Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

(Zabcia2006199316 (Zabcia2006199316@interia.pl) jt uwazam ze 12 lat [z reszta i 13 tez] to za malo zeby robic sobie klolczyka w pepku....wogole to mysle ze mozna go robic dopiero od 16l bo glupota jest jak gowniary 12 lat chca go miec dla szpanu;/ masakra pozdr dla wszystkich;*) Ja mam 12 lat i wypraszam sobie ublizania osobą w tym wieku , myslisz ze jesli jestes starsza to i mądrzejsza? , nieprawda mysle ze jest odwrotnie czasem dziewczyny w moim wieku potrafią myslec madrzej niz ty ! dziewczyny nie robia tego dla szpanu a ty jak nie wiesz to sie nie odzywaj.! mysle ze wszyscy uznamy za stosowne to, żebys przestała pisac na tym forum glupoty , napisz lepiej cos normalego... np.cos co moze pomoc osobą które pytają czy zrobic sobie kolczyk czy nie, ile moze to kosztowac itp.. wiec nie wyrazaj opinii na temat : "myśle że 12-latki nie powinny... " lepiej zainteresuj sie swoimi sprawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(Zabcia2006199316 (Zabcia2006199316@interia.pl) jt uwazam ze 12 lat [z reszta i 13 tez] to za malo zeby robic sobie klolczyka w pepku....wogole to mysle ze mozna go robic dopiero od 16l bo glupota jest jak gowniary 12 lat chca go miec dla szpanu;/ masakra pozdr dla wszystkich;*) Ja mam 12 lat i wypraszam sobie ublizania osobą w tym wieku , myslisz ze jesli jestes starsza to i mądrzejsza? , nieprawda mysle ze jest odwrotnie czasem dziewczyny w moim wieku potrafią myslec madrzej niz ty ! dziewczyny nie robia tego dla szpanu a ty jak nie wiesz to sie nie odzywaj.! mysle ze wszyscy uznamy za stosowne to, żebys przestała pisac na tym forum glupoty , napisz lepiej cos normalego... np.cos co moze pomoc osobą które pytają czy zrobic sobie kolczyk czy nie, ile moze to kosztowac itp.. wiec nie wyrazaj opinii na temat : "myśle że 12-latki nie powinny... " lepiej zainteresuj sie swoimi sprawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(Zabcia2006199316 (Zabcia2006199316@interia.pl) jt uwazam ze 12 lat [z reszta i 13 tez] to za malo zeby robic sobie klolczyka w pepku....wogole to mysle ze mozna go robic dopiero od 16l bo glupota jest jak gowniary 12 lat chca go miec dla szpanu;/ masakra pozdr dla wszystkich;*) Ja mam 12 lat i wypraszam sobie ublizania osobą w tym wieku , myslisz ze jesli jestes starsza to i mądrzejsza? , nieprawda mysle ze jest odwrotnie czasem dziewczyny w moim wieku potrafią myslec madrzej niz ty ! dziewczyny nie robia tego dla szpanu a ty jak nie wiesz to sie nie odzywaj.! mysle ze wszyscy uznamy za stosowne to, żebys przestała pisac na tym forum glupoty , napisz lepiej cos normalego... np.cos co moze pomoc osobą które pytają czy zrobic sobie kolczyk czy nie, ile moze to kosztowac itp.. wiec nie wyrazaj opinii na temat : "myśle że 12-latki nie powinny... " lepiej zainteresuj sie swoimi sprawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(Zabcia2006199316 (Zabcia2006199316@interia.pl) jt uwazam ze 12 lat [z reszta i 13 tez] to za malo zeby robic sobie klolczyka w pepku....wogole to mysle ze mozna go robic dopiero od 16l bo glupota jest jak gowniary 12 lat chca go miec dla szpanu;/ masakra pozdr dla wszystkich;*) Ja mam 12 lat i wypraszam sobie ublizania osobą w tym wieku , myslisz ze jesli jestes starsza to i mądrzejsza? , nieprawda mysle ze jest odwrotnie czasem dziewczyny w moim wieku potrafią myslec madrzej niz ty ! dziewczyny nie robia tego dla szpanu a ty jak nie wiesz to sie nie odzywaj.! mysle ze wszyscy uznamy za stosowne to, żebys przestała pisac na tym forum glupoty , napisz lepiej cos normalego... np.cos co moze pomoc osobą które pytają czy zrobic sobie kolczyk czy nie, ile moze to kosztowac itp.. wiec nie wyrazaj opinii na temat : "myśle że 12-latki nie powinny... " lepiej zainteresuj sie swoimi sprawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabcia2006199316
dagstym_97: jestem madra dlatego dam sobie spokoj ze sprowadzaniem przemadrzalych na ziemie....i uwierz ja tez znam mlode dziewczyny ktore sa madrzejsze od starszych ale takich za duzo nie ma. i nie ublizaj mi tym ze mlode sa madrzejsze niz ja bo nie wiesz jaka ja jestem...nie znasz mnie! a wracajac do rad to jak ktos nie wie czy ma sobie zrobic kolca to raczej glupio namawiac go....niech sie sama zastanowi bo takto moze zalowac;P ja tam sobie chwalilam kolca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabcia2006199316
dagstym_97: jestem madra dlatego dam sobie spokoj ze sprowadzaniem przemadrzalych na ziemie....i uwierz ja tez znam mlode dziewczyny ktore sa madrzejsze od starszych ale takich za duzo nie ma. i nie ublizaj mi tym ze mlode sa madrzejsze niz ja bo nie wiesz jaka ja jestem...nie znasz mnie! a wracajac do rad to jak ktos nie wie czy ma sobie zrobic kolca to raczej glupio namawiac go....niech sie sama zastanowi bo takto moze zalowac;P ja tam sobie chwalilam kolca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabcia2006199316
agstym_97: jestem madra dlatego dam sobie spokoj ze sprowadzaniem przemadrzalych na ziemie....i uwierz ja tez znam mlode dziewczyny ktore sa madrzejsze od starszych ale takich za duzo nie ma. i nie ublizaj mi tym ze mlode sa madrzejsze niz ja bo nie wiesz jaka ja jestem...nie znasz mnie! a wracajac do rad to jak ktos nie wie czy ma sobie zrobic kolca to raczej glupio namawiac go....niech sie sama zastanowi bo takto moze zalowac;P ja tam sobie chwalilam kolca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabcia2006199316
agstym_97: jestem madra dlatego dam sobie spokoj ze sprowadzaniem przemadrzalych na ziemie....i uwierz ja tez znam mlode dziewczyny ktore sa madrzejsze od starszych ale takich za duzo nie ma. i nie ublizaj mi tym ze mlode sa madrzejsze niz ja bo nie wiesz jaka ja jestem...nie znasz mnie! a wracajac do rad to jak ktos nie wie czy ma sobie zrobic kolca to raczej glupio namawiac go....niech sie sama zastanowi bo takto moze zalowac;P ja tam sobie chwalilam kolca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patiszka
Ja tez mam kolczyk w pępku. Mam już go jakieś 5 miesięcy. Ogóle mnie to nie bolało. Nawet nie czułam kiedy igła weszła . Mi się to goiło z jakiś 1 miesiąc . No więc naprawdę polecam. Ja razem z kolczykiem płaciłam 50 zł. Naprawdę się opłaca ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glamour69
Witajcie. Mam kolczyk w pępku po raz drugi, rok temu mialam po raz pierwszy robiony, i tydzien temu po raz drugi poniewaz dziurka mi zarosla. Znam sie troche na rzeczy: Najlepiej kolczyk robic zima poniewaz gdy jest cieplo moze dojsc do ropienia dziurek i takie tam... Przeklucie kosztowalo mnie za pierwszym razem 100 zl. ( u kosmetyczki ) za drugim 0 zl. (po znajomosi) Nie goi sie pol roku tak jak czyatalm w innych odpowiedziach, goi sie w zaleznosci jak przyjmuje sie dany kolczyk niektorzy moga juz po 5-7 dniach zmienic bez obawy kolczyk i nic sie nie dzieje a niektorzy musza nawet 3 miesiace czekac. Tak wiec kazdy przypadek jest inwidualny. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glamour69
Witajcie. Mam kolczyk w pępku po raz drugi, rok temu mialam po raz pierwszy robiony, i tydzien temu po raz drugi poniewaz dziurka mi zarosla. Znam sie troche na rzeczy: Najlepiej kolczyk robic zima poniewaz gdy jest cieplo moze dojsc do ropienia dziurek i takie tam... Przeklucie kosztowalo mnie za pierwszym razem 100 zl. ( u kosmetyczki ) za drugim 0 zl. (po znajomosi) Nie goi sie pol roku tak jak czyatalm w innych odpowiedziach, goi sie w zaleznosci jak przyjmuje sie dany kolczyk niektorzy moga juz po 5-7 dniach zmienic bez obawy kolczyk i nic sie nie dzieje a niektorzy musza nawet 3 miesiace czekac. Tak wiec kazdy przypadek jest inwidualny. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glamour69 no to widać jak się znasz na rzeczy. Żadna rana nie jest wygojona w przeciągu 5-7 dni. Kolczyka nie można wymieniać po tak krótkim czasie jeśli nie jest wysterylizowany w autoklawie więc nie wprowadzaj tutaj dziewczyn w błąd. Zima tak samo to nie jest dobry okres bo ubieramy się na cebulkę, łatwo zahaczyć o kolczyka, człowiek się poci a tu jeszcze warstwa ubrań. Nie ma najlepszego "terminu" na przekłucie pępka bo w każdym sezonie będzie coś za i będzie coś przeciw. Jak ktoś wybiega daleko w przyszłość to najlepiej robić sobie wczesną jesienią kiedy już nie chodzimy się opalać, na basen, nad akweny wodne a zarazem nie ubieramy kilka warstw ubrań. A co do kwestii gojenia tak to jest sprawa indywidualna ale niestety jak ktoś za wcześnie grzebie po przekłuciu, bądź przekłucie wygląda na wygojone i pójdzie gdzieś nad wodę to zaczyna się babrać i kolczyk może się goić nawet do pół roku. A często się tyle goją bo jest to kwestia źle dobranej biżuterii, jednemu będzie dobrze goić się na srebrze innemu na stali chirurgicznej a jeszcze komuś innemu na tytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nigma
hej! ;D ja sobie zrobilam kolczyk wczoraj... tzn kolezanka mi przbija poniewaz w mojej okolicy nie ma dobrych piercemenów, a u kosmetyczki nie chcialam bo po 1 duzo biora, a po 2 nie maja zadnych uprawnien i wszystkim moim znajomym jak zrobily u kosmetyczki to sie paprało.. samo przeklucienie nie bolalo, i jak narazie goi sie bez zarzutu ;p moim zdaniem najlepiej zrobic kolczyk w zimie poniewaz w tym okresie nie wyjezdzamy na wakacje itp. i cialo nie poci sie tak jak w lecie. ;D jezeli chcecie o cos zapytac to piszcie ;D pozdrawiam! ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiekk
Nigma , nie ma dobrej pory na robienie sobie kolca! W lato sie pocimy , w zime też, bo ubieramy się grubo żeby nie zmarznąć więc wiesz. (; i w ferie można zahaczyć o ubranie . w lato wyjeżdżamy na wakacje,a w zime na ferie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita...
hej mam kolczyk juz prawie miesiac ale myslalam ze sie cos dzieje z nim wariowalam na ten temat i nie wiem czy moge juz zmienic kolczyk prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjtuyk
Siemka, czy można przemywać kolczyk, ranę solą, ale solą kuchenną z wodą ? czym się różni ta fizjologiczna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjulm
Witam, czy można kolca / ranę przemywać solą, ale kuchenną, czym się różni od fizjologicznej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgto
Witam, czy można kolca / ranę przemywać solą, ale kuchenną, czym się różni od fizjologicznej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjgghd
Witam, czy można kolca / ranę przemywać solą, ale kuchenną, czym się różni od fizjologicznej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slikuśowa..
Hey! kjgghd... Tym, że jeśli przemyjesz ranę solą kuchenną to ona ci ją będzie wyżerać i okropnie piec! A sól fizjologiczna pomaga w gojeniu.. ( to nie jest zwykła sól!!! ) Ja mam kolczyka od 3 dni.. Jak na razie jest spoko nie ropieje ani nic tylko jak dotykam to takie dziwne uczucie.. Trochę boli..;/ Ale nie jest najgorzej.. Przebijałam 2 razy, to znaczy tydzień temu pierwszy raz, ale było krzywo, musiałam go wyciągnąć i przebijać jeszcze raz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara.od d dog d
Sieeeemmkaa. ! jaa tez mam kolczyka w pępku samo przekucie nie bolałao miałam zzaaammrazaczz. pozatymm póxniej tez nic mnie nie bolałooo czesem sie zapominałam ze go mam i nierazz pociagłam goo ;d aleee dało sie przezyć!;). przebicie kosztowało 70. zł. ale opłacało sieeee zagoiło mi sie supeer mam go juzzz ppół rokuu. ii już mysleee nad kolczykiem w językuu , alee mamuska nie chce sie zgodizc mówi , że po 18 se moge zrobićć co mi sie bd podobać. dzieeewwwwcczzynyy polecaamm kolczykaa. zajebiście wyglądaa iii krecaaa chłoopaaaków;!:****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aduja8
ja mam kolczyka w pęku i w ogóle bolało tylko przy końcu troszeczkę a tak po za tym ładnie się goiło a tak po za tym to ładnie wygląda jak się zagoi ... polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulalbn
Ej . Zrobiłam sobie kolczyk w pępku . U koleżanki ; ( Ona robiła już dużo takich kolczykow . Ale mi wyjątkowo długo ropieje . Mam go już miesiąc . I nie wiem co mam zrobic ? Pomożecie ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aduja8
a wiec musisz smarowac mascia to ci pomoze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saand .
O m g . !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saand .
O m g . !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thirstis
czesc! mam pytanie. otoz 6 lat temu przebilam pępek u kosmetyczki. od razu bylo widac ze zrobila to zle, poniewaz mialam malo skory wzietej i byl krzywo zrobiony, ale po tych 6 latach wkoncu przerwala mi sie ta dziurka. mam pytanie co robic wyglada to okropnie, 2 odstajace pypcie. czy to sie kiedys jakos zmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thirstis
czesc! mam pytanie. otoz 6 lat temu przebilam pępek u kosmetyczki. od razu bylo widac ze zrobila to zle, poniewaz mialam malo skory wzietej i byl krzywo zrobiony, ale po tych 6 latach wkoncu przerwala mi sie ta dziurka. mam pytanie co robic wyglada to okropnie, 2 odstajace pypcie. czy to sie kiedys jakos zmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thirstis
czesc! mam pytanie. otoz 6 lat temu przebilam pępek u kosmetyczki. od razu bylo widac ze zrobila to zle, poniewaz mialam malo skory wzietej i byl krzywo zrobiony, ale po tych 6 latach wkoncu przerwala mi sie ta dziurka. mam pytanie co robic wyglada to okropnie, 2 odstajace pypcie. czy to sie kiedys jakos zmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100krotkaaa
Ponad dwa tygodnie temu przebiłam sobie pępek.Na początku wszystko ładnie się goiło.W drugim tygodniu skóra wokół zakręcanej kuleczki kolczyka zaczęła robić się czerwona i nabrzmiała.Obecnie mam wrażenie jakby kuleczka wrzynała mi się w skórę.Codziennie rano wygląda to tak,jakby skóra po nocy próbowała zagoić się wokół kulki a ja każdego ranka zaczynam ruszać kolczykiem i wypychać kuleczkę do góry,ponad skórę brzucha.Może mi ktoś powiedzieć czy to normalne? Zaczyna mnie to martwić, bo dziurka przez wrzynanie się tej kuleczki wcale nie maleje i nie widać żeby to się goiło. Jestem załamana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×