Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość keroina
własnie tego sie boje.... mam stal chirurg. i kiedy przyciskam z dziurki nic nie wylatuje, jest czysta. czy juz zaczyna sie goić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keroina
nie chce mieć migracji:(:( czy tomożliwe kiedy mam czerwoną skóre, nie tylko w miejscu przekłucia, ale tylko do gory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesika
Zrobilam s ekolcyzk sama i nei mam czerwonego....i przemywlama perfumem woda utleniona i spyrytusme nic mi nie ma.... wiec neiwiem ... boje sie troche bo jakso dziwnei mi sie doycha ;/ Yess

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keroina: kolczyka masz od 20 kwietnia tak? no więc minęło dopiero 6 dni! przecież w takim czasie się nie zagoi.Faktycznie nie ciekawie wygląda to zaczerwienienie na zdjęciu,no ale myśle ze powinno przejsc. I ja radziłabym kupic dłuższ kolczyk i z tytanu,bo może masz wrażliwą skórę na inny materiał i ten kolczyk co masz na zdjęciu jest zdecydowanie ZA KRÓTKI! może uciska Ci ranę i się czerwone robi od tego.A to że ty kupisz octenisept to tu nie da za dużo jak cały czas podrażniasz kanał kolczykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesika: co Ci się dziwnie robi?? oddycha? nie umiesz pisac na klawiaturze czy co? aż oczy bolą od czytania takich postów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keroina
martusiaa17 nie wiem czy to limfa:P mam nadal czerwone ale jak lekko przyciśnie , wylatuje białe. jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netale
kiedy czerwone powinno zejsć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keroina nie panikuj, wszystko bedzie dobrze, tylko faktycznie tak jak mówi martusia, lepiej gdybys zmienila na tytan... To biale to limfa, musi byc podczas gojenia... Ja mam kolczyka 5 miesiecy i szczeze to jeszcze czasami sie u mnie pojawia... martusiaa mialam dokladnie tak samo! przy dolnej dziurce wlasnie jak \'podnosilam\' kolczyka troche do góry to ten babel byl w srodku w tym kanale bylo go widac. Ja go przypalalam spirytusem salicylowym i troche zszedl... Teraz chyba znowu go mam:/ Znowu bede musiala go polac spirytusem... Ale wiesz co to chyba normalna rzecz, skoro obie mamy no i jeszcze Fruti miala:P uhuh Jesika chyba przyszla z imprezki i po pijaku pisala:D heh ... Swoja droga, ja przed chwila wrócilam z urodzin kolezanki... Bylo troche anglików, 2 dziewczyny z Indii, ale mniejsza z tym... Wiekoszosc Brazyle, tak samo ta dziewczyna u której bylam jest z Brazylii, a wiecie chyba ze oni uwielbiaja tanczyc:D Non stop tanczylismy, uczyli mnie kilku brazylijskich tanców, ale nigdy im nie dorównam, tak samo mojemu chlopakowi... Taniec maja we krwi, po prostu cudnie! :P uff normalnie padam z nóg... xD xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keroina: przeźroczysto-biała maź to limfa,ropa jest taka zółtawo-zielonawa,ale bardziej żółta ;] amy: no to musiały byc niezłe urodzinki ;) fajnie że się dobrze bawiłaś :) a te tańce brazylijskie to musi naprawde świetnie wyglądac jak oni tańczą ;) jeszcze kilka lekcji i tańcowac bedziesz jak oni :P no a ja dostałam zaproszenie od mojego byłego chłopaka na jego 18-tke...heh szok po prostu ;) tylko myśle co by tu mu kupic...hmm może któraś ma jakiegoś pomysła ...? :) :D dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusiaa jak na 18 to cos z \'jajem\' :P Mój brat dostal od kolezanki i kolegi taka duuuza kartke i tam przykleili podpaske, stringi, narysowali tampona, kondoma, butelki po piwie itd:P z reszta zrobilam Ci specjalnie fotke zebys zobaczyla:D mozesz se przyblizyc zeby zobaczysz lepiej.. http://img132.imageshack.us/my.php?image=26042008506ki0.jpg To czerwone po prawej to stringi xD Mysle ze taka kartka jest fajna na prezent :P A do tego flaszka...... heh Uff ucze sie wlasnie, zwlaszcza jednego tanca... Jest troche jakby zboczony :P (ruchy, ale tez slowa w tej muzyce) ale jest zarabisty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiaaaaaaaa
kurcze no ja zamierzalam sobie zrobic kolczyka w pepku, ale boje sie troche. dziewczyny powiedzcie czy to prawda ze gojenie sie zalezy od gojenia uszu?? bo ja mam 5 dziurek robila mi kolezanka i bardzo szybko sie goiło. Ale nie jestem 100% przekonana jak przeczytałam posty na tym forum. a i trzeba do tego zgody rodziców??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
Klaudiaaaaaaa jeżeli robisz u kosmetyczki to trzeba mieć bo inaczej nie bedzies zmogła mić ktios tu juz pisął ze bez zgody tez gdzies bylo ale to nie mozliwe bo to nie odpowiedizlane ;]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fqajaa
ja mam problem tylko z gojeniem sie górnej kulki::(:(:(:(dfdzx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askdgasdsa
Absolutnie nie przekłuwaj u kosmetyczki! One robią to pistoletami, a to nie przekłuwa tylko rozszarpuje skórę! Zrób to w profesjonalnym salonie piercingu, jezeli \"profesjonlista\" bierze za usługę 30 złotych to znaczy że sam nie wierzy w swoje siły. Powinnaś zapłacić ok 100-120 złotych za przekłucie pępka i piercer ma specjalne kolczyki do przekłuwania. Muszą one być z tytanu i być dłuzsze. Absolutnie nie stal chirurgiczne! Zawiera nikiel ktory nie wpływa korzystnie na gojenie sie. Nie uzywaj antybiotyków, no chyba że chcesz zeby Ci sie dłuzej goilo... Ja przekłułam w profesjonalnym salonie za 150zł zero problemu niec nie bolało w czasie przekłucia i po... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewffe
dziewczyny :(od tygodnia mam kolczyk w pepku...dlaczego jak przetre wodą utlenioną go to zaczyna swędziec przez troche czasu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kolczyk w pępku od tygodnia, do dzis mam mae strupki przy dziurkach, oraz w ich okolicach zaczerwienienie....ale to chyba normalne cio?? przemywam spirytusem salicylowym tak jak poradziłyście....przeez 1wsze 2 tyg. pozniej +tribiotic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keroina
ok! kupiłam własnie 25 ampułek soli i dwa kolczyki 11 mm (innych nie byłop w sklepie) stal chirurgiczna powinno byc lepiej??:(::(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keroina
ok! kupiłam własnie 25 ampułek soli i dwa kolczyki 11 mm (innych nie byłop w sklepie) stal chirurgiczna powinno byc lepiej??:(::(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Van
Miałam wczoraj kolejną rozmowe z mamą... Teraz to już pewne. Nie będę miała kolczyka... :( :( :( Dopiero po 18 moge zrobić :( Specjalnie tak długo męczyłam zeby mi powiedziala dlaczego nie chce sie zgodzic, ze w koncu powiedziala. Tak to ciągle słyszałam :" NIE ZROBISZ I JUZ!!!!" No to teraz chcialam sie koniecznie dowiedziec dlaczego. Uslyszalam ze takie osoby mają nie rowno pod sufitem, są nienormalne i jak ludzie widza ze osoba ma przekluty pępek , to od razu czują do nich niechęć itp. no to powiedziałam ze przeciez nie bedzie widac tego kolczyka, a poza tym to moje cialo, a nie ich i nie jestem wlasnoscią rodzicow. no to moja mama mi odpowiedziala ze póki nie mam 18 lat i mieszkam z nimi to jestem. Znowu powtorzylam ze to jest moje cialo. Odpowiedz byla :" to o nie dbaj, a nie oszpecasz!" Ja: " ale mi sie podobaja takie kolczyki. Głównym powodem tego ze mi zabraniasz miec kolczyk, to jest to że ci sie nie podobają, tak??!" Mama:"tak, koniec kropka. i nie rozmawiajmy wiecej na ten temat, bo jak zrobisz kolczyka, to bedziesz miala szlaban na wszystko !!!!" i wyszla z pokoju. Eh... to byl tylko urywek rozmowy... trwala ona 15 min. ale nie mam szans na kolczyka ;( :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzzia001
ej Van.. moi rodzice tez sie nie chcieli zgodzic [tzn tata to juz w ogole, a mama pol na pol] i ja zaczelam od przekonywania mamy. chodzilam z a nia i mowilam jakie to ladne i ze bede miala tez i ze to slicznie wyglada i takie tam :) mama sie zgodzila w koncu i potem przyszedl czas na tate, bo powiedziala, ze bez zgody taty nie bedzie kolczyka. Pytalam sie taty, ale on stanowczo zakazal mi tego. Gadalam potem z moja babcia, ktora namowila mojego tate- moza tak powiedziec ;p w koncu powiedzial co w stylu ' a rob co chcesz' :D trwalo to pol roku, jak nie wiecej :P wiec ciezko, ale mam kolczyk od czwartku, bylam z mama, a tata sie dowie jak mi juz sie zagoi troche ;) tzn pewno na wakacjach. Bo moja mama nie chce denerwowac taty hehe. Tez mam 15-stke teraz :) tylko musisz lagodniej poprosic :) 3m kciukii ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh to moja babcia gdyby sie dowiedziala to by mnie wydziedziczyla... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodaa93
drzimi16J.O : a czy ja cos kiedys pisalam o jakims salonie ?..yy chyba raczej nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka877
Hej dziewczyny. Mam pytanko. Chciałabym sobie przebić pępek,ale sie troche boje ponieważ uszy mam przebite juz pare lat,a gdy załoze kolczyki całyczas mi ropieja. Mam uczulenie na metal ale nawet po srebnych mam takie problemy. Odpiszcie prosze. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keroina
odpowie ktos czy pasuje?:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amy: świetna na kartka,ale ja nie mam takich zdolości artystycznych żeby rysowac tampony :D Ale i tak dziękuje ze wstawiłaś fotkę ;* petronelka: kto radził przemywac spirytusem????? przemywa się solą fizjoloficzną... keroina: ważne że kolczyk dłuższy.a wiesz jaki długi pręt miałaś przy tym kolczyku swoim(tym czarnym bananie ze zdjęcia)??? tylko tak sie zastanawiam po co od razu 2 kolczyki...hmm? Van: kurde,ta twoja mama jest nieustępliwa :O zastanawia mnie co by powiedziała jakbyś zrobiła sobie bez jej zgody...naprawde tak źle było by?byłby ten szlaban czy ona tylko tak straszy? bo moja to tylko mnie straszy,ale udaje poważną,a jak chciałam zrobic kolczyka to też mówiła ze nie i że jak zrobie to go bede musiała wyjąc wiec nie mam po co robic.A teraz wie i jakoś nie każe wyjmowac :) asiulka887:jeżeli się zdecydujesz na przebicie pępka to tylko i wyłącznie kolczyk z tytanu! tytan nie zawiera niklu i nie uczula. żadnen srebrny czy stal tylko TYTAN. wtedy powinno byc dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amy: aaa... przypaliłaś swojego bąbla? jej,...jak ten mój mnie wqrza :O wzięłam go spirytusem salicylowym,ale jakoś nawet nie zaszczypało...fruti mówiła ze go przypalała zwykłym spirytusem,ale jakoś boje sie zrobic :) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka877
martusiaa17: Wielkie dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DonataWqqqqqqqqqqqqqqqq
pierdolicie glupoty, na 316 L tstali tez sie zagoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donata: wyrażaj się trochę bardziej kulturalnie! nie przeczytałaś nawet postów z tej strony więc o co Ci chodzi? asiulka napisała ze ma uczulenie na metal,wiec kolczyk z tytanu bedzie najlepszym rozwiązaniem. Jednemu się zagoi na stali,drugiemu nie! każdy ma inne ciało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusiaa ja przypalalam salicylowym... Dosc nawet zeszlo, ale teraz chyba znowu jest ale mniejszy. Taki malutki...:P A ta kartka to taki przyklad ci dalam bo to jest fajny pomysl na prezent xD Donata oczywiscie ze sie zagoi, ale u kogos kto nie jest uczulony na nikiel. Bo stal niestety go zawiera. Tytan jest najbezpieczniejszy. I na przyszlosc troche grzeczniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×