Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość Andzia pp
:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:)czy to dobrze jak wkoło górnej dziurki zrobił mi się strupek?mam przekłuty pępek od 10 dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keroina
a jak nacisne i wylatuje białe to dobrzE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plusik ale jestes zabawny az mi niedobrzetez wylatuje białe ale nie wolno tego naciskać koleżanko:)to jest limfa która jest oznaką gojenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plusik ale jestes zabawny az mi niedobrze ale jestes zabawny az mi nie dobrze "to nie miało byc do tej wypowiedzi sorry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keroina
femina1234 ale jak limfa jak ja mam w koło czerwone? wokół diurki skóra tak pozatym mi schodzi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keroina: juz ci pisalam ze zaczerwienienie i limfa to jest NORMALNE i nie panikuj tak ze wszystkim :/ przemywaj i badz cierpliwa i w koncu sie zagoi.... Troche to potrwa, ale trudno, takie jest gojenie pepka. Mi tez schodzi troche skórka, to przez przemywanie sola, ale to tez NORMALNE. Co innego ropa, gdyby cie bardzo bolalo albo nie wiadomo co jeszcze... Ale takie drobiazgi to norma, przyzwyczaj sie bo tak bedzie przez kilka miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulineczka_Biala
Dziewczyny pomocy ! Pepek mi strasznie ropieje dzis wlasnie mam go miesiac i 14 dni i wczoraj sobie cos zrobilam bo ja chcialam wyjac ta rope wiec odkrecilam ta kulke i wyjelam go do polowy :( nie moglam wsacic znaczy wsadzilam ale tam gdzie nie trzeba gdzies sie przesunol i zaczelo mi leciec wiecej ropy w tamtym momecie zaczeolo mi tez leciec troszenieczke krwi ale nic to nie bolalo dzis tez zaczelam go wyjmowac do polowy i przemywac ( jbc to przemywam go woda utleniona, spirytusem ,tym wacikami leko i sola fiziologiczna) jest troszke obolaly ... plz pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) Denerwowało mnie ze moj nick jest na pomaranczowo (sama nie wiem dlaczego:D) I zarejstrowałam sie :D hehe... taki szczegół, a mnie bardzo wkurzał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aSieK9393
witam Was wszystkie :) jestem tutaj nowa ale mam nadzieje ze szybko sie zapoznamy (; ja mam kolczyk w pępku 2 lata :) oczywiście przebijałam sama :P teraz chce przebić nos ale czekam do wakacji :):) tzn do czerwca :) bo u nas w sql nie wolno mieć kolczyków ;/ pępek jakoś ukrywam przed nauczycielami a uczniowie wszyscy wiedzą.. ja już po 1.5 miesiąca wyciągłam kolczyka bo szłam do lekarza na bilans.. przebiłam w wieku 13 lat :) pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aSieK9393
Paulineczka_Biala : z tego co ja wiem to jeśli sobie podrażniłaś wyciągnięciem to dlatego Ci leci więcej limfy ( tzw. ropy) poczekaj pare dni a wszystko wróci do normalności :) mam nadzieję że wszystko bedzie ok :):) pozdrowienia dla Ciebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulineczka_Biala
dzieki kochana :* mam prosbe czy mozesz mi podac swoje gg bo chciala bym byc z kims w stalym kontakcie :) zeby mi doradzal co do mojego pepka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limfa i ropa to dwie zupełnie inne rzeczy!!! Ze leci limfa to normalne,bo to oznaka gojenia, ale jak jest ropa to z pępkiem jest nie tak ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aSieK9393
Paulineczka_Biala : oczywiście :):) 10979586 inne dziewczyny które by chciały pogadać tesh zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aSieK9393
Van : tak to co innego ale połowa osób myli linfe z ropa.. i mowią ropa na linfe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aSieK9393
ropa wydziela sie jak już prawdopodobnie jest zakażenie a limfa to substancja obronna która "wyłapuje" bakterie i przeciwdziała zakażeniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulineczka_Biala nie wolno wyciagac kolczyka kiedy ci ropieje itd! nawet do polowy! Przemywaj sola fizjologiczna a nie woda utleniona! Mozesz smarowac Tribioticiem przez kilka dni to powinno byc lepiej... Ale pamietaj, woda utleniona nie jest dobra... Jesli masz jakies problemy z pepkiem mozesz przemywac 2 razy dziennie rumiankiem, powinien zlagodzic rane. A tak normalnie to tylko sól fizjologiczna. Ropa jest żółtawa, czasami troszke zielonkawa... Limfa to taka biala maź. Powinno sie odrózniac te dwie rzeczy, poniewaz limfa to jest oznaka gojenia i jest to normalne. Co innego ropa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulineczka_Biala
a myslisz ze mi cos moze byc jak mi to nie pomoze to co dalej ;(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulineczka_Biala - Zastosuj się do tego co mówi amy - uwierz mi - zna się na tym ;) I nie zakładaj od razu że się bedzie zle!!! - trzeba myslec pozytywnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic ci nie bedzie, przemywaj chlodnym rumiankiem 2 razy dziennie, posmaruj sobie np na noc Tribioticiem przy tym ruszajac pretem tak zeby ta masc dostala sie tez do srodka. Ale nie dluzej nic kilka dni bo to w koncu antybiotyk i nie wolno go 'przedawkowac'. Oczywiscie wszystko czystymi rekami... i nie dotykaj miejsca przeklucia zbyt czesto, tylko wtedy kiedy chcesz przemyc... Jak juz bedzie lepiej przemywaj sola fizjologiczna. i nie wyciagaj kolczyka! Przynajmniej dopóki sie nie poprawi. Bedzie lepiej, zobaczysz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulineczka_Biala - Zastosuj się do tego co mówi amy - uwierz mi - zna się na tym I nie zakładaj od razu że bedzie zle!!! - trzeba myslec pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry, 2 razy dodalam, znowu jakis błąd mi wyskoczyl :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulineczka_Biala
dzieki dziefczynki :* koffane jestescie :) relacie bede zdawac na bierzaco ide teraz do apteki po tybiotyk i rumianek :* jeszcze raz dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu po to jest forum :) Żeby się poradzić innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KEROINA
a wam też schodzi skóra z pępka od soli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KEROINA
a wam też schodzi skóra z pępka od soli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amy: jak ten twój bąbel? ja nie wiem czym tego swojego zrobic ;/ spirytusem salicylowym próbuje przypalic,ale nic sie z nim nie robi... a przemywam teraz tylko Octeniseptem i jestem zadowolona baaaardzo :D nawet limfa już nie leci...;) tylko jeszcze pozbyc sie tego bąbelka :P a najlepsze to jest to ze jeszcze ani razu kolczyka nie wyjmowałam,a mam go od stycznia br. :D sama nie wierze w swoją cierpliwośc ;) ale wole go zmienic jak już bede wiedziała ze jest wszysciutko OK ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biala_Pauli
mi nie schodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulineczka_Biala
mi nie schodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulineczka_Biala
SORKI TO JA NAPISALAM DWA RAZY BO MI SIE NICK POMYLIL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×