Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość Zabcia2006199316
hey....mam olbrzymi problem z kolczykiem w pepku;( chodzi o to ze przed wczoraj skora byla gruba a wczoraj i teraz jest tak cienka ze boje sie ze peknie i kolcyk wypadnie. czytalam kiedys ze komus tam odpadla ta skorka i potem dlugo sie goilo. co zrobic???! nie chce zeby odpadl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabcia2006199316
hey....mam olbrzymi problem z kolczykiem w pepku;( chodzi o to ze przed wczoraj skora byla gruba a wczoraj i teraz jest tak cienka ze boje sie ze peknie i kolcyk wypadnie. czytalam kiedys ze komus tam odpadla ta skorka i potem dlugo sie goilo. co zrobic???! nie chce zeby odpadl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabcia2006199316
mam wielki problem przedwczoraj skora przy kolczyku byla gruba a wczoraj wieczorem i dzisiaj jest bardZO cienka a kolczyk strasznie wisi.nie chce zeby odpadl.co robic?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośŚ ** **
Kochana! nie chce cie martwic ale niestety kolczyk ci migruje :( czyli wychodzi przez skore. Poprostu twoje cialo go nie przyjelo. Dlatego wyjmij go jak najszybciej, bo pozniej zostanie ci taka podluzna blizna. Niestety, czasami tak sie dzieje ze cialo nie przyjmuje kolczyka. Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabcia2006199316
GosS ** ** nic innego nie da sie zrobic? zeby sie zagoila z kolcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabcia2006199316
GosS ** ** nic innego nie da sie zrobic? zeby sie zagoila z kolcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabcia2006199316
GosS ** ** odewij sie do mnie na gg 13262361

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabcia2006199316
GosS ** ** odewij sie do mnie na gg 13262361

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabcia2006199316
no i wymigrowal:(( zalamana jestem... wezcie napiszcie co robic teraz jak pielegnowac itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabcia2006199316
no i wymigrowal:(( zalamana jestem... wezcie napiszcie co robic teraz jak pielegnowac itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
Kurde. Szkoda ze wymigrowal; ( Teraz musisz poczekać aż się zagoi. Ale i tak zostanie blizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiiia 19991911991919191
ja mialam tak i mam nadal wiec ja tak to zrobilam mam 3 raz kolczyk robiony bo 1 raz za duzo wzielam i mialam za ciezki kolczyk i mi sie wbijala ta gorna wkredka w srodek dziorki wiec wyciaglam -zagoilo sie . 2 raz tez zrobilam ale za malo wzielam skory sobie i by mi sie przerwal teraz mam 3 kolczyk -3raz robiony i 3 dni minelo przemywam tylko spirytudem salicylowym i 2 razy smarowalam tribiotykiem ,, mam zamiar kupic sobie octenicept ale u mnie niema go w aptece a widze ze mam lekko czerwone zas na gorze pod gorna wkredka wiec uwazac musze... mam lzejszy kolczyk bo tamte mialam za ciezkie .... kombinuje zeby odstawic tribiotik i ruankiem przemyc... ropka mi leci wiec sie goi. pisze tutaj bo na innym forum nikt mi nie doradza co robic.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiiia 19991911991919191
wiec ja tak to zrobilam mam 3 raz kolczyk robiony bo 1 raz za duzo wzielam i mialam za ciezki kolczyk i mi sie wbijala ta gorna wkredka w srodek dziorki wiec wyciaglam -zagoilo sie . 2 raz tez zrobilam ale za malo wzielam skory sobie i by mi sie przerwal teraz mam 3 kolczyk -3raz robiony i 3 dni minelo przemywam tylko spirytudem salicylowym i 2 razy smarowalam tribiotykiem ,, mam zamiar kupic sobie octenicept ale u mnie niema go w aptece a widze ze mam lekko czerwone zas na gorze pod gorna wkredka wiec uwazac musze... mam lzejszy kolczyk bo tamte mialam za ciezkie .... kombinuje zeby odstawic tribiotik i ruankiem przemyc... ropka mi leci wiec sie goi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiiia 19991911991919191
powiem tak .......... mialam lekko czerwone pod gorna kulka ...... kupilam sol fizjologiczna i octenisept......... wczoraj od poludnia przemylam sola te miejsce po 3 min psiklam octenieptem ......... potem tak 2 raz pod wieczor........ powiem szczerze ze boli mie to nieco bardziej niz bolało jak sie zgne a nie bolalo mnie nigdy //////// ale nie wiem bo zawsze spirytusem salicylowym przemywalam i ropka leciala i mi sie goilo teraz tez nima zle ale troche boli .......... co robic?????????? odstawic ten occtenisept i sol???????? i pozrocic do spirytusu salicylowego??????????? odp mi... czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiiia 19991911991919191
powiem tak .......... mialam lekko czerwone pod gorna kulka ...... kupilam sol fizjologiczna i octenisept......... wczoraj od poludnia przemylam sola te miejsce po 3 min psiklam octenieptem ......... potem tak 2 raz pod wieczor........ powiem szczerze ze boli mie to nieco bardziej niz bolało jak sie zgne a nie bolalo mnie nigdy //////// ale nie wiem bo zawsze spirytusem salicylowym przemywalam i ropka leciala i mi sie goilo teraz tez nima zle ale troche boli .......... co robic?????????? odstawic ten occtenisept i sol???????? i pozrocic do spirytusu salicylowego??????????? odp mi... czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweeeety28
do kasiiia 19991911991919191 a wiesz co..sprobuj jeszcze przez okolo 4 dni przemywac sola fizjologiczna i octeniseptem i jezeli nadal bedzie cie bolalo jak boli cie do tej pory to go odstaw bo mozliwe ze cos jest nie tak (nie uzywalam ich wiec nie wiem jaka maja dzialalnosc ale tylko podejzewam ze cos moze byc nie tak) a skoro mowisz ze jest czerwone.. to moze znaczyc ze cos tam sie zaczyna niedobrego dziac w dziorce... sporobuj przemywac woda z sola 3 razy dziennie..ona powiina ci co nieco odkazic..przez tydzien potem w aptede poszukaj tribioticu... przetestuj na skorze czy tez przypadkiem nie jestes na niego uczulona..a dalej postepuj zgodnie ze wskazowkami na opakowaniu xd tribiotic jest bardzo dobry..odkarza i oczyscza dziorke... ALE TERAZ NAJWAZNIEJSZE!!! PO TRIBIOTICU TAK JAK GosS ** ** I MI MOZE ZACZAC CI WYLAZIC MIESKO Z DOLNEJ DZIORKI.. NIE PRZEJMUJ SIE TYM WTEDY TYLKO PRZEMYJ SPIRTUSEM ON POWINIEN WYSUSZYC MIESKO I ONO POWINNO ODPASC.. MI TO URATOWALO KOLCZYKA BO BYLO Z NIM BAAAARDZO ZLE ;((( ale juz jest z nim wszystk ok.. zmieniam i wgl.. :D mam nadzieje ze ci to pomoze bo jak nie to ja juz nie wiem T.T pozdro ;****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiiia 19991911991919191
sweeeety28--- ok zrobie tak ale ropka mi z dolnej dziorli leci taka zolto czerwono pomaranczowa ...:) wiec sie goi:)) narazie mnie nie boli ttylko w nocy bolalo dzis ale moze zle spalam........ ja jestem dobraj mysli ......... a co do mieska to 1 raz jak robilam kolczyk to mialam taki problem ale z dziurka na gorze kuleczka gorna wbijala mi sie w srodek bolalo dosc wiec wyjelam bo sie meczylam.......... a teraz jest raczej ok........pozdrawiam cie:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabcia2006199316
a jak teraz pielegnowac ta rane po migracji kolczyka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabcia2006199316
a jak teraz pielegnowac ta rane po migracji kolczyka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabcia2006199316
a jak teraz pielegnowac ta rane po migracji kolczyka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 109191919191991
ja dalej to psikam tym octeniseptem jakos tak:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabcia2006199316
a czym przemywac rumiankiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabcia2006199316
a czym przemywac rumiankiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośŚ ** **
Zabcia2006199316 przepraszam ze sie nie odezwalam, ale swieta itp. chyba rozumiesz? ;) Ja bym to przemywala spirytusem i pozniej smarowala cienka warstwa tribioticu. Szkoda, ze nie mialam jak Ci napisac ze nie ma innego sposobu kiedy kolczyk zaczyna migrowac jak wyjecie go ;( No ale coz. Teraz tylko bardzo dbaj o pepuszek i go nie podrazniaj. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabcia2006199316
GosS ** ** jasne ze rozumiem;) wiesz nawet jakbys napisala to to by juz nic nie dalo:/ poprostu u mnie ta migracja pojawila sie wieczorem a nastepnego dnia juz byla tak cienka skora ze przy odkrecaniu kulki by pekla:( a powiedzcie czy mozna po migracji znow zrobic kolczyka?? czytalam na innym forum ze tak ale za zrostem i ze ten zrost nie pozwoli(gdyby znow pojawila sie migracja)na jej postep i pekniecie skory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabcia2006199316
GosS ** ** jasne ze rozumiem;) wiesz nawet jakbys napisala to to by juz nic nie dalo:/ poprostu u mnie ta migracja pojawila sie wieczorem a nastepnego dnia juz byla tak cienka skora ze przy odkrecaniu kulki by pekla:( a powiedzcie czy mozna po migracji znow zrobic kolczyka?? czytalam na innym forum ze tak ale za zrostem i ze ten zrost nie pozwoli(gdyby znow pojawila sie migracja)na jej postep i pekniecie skory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaa888
Witajcie:) MAm pewien problem . Kiedys robilam sobie kolczyk w pepku i zostala mi blizna... teraz chce sobie zrobic na nowo kolczyk na tej bliznie .. Czy bedzie mi ona jakos przeszkadzała? Albo bedzie mi sie bardziej paprac ? :( mam sobie go robic w styczniu wiec ile sie goi mniej wiecej? Bo na wakacje chce juz miec normalny pepek :p Pozdrawiam i z gory dzieki;********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośŚ ** **
Ja slyszalam ze w miejscu blizny nie mozna, poniewaz robia sie w tym miejscu zrosty, ktore beda przeszkadzaly w przebiciu. Ale ja tak tylko slyszalam, wiec lepiej niech odpowiedza ci inne osoby, ktore sa bardziej doswiadczone w tym temacie ;)) Pozdrawiam ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oluśkaa .
Dwa miesiące temu byłam u kosmetyczki i mi przekówała, jak wkładała kolczyk to nic nie bolało ale potem jak zdjęła szczypce czułam się słabo, tak jak by brakowało mi ckru. Ale dzisiaj nie żałuję ładnie się zgoił, chociaż zapłaciłam 7o złotych, ale fajny jest i nie było żadnych powikłań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusiaak
Kolcza w pępku mam juz 2lat. Przebicie bolało , ale nie bardzo , goiło się ok,2miesięcy. Zachęcam ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×