Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość Laryss
hehe moi o niczym nie wiedzą tylko najbliższe osoby żałosne troche, że musze to kryć, ale nie przesadzam znowu ;] dalej ubranka takie jak wcześniej tylko pępuszek niewidoczny :D co z tego że mam 19 lat ale od 4 lat to moje marzenie w końcu nie wytrzymałam i zrobiłam a co dalej to niech sie wali i nie wiem co ważne ze marzenie sie spełniło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam takie marzenia tylko troche młoda jestem 12 na karku. Ale ten wiek to chyba standard duzo osob w moim wieku juz ma kolczyk w pępku. Za rok i ja bede miec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia012222
ja mam kolczyk w pepku prawie tydzien:):) mam 14 lat i nie uwazam ze jestem za mloda:P przebicie praktycznie nie bolalo. uzywam masci tribiotick i wszystko ladnie sie zagaja. jeszcze mam czerwone wokol dziorki ale to minie:):) najbardziej boje sie wyciagnac kolczyk i wsadzic sobie nowy:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytalyscie o mnie wiec jestem:P rzadko tutaj zagladam bo nie mam zbyt duzo czasu praca, dom, znajomi :P itd.... ale od czasu do czasu postaram sie zagladnac ;) Kasiooolka sory ale wg mnie jest to troche za malo... 12 lat... ;/ Andzia pp tez jestem w Anglii. znajac zycie powie ci to samo co piercerzy w Polsce, tylko tutaj jest sól fizjologiczna w spray\'u w która polecam sie zaopatrzyc ;) jest bardzo fajna. Nie kupisz jej w aptece tylko wlasnie w salonie piercingu lub przez internet. kamikadzee oczywiscie ze studia sa otwarte we wakacje. Dlaczego miałyby byc zamkniete? chyba ze jakies swieto lub cos... ale tak normalnie to otwarte sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zrobilam jeszcze ale mama mojej przyjaciolki sprzedaje kolczyki i ona powiedziala ze mi przyniesie:) moze mama sie zgodzi a jak nie to jeszcze troche polezy;) a nauczycielka jest ok i na luzie. najpierw na lekcji mowi zeby sie nie okaleczac a sama ma kolczyka;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodziutka Dzidzia
Hiiii x** Mam do Was takie pytanko, chcę sobie zrobić kolczyk w pępku ;Pp, ale moi rodzice się nie zgadzają ... (Twierdzą, że mam złe oceny) I czy wiecie coś może, czy potrzebna jest zgoda rodziców .. ?? I jaki kolczyk wybrać ?? Kupiłam w sumie jush sobie kolczyk, ale ze srebra, i nie wiem czy będzie dobry ?? Czekam na odp ((; buziaczki ślimaczki x** POZDRAWIAM ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
ja polecam tytanowy kolczyk ;) tytan najlepszy i najszybciej powinno Ci sie zagoić ja mam taki i super ładnie z gojeniem ;) pielęgnuje sobie wszystko i myśle, że za niedługo będę sobie mogła go wymienić na inny ale ten też słodziusi jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
co do zgody rodziców to nie wiem jak to jest, w tym zakładzie co ja robiłam to wymagają tylko zgody na tatuaże a jeżeli chodzi o kolczyki to luz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
dzieki dziewczyny .... !!!!!!!! :):) amy09 : w anglii ?? WOW a w jakiej miejscowosci :P:P ale super :):) fajnie wiedziec hehe pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodziutka Dzidzia : na sam początek srebro odpada. Polecam tytan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodziutka Dzidzia
A jeszcze jedno pytanko, Gdzie najlepiej zrobić kolczyk ?? Chodzi mi o to Czy u kosmetyczki czy w salonie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodziutka Dzidzia
Laryss Van Dzięki za odp ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia pp ja mieszkam na samym poludniu Anglii, okolice Brighton, Eastbourne. zaraz nad morzem. a ty? pewnie srodek albo pólnoc, tak? A wogóle zeby uproscic niektórym osobom zycie... poczytajcie troche strony wstecz... wystarcza nawet dwie, a na pewno znajdziecie odpowiedzi na wasze pytania;/ co kilka postów te same... no bez jaj... Slodziutka dzidzia: najlepiej zrobic w salonie, wiadomo \'full wypas\' i pewnosc ze powinno byc ok... jesli chodzi o kosmetyczke to popytaj znajomych jesli jest dobra i \'wypróbowana\' juz przez kogos to mysle ze moglabys jej zaufac. Ja jednak polecam salon. kosmetyczka to juz ostatecznosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość invisible0
a ja bym poleciła kosmetyczkę. ja przekłuwałam właśnie u kosmetyczki, która się na tym zna i jestem zadowolona ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
invisible ok ale pomysl ze nie kazda sie na tym zna... trafisz na taka co ci spieprzy i po co ci to. a duuuuzo jest takich.... lepiej popytac wsrod ludzi, jesli jest sprawdzona to nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha87
Hej. Mam problem z kolczykiem w pepku, a raczej z dziurka. Robilam kolczyk na poczatku marca, goił się raz lepiej raz gorzej.W maju zmienilam sobie kolczyk, wydawalo mi sie ze dziurka byla wyleczona. Jednak kilka nocy temu kolczyk wypadl, a gdy wstalam nie moglam go wlozyc. Kolezanka przebila mi dziurke "na sile". Przez 2-3 dni bylo dobrze, a teraz okolice3 przebicia mi spuchly i pepku, a raczej zaraz pod dolna dziurka zrobil mi sie bialy guzek z czerwonym lepkiem. Przemywam to spirytusem salicylowym i smaruje Tribiotykiem ale jakos nie pomaga. Mial ktos moze cos podobnego i wie jak to wyleczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że chociaż pochodzę z maleńkiego miasta (Biała Podlaska, pewnie nigdy nie słyszałyście o nim) to u mnie to wszystko odbywa się bardzo profesjonalnie. Pan który robił mi kolczyk kazał dzwonić do niego w każdym wypadku i o każdej porze. Jeśli opuchlizna będzie się długo utrzymywać, jeśli będzie mnie długo bolało i w takich podobnych przypadkach. Na zmianę kolczyka też mam iść do niego i niezależnie czy kupię kolczyk u niego czy przyniosę jakiś swój to wymieni mi go za darmo. Dlatego ja nie robię z tym kolczykiem nic sama, oprócz przemywania codziennie solą fizjologiczną. Zmieniając sobie samemu kolczyk możecie bardzo podrażnić dziurkę, albo nawet doprowadzić do uszkodzenia jej. Także nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomoge xD
Siema... widze żę dużo osób (prawie wszyscy) mają jakies problemy... wiec jak kolczyk mam od początku maja... chyba jest ok;p wiem ze niektóre z was muszą długo czekać na odpowiedzi... więc specjalnie założyłam sobie maila o nie prawdziwych danych na który mozecie pisać i obiecuje ze każdej z was postaram sie dobrze pomóc... Oczywiście tu na forum też bede pisać... xDi widze ze tu na prawde macie bardzo dobra pomoc ;)hi ^^ jestem od tego zeby wam pomóc =P ok to tyle czekam na emaile i pozdrawiam :*:* kolczyki6@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zetowiczka
siemka! jaka igla trzeba sobie przebijac kolczyka w pepku. Pisze rozmiar 10. iglga 1,8 czy 2,0? a moze jeszcze wieksza? dzieki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulus170
zetowiczka : wedlug mnie to kosmetyczka ma juz igly tak samo jak studiu tatuazu. choc mi przebijala kolezanka co ylo najwieksza glupota to ja kupila 1,8 bo kolczyki chyba sa 1,6. Pozdrawiam :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodziutka Dzidzia
Pytałam kuzynek, robiły u tej kosmetyczki, i są bardzo zadowolone ... I salon tesh mi znajomi polecają . I mam dylemat ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teriii......
Hej ja juz mam kolczyk od 3 lat:)jestem zadowolon ze podjełam ta dezyzje ....bo zbierałam sie z tym od szkoły podstawowej a a przebiłam w 2 licealnej...samo przebicie musze przyznac cholernie mnie bolała :(fakt przebijany był w warunkach domowych(ale b.sterylnie)kolezanka moja miała do tego wprawe uczyła sie na kosmetyczke itp prze demna juz przebiła około 20 pępków i jeszcze inne czesci ciała i dla tego jakos sie nie bałam ....jednak przebijałam w 30 stopniowym upale:(wiec przez to miałam go przebijanego na 3 razy:(bol był ogropny małao nie zemdlałam ból utrzymywał sie przez całe wakacje wiec nie było za wsesoło paprało sie niesamowicie pomimo ze nonstop latałąm z wodaą utleniona i trybiotykiem starałam sie zaklejac go jesli wiedziałą ze gdzioes jagde i moge narazic kolczyk na wyrwanie ..ogólnie byłam przewrazliwiona na jego punkie.....ale po wszystkim jestem i tak zadowolona ale musze przyznac juz nigdy więcej nie zdezydował bym sie na jego przebicie...napewno nie w DOMU!!!!!! a jesli chodzi o grubość igły to ja miłam przebijane welflinem i tez njgrubszy jaki był w aptece..bo potem wygodniej przeciąbnąc kolczyk....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka2829
Hej czy przy przebiciu pępka lub nosa można zamrozić dane miejsce takim lodem w spreyu (jak na zawodach zamraża się nogę, rękę lub palec, by nie bolało ) ile ten lód koszuje czy w każdej aptece go dostanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anygirl : to w takim razie nie musisz sie niczego obawiać. Trafiłaś na dobrego, odpowiedzialnego piercera ;) Każda by tak chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka15
Hey :D Ja mam kolczyka w pępku od trzech tygodni. Już od dziewięciu miesiecy namawiałam na to rodziców, było ciężko ale w końcu się zgodzili. Do kosmetyczki pojechałam razem z mamą, przez cały czas uśmiech nie schodził z mojej twarzy. Przekłucie nie bolało :) Zapłaciłam 70 zł. Przy przekłuwaniu krew nie leciała ani troche, ale jak przyjechałam do domu i mocniej nim ruszyłam to poleciała i to nie mało... ale przemywałam woda utlenioną i powoli przestawała leciec. Na drugi dzien kolczyk nie bolał, chyba ze go dotykałam. Codziennie go przemywam i smaruje maścią \'Tribiotic\'. Przez kilka dni leciała mi ropa z niego ale tylko odrobinę. Aktualnie jest lekko zaczerwieniony, ale z każdym dniem jest lepiej. Jestem z niego bardzo zadowolona i miomo, że sie jeszcze nie zagoił to nie załuje ze go zrobiłam. Czekam aż do końca się zagoi i bd mogła zmienić kolczyka na jakiegoś ładniejszego, bo narazie nosze leczniczego. Gorąco wszystkich pozdrawiam :*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka15
Hey :D Ja mam kolczyka w pępku od trzech tygodni. Już od dziewięciu miesiecy namawiałam na to rodziców, było ciężko ale w końcu się zgodzili. Do kosmetyczki pojechałam razem z mamą, przez cały czas uśmiech nie schodził z mojej twarzy. Przekłucie nie bolało :) Zapłaciłam 70 zł. Przy przekłuwaniu krew nie leciała ani troche, ale jak przyjechałam do domu i mocniej nim ruszyłam to poleciała i to nie mało... ale przemywałam woda utlenioną i powoli przestawała leciec. Na drugi dzien kolczyk nie bolał, chyba ze go dotykałam. Codziennie go przemywam i smaruje maścią 'Tribiotic'. Przez kilka dni leciała mi ropa z niego ale tylko odrobinę. Aktualnie jest lekko zaczerwieniony, ale z każdym dniem jest lepiej. Jestem z niego bardzo zadowolona i miomo, że sie jeszcze nie zagoił to nie załuje ze go zrobiłam. Czekam aż do końca się zagoi i bd mogła zmienić kolczyka na jakiegoś ładniejszego, bo narazie nosze leczniczego. Gorąco wszystkich pozdrawiam :*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×