Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość OlaaFasolaa
ja wczoraj wzięłam pierwszy raz dłoogą kąpiel :D dziś też wezme :) bo nic sie nie stało ... zresztą tak jak poprzednio :) mam już kolczyk od 15 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaasioolka
;] ja jush po tyg normlanie siadałam w wannie i bylo git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Girl2
Siemka dziewczyny słuchajcie mam pytanie czy jak sobie zrobię kolczyka w pępku to po jakim czasie mogę iść na kryty basen?????? Pliska piszcie:D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaaFasolaa
Najlepiej gdybyś poczekała z miesiąc zanim pójdziesz na basen... bo brudna woda i łatwo o zakażenie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rusek
Cześć! Ja miałam kolczyka w pępku tylko przez pół roku, bo sam mi odpadł. Ta dziurka w którą miałam zrobiony kolczyk, się przedarła (nie wiem jakim cudem to się stało). Teraz czekam aż wszystko się zagoi i chce jeszcze raz iść sobie zrobić. Musze przyznać, że ropiało mi troche i leciała krew z początku jak miałam kolczyka, moje koleżanki stwierdziły że za szybko sobie wyciągnęłam tego kolczyka co kosmetyczka mi go dała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rusek
Piszcie co o tym sądzicie. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosienka1234
Hej. Ja mam kolczyk od ponad dwoóch tygodni. Już mi się ładnie zagoił prawie. Mam tylko lekkie zaczerwienienie. W momencie jak mi przebijała to bolało bardzo mocno ale pewnie nie każdego tak samo bo każdy ma inny organizm. Jestem bardzo zadowolona z tego że zrobiłam sobie bo jest przepiękny.Nie chce narazie zmieniać bo moja kumpela zmieniła za szybko i jej się zaczeło bardzo paprać i spuchł jej pępek. Ja słyszałam że można dopiero wymienić po 3 miesiacach. Na basen to nie radze iść tak szybko bo te zarazki i wogóle. Lepiej poczekać troche jeszcze. Pozdrawiam. W razie jakiś pytań pytajcie śmiało. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaasioolka
Na basen nie idz poczekaj przynajmniej z jeden miech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Girl2
O dziękuje Wam bardzo:) wstrzymam się trodzeczkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaasioolka
tu sie nie reklamuje zadnych stronek z pastami do zebow;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaasioolka
soreczka:P no najlepiej zrobish jak poczekasz:P przeciez chyba nie chcesz zeby ci sie pepek namoczył..a potem konsenkwencje sa jakie sa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek080
ja chciałam zapytać czy dziura w pepku po wyjeciu kolczyka po pewnym czasie zarasta ...bo słyszałam ze nie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosienka1234
Hej. Dziura w pępku się zarasta ale zostaje mała blizna. Jest prawie niewidoczna ale jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia080
uff to miło słyszeć ;)...wolałam sie upewnic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaasioolka
nom kazda dziura kidys zarosnie..:P i blizna zostanie..:( ...pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, moim zdaniem dziura w pępku nie zaraza...sciągnęłam kolczyk rok temu i nadal wszystko wyglada okropnie. po prostu zrobilam sobie krzywde, i moj brzuszek juz nigdy nie bedzie tak piekny jak kiedys... zostały mi dwie dziurki w okolicy pępka, skóra brzydko się ciągnie, generalnie koszmar. Nie polecam tych kolczykow!!! ale wiem ze i tak nikt nie posłucha, ja tez nie chcialam sluchac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało byc nie zarasta zamiast \"nie zaraza\" :) za szybko piszę jak na mozliwosci mojej klawiatury :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia080
ano właśnie... słyszałam ze nie zarastaja dziury ;/ ...i nie wiem co mam teraz zrobic, bardzo chce kolczyk ale z drugiej strony jak mam miec takie kuku to sama nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnuuuSia_LovE
Siema dziewczyny :) ...chcialabym abyscie mi doradzily. W tym roku koncze 15 lat i chce isc w polowie maja przekluc sobie pepek. Troche mam cyka bo kumpele mi opowiadaly ze przez okolo 5 minut odczuwa sie straszny bol a potem na dodatek dluuugo sie goi. Mozecie mi doradzic czy polowa maja to jest dobry czas na przeklucie pepka?? bo w okresie kiedy zacznaja sie wakacje wiadomo ze chcialabym moc sie juz bezpiecznie opalac i kapac... i jakie leki sa najlepsze do gojenia i czy to naprawde az tak mocno boli?? odpiszcie prosze :) buziaki :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela15
Do AnuuuSia_LovE- wiesz ja przebija juz w kwietniu bo chce aby chodziasz przez te 2 miesiace chodziasz troszke sie ten pępek zagoil ;p:P a no ja tz mam 15 lat i sie tym nie przejmuje czy bedzie bolalo czy nie bo tego bardzo chce :P pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika P
hej laski!! :) Jeśli macie jakieś pytanka związane z kolczykowaniem pępka to zapraszam na www.diaments-nx.blog.onet.pl tam zanjdziecie dużo info na temamt piercingu pępka ! Zadawajcie pytania w komentach ja na nie odpowiem :P znam się na tym troszkę :) :) czekam na wasze pytanka papap POZDRAWIAM WSZYTKIE LASKI ZE ŚWIECĄCYMI BRZUSZKAMI :*** PIERCING GÓRĄ!!!!!!!!!!!!!!! :p HI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaasioolka
ej nie gadaj glupot ze pepeknie zarasta mojej Sis normlanie wszystko zarosło i nie mow ze nie zarasta... lepiej powiec ze nie wszystkim..;/ zalezy jakie kto ma ciało... Anuuusia_love jelsi chodzi o bol to mnie akurat wogole nie bolalo ale jak pisalam ^^ kazdy ma inne ciałko:P i inaczej odczuwa,, mysle ze maj to dobry miesiac na przekucie.. ja przekułam sobie we wrzesniu pamietam to jak dzis:P dobra pozdrooweczka;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azja 134
mi też nie chce zarosnąć. a moja kumpelka która tez miała kolczyk , a teraz jest na finiszu ciąży, ma okropną wielką bliznę po przekłuciu pępka. totalna załamka. gdybym byla mądrzejsza 3 lata temu...nie wiem co mnie podkusiło :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaasioolka
jednym zarasta jednym nie... ale moim zdaniem trzeba korzystac z zycia...wazne ze jak jest kolec w pepku to super wyglada... po co go wyjmowac gdy nie trzeba?;/ dopiero jak chce sie miec małego brzdąca..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kUuRcZaQ
no hej .. ja kolczyka robiłam dokładnie miesiąc i 11 dni temu .. robiłam u kosmetyczki .. płaciłam za przebicie 38 zł a za kolczyk 30 wiec nie było tak źle .. hmm .. co do przebicia..tak szybko mi poszło że ledwo co poczułam [zależy od skóry].. no wiadomo że jakis ból był .. ale można go porównać do zastrzyku w dupe xD .. co potem ...... potem to normalna pielęgnacja .. żadnych wymyślnych kosmetyków czy Bóg wie czego .. tribiotic przynajmniej 3x dziennie i woda utleniona bądź spirol .. kąpałam się w basenie równo tydzień po przebiciu .. i wszystko było wporzo .. do tej pory troche boli no ale wiadomo że goi się długo :)) ..hehe .. tak mi sie spodobało kłucie ciała, że w najbliższe wakacje zamierzam robić kolczyka w języku .;D .. dobra koniec mojego referatu xD .. buziaki dla wszystkich okolczykowanych ; * . ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaasioolka
No własnie ja namawiam mamuske na koles w jezorku..i jeszcze na tatooo:P pozdroo;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka18
Hej. Mam pytanko, niektóre z was przemywają wódką, czy tak można, to jest bezpieczne? Po tym się szybciej goi tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beautifulthings69
No więc tak naprawdę uważam , że nie ma się czego bać :) Boli tylko w momencie przekłucia no i przy gojeniu się rany ... później zapominasz , że wogóle masz kolczyk :) ja mam już od ponad roku :) i w ogóle mi w niczym nie przeszkadza a chłopaców to nawet ponoć " Podnieca " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beautifulthings69
Co do wódki ... to ... nie radzę:) najlepiej poprostu pare razy dziennie przemywać wodą utlenioną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaasioolka
glupia jetses;/ wodka wlansie mozna przemywac.. a od wody sie zpaycha dziurka;/ polecam owdeczke i spiryt... przeciezx alkochol wysusza.. ilepiej sie goi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×