Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

wlasciwie to ktos kiedys tez mial podobny problem... ja nie mialam wiec niestety pomoc nie potrafie... ale ogolem poczekaj na wielki powrot kosmetyczki i niech ona ci odkreci... po co sie spieszyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gniezno89
ada1090--->hej ja miałam tak samo,mogłam tylko odkrecic dolną kuleczke-wiec sprobuj odkrecic dolna i bedzie po sprawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sardyna
wczoraj kolezanka przekula mi pepek ttroche bolalo ale dalo sie przezyc po przekucie strasznie bolal mie pepek !bol ustapil dopiero kolo godz 1 w nocy dzis gdy zobaczylam moj pepek szczerze mowiac troche sie przestraszylam bo tam gdzie jest kolka na dole mam taka biala rope .czy to mozliwe ze wdalo mi sie zakazenie pomimo tego ze smaruje tribioticiem i przemywam woda utlenionna prosze o jak najszybsza odpowiedz . pozdroofka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaaa16
To normalna reakcja pępka... aczkolwiek jeżeli kolezanka przebijała Ci pępek nie dbają w ogole o syntetycznosc tego co robi mozliwe ze dojdzie i do zakazenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karciusss
dzieki dziewczyny za rade;* zobacze co da sie zrobic :D sciskam gorąco ;] ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xkasiax
Witam wszystkich :) Mam pytanko , bo chciała bym sobie zrobic kolczyk w pępku ,ale nie wiem gdzie się to robi i czy to boli :) podaje moje gg:13214396 . pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xkasiax
no ja mam dziare na brzuchu i teraz myśle nad kolczykiem w pępku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sardyna - glupia jstes ze wogole dalas przekluc swoj pepek kolezance i nie zdziwie sie jesli jakies zakazenie bedzie... co trzeba miec we lbie zeby zrobic taka glupote... kilka zl nad wlasne zdrowie przekladac... zal za dupe sciska ;///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
o kurcze ... :O troche tych postow doszlo :P cos ostatnio czasu nie bylo :P Larrys ... czytalam co napisalas na goze o tych gadkach co mowia na temat kolczyka cz pieniedzy nie bylo szkoda itp. heh (sorka ze odboeglam od temetu :P:P) pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
heh ale ja zakrteconma nie dokonczylam no wiec masz racje glupie sa atakie gadki ... fakt wydaje sie pieniadze ale patrzcie jaki efekt ::):) pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adoslaw
ja mam kolczyk prawie dwa tygodnie a już spokojnie wyjmuje i zamieniam. i NIC mnie nie boli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaaa16
No i dobrze bo po 2 tygodniach to ma nie bolec ;] tylko z tym wymienianiem kolczyka nie za szybko...??? wydaje mi sie ze to trzeba odczekac okolo miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salaaa
czesc dziewczeta mam wielie do was pytanie czy jak wydziela sie taka wydzielina z gory i z dolu kolczyka czy to moze byc cos groznego..? przebilam wl;asnie jush wiecej niz tydzien goila mi sie super a tu nagle takie to mi wyskoczylo..prosze o czybka odpowiedz buziaczki:*:*:* p.s.przebijałam u kosmetyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sardyna
boytle-ta kolezanka jest pelnoletnia i ona przekuwa pepki i wszystko bylo0odkarzona wiec raczej nie powinno byc to zakazenie a po drugir nigdy bym niedala 80 zl na kosmetyczke woolalabym nie przekuwac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaaa16
ta wydzielina to normalny objaw gojenia się pepka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sardyna rozwalasz mnie wrecz xD. a co za roznica ile ona kurwa ma lat ?!?!?! moze miec i z 50 a jesli nie jest przeszkolona dokladnie do piercingu to moze cos spieprzyc ... co z tego ze odkarzone ... w domowych warunkach i tak nie jest tak sterylnie jak w salonach... jesli ci sie cos spieprzy [czego oczywiscie ci nie zycze] to bedziesz zalowala ze nie wydala 80 ,- czy ilu tam na kosmetyczke czy salon lub ze wogole przekluwalas .... twoje cialo twoj problem ... znam wiele osob ktore sie podniecaly ze zaoszczedzily i inne pierdoly a potem wiekszosc miala problemy z przeklutymi miejscami... ale nie ma co ci tu gadac bo kazdy musi sam dorosnac i sie przekonac co jest dla niego zle a co nie ... pozdr.! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossscccc
hejka za jakies 2 godziny wyjezdzam nad morze pewnie beda przebijali pepki i inne czesci ciala bo jak byolam jakies 2 tyg temu to przebijali co prawda jade w inne miejsce ale i tak mysle ze beda przebijali... no wiec moi rodzice sie zgodzili na kolczyk w pepku i mialam miec go pod koniec tego miesiaca ale widze ze pogoda sie poprawia i niewiem czy teraz warto robic ten kolczyk ale nie bede mogla sie kompac czy lepiej poczekac?? i zrobic po lecie ale wtedy ide do nowej szkoly i boje sie ze bedzie mnie bolal pepek i nie bede mogla cwiczyc na w-f co mam zrobic czekam na bardzo szybka odpowiedz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
o żesz kurwa Sardyna też mnie rozwaliłaś tym tekstem :P oczywiście zgadzam sie z Boytle nic więcej dpisywać nie musze ;] tam któraś dziewczyna wspominała że leci wydzielina : tak to normalne tym bardziej że minęło tydzień po przebiciu .... ale co niektóre laski uwżają że pępki goją się w tydz lub krócej co w prawach piercingu jest nie do pomyślenia :D:D wychodziłoby na to że pępek (inna tkanka niż ucho itp) goi sie szybciej niż wspomniane uszy :P:P żal... no ale cóż .. mi nie leci ropa za to limfa a minęły 2 miechy już ... teraz tylko usuwam ją patyczkiem kosmetycznym z kolczyka i przemywam solą fizjologiczną bo niczym innym już nie ma potrzeby... ;) po takim czasie od przebicia uważam że wystarczy mi tylko sól do przemywania ta limfa to nic groźnego przecież , co innego gdyby to była ropa lub krew to owszem ... pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
teraz musze sie pożąlić na temat tribiotica :( wiem że kazda z nas ma inne cialo ale napisze .... dla mnie to totalne gówno... tak gówno i nic pozatym... smarowałam pępek przez kilka dni i efekt straszny.... wydzielina leciała non stop prawie jak z "kranu" :( stwierdziłam że to głupota i przeszłam na sól jak ostatnio... myślałam że jak nie na pępek to na moją zranioną noge (efekt wypadku na motorze) ... i dopiero tragedia :(:( spod strupa sączyła sie roba i co popadnie ... :(:( doszło do tego że kilka razy zerwał sie strup i teraz niestety mam szpecące blizny które się zetrą po jakimś czasie ... :(:(( masakra ::(:(:( tym tekstem apeluje... jeżeli dziewczyny zauważycie że coś jest nie tak to przerwijcie jego stosowanie .... ja wiem że ta maść ma "pomóc" ale niestety mi pogorszyła i to bardzo... najbardziej żałuje tej nogi i blizny ale ciesze sie ze nie mam skutków ubocznych po stosowaniu tego na rane w pępku ..;(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinusia
ja tez mam tak jakby skutki uboczne...skora zaczela mi schodzic z pepka...masakra...nie wiem co jest ale bylo niedawno ok jeszcze,,,Pozdrawiam...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
gosssscccc to no moze nie czekaj do końca wakacji bo i tak przez piersze 2 tygodnie bys ni ogla cwiczyc na wf bo by Cie bolało tak że najlepiej poczekaj aż sie pogoda troche zmieni bo do końca wakcji napewno taka nie będzie to wtedy najlepeij ;]] Ale to juz Ty zadecydujesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eveelina
wieeecie. przed przekłuciem pępka czytałam te posty itp. ^^ tak sie balam ze o jezu. tyle sie naczytałam .wiecej zlego niz dobrego. ja postanowilam zrobic to u kolezanki ktora juz sie tym wczesniej zajmowala troche. przebila mi u siebie w domu. :) NIE bolało. w ogoleee :) u mnie goiiło sie szybko. nie pytajcie ile sie goi. bo każdy ma inny rodzaj skory. u jednego moze sie zagoic w miesiac, a u drugiego kolczyk może s ię nie przyjąć. Pozdrawiam i nie bac sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiek678
Straszycie ludzie na tym forum... Ból jaki się odczuwa przy przebijaniu to sprawa bardzo indywidualna i każdy odczuje to inaczej... Mnie na przykład niewiele bolało, ale znowu moja koleżanka mówiła, że ją strasznie... Jak ktoś ma już gdzieś kolczyki (poza uszami) to raczej nie będzie go to bardzo bolało, ale może być różnie... Kolczyk wygląda fajnie, nie czuję go w ogóle, jedynie podczas schylania albo mocniejszego napinania mięśni, ale jest ok :) Jeżeli macie zamiar robić sobie kolczyka w pępku nie patrzcie na to, że ludzie straszą tylko po prostu to zróbcie :) Nie jest to nic strasznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaaa16
Tutaj nikt nie straszy... nie zauważylam bynajmniej :P ale też nie ma co pisać że "kompletnie nic nie boli przy przebiciu i minął tydzien czy dwa, i już jest ładnie zagojone" bo to już jest naprawdę jedno wielkie pier*olenie. Ból... owszem sprawa indywidualna, ale nie wierze, że kogoś łapanie szczypcami czy wkłucie igły nie bolało... a już z tym gojeniem że niby w 2 tygodnie i cacy to kompletna bzdura (!!!) owszem... moze przestać boleć, ale to nie znaczy ze jest zagojone... pępek goi się od dwuch miesięcy do roku" wiec niemożliwe żeby komuś zagoiło się w 2 tygodnie. A co do Tribioticu to jest w tym racja... ja co prawda moge używać ale góra przez tydzień... póżniej zaczyna mi sie strasznie od tego babrać... a zauważyłam jak miałam ranę też po wypadku tyle że na skuterze (mądra sie wywaliłam i to całkiem mocno rypłam o ulice) więc używałam przez pierwszy tydzien i było dobrze a pożniej zaczynało być gorzej niż na początku... odstawiłam Tribiotic i przemywałam wodą z mydłem antybakteryjnym... i było ok. Mam lekkie blizny których z daleka nie widac... na łokciu, kolanie i kostce :| Dopiero pożniej przeczytałam w internecie ulotkę i pisało żeby nie stosować dłużej niz 7 dni tej maści. Tak więc naprawde z tym Tribioticiem nie nalezy przesadzać bo moża coś pogorszyć... oczywiście jednak w większym stopniu zależy to od orgaznizmu i skóry... pzdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaaa16
dwóch** normalnie jak mogłam napisać z błędem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
Gosia no to współczuje wypadku na skuterze ale to normalka ja zanim miałam motor to na skuterze też zdażyło mi sie wyrypać kilka razy :( także rozumiem.. a z tribioticem bywa różnie jak zresztą napisałam, nie wiem ale to dość specyficzna maść choć może na mnie akurat nie działa :( najbardziej pomogł mi wtedy rivanol ten żółty płyn, to jest esktra środek, na pępek też może być tylko że pozostawia żółte plamy:P i niezbyt estetycznie to wygląda hehe :P no ale jakiś czas musiałam chodzić z taką zółtą noga heh ;] sorki że tak odbiegłam od tematu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
sorki za błędy w niektóryvh wypowiedziach :P pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
wspolczuje wypadku na motorze :o i zycze zeby rany szybko sie pozagajaly :D szczegolnie pepuszek :P moj pepk jest zaczerwieniony u gornej dziorki ... ale trzeba byc cierpliwym :) mam kolczyka 1 miech i 8 dni chociaz juz po polnocy no to 1 miech i 9 dni :D pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaaa16
ehhh... teraz po tym wypadku boję się skręcać bo wypierdzieliłam sie akurat jak miałam skręcać... xD no ale zdarza sie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
pojutrze jade nad morze a kolczyk mam juz miesiąc i jakies 10 dni :P a przedwczoraj bylam nad jeziorem i się kapalam i bylo dobrze :)) Buziaki ;*;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×