czym 1 s byla okropnie bolesna ale warto bylo bo kolczyk super wyglada.Kosztuje 80zl.pozniej trzeba przemywac woda utleniona i do czasu gdy rana sie nie zagoi nie mozna sie kapac w wannie basenie itd.jak narazie boli troche jak siadam dlatego sie prostuje przy siadaniu.wszyscy mowia ze samo przeklucie nie boli.Gadaja glupoty powiem wam ze moze to zalezy od grubosci skory ja jestem dosc chuda a bardzo mnie bolalo ale to tylko sekundka.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom kope lat hehe xDD ponad tydzien w sumie ;DD a moim zdaniem to nie jest zalezne od grubosci skory tylko od tego jak kto przymuje bol ... dla jednego to nic takiego wiec mowi ze wcale nie bolalo za to dla innego to jest masakra.... tak wiec tak samo jak w gojeniu przekluwanie i bol z tym zwiazany sa indywidualne ;]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarciusssP
a może ktos zna jakas dobra z wprawą dziewczyne ktora przekuwa pepek w okolicach tczewa lub malborka?? chociasz w to watpie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
Karciusss nie lepiej uzbierać pieniążki i iść do profesjonalisty/tki? ja szczerze słysząc teksty typu: tyle kasy wydałaś ??!! nie szkoda ci było?? : to mam ochote takim ludziom strzelić prosto w pysk... wydałam 130 zł ale robota jak najbardziej odwalona profesjonalnie, zadnych powikłań a pępek goi sie szybciusieńko;) a to najważniejsze... kasa odgrywa najmniejsze znaczenie jeżeli chodzi o zdrowie ... ja wybrałam taki salonl gdzie oczywiście może nie jest super tanio ale za to salon cieszy sie bardzo dobrym uznaniem i wiele moich znajomych którzy sie tak przekłuwali są zadowoleni;) a znam wiele "idiotek" które przebijały pępek za grosze bądź po znajomości (kolega, koleżanka bo po co marnować forse :| ) a potem gadka szmatka : "to szajs, goić sie nie chce bla bla bla..." prawda taka że spieprzona robota a nie .... no cóz .. ale są różne podzielne zdania , są ludzie którzy napiszą , że robi to kumpel/a i "znają" sie super na sprawie i przekłuwali już 100,1000,10000 tys osób i jest cacy ... echh stare powiedzenie :"róbta ludzie co chceta" jesteśmy w końcu istotami myślącymi i sami odpowiadamy za swoje czyny :P pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaaa16
No niby tak... jak zrobi profesjonalista to ma sie pewnosc ze bedzie dobrze( chociaz nie calkowitą pewnosc) ale Karci rodzice nie pozwolą.. a jak jest niepelnoletnia w salonie jej nie zrobia... ;/ chyba ze ewentualnie podrobisz zgode co tez nie daje pewnosci ze kosmetyczka czy pierceman nie zażąda dowodu jednego z rodzica czy nie będzie chcial zadzwonic. Moze ewentualnie czekac do 18...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaaa16
Jest jeszcze mozliwosc ze namowisz rodziców :) chociazby obiecaj im ze bedziesz miala dobre oceny w 1 semestrze i oczywiscie musisz dotrzymac slowa... :) w tym czasie skladaj pieniądze... przebilabyc co prawda troche pozniej... bo kolo stycznia ale wydaje mi sie ze to dobry sposob :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaaa16
No i Laryss ma tutaj racje... lepiej zrobic u kosmetyczki czy w salonie za wieksza sume i wtedy jest ten spokoj ze nic sie nie stanie i oni wiedzą co robią... co prawda mnie przekluwala kolezanka ale nie twierdze ze to dobrze... za glupia wtedy bylam ;] a to bylo 1,5 roku temu wiec... ;] mialam troche ponad 14 lat i stwierdzam ze to bylo glupie. Myslalam ze jak kazda kumpela sobie robi u klezanki to ja tez przeciez moge ;] tyle ze ja mialam to szczescie ze trwafilam na naprawdę dobrą osobę i na szczescie wszystko ladnie sie zagoilo i jest okey... ale chyba 5 dziewczyn z mojej klasy jak sie uczylam jeszcze w gimnazjum musialo wyjąc bo bolało je przez dlugi czas i caly czas bylo opuchnięte... tak więc, lepiej uważac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
no są różne salony... w tym co akurat ja robiłam to tam potrzebują zgody tylko na tatuaże ... a o kolczyki nie mam pojęcia nie pytałam sie bo ja już pełnoletnia :P (czuje sie staro strasznie) hehe ;] wiem też że są salony do których sie nie ma pewności .... a spotkałam sie już z takimi przypadkami... dlatego ja naprawde bardzo dokładnie zbierałam info gdzie, jaka opinia itp itd... to naprawde ważne przy wyborze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
Gosia wiesz ja jak miałam 14,15,16 lat to myślałam, że świat też jest swawolny i nie ma co zbytnio przesadzać ... teraz widzę że naprawde głupio myślałam... to że koleżanka dobrze przebiła tobie pępek to naprawde miałaś farta zresztą dobrze o tym wiesz:P wiele razy widziałam jak moje kumpele ( byłam w tym wieku co podałam) przebijały sobie same pępek, bądź nos na "szybko" bo miało to być na jutrzejszą dyskę itp... :(:(:( masakra naprawde jak sobie wspomne to:( dla mnie wtedy to był light i spoczko sprawa "czemu nie" ale teraz to naprawde szczyt głupoty :( to nie można tak "na szybko" na "odpieprz" :( trzeba mieć szacunek do ciała nie mozna nim sie tak bawić echh :( sorki za "esej" :P pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coz Laryss powiedzialas wlasciwie wszystko co ja bym chciala powiedziec ale i tak powiem :P tylko ujme to moze w inne zdania ? chcesz zeby ci przebijal ktos niedoswiadczony ? czys ty ocipiala ?!?! tak jak wspomniala Laryss i ja kiedys tam wczesniej ... moze sie komus udac ze 100 i wiecej razy ale to nie znaczy ze jest juz osoba doswiadczona i nie znaczy ze i w twoim przypadku bedzie dobrze... ludzie myslec! czy nie lepiej wydac np. 80 ,- (tyle u mnie u kosmetyczki stoi - babka zrobila u mnie solidna robote jakby co ;) ) niz \"oszczedzac\" kaske a potem lata po lekarzach bo cos sie spieprzylo i zalowac pozniej samej decyzji o przekluwaniu.... ludzie zastanowcie sie zanim cos zrobicie i napiszecie... wkurzaja mnie laski ktore podniecaja sie i chwala na forach int. ze przebijaly same albo kol w kiblu w szkole .... no zalamka.... i pewnie polowa z nich nawet nie ma kolczyka tylko tak se wymyslily bo chcialy jakos zakozaczyc... poczuc sie fajne czy grom wie co jeszcze chcialy tym osiagnac... ;] dziekuje za uwage :D pozdr.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada1090
mozecie mi pomoc bo mam malu problem. Chciałam sobie wymienić kolczyka na innego, jeszcze go nie wyciągałam i wczoraj chciałam odkręcić górną kulkę i się nie da zacieło się. Któraś z was miała taką sytuacje?? Nie mogę iść do kosmetyczki która mi to robiła, bo ona jest na urlopie. Wiecie może czy uda mi się przeciąć ten kolczyk??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaaa16
hmm... sprobuj jeszcze raz odkręcic... musisz moze troche mocnej odkręcac... a jak sie nie bedzie dalo to radze poczkeac na kosmetyczke albo idz do innego salonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×