Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość Sandi15
Keroina no tak no bo co tu da wykupienie pół apteki ?? :P Nie ma za co :** tak jak będziesz miała odkryty brzuch to dobrze będzie :) nic sie nie stanie Andzia pp no troche doszło heh ;D ;D Olusiiaaa** A a nawet dobrze :P tylko problem z ruszaniem troche heh bo jak ropa leci to przyschnie troche i musze mocniej troszeczke robić ale dobrze jest :) Pozdroo ^^ Olusiiaaa** Andzia pp Keroina :** i reszta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maadziaa1801
ja przebilam sobie wczoraj pepek. Kolezanka mi przebijala i przebija mi prosto;D wogle nie boli nawet w czasie przekuwania nic nie poczulam;D co jakis czas trzeba to przemywac woda utleniona a nic sie nie bedzie dzialo;p u mnie jest spoko tylko troche boli jak sie schylam bo to wiadome swieza rana... ale to jest tak jak kolczyk w uchu dlugi przeszkadza przy spaniu to tak samo przeszkadza w schylaniu sie;p ja bym nie radzila isc do kosmetyczki bo one przekluwaja pistoletem a nie maja zadnego doswiadczenia wiecne radze a do salonu tez nie bo po co wydawac 70 zl na samo przebicie bez kolczyka, kolczyk musisz se oczywiscie dokupic... ja kupilam weflon za 1,60, wode utleniona za 1,00 i kolczyk za 18 zl ze stali hirurgicznej;D no i kolezance zaplacilam 5 zl za przebicie;D to razem wynosi 25,60 a nie 70 zl w salonie gdzie przebijaja igla lub u kosmetyczki gdyz pistoletem jest niebezpieczne... ALE FAJNIE TO TERAZ WYGLADA;p POLECAM:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
mi też jak koleżanka przekuwała to nie bolało mała igłą bo raz dwa i już przebite tylko że kolczyk był wiekszy i puznije mi to musiała rozciągać i w ogule i to w tedy już nie było bez bolesnie juz chciclam zrezygnować ale powiedzialm ze jak juz cierpie to chce skutecznie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keroina
musze kupić sobie z apty to drogie takie na C... robie w paincie fotogalerie pod tytułem ''gojenie z dnia na dzień'' jak sie skończy to zobaczycie:):) najgorsze jest to że zaczerwienienie jest tylko nad górną dziurką :|:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
ja mam zaczerwienione od jednej dziurki do drugiej heh chociasz to juz 8 dzień ;] albo 9 nie wiem xDD ale ja mam za mało skury wziete to dlatyego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keroina
ojej... a czym pielęgnujesz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keroina właśnie też leci mi ta ropka, nie wiem czy to dobrze czy nie, narazie wstrzymałam się od tej maści, ale kurde nie wiem co dalej z tym robić, czy to tak zostawić i w końcu zagoi mi się to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka170
siemka, mi przebijala kolezanka wiem ze pewnie powiecie ze jestm glupia itp ale ona juz tylu osoba przebijala ze skzoda gadac. mam ladnie i prosto. odkazila mi woda utleniona i syzbko przebila igla 1,8 poiwiem ze bolalo w trakcie przeklocia i prezez jakies dni przy schylaniu. teraz mam troszeczke czerwone przy kulce gornej ale nawet opuchlizny nie bylo. wycieka mi troche limfa ale to normalne. przemywam sola fizjologiczna. juz nie moge sie doczekac az mi sie zagoi a mam go dopiero ponat 2 tygodnie. ale warto poczekac. pozdro ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
keroina ja jak narazie robie tylko woda utleniona :P a musze sobie maść kupić ale narazie nie chce mi sie iśc do apteki ;] MartiJ1 zagoi sie zagoi ;)) ale po jakims czasie to norma że leci troche ropy ;]] czarnulka170 wcale nie powiemy ze jestes głupia mi tez koleżanka przebijała :P więc ja napewno nie twierdze tak chcoaisz niektore osoby na tym forum tak twierdzą ze nie powinna kolezanka robic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka170
Mi tam sie podoba jak mam teraz a kosmetyczka tez moze spaprac sprawe nigdy nie mamy pewnosci co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
no nie ;D no ale dlatego do specjalisty chodza :P a nie do zwykłej kosmetyczki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beq
Mozna chodzic na solarium jak sie ma kolczyka gdzies ok. 1,5 tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
Beq lepiej nie poczekaj jeszcze troche :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keroina
dziewczynki wróciłam z zakupów! nie pytajcie czy sie udały bo sie nie udały;p nie było octeni... no :| duuużo soli kupiłam, tribioticu, rumanku.aptekara poleciła mi rivanol można to stosować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaasioolka
ejj to nie jest normlany widok..;/ przynajmniej ja tak nie miaalam.. u mnie wszystko wygadalo pieknie zreszta pisalam juz wczesnije na forum ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keroina
Marti1J nie ma:(:( chciałabym widziec;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoVita PPPP
elo:D ide jutro zrobic kolczyk w pepku :P:D jaka dlugosc najlepiej wziasc??:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka170
No troche dziwny ten pępek masz ja mam bardzo ladnie i niewiedzialam zeby moi znajomi mieli taki> cos nie tak masz< moze kolczyk jest zly>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keroina
to jak z tym rivanolem? można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
keroina ty se narobisz zapasów :PP ale na co tyle tego wszystkiego ? ;D ;D ja ci nie pomoge niestety z tym pytanime bo nie wiem co to jest bo nie uzywam takiego czegos ;] ale jezeli ci polecała i to aptakarka to chyba tak ale muwials na co to ma być ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzia
keroina Nie potrzebnie tyle tego wszystkiego kupujesz przecież i tak wszystkiego nie zużyjesz pozdrawiam wszystkie dziewczyny z kolczykami w pępku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzia
keroina: Nie potrzebnie tyle tego wszystkiego kupujesz przecież nie zużyjesz tego wszystkiego pozdrawiam wszystkie dziewczyny które mają kolczyk w pępku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keroina
Sandi15 polecila wlaśnie aptekara:) nie wiem czy polać bo sie troche boje:P:P rumiankiem zaraz sobie zrobie. a kupiłam tego tyle dlatego ze jak ostatnio miałam kolczyk w pępku to kupiłam tylko tribiotic i to jeszcze jedną saszetke!:|:| teraz bede dbała chodźby nie wiem co, trzymam za was kciuki. szczerze to jakby walke przypomina ten kolczyk wpępku:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×