Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość Kamilkaa.
Heej. Bardzo chce sobie robic kolczyka w pepku. Mysle aby isc do stusia tatuazu i piercingi. Mam pytanie. Czy jesli mam 15 lat to czy potrzebuje zgode rodzica.? Ile mniej wiecej kosztyje przebicie pepka razem z kolczyiem.? Powiem Wam ze bolu wgll. sie nie bojee. ;pp Odpiszcie pls, bardzo mi na tym zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaa.
Heej. Bardzo chce sobie zrobic kolczyka w pepku. mysle zeby isc do studia tatuazu i piercingu. Mam kilka pytań.. Czy jesli mam 15 lat to czy potrzebuje zgody rodzica.? Ile na oko kosztuje przeklucie razem z kolczykiem .? I czyy moge sobie przebic kolczyka teraz(w zime) ?? odpiszcie Pls, bardzo mi na tym zależy . A powiem Wam ze bolu wgll. sie nie boje ;pp .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaa.
Heej. Bardzo chce sobie zrobic kolczyka w pepku. mysle zeby isc do studia tatuazu i piercingu. Mam kilka pytań.. Czy jesli mam 15 lat to czy potrzebuje zgody rodzica.? Ile na oko kosztuje przeklucie razem z kolczykiem .? I czyy moge sobie przebic kolczyka teraz(w zime) ?? odpiszcie Pls, bardzo mi na tym zależy . A powiem Wam ze bolu wgll. sie nie boje ;pp .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela4349
długo mnie tu nie było chyba od wakacji i widzę że dziewczynki chcą mieć kolczyki. Słuchajcie ja robiłam kolczyka mając 15 lat mam go 8 miesięcy i wszystko jest OK. Nieraz zrobi się czerwone jak zahaczę czymś o niego, ale przemyję spirytusem salicylowym i już jest OK. Myślę że 12 lat to za mało, no dobra może 15 to też nie dużo ale nie zrobiłam kolczyk żeby się popisać tylko dlatego że mi się podobał. I najważniejsze nie przebijała mi koleżanka (chociaż mogła) i rodzice wiedzieli. Prawda że podoba się chłopakom. Nawet lubią się bawić tym cudem xD. Ale nie przesadzajcie z tym wiekiem, bo będziecie odbierane jako DZIW**, a nie jako "fajne laski".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lindzia096
1. Raczej zgodę rodzica będziesz potrzebowała 2. przekucie z kolczykiem w salonie kosztuje ok. 100, 120 zł 3. no jak chcesz przekówać to nie czekaj dłuzej ... Najlepiej przekuć w zimą jak jest zimmno, bo tego nie mmozna opalać itp. (latem się paprze i nie chce goić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentossek
no a u mnei trybiotiku... nie ma ;PP kolczyk w pepku to raczej nie trzeba miec ukonczone 18 lat :) . a kosztuche chyba ok 80 zl.. do 120 wiecej nie :) .tak mi sie wydaje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lindzia096
Mentosek moze wysłać Ci kilka saszetek trybiotiku listem ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaa.
oo. Wielkie dzięki. ;* Własnie chodzi o to ze moja mama nigdy sie nie zgodzi na kolczyka w pepku. zrobilam sobie juz w nosie i dopiero na drugi dzien jej powiedzialam . Ona powiedziala zebym wiecej sobie nigdzie nie robiła, a mi sie tak bardzo podoba wiec i tak zrobiee. ;pp Poprosze moją Przyjaciółkę to ona mi napisze zgodee. ;p A co mam tam napisac na tej kartce? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaa.
oo. Wielkie dzięki. ;* Wlasnie chodzi o to ze moja mama sie nie zgodzi na kol. w pepku bo zrobilam sobie juz w nosie i dopiero na drugi dzien po przekluciu powiedzialam jej (a przebijala mi kolezanka) . xD I ona mi powiedziala (mama) zebym juz sobie wiecej nigdzie nie robila kolczykow a mi sie tak bardzo podoba kolczyk w pepku wiec i taak sobie zrobie ;pp A coo mam napisac na tej kartce co bede dawala temu gosciowi co mi bedzie przekluwal pepek.? Kol. mi napisze ta zgode. ;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaa.
oo. Wielkie dzięki. ;* Wlasnie chodzi o to ze moja mama sie nie zgodzi na kol. w pepku bo zrobilam sobie juz w nosie i dopiero na drugi dzien po przekluciu powiedzialam jej (a przebijala mi kolezanka) . xD I ona mi powiedziala (mama) zebym juz sobie wiecej nigdzie nie robila kolczykow a mi sie tak bardzo podoba kolczyk w pepku wiec i taak sobie zrobie ;pp A coo mam napisac na tej kartce co bede dawala temu gosciowi co mi bedzie przekluwal pepek.? Kol. mi napisze ta zgode. ;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamikadzee
O boshe... xD Nie było mnie tu tyle czasu, że nawet szkoda gadać... ;) Kolca w pępku robie sobie w ferie i jak cos to w tym roku zaczynam 17tke (ale ten czas szybko zleciał...) ;P Mieszkam w wawie i zastanawiam sie nad wyborem studia. Może macie jakieś sprawdzone studia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka553
mam kolczyk w pępku od czterech dni przebiła mi go koleżanka trochę spanikowałam ale teraz jestem bardzo zadowolona przemywam go 3-4 razy dziennie spirytusem i 2 razy dziennie maścią (trybiotyk) jest bardzo dobra... Jeżeli macie jakies pytania to piszcie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaa.
Tesh myśłałam zeby mi kolezanka przebila pepek bo troche szkoda mi kasyy. ale podobno mozna uszkodzic sobie jakis nerw. Wiec mowie sobie : lepiej nie bede ryzykowac i pojde do salonu . Stwierdzilam jednak ze nie bede wydawac tyle kasy i kolezanka mi przebije . Patka553 a kolezanka czym Ci przebijala .? Igłą czy wenfonem? ;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaa.
Tesh myśłałam zeby mi kolezanka przebila pepek bo troche szkoda mi kasyy. ale podobno mozna uszkodzic sobie jakis nerw. Wiec mowie sobie : lepiej nie bede ryzykowac i pojde do salonu . Stwierdzilam jednak ze nie bede wydawac tyle kasy i kolezanka mi przebije . Patka553 a kolezanka czym Ci przebijala .? Igłą czy wenfonem? ;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaa.
Tesh myslalam zeby mi przebila kolezanka ale slyszalam ze mozna uszkodzic sobie jakis nerw. Wiec stwierdzilam ze wole isc do profesjonalisty. Ale jednak chyba powiem kolezance zeby to ona mi przebila . Patka553 a ta kolezanka to przebila Ci pepek igl czy wenflonem? xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaa.
Tesh myslalam zeby mi przebila kolezanka ale slyszalam ze mozna uszkodzic sobie jakis nerw. Wiec stwierdzilam ze wole isc do profesjonalisty. Ale jednak chyba powiem kolezance zeby to ona mi przebila . Patka553 a ta kolezanka to przebila Ci pepek igl czy wenflonem? xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentossek
Lindzia096 nie nie dzieki :PP juz nie mam kolczyka w pepku przez ta glupia migracje ale bede robila od nowa :p i jakas tam masc mam :D ale nie trybiotik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamikadzee
Ech... przebijanie pępka przez koleżanke ? ;> ...żal normalnie... szkoda wam kasy na to czy co? no ok, w końcu to wasze ciala i później wasz problem, ale naprawde radziłabym z tym uważać. Bardzo często źle się to kończy i w najlepszym wypadku trzeba po prostu wyjąć kolczyk, żeby dziurka się zrosła. Po jakimś czasie dopiero wtedy można myśleć nad następnym przebiciem, ale blizna niestety zostaje... Mówie to tylko z dobrego serca :) oczywiście istnieje prawdopodobieństo, że przebijajac pępek w jakimś zjeb... studiu też może być problem z gojeniem etc. etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamikadzee
Ech... przebijanie pępka przez koleżanke ? ;> ...żal normalnie... szkoda wam kasy na to czy co? no ok, w końcu to wasze ciala i później wasz problem, ale naprawde radziłabym z tym uważać. Bardzo często źle się to kończy i w najlepszym wypadku trzeba po prostu wyjąć kolczyk, żeby dziurka się zrosła. Po jakimś czasie dopiero wtedy można myśleć nad następnym przebiciem, ale blizna niestety zostaje... Mówie to tylko z dobrego serca :) oczywiście istnieje prawdopodobieństo, że przebijajac pępek w jakimś zjeb... studiu też może być problem z gojeniem etc. etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lindzia096
Kamilkaa nie wiem nie znam się na tym ale wydaje mi się ze nie mozesz sobie przyjsc do studia z karteczką którą moze Ci właściwie kazdy napisać tylko musisz pujsc z osobą dorosłą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentossek
w sumie to nawet dobrze jak sa zgody potrzebne :p a ie takie 12. 13 latki beda chodizc i sie kolczykowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lindzia096
JA tam mam 12 lat i do saloniku poszłam z tatą xD nie żałuję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuś_xD
Ja przekłuwałam w salonie,w wieku 14 lat...Hmm,szczerze?Nawet żadnej karteczki nie chcieli;)) Byłam z chłopakiem i wgl. Mnbie przynajmniej nie bolało,na początku nawet nie czułam,ze mam kolczyk,raz jak zawadziłam o coś to zabolało,a tak nic ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaniusia
PaulusiA, ja mam prawie 14 lat i też chciałabym mieć kolczyk w pępku, ale moi starzy sie nie zgadzają, a pozatym ogulnie to nie mam kasy bo jestem na szlabanie do poprawienie ocen! Nie wiem jak to zrobić, żeby to mieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieia_Marki
Hejcia.. ja mam obecnie 13 lat wiem troche mało ale zajebiście chce mieć kolczyk w w pępku ide w ferie z kumpelą do salonu i niewiem jak to ukryć przed swoim zjebanym bratem (15 lat) ciągle mi dokucza znacie jakieś sposoby na ukrycie kolczyka..??pisze na forum jak najszypciej buśśśśka..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieia_Marki
Hejcia.. ja mam obecnie 13 lat wiem troche mało ale zajebiście chce mieć kolczyk w w pępku ide w ferie z kumpelą do salonu i niewiem jak to ukryć przed swoim zjebanym bratem (15 lat) ciągle mi dokucza znacie jakieś sposoby na ukrycie kolczyka..??pisze na forum jak najszypciej buśśśśka..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes_13marki
Hejcia mam 13 lat i w ferie robie sobie z qumpelami kolczyki w pępku, mam nadzieje że mi szybko zagoi i nie będzie paprać ale o co innego chciałam zaytać boje sie że muj zjebany brat (15 lat) go zouważy i będzie mnie szantażował macie jakieś sposoby na ukrywanie kolczyka..????? Odpisujcie jak najszybciej....buśśśśśśśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes_13marki
Hejcia mam 13 lat i w ferie robie sobie z qumpelami kolczyki w pępku, mam nadzieje że mi szybko zagoi i nie będzie paprać ale o co innego chciałam zaytać boje sie że muj zjebany brat (15 lat) go zouważy i będzie mnie szantażował macie jakieś sposoby na ukrywanie kolczyka..????? Odpisujcie jak najszybciej....buśśśśśśśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lindzia096
JAkie ty chcesz sposoby ?? NAjlepszy to taki : ność długie bluzki i nie chwal się brzuszkiem a i tak prędzej czy pozniej zauwazą wiec dla mnie robienie kolczyka po kryjomu to bez sensu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×