Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość 0o0NATUSIA0o0
Hejka jestem Natalia ;] mam 12 lat ale w czerwcu bede miala 13 ;] nie wiem czy mam sobie zrobic bo moja naj lepsza przyjaciolka ma kolczyk i to bardzo fajnie wyglada :D chce se przekluc pepek ale nie wiem czy to boli, ile to kosztuje , jak robic tak zeby nie bylo zakarzenia , strupkow itp. boje sie troche tegebo moja 2 przyjacolka;] :P miala kolczyk ale jej cos sie tam spapralo nie wiem czy nie pielegnowala tego ... ale zostal jej taki purpurowy slan na skurze. i to podobno jej nigdy nie zejdze :( kto wie ile to kosztuje?? i gdzie naj lepiej przekluc w specjalym salonie ,u kosmetyczki czy w salonie tatuarzu i percingu ?? plisska odpiszcie ;] chociazjesdna osoba :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0o0NATUSIA0o0
Hejka jestem Natalia ;] mam 12 lat ale w czerwcu bede miala 13 ;] nie wiem czy mam sobie zrobic bo moja naj lepsza przyjaciolka ma kolczyk i to bardzo fajnie wyglada :D chce se przekluc pepek ale nie wiem czy to boli, ile to kosztuje , jak robic tak zeby nie bylo zakarzenia , strupkow itp. boje sie troche tegebo moja 2 przyjacolka;] :P miala kolczyk ale jej cos sie tam spapralo nie wiem czy nie pielegnowala tego ... ale zostal jej taki purpurowy slan na skurze. i to podobno jej nigdy nie zejdze :( kto wie ile to kosztuje?? i gdzie naj lepiej przekluc w specjalym salonie ,u kosmetyczki czy w salonie tatuarzu i percingu ?? plisska odpiszcie ;] chociazjesdna osoba :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lindzia096
Ja też mam 12 lat i przekułam sobie pępek przed świętami. Najlepiej przekuj go jak najszybciej puki zima i zimno albo poczekaj do następnej zimy ;] Zimą się najładniej i najszybciej goi :) BÓL: Ja miałam 2 znieczulania 1.krem nałozony 30 min, i taki zamrazacz w spreyu więc mnie nic nie bolało. Zapłaciłam 90zł razem z kolczykiem ze stali hirurgicznej, mozna tez kolczyk z tytanu bądż bioplastu ale to juz w salonie Ci powiedzą jaki najlepiej. A no i jak ty się wybierasz przekówać pępek do kosmetyczki to gratuluję !!! Jezu... Idz do jakiegoś salonu albo studia piercingu bo niestety kosmetyczki nie mają zielonego pojęcia o body piercingu jak będziesz miała jakieś pytania to pisz na gg 10031138

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lindzia096
Ja też mam 12 lat i przekułam sobie pępek przed świętami. Najlepiej przekuj go jak najszybciej puki zima i zimno albo poczekaj do następnej zimy ;] Zimą się najładniej i najszybciej goi :) BÓL: Ja miałam 2 znieczulania 1.krem nałozony 30 min, i taki zamrazacz w spreyu więc mnie nic nie bolało. Zapłaciłam 90zł razem z kolczykiem ze stali hirurgicznej, mozna tez kolczyk z tytanu bądż bioplastu ale to juz w salonie Ci powiedzą jaki najlepiej. A no i jak ty się wybierasz przekówać pępek do kosmetyczki to gratuluję !!! Jezu... Idz do jakiegoś salonu albo studia piercingu bo niestety kosmetyczki nie mają zielonego pojęcia o body piercingu jak będziesz miała jakieś pytania to pisz na gg 10031138

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lindzia096
Ja też mam 12 lat i przekułam sobie pępek przed świętami. Najlepiej przekuj go jak najszybciej puki zima i zimno albo poczekaj do następnej zimy ;] Zimą się najładniej i najszybciej goi :) BÓL: Ja miałam 2 znieczulania 1.krem nałozony 30 min, i taki zamrazacz w spreyu więc mnie nic nie bolało. Zapłaciłam 90zł razem z kolczykiem ze stali hirurgicznej, mozna tez kolczyk z tytanu bądż bioplastu ale to juz w salonie Ci powiedzą jaki najlepiej. A no i jak ty się wybierasz przekówać pępek do kosmetyczki to gratuluję !!! Jezu... Idz do jakiegoś salonu albo studia piercingu bo niestety kosmetyczki nie mają zielonego pojęcia o body piercingu jak będziesz miała jakieś pytania to pisz na gg 10031138

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PARYS niestety nie mam zadnego kolczyka w intymnym miejscu, ale jezeli nawet bym miala to gowno cie to obchodzi :) i kluje sie u piercera a owszem, a gdzie mam sie kluc niby? u kosmetyczki czy sama w domu jak co niektore osoby tu piszace? :o a czym jest migracja to sie dowiesz jak ci kolczyk z ciala wylezie :P takim wulgarnym smarkulom jak ty nie pomagam 🖐️ i naucz sie odrozniac DZIELENIE SIE SWOJA WIEDZA od wymadrzania sie, bo nie mam nastu lat :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paryssssss
Ty weź się tak nie egzaltuj (oile wiesz co to znaczy). A co do migracji to juz wszystko wiem stara babo skoro nie masz NAŚCIE lat zal się kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczkaaa238
ja przebijałam pepek u kosmetyczki, ale sprawdzonej, która robiła kolczyki w różnych miejscach wielu moim znajomym. Kolczyk był zrobiony dobrze, chociaz po 3 dniach zaczął bolec i byc czerwony ale mysle ze to przez otarcia ubraniami, na szczescie kupiłam masc któa wysusza i przeszło po tygodniu a po miesiącu był juz ładniutki. teraz mysle o przebiciu nosa, ale nie moge sie zdecydowac;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczkaaa238
ja przebijałam pepek u kosmetyczki, ale sprawdzonej, która robiła kolczyki w różnych miejscach wielu moim znajomym. Kolczyk był zrobiony dobrze, chociaz po 3 dniach zaczął bolec i byc czerwony ale mysle ze to przez otarcia ubraniami, na szczescie kupiłam masc któa wysusza i przeszło po tygodniu a po miesiącu był juz ładniutki. teraz mysle o przebiciu nosa, ale nie moge sie zdecydowac;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lindzia096
Boshe nie rób sobie kolczyka w nosie to chyba najgorsze oszpecenie jakie moze byc :/ i naoguł te co mają kolczyk w nosie są puste i głupie... To sie sprawdza bo moje 2 ciotki mają kolczyki(znajome rodziców) i są właśnie głupie i nieco zbite psychicznie :D xD A co do PARYSSSSSS i Litlle_miss to NIE kłućcie się juz bez sensu :] ja tez moze przesadziłam więc PrzepraSZam Little_miss...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lindzia096
Boshe nie rób sobie kolczyka w nosie to chyba najgorsze oszpecenie jakie moze byc :/ i naoguł te co mają kolczyk w nosie są puste i głupie... To sie sprawdza bo moje 2 ciotki mają kolczyki(znajome rodziców) i są właśnie głupie i nieco zbite psychicznie :D xD A co do PARYSSSSSS i Litlle_miss to NIE kłućcie się juz bez sensu :] ja tez moze przesadziłam więc PrzepraSZam Little_miss...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczkaaa238
przeciez od przebicia nosa sie nie głupieje!!! haha a twoje ciotki widocznie były zawsze takie jakie sa teraz tylko poprostu tego nie zauwazyłas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentossek
jeny dziewczyny o co wy sie tu bulwersujecie ?? ! ;/ to forum jest po to aby sobie pomoc :) a nie ze ktos sie wymadrza ! dajcie spokoj ;/. i tez jestem za tym iz aczkolwiek 12 - 13 lat to troche za malo na kolczyka w pepku ! :x co do kolyczykow to sie nauczyylam- juz nigdy wircej nie pojde do kosmetyczki czegos sobie przekuwac;/ ps. a jak mi dziurka zarosnie [ bo cos mi sie narazie nie zarasta ;(] i znowu sobie przekuje kolczyk ale tym razem z tytanu : to znow wystapi ta migracaj ? czy ta migracja byla bardziej spowodowana tym, ze kolczyk byl ze stalli i nie byl profesjonalnie zrobiony zabieg czy to przez moj ogranizm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MENTOSSEK na migracje ma wplyw wiele czynnikow. przede wszystkim nie kluj juz u kosmetyczki, pojdz do salonu :) kolczyk ze stali mogl spowodowac migracje, ale moglo rowniez miec na to wplyw nieprofesjonalne przeklucie (np. za plytko, za wysoko itp.), zla pielegnacja przeklucia, jak rowniez bunt Twojego organizmu :) popros o kolczyk z tytanu g23 lub bioplastu, w salonie powinni powiedziec Ci jak prawidlowo pielegnowac przeklucie :) ze swojej strony polecam sol fizjologiczna+Octenisept 2x dziennie :) dziurka w pepku moze sie dlugo zasklepiac, musisz byc cierpliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia954
I znów ja Pisze już mam kolczyka w pępku nie chciało mi się czekać..jak ktoś chce informacje o przebiciu proszę pisać na 6948430 na nr GG:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lindzia096
Mam pytanie co do Migracji ... Wszystko wiem co i jak tylko nie wiem w jakis sposób wylatuje kolczyk moze mnie ktoś oświecić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentossek
kolczyk raczej dobrze pielegnowalam :) na poczatku tylko woda utleniona ale pozniej kupilam sobie sperjalna masc :) w aptece mi polecali bo tej masci tribiotic czy jakos tak juz nie ma... no teraz czekam az dzurka mi zarosnie i robie od nowa :) ale chyba tym razem sama ? nie wiem, zobacze jeszcze :) pdobno u nas jest jakis salon[ nawet nie wiedzialam] i sie dowiem za ile robia itp itd :D tylko teraz musze czekac az dziurka mi zarosnie :p mam nadzieje ze szybko :) A co do tej migracji to kolczyk wylatuje..z tego co ja wiem to sa rozne rodzaje migracji tzn np tez od tego ze kolczyk byl za krotki to wtedy gorna dziurka wchodzi ` w skore` i wypada dolem :P a ja mialam ze coraaz mniej mi sie skory robilo tam gdzie kolczyk wisial i wtedy by sie nadal robilo coraz mniej skory i kolczyk nie mialby sie na czym trzymac i by sie zerwal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka553
Hey mam 14lat dzisiaj przebijałam sobie pępek... Nie byłam u kosmetyczki przebijała mi go koleżanka trochę spanikowałam ale później było ok... Jestem bardzo zadowolona kazała mi 2-3 razy dziennie czyścić spirytusem i 1 dziennie smarować trybiotykiem... Trochę poleciała mi krew a teraz nie mam nawet czerwonego... Najlepiej przed zamrozic go lodem i nie myśleć o bólu... Kolczyk w pępku to świeta sprawa;] Jak macie jakieś pytania piszcie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrusia135
hey;] ja sobie kolczyk w pepku zrobilam wczoraj z przyjaciolka(Patrycja) nie robilam u zadnej kosmetyczki robila nam kolezanka siostry Patki .Pzred przebiciem zamrarzalysmy pepek tak zeby nic nie czus .Kumpela chodzi do 1 liceum w czasie przekucia bylo duzo ludu mnie akurat przebicie nie bolalo ale przeciaganie kolczyka;|ale jestem zadowolona Najgorsza jest pierwsza noc a takto ogolem jest ok Przemywac spirytusem nie woda utleniona i smarowac mascia tribiotic kosztuje okolo 1.5zl.Mowie wam ZAJEBI**IE wyglada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakusia2110
Little_Miss_Trouble-czytam te forum i moze czasem przemadrzala jestes ale masz wiele racji i informacji i zgadzam sie jezeli jakies dzieci chca se robic kolczyka i sie kloca ze one sa madrzejsze, tak jak np jakas tam osoba pisala zema kolczyka 2 tygodnie i ma wygojony i sie nie paprze (dla twojej swiadomosci to zaczyna sie paprac po kilku miesiacach) a co do dziewczyn w 12 wieku i kolczyku to sie nie wypowiadam uwazam ze kazdy ma swoj rozum ale ten swiat sie zmienia ze dziewczynki sie upodabniaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXKingaXX
Elo dziewczyny! Mam pytanko, co robić, jeżeli po przekuciu bo 1,5 miesiąca pojawiło się dziwne zgrubienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synt
ja dzis zrobłam kolczyk była z tym fajna historia ;d pojechałam do studia i nie chcieli mi zrobic wg taka speluna tam byla poszlam do najlepszej kosmetyczki w g-dz i zrobila arch ciach troszkę bolało ale jakoś jest nawet krew nie leciała i nic mnie nie boli a tele straszenia jest ze sadac nawet nie mozna ;d x d ale bardzo fajnie zebdlalam caly zaklad wsta; na rowne nogi :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka 16
ja mam kolczyk jóż 8 msc. i nie wiem co się z nim dzieje teraz to juz myśle żeby całkiem go wyciągnąć. pod górną kólką zrobiła się bombla i boli jak się dotknie pojęcia nie mam co robić .. może macie jakąś radę????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka 16
ja mam kolczyk jóż 8 msc. i nie wiem co się z nim dzieje teraz to juz myśle żeby całkiem go wyciągnąć. pod górną kólką zrobiła się bombla i boli jak się dotknie pojęcia nie mam co robić .. może macie jakąś radę????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentossek
taak kolczyk w pepku to swietna sprawa ;D kinga co do tego zagrubienia to masz takie pecherz ? w taki bialo-zolty ? ja kiedys tez takie cos mialam...taka kulka kolo kolczyka. w srodku jest tam ropa..trzeba to pielegnowac :) i nie wyciskac ! po jakims czasie sama peknie i ropa wyleci :) i ta skorka bedzie taka sucha i lekko czerwona :) i poziej pownno byc wszystko ok :0 przynajmniej ja tak mialam :) i pozniej smarowalam taka mascia :) na ropniejace miejsca . a co do masci tribiotik to z tego co wiem to juz z pol roku temu a nawet rok zostala wycofana z produkcji ;/ przynajmniej u mnie bo kiedys przeszlam wszystkie apteki i mowili to samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentossek
taak kolczyk w pepku to swietna sprawa ;D kinga co do tego zagrubienia to masz takie pecherz ? w taki bialo-zolty ? ja kiedys tez takie cos mialam...taka kulka kolo kolczyka. w srodku jest tam ropa..trzeba to pielegnowac :) i nie wyciskac ! po jakims czasie sama peknie i ropa wyleci :) i ta skorka bedzie taka sucha i lekko czerwona :) i poziej pownno byc wszystko ok :0 przynajmniej ja tak mialam :) i pozniej smarowalam taka mascia :) na ropniejace miejsca . a co do masci tribiotik to z tego co wiem to juz z pol roku temu a nawet rok zostala wycofana z produkcji ;/ przynajmniej u mnie bo kiedys przeszlam wszystkie apteki i mowili to samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAŚKA 16
CZYLI MAM SMAROWAŚĆ TE ZAGRUBIENIE TRIBIOTIKIEM .MAMA TĘ MAŚĆ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentossek
taak :) ta masc chyba tez bedzie dobra :) moja kolezanka tez miala ten babel ale go wyciskala i pozbiekj miala takie fioletowe i wyciagnela kolczyc wiec staraj sie tego nie dotykac :) powino byc dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lindzia096
Nie wycofali trybiotiku... U mnie na osiedlu jest on w 4 aptekach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×