Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość agnieszkagt
czesc dziewczyny , ja nosze kolczyk w pepku juz od ponad 5 lat , teraz dziwnie sie czuje gdy czasami musze go wyjac na chwile , polecam wszystkim dziewczynom przeklucie pepka , super to wyglada , szczegolnie w lato i jest takie sexi , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakusia2110
masz wysoko bo amsz spuchniety pepek. Poruwnujac jakja mialam po przebiciu a jak mam teraz to jak zaloze temtego kolczyka jakiego na poczatku mialam to pol preta mi wystaje. Jakmi zeszla opuchlizna to myslalam ze mi sie skora przwrwie tak malo teraz jej mam. Ale wszystko jest okej;) A ci do wygladu to tez mi sie podoba jak wyglada. POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakusia2110
eff do ktorej klasy chodzisz? 11latto 5 klasa podstawówki wiedz dziewczyno daj se spokój z kolczykiem. Takie dziewczynki jak tybawia sie jeszcze lalkami, sorry ale taka prawda twoje cialo bedzierosnac w 1 gimnazjum najwiecej bo to jest taki okres, zreszta glupiejak dzieci chca dorownac mlodziezy i robiato co oni. Rob se co chgcesz ale to jest smieszna 11 lat i kolczyk wpepku... sory gdzie sa rodzice?;pp Akolezanki chyba zazdroszcza ci glupoty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agać xD
Hejka;* moja kuzynka robila sobie kolczyk do pepka u drakkara i zaplacila 150 zl... nic ja to nie bolalo ani sie nie babralo... pod żadnym pozorem nie idz do kosmetyczki!!!!! poniewaz to nie sa specjalistki! ale jak chcesz cierpiec to Twoj wybor....;) ja ide sobie kolczyk zrobic w sobote z moja przyjaciolka xD hehe zdam wam relacje xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patuss1005
nikusia2110- ja uwazam ze jestm mądra i popieram swoje zdanie i to niechodzi oto ze chcem dorównac gimnazjalistom. ja przestałam bawic sie lalkami i w ogóle zabawkami jak miałam8 lat :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patuss1005
wiesz ja uZAm ze jestem mądra i popieram swoje zdanie. a i lalkami i tak w ogóle zabawkami skonczyłam sie bawic jak miałam 8 lat. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patuss1005
i tak zrobilam swoje juz go mam. wcale niebolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakusia2110
rob se co chcesz to twoje cialo, tylko dla mnie to jest smieszne jak dziewczynka w wieku 11 lat chce sobie zrobic kolczyka w pepku...no sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zajeb*ścieTuJest
ŚMIESZNE? To jest trochę mało powiedziane... To głupie, chore i wogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika63230
uważam że nie ma określonego wieku od którego można przebijać sobie pępek. jednak jeżeli jest to w tak młodym wieku to nie należy tej decyzji podejmować samemu. rodzice bądż prawni opiekunowie powinni sie najpierw zgodzić i poprzeć. ale to wiąże sie też z innymi problemami. w wieku 11 lat dużo czasu spędza sie w ruchu. istnieje bardzo duże niebezpieczeństwo że ktoś może ci wyrwać kolczyk. to nie jest miłe. poczekaj jeszcze kilka lat. możesz tego żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika63230
uważam że nie ma określonego wieku od którego można przebijać sobie pępek. jednak jeżeli jest to w tak młodym wieku to nie należy tej decyzji podejmować samemu. rodzice bądż prawni opiekunowie powinni sie najpierw zgodzić i poprzeć. ale to wiąże sie też z innymi problemami. w wieku 11 lat dużo czasu spędza sie w ruchu. istnieje bardzo duże niebezpieczeństwo że ktoś może ci wyrwać kolczyk. to nie jest miłe. poczekaj jeszcze kilka lat. możesz tego żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika63230
uważam że nie ma określonego wieku od którego można przebijać sobie pępek. jednak jeżeli jest to w tak młodym wieku to nie należy tej decyzji podejmować samemu. rodzice bądż prawni opiekunowie powinni sie najpierw zgodzić i poprzeć. ale to wiąże sie też z innymi problemami. w wieku 11 lat dużo czasu spędza sie w ruchu. istnieje bardzo duże niebezpieczeństwo że ktoś może ci wyrwać kolczyk. to nie jest miłe. poczekaj jeszcze kilka lat. możesz tego żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika63230
mam 16 lat i też chce sobie zrobić kolczyk w pępku na 17 urodziny. ale 11 to faktycznie za mało! sory ale nie zdajesz sobie sprawy co możesz sobie zrobić. w podstawówce z tego co sie orientuje jest dość ruchliwie. taki kolczyk też można wyrwać. i jest to raczej bolesne. a potem zostaje blizna. poczekaj tak do końca gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam kolczyk w pępku. Fajna sprawa, choć trochę długo się goi i na początku trzeba uważać żeby nie zahaczyć, bo boli trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patuss1005 -pi****l pi****l ja poslucham lahaha ;DDD boze co sie na tym swiecie porobilo ;DDD zeby juz 11-latki z kolczykami nawalaly... \"przestalam sie bawic lalkami jak mialam 8 lat\" boze dziewczyno widzisz co ty wgl piszesz ?!?!?! ;DD szczerze powiem ze zal mi ciebie.... weszlas na forum z takim haslem zeby zakozaczyc, pokazac sie? zeby wszyscy zaczeli okazywac swoje wzburzenie ?? to ci powiem ze udalo ci sie.!!! ostry z ciebie tepak nie pogadasz :D:D:D dziecinko ty jeszcze nawt nie kumasz co to znaczy piercing .! dla ciebie to blyskotka w brzuchu... znalazla sie \"i kolezanki mi zazdroszcza\"... jasne ze zazdroszcza bo tez chca z siebie zrobic dziwadlo ale maja chociarz normalnych rodzicow ;DD co z tego ze wygladasz na 13 lat ?! ale wciaz jestes 11-latka i tego nie zmieni nic.! nooo puki nie dorosniesz ;D booozeee ale mnie wzburzylas lahahaha;DDD a rob co chcesz dziecinko bo nikt ci nie zabroni ale bedziesz tego ostro zalowac; DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zajeb*ścieTuJest
heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna20
siema;** a ja chce zrobic sobie kolczyk ale boje się bólu,chociaż sama przebiłam sobie nos. Czy to boli????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekna20 - bol to sprawa indywidualna o czym ci powiedza na kazdym forum ;) jednych boli innych nie boli [mnie co prawda bolalo jak cholera] ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakusia2110
mnie za to prawie nic nie bolalo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo no wlasnie o tym mowie... mnie strasznie bolalo hehe a kolerzanke wyzej prawie wgl czy wgl [zeby zle nie napisac :)] takze nie wiadomo jak bedzie... teraz na ferie zimowe znow pojde przebijac hehe :D ciekawe jak tym razem bedzie ;) w sumie ostatnio to bylam w salonie piercingu ale takim \"slamsowym\" hehe :) takze moze dlatego mnie tak boblalo ?:P teraz salonsie rozwinal wiec moze tym razem bedzie lepiej ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ka .
ja zrobilam sobie kolczyka w pepku w sierpniu i mi sie w miare goil... a pozneij wlansie zaczelo sie komplikowac troche mi leciala ropa a pozniej zrobil mi sie strup smarowalam to jakas mascia ale mi nie pomogla npozniej jak bylam u lekarza to przepisal mi na to antybiotyk i juz mi troche zeszlo ale dalej mam takie czerwone..jak myslicie (mam kolczyka ze stali hirurgicznej) czy mam sobie z mienic np. z tytanu bo moze to uczulenie czy czym to smarowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ka.K
ja zrobilam sobie kolczyka w pepku w sierpniu i mi sie w miare goil... a pozneij wlansie zaczelo sie komplikowac troche mi leciala ropa a pozniej zrobil mi sie strup smarowalam to jakas mascia ale mi nie pomogla npozniej jak bylam u lekarza to przepisal mi na to antybiotyk i juz mi troche zeszlo ale dalej mam takie czerwone..jak myslicie (mam kolczyka ze stali hirurgicznej) czy mam sobie z mienic np. z tytanu bo moze to uczulenie czy czym to smarowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tycha d
ja mam kolczyka juz od 5 dni ;d i mi się wszystko ładnie zagoiło ;)) robiłam u kosmetyczki , płaciłam 80 zł. robiła kobieta wszystko estetycznie,ładnie,schludnie ;] mój chłopak jest z niego zadowolony ciągle się nim bawi ;d a co do bólu to ja nic nie czułam , naprawdę . mi sie wydaje ze ludzie specjalnie tak gadają ze boli itd. jezuuu to tylko chwilka i nic nie czuć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwilka to moze samo przeklucie ale potem przepuszczanie ze sie tak wyraze kolczyka etc. trwa troche dluzej i jednak czuc to hehe ;p milo ze ciebie nie bolalo ale jak wszedze pisze i juz pisalam kazdy ma inny stosunek do bolu..... aacha i w 5 dni to gowno nie sie zagoilo hehe ;p ciesz sie ze jest dobrze ale pamietaj ze w kazddej chwili MOZE [zeby nie bylo niedociagniec] sie cos zpaprac i wtedy bedzie lipka hahaha xD i sie narazie lepiej niech twoj chlopak czy tam kolega bo nie doczytalam nie bawi bo podrazni i bedziesz miec duzo zabawy z tym malenstwem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onatoon
Witam... piszecie o tym, ze jedna bolało, inna wcale a którąś tam jeszcze umierała z bólu... ale czy osoby, które wam przekłuwały skórę używały znieczulenia ?? np. kremu?? Sama nosze sie z zamiarem przekłucia... i chyba najbardziej się boję komplikacji ropienia, czy wyschnięcia skóry o którym tutaj też czytałam. Czy po takich "wpadkach" pozostają szpecące blizny na skórze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onatoon
witam :) piszecie, ze jedną bolało, inną wcale a jeszcze inna umierała z bólu... ale czy osoba przekłuwająca skórę używała jakiegoś środka znieczulającego?? Noszę sie z zamiarem przekłucia, ale potwornie boje sie komplikacji, ropienia, czy wyschnięcia skóry. chciałam zapytać czy po takich "wpadkach" pozostają bardzo widoczne i szpecące blizny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onatoon
witam :) piszecie, ze jedną bolało, inną wcale a jeszcze inna umierała z bólu... ale czy osoba przekłuwająca skórę używała jakiegoś środka znieczulającego?? Noszę sie z zamiarem przekłucia, ale potwornie boje sie komplikacji, ropienia, czy wyschnięcia skóry. chciałam zapytać czy po takich "wpadkach" pozostają bardzo widoczne i szpecące blizny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria....
Onatoon: jak ja miałam robione to miałam takie jakby znieczulenie tzn kosmetyczka zamrażała mi skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LLoollaaa
Mam pytanie ;D .. Od 2 dni mam kolczyk ww pępkuu i moje pytanie to czym mam to przemywać>> .. Pomocy i to szybciuśśko ;> prosze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LLoollaaa
Hejp ;] .. Słuchajcie ;> ... Mam kolczyk od 2 dni ;] .. I mam pytanie ;P czym mam toprzemywać?? wodą utlenioną czy czym ?? mam to coś lać bezpośrednio na kolczyk czy na patyczek i do okoła ?? pOmoCy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×